Trampa sveiciens kovidfašistiem, uzvarot vēlēšanās bankglobālistus ASV, EU un Latvijā.
1. ❤️Šajā domu secībā mēģināsim pamodulēt sliktāko scenāriju. Ja, nu, tomēr ir taisnība, ka Baņķieru virsklans negrib parastajiem cilvēkiem visu to labāko un necenšas visu darīt vienkāršās tautas labā. Ja nu triljonāri veic tomēr apvērsumu? Ja nu tiešām ir uzpirkti arī Latvijas un citu valstu augstākie ierēdņi? Ja, nu, tie ir Nodevēji?
Bet, ja baņķieri triljonāri un Latvijas augstākā ierēdniecība pašaizliedzīgi, riskējot ar savu labklājību cīnās ar noziedzīgu grupējumu korporāciju mafiju, tad šis mans dienasgrāmatas domu gājiens paliek vien zinātniskās fantastikas brīdinājums, lai tā nekad nevarētu notikt. Tikai nāktos izdomāt tautai kontroles mehānismus pār ierēdniem, kam rokās nonāk vara.
Nu, ko tad, ja bez atklātas apspriešnas, totālas cenzūras apstākļos platstraumes mēdijos un TV, nodevēji ved visu tautu uz iznīcību? Tāpat, kā pēc PSRS okupācijas Latvijā nodevēji sastādīja iznīcināmo un izsūtāmo sarakstus? Nu, ko pamodulēsim? Kas Notiek Latvijā? Kaut 1: 100? Un, ja nu tomēr, tad uz priekšu, lasītāj, uz Latvijas politikas aizkulisēm, iztēlojies un iedziļinies, itkā Tu arī būtu viens no Tautas Nodevējiem, labs cilvēks, inteliģents, bet, netālredzīgi, būtu paņēmis no mafijas naudu un būtu šantažēts, spiests domāt kā viņi:

4. 196 valstu vadītāji, nodevīgi atzīst, ka virsnacionālās Centrbankas privātīpašnieki vienīgie drīkst emitēt, tas ir, radīt no zila gaisa naudu un aizdot valstsbankām, jo karaliski apmaksātie valstu galvas un viņu uzturētie rokaspuiši arī iegūst slimīgas varas grožus. Kopā izveidojot kriminālo autoritāšu karteli, kas aizvietojis Nacionālo Valstu saimi. Jo varas piramīda, tikko tā pilnībā ordinēti nostiprināta, pakļaujoties kriminālo autiritāšu kronētam karalim, pavērsta pret tautu interesēm, kā represīvs svešķermenis. Taču pēc politekonomiskās analīzes principiem hrestomātiskie rādījumi šādu pārvaldi atšķir no pašpārvaldošas Nacionālas Valsts. Pēc naudas izcelsmes un naudas sadales vērtējot, redzams kādā virzienā vērtību sistēmas varas piramīda ved. Tas ir tik bērnišķīgi acīmredzams. Un piebarotie politiķi, žurnālisti, zinātnieki, viedokļu līderi, acīs skatīdamies, cūko vienkāršos cilvēkus ar cenzūras palīdzību neļaujot šo patiesību atmaskot.
5. 1976 gadā FRS “naudas ražošanas firmas” akcionāri izbīdīja no korumpētiem valstu vadītājiem atļauju drukāt šīm dažām privātpersonām piedrošu naudu, kas vairs nepieder nevienai valstij un nav nosegta ar viņiem piederošu zelta segumu. Kopš šī brīža sākās apvērsums. Vispirms sazvērniekiem piedrukājot sev tik naudas lai nopirktu visus masu mēdijus kontrolējot sabiedrisko domu. Lai par viņu apvērsumu un pašu eksistenci nebūtu nekas zināms kā par Dievu. Tad viņi nopirka apmaksājot visu izglītības sistēmu, lai arī no tās tiktu izņemtas jebkādas ziņas un jautājumi kāpēc naudu rada dažas privātpersonas un aizdod un visu pakāpeniski īpašo no agrāko valstu stratēģiskām dabas bagātībām un infrastruktūras objektiem.
6. 6. 1990 pēc visa pasaule nokļuva viņu naudas īpašumā, nopērkot arī visu materiālo resursu bijušo socialistisko valstu teritorijās. Tad nākošā etapā no Izdomājot terminu “privatizācija”, jo naudu viņi var piedrukāt tik cik būs izlikts valstu stratēģiskais īpašums akciju tirgū vai privatizācijā. Ja kāds vietējais Lembergs, kaut ko arī iespraucās privatizēt, tad priekš tam ir slepenie dienesti, lai vietējos oligarhus ieliktu Magņitska sarakstā un cietumā. Uz skatuves uzlaižotSorosa stipendiātus Vienotību un Progresīvos.
7. 2000 ķeroties pie varas struktūru privatizācijas ar Sorosa fondu liberālo vērtību propagandu vispirms cilvēku dvēseles apmānot izvirst ar viltus vērtībām, cilvēkiem nonākot līdz sevis apzināšanai par tikai gaļas ķermeņiem, iezīmētiem ar personas kodu. Paktos un Konvencijās izmainot cilvēka tiesību statusu. Jo, ja kāds sapratīs ko mēģināšu noformulēt, aptuveni pārfrāzējot Maslova piramīdu:
1) cilvēku vērtību sistēmā ir baudu apmieināšanas līmenis, kurā dzērāji narkomāni un bomži deklasēti migranti dzīvo apmierinoties
2) līmenis ir mājsaimniecību iekārtošanas līmenis cilvēciskai būtnei sabiedriskos sadzīves labumus baudot
3) ir morāli ētisko vērtību līmenis, kas sākas ģimeniskās attiecībās izveidojot un pašapzinoties, starp cilvēkiem sadarbībā trennējoties ar tiviniekiem
5) “TICI uz vārda” ir ārpus virs sistēmas Dieva vietā esošo struktūru vērtību apzināšanas līmenis. Lai vairs nav ar spēka struktūrām jāpiespiež tauta tas ir par dārgu un riskantu. Ar indokrinācijas metodēm izglītību padara par reliģiju” Ticiet Zinātnei”. Reliģijas Dieva līmenī kopš 2020. gada “Ticiet Zinātnei” ir pacelta noslēpumā tīto baņķieru totālas varas nostiprinošas stratēģiskas sabiedrības sociāli politiski ētiskās pārmaiņas, nosaucot tās par Progresīvām Vērtībām. Banku oligarhi kļuvuši par Dieviem, pēc sava statusa un paši būdami Suverēni nav Tiesām sasniedzami. Un dēļ cenzūras viņu komandas sabiedrībai nav apstrīdāmas. Arī blogeru popularizētie “pārdabiskie spēki” tiek piedēvēti baņķieru sātaniskai pārvaldei, demonizējot to līdz neuzvaramiem izmēriem, kaut tie ir tikai daži cilvēki, lai arī pārcilvēciski tālredzīgi izkārtojuši naudas sadales paklausības piramīdu visā sabiedrības šķērsgriezumā. Paši nokļūstot piramīdas virsotnē, kā vienīgie, kas naudu drīkst radīt un dalīt, vispirms katras valsts prezidentiem ar mērķprogrammām kā nauda jāizlieto.
8. 8. 2020 līdz 2030 viņi jau ķērās klāt pēdējam etapam īpašot un padarīt par inventāru, par personu kļuvušo cilvēku ķermeņus, lai pašiem personām pār saviem ķermeņiem un savu bērnu ķermeņiem likumdošanā nebūtu noteikšanas. Cik ilgi un kā ķermeņus drīkstēs lietot noteiks šie FRS saimnieki caur farmkorporāciju medicīniskām policijas brigādēm, jas nepakļausies lokālai varai, modificējot un pārveidojot ķermeņu masas funkcijas pēc savu plānu izpildes lietderīguma. Nacionālo Valstu konstitūcijas un civillikumus nobīdot malā zem virsnacionālo baņķieru Suverēnā Statusa organizāciju Paktiem un Konvencijām. Pašiem nepakļaujoties nevienas valsts jurisdikcijai un auditam, esot Dieva statusā, pārvaldot pasauli no citas dimensijas, kā citas augstākas rases atdalījusies civilizācija. Pārvietojoties ar privātlidmašīnām uz savām salām, kuru nav kartēs.
9. Kāpēc? Jo visas banku globālās pieamīdas īpašnieku klanam vajag kaut ko diametrāli pretēju nekā tautām. Nacionālo Valstu funkciju pamatuzdevums ir apkalpot 8 miljardu individu un ģimeņu vajadzības. Taču virsnacionālo oligarhu ģimenes interesēs ir racionāli vadīt cilvēci kā resursu. Ar karu palīdzību iztīrīt teritorijas, lai tur pārvietotu citas tautas. Ar pandēmiju palīdzību turētu bailēs un 5 minūšu getto populācijas darba ganāmpulku. Ar piespiedu farmakoloģisko gēnu inženieriju veidotu labākus darba rādītājus un koriģētu ganāmpulka lietderīgās lietošanas ekspluatācijas ilgumu. Viss ir ļoti saprātīgi, taču te ir jautājums, kurš kuru? Vai 8 miljardu cilvēku dzīves vajadzības vai vienas baņķieru ģimenes karaliskās pārvaldes intereses stādīt cilvēces sabiedriskās uzbūves pamatā? Nekādas vienošanās te nav iespējamas. Vai nu baņķieru apvērsums tiek apturēts un viņi kļūst par paradtiem ierindas cilvēkiem pakļauti kā visi Nacionālo Valstu likumdošanai un tiek anulēts viņu Suverēnu statuss. Jeb arī visi 8 miljardi šajā Jaunā Pasaules Kārtībā kā beztiesisks resurss tiek galēji dzīvnieciskoti līdz beztiesiskam gaļas gabalam ar nočipotu inventāra nummuru. Kurš kuru?
10. Baņķieru varas trepes darbojas, jo par brīvu viņu rokās tikušos triljonus viņi sadala pēc verdziskas paklausības gatavības pakāpienu principa. Tiem, kas stāv valstīs varas augšējā kāpnē, vēl piemaksājot, lai paņem kredītu, zemāk stāvošām valstu bankām dodot par brīvu, tie, savukārt, privāt radu bankām par vienu procentu, zemāk “ātriem kredītiem” arvien paaugstinot procentus. Līdz, nonākot pie pilsoņiem, nauda jau maksā pārdesmit procentu. Šādā veidā tiek pārvaldīta pasaules vērtību sistēmas ordinētā piramīda. Un katrs ierēdnis, jo augstāks priviliģētā pakāpienā, tuvāk naudas radītājiem, jo drudžaināk un vardarbīgāk aizstāv pastāvošo situāciju. Pat, ja tiek darītas prātam neaptveramas nesaimnieciskas neģēlības, katrs priviliģētais varas uzurpators savā postenī, atrod attaisnojošus ieganstus, savai, pret tautu, pret valsts suverenitāti vērstai, skaidri redzamai, postošai, noziedzīgai darbībai.
11. Faktiski, nenesot nekādu auglīgu pievienotu vērtību radīšanu, tikai uz vardarbīgas ekspropriācijas, barojot savu priviliģēto parazītstāvokli, varas struktūru atzaru. Atgriezušies pie 1990 gadu bandītiskas vilku sabiedrības, tikai kriminālās autoritātes caurauguši pa 30 gadi valstiskās struktūras, kā visērtāko leģitīmo reketieru laupīšanas veidu.
12. Zemākiem tiesu izpildītājiem, kolektoriem, likvidatoriem, kas nēsā ietočus dodot grēku atlaidi atņemt visu ko tik var, vienalga uz kāda safabricēta iegansta. Kontrolieru un sodītāju leģioniem ļaujot klaiņot pa ielām transportiem, veikaliem un pa mājām un pa telefoniem biedējot, terorizējot un izkrāpjot atņemot pilnīgi nekontrolēti cik un ko vien grib. Jo tie taču arī ir augstākstāvošo ierēdņu radi, draugi, kuriem arī dota likuma induļģence zvēru “barības ķēdē” aprīt vājākos, kam var kaut ko ar varu atņemt.
13. Represīvā aparāta ierēdņu pāraugušam monstraparātam visus dzenot kaut uz elli uz pašiznīcinošu kara un iznīcības bezdibeni. Bet apstāties un apdomāties un atzīt sava nepamatoti priviliģētā stāvokļa diktēto postošo iedarbību neviens netaisās!
15. ❤️UZDEVUMS LATVIJAS PILSOŅIEM IR PĀRVARĒT BAILES, JO TIE IR TIKAI TĀDI PAŠI CILVĒKI. LAI ARĪ ĢENIĀLI HIPNOTIZĒTĀJI UN ALKATĪGI MANIAKĀLI VARMĀKAS, BET TIKAI CILVĒKI MIESĀ. NEVAJAG VIŅIEM PIEDĒVĒT PĀRDABISKUS SPĒKUS UN VISVARENUS KONTROLES IEROČUS. VAJAG IZSKAITĻOT KURI KONKRĒTI TIE IR, KATRĀ VALSTĪ, KATRĀ PILSĒTĀ UN KATRĀ SABIEDRĪBAS LOKĀ. 16. Priekšā pateiks Nirnbergas Prāva, un ebreju holskausta noformulētie 14 principi kā mērīt fašisma ieviešanas temperatūras pakāpi sabiedrībā. https://vidulejs.blogspot.com/2024/04/fasisma-pazimju-riski-latvijas.html
17. Pa 80 gadi atkal transhumānistiem ir izdevies ar likumu grozījumiem dabūt virsnacionālos Paktos un saistošās Konvencijās dabüt iekšā EIĢĒNIKU. Kas ir valdošo aristokrātu baņķieru privātās naudas sistēmas bīdītā ideoloģija. Eiģēnika bija arī ne tikai šodienas TEHNOKRĀTISKO transnacionālo korporāciju pamatideoloģija, bet aŗī Hitlera korporācijas galvenais mērķis: “Radīt kara laikā tādas jukas un haosā beztiesiskumu. Lai tiktu nesodīti klāt pie necilvēciskām zvērībām ar dehumanizēto deklasēto cilvēku ķermeņiem”.
21. Šādus rakstu viedokļus, kā šis, nevar atspēkot, jo man ir sirds pilna, man dēļ neklusēšanas un cilvēku tiesību aizstāvēšanas diskusiju kluba Happy Art Museum uzturēšanu atņēma īpašumus un vēljoprojām ar māsu iet tiesa par pēdējā dzīvokļa atņemšanu. Finansu represīviem dienestiem globālistu rokas puiši uzdevuši iznīcināt un izsūtīt no Latvijas. Tas ir smags spiediens, no Tiesu sistēmas vajāšanas ar visām krāsu kastēm, un pa šiem četriem Jaunās Pasaules Kārtības gadiem ģimenē bijuši traģiski zaudējumi visus vājākos ģimenes locekļus jaunai varai iznīcinot. Tēvu sanitāri valsts slimnīcā kovid steigā iemetuši lifta šahtā atvainojās, ka stumjot nepamanījuši, ka lifta nav jo tas sabojājies. Māti sirmos gados vajājot draudot ar reālu cietumsodu pa tiesām nomocīja atņemot pēdējo dzīves vietu par Laimīgās Mākslas Muzeja, Pinakotēkas halles 2500m2 uzbūvēšanu. Kuru ierēdņu kriminālie grupējumi atreideroja nozogot Latvijas Valsts Hipotēku banku un sadalīja ķērienu vēl visai ģimenei kā daudzām citām uzliekot neatmaksājamus nodokļu sodus. Tagad izstāžu ēka kultūras telpa stāv tukša.
24. Tāpēc rakstu, tāpēc dzēš, uzlauž kontus, izdzēš mājas lapas un publikācijas, kā neatbilstošas valdošai Eiģēnikas Ideoloģijai. Ar “shadowbaniem” un jauniem FaceBook ieviestiem algoritmiem, padarot soctīklus arī tikai par savu hitleriešu jaunās transhumānisma redakcijas propagandistiem. Tā nu tas ir, vērtējot Bertranda Rasela uzstādījuma gaismā Sabiedriskās Apziņas Pilsoniskās Kristīgās Morāles aizliegšanu: “Lai pašaizsardzības instinta dzīta sacelšanās, slēgtās Getto Koncentrācijas Nometnēs vairs nebūtu tikpat iespējama, cik neiespējama ir atbrīvošanās iekārtotajā dzīvnieku sabiedrībā. Neiespējamai esot piespiedu ķermeņa procedūrām pakļautai dzīvu būtņu eksistencei. Kā nav vairs iebildumiem iespējama pret saimniekiem, gaļaslopu sacelšanās Gaļas Fermās. Kaut dzīvnieki pārsimts gadus atpakaļ vēl brīvi ganījās pļavās, tad kūtīs, tad fermās tad metāla kvadrātmetra būros. Tagad Eiģēniķi to pašu ieplānojuši ar cilvēku "Ganāmpulku", kā latviešu tautu četrus gadus dēvēja Eiģēniķu ieliktais Latvijas vadītājs. Tā "Eiģēniķus“ mācīja Bertrands Rasels. Precīzi nodefinējot pirmo etapu JAUNĀS PASAULES KĀRTĪBAS ieviešanā.
26. Dievam un cilvēciskai iedzimtai Morālei kalpo transhumānistu Eiģēnika? Eiģēnika nekur 80 gadus nav pazudusi. Tie paši fašistu ideologi tos pašus Koncentrācijas Nometņu “dakterus” karaliski apmācīja slēptās laboratorijās. Kā izveidot divas RASES. Darba cilvēku un Augstāko Virsierēdņu šķiru kā Rasi. Tehnokrātiem virsuzdevums skaidri dots tika. Ar smidzināšanu aizvietojot gāzes kameras. Ar pārtikā ievietotām ”švakcīnām” tagad, publiski neslēpjot, uzdots aizvietot durstīšanu un asinssastāva aizvietošanu.
29. ❤️Vēsturē ar Tēvu vēsturnieku Valdi senā avīzē lasījām, ka kādā Guberņā vairākus gadus plosījusies “Pandēmija” cilvēki mocīti ar papildus nodokļiem, mājsēžu komendantstundām un maskām un īpašumu ekspropriācijām un cenzūru. Kamēr kāds pilsonis ieraudzījis, ka naktī komendantstundu laikā Mērs apstaigā pilsētas akas un met iekšā maisus ar pulverīti un vecas mēra žurkas un sikspārņus pūdētus, kā no šodienas ģenētiskām vīrusu ražotņu laboratorijām veicot “noplūdes”. KOMENDANTSTUNDU NEIEVĒROJUŠAIS, BET VĒRĪGAIS PILSONIS NAV GĀJIS KLĀT GĀDNIEKAM UN TAUTAS TĒTĪTIM PILSĒTAS MĒRAM. BET NĀKOŠĀ NAKTĪ SAVĀCIS SLĒPNĪ LIELU DAĻU PILSĒTĀ CIENĪTO VECAKO DZIMTU VECĀKOS. NOĶĒRUŠI “EIĢĒNIĶI” AR PIERĀDĪJUMIEM. TAUTAS TIESA KĀ NIRNBERGĀ BIJUSI ĪSA, LĪDZ BAŅĶIERU TIESU SIA NEIELAIŽOT ATTAISNOT EIĢĒNIĶI, VIŅA ROKASPUIŠIEM TIESU IZPILDĪTĀJIEM. BEZ GALVAS, PANDĒMIJA TAI PAT DIENĀ BEIGUSIES.❤️%20www.Dags.lv%20copy%20%20%20.jpg)
39. EU LATVIA BETWEEN USA & RUS 1990-2020. RIGA MAYOR ELECTION (2020)
Painting by Dags
oil / golden leaves/ canvas/ Wooden frame, 110x210 cm
€4,887 Free Shipping
- Original Artwork (One Of A Kind)Painting, Oil / Lacquer on Linen Canvas
- Dimensions Height 110cm, Width 210cm
- Framing This artwork is not framed
- Categories Paintings under €5,000 Expressionism
Europa, Latvia, Riga between USA & RUS the same in politics 1990-2020. Politicians are always in fashion. But citizens pressed kneeling servants. As served by foreign powers, and their henchmen, it serves.
40. ❤️MORĀLE IR TĀDA, KA TAUTA, KURAI IR SAVA VALSTS VAR, DRĪKST UN TAI PAT IR OBLIGĀTI JĀAIZSARGĀ SAVI IEDZĪVOTĀJI. LAI TIE BŪTU KONKURĒTSPĒJĪGI PASAULES TIRGŪ AR SAVU PRODUKCIJU. KAD LATVIEŠU UZŅĒMĒJU FIRMAS, BANKAS, ZEMNIEKI, MĀKSLINIEKI, ZINĀTNIEKI, KAFEJNĪCU SAIMNIEKI KĻŪTU SPĒCĪGĀKI UN PELNĪTU VAIRĀK, TIE IENESTU SAVAI VALSTIJ VAIRĀK, LAI TĀ VĒL VAIRĀK RADĪTU LĒTUS NODOKĻUS UN LĒTUS KOMUNĀLOS ENERĢĒTIKAS PAKALPOJUMUS. UN LATVIJA ARVIEN AUGTU BAGĀTĪBĀ UN DZIMTU DARBA VIETAS UN RASTOS BAGĀTAS ĢIMENES AR DAUDZ BĒRNIEM. UN CILVĒKI BŪTU MOTIVĒTI STRĀDĀT, JO IR LATVIEŠIEM LATVIJAS ZEME UN LATVIJAS VALSTS, KURĀ LATVIJAS PILSOŅIEM IR PRIVILĒĢIJAS. JĀ LATVIJAS PILSOŅIEM, KURUS JĀSAUC PAR LATVIEŠIEM, VIENALGA KĀDU ASIŅU VIŅI IR. BET VIŅUS VIENO PRIVILĒĢIJAS SAVĀ ZEMĒ.❤️
❤️UN POLITIĶIEM IR JĀMĀK STRĀDĀT PRESINGA APSTĀKĻOS, JO CITU TAUTU VADĪTĀJI UN MAFIJA BIEDĒS, ŠANTAŽĒS UN DRAUDĒS. POLITIĶI, VAI TU ESI VARONIS, JA EJ AIZSTĀVĒT LATVIJAS TAUTU NO VISNEŽĒLĪGĀKIEM UN VISVILTĪGĀKIEM BANDĪTIEM UN MANIAKĀLIEM SLEPKAVĀM? POLTIĶI, KUR TU LIEN? VAI TU ESI GATAVS IZTURĒT, UZ TEVI IZDARĪS NEIZTURAMU SPIEDIENU UZ KATRU POLITIĶI UN SAVAS TAUTAS VARONI PERSONĪGI, MĒĢINOT UZSPIEST SAVAI TAUTAI LETĀLUS LĪGUMUS, PAKTUS UN KONVENCIJAS. TEV LATVIJAS POLITIĶI PIEDĀVĀJOT PERSONĪGI "ZELTA KALNUS", JA POLITIĶIS GŪST NO SVEŠAJIEM ORDEŅUS UZSLAVAS UN KARALISKUS AMATUS PĒC DARBA LATVIJĀ, TĀTAD TAS IR NODEVĒJS UN "STRĀDĀJIS" SVEŠU KORPORĀCIJU INTERESĒS. VIŅIEM LABS.❤️
41. Taču, ja ārzemju pasu īpašnieki pārvalda šo zemi, paralizējot vietējo cilvēku darbu iespējas savā zemē un ar nepanesamu konkurencei dārdzību izspiežot emigrācijā. Bet savukārt radot priviliģētu bezmaksas pabalstu vidi migrantiem, kas ieceļo Latvijā. Kā to var nosaukt? Tikai par teroristisku spiegu darbību. Realizējot koloniālu pārvaldi. Tā to pieņemts saukt politekonomisko procesu analīzē.
42. Baņķieru realizētais apvērsums pasaules pārvaldē nomanipulējis liberālo vērtību jēgu. Aizvietojot visu cilvēku vienlīdzību iespējās ar vienlīdzību rezultātā. Kvotu ieviešana migrantiem, kvotu ieviešana minoritātēm ir vardarbība un totalitārisma paveids. Ja obligāti olimpiādē tiek pieprasīts lai sieviešu boksa konkurencē uzvar vīrietis transgenders, ja obligāti kāda ministrija jāvada imigrantam, ja obligāti labākās darba vietās ir jābūt pārstāvētai kādai margināļu grupai? Vai tas neizjauc brīvas sabiedrības individu tiesības uz vienlīdzīgām iespējam savu potenciālu realizācijai? Ja oblogāti ir jādod migrantiem pabalsti un privilēģijas atvērt Latvijā biznesu, tad ir jānoņem bizness Latvijas pilsoņiem un pamatiedzīvotājiem, lai ar varu pārvērstu Rīgu par kebabnīcu Meku, bija ar varu vienotības koalīcijai jāaizver tūkstoši pašaizliedzīgo latviešu 30 gados iekoptie mājīgie ģimeņu mazie biznesi, jāuzliek neizpildāmi ierobežojumi, lai tie būtu spiesti aizbraukt emigrācijā, kur latviešiem, kā beztiesiskiem imigrantiem būs, savukārt, privilēģijas.
43. Šie noteikumi nav nejauši. Tie ir baņķieru globālā apvērsuma svarīga daļa. Izspiest valstu pilsoņu dinastijas emigrācijā. Lai visas valstu infrastruktūras un dabas bagātības paliktu baņķieru transnacionālo korporāciju īpašumā. Tās ir jānacionalizē atpakāl tautu īpašumā. Jāatjauno Suverenitāte reālā. lai atgrieztu mājās pusi latviešu tautas, kas ar ekonomisko genocīdu izspiesta atpelņīt baņķieru safabricētos parādus. Latvijas nodevēji pārvaldē ļāva pēdējā desmitgadē ar safabricētiem parādiem baņķieriem izūtrupēt pašfinansējošās Latvijas pilsoņu mājasaimniecības. Beztiesiskā komercvidē realizējot ekonomisko genocīdu pret pamatnāciju, ekspropriējot zemi un īpašumus virsnacionāļo baņķieru apvērsuma patiesā labuma ģūšanai. Pašus naudas sistēmas īpašnieku labuma gūšanai, kas drukā ar zelta rezervēm nenosegtas naudas plūdus.
44. Pēdējos gados 12 triljonus suverēnām privātpersonām piederošais FRS ir emitējis pasaules ekonomikā. Ko aizdevis visām 196 valstīm un to tautām tagad atprasot visu reālo kopprodukciju procentos. Uzblīstot par parazītisku vēža svešķermeni cilvēces miesā Triljonāru ģimenēm šakāpjot galvā" neprātīgām pasaules īpašnieku transhumānisma ieviešanas ambīcijām. Ko tas nozīmē? Vienkārši ne ar ko nenosegtus 12 triljonus dolāru "aizdodot" valstīm.
45. ❤️MUMS LATVIJAI NAV JĀATDOD ŠIS VILTUS PARĀDS.❤️Kurš tikai ar vienu klikšķi mūsu Vienotības Koalīcijas premjērministra nodevības dēļ Latvijai pierakstīts. Nav šāda parāda 20 miljardu izmērā. Latvija var emitēt pati izmantojot Suverēnas Valsts prerogatīvas. https://vidulejs.blogspot.com/2024/06/ieteikums-eiro-deputatiem-ka.html
46. Ar savas viltus izdomātās naudas palīdzību visu nopērkot absolūti visu, kas tiesu izpildītāju likvidatoru apvērsumā tiek izlikts atklātā bankrota pŗdošanā. Tas ir plānveidīgs mehānisms, lai dažas baņķieru dinastijas kļūtu jau par multitriljonāriem. Vai tas ir liederīgi cilvēcei 21. gadsimtā vai apkaunojoši, ka tiek pieļauts šāds apvērsums, ka šiem triljonāriem ir parādā visas valstis? Privātpersonām, kas ir suverēnu statusā un nepakļaujas nevienas valsts jurisdikcijai ir parādā ASV pussimts triljonu, Latvija 20 miljardus, zaudējot procentu maksājumā katru dienu visu saražoto kopproduktu. Kaut šīs triljonāru ģimenes šos parādu miljardus Latvijai ūzzīmējusi no zila gaisa". Aizdodot papīrīšus, kas nav ar zelta rezervēm nosegti. Šī viltus naudas sistēmas īpašnieku uzkundzēšanās paaulei ir visu nelaimju sakne. Privātpersonām mēģinot tagad sava dolāra vietā uzspiest visai pasaulei CBDC bitkoinvalūtu, ko viņi grib visiem aizdot, pretī pieprasot procentos atdot saražotos produktus.
47. ❤️MŪSU UZDEVUMS IR ATJAUNOT LATVIJAS SUVERENITĀTI AR SAVU NAUDAS SISTĒMU. ❤️Tas ir apsmiekls, ka ielikteņi Latvijas vadībā nesaprot, ka Valsts nepastāv bez savas vērtību sistēmas naudas mērauklas savu iedzīvotāju vidū. Tagad Latvija it faktiski tikai likvidatoru represīva tiesas izpildītāju vid bankrota administratoru vara. Simti tūkstoši ierēdņu "armija" vajā Latvijas pilsoņus, lai uzturētu savu priviliģēto junbagātnieku statusa dzīvesveidu, izpārdodot un atņemot pilsoņiem ar safabricētiem nodokļiem un pārspīlētiem komunālo maksājumu tarifiem un birokrātisku neizpildāmu ierobežojumu noteikumiem pieprasot koruptīvus maksājumus, visu attiesājot labticīgiem pilsoņiem, lai atdotu 20 miljardu parādu triljonāru privātpersonām, ko paši Latvijas virsierēdņi aizņēmās un savā starpā sadlīja, nesniedzot tautai skrupulozu auditu kur "nauda" izlietota.
48. Baņķieru apvērsuma finansētie viltus liberāļi ne tikai uzliek patriotiem ierobežojumus, bet uzsāk nelikumīgu vajāšanu pret cilvēkiem, kas aizsargā savas valsts suverenitātes konstitūcijas likumā pamatnācijai garantētās privilēģijas.
49. ❤️KAS IR BŪTĪBĀ VALSTS INSTITŪCIJAS JĒGA, AIZSARGĀT PILSOŅU PRIVILĒĢIJAS.❤️
50. Valsts pēc 2020.g. apvērsuma, kļuvusi par represīvu vajāšanas orgānu pret pašfinansējošās ģimeniskās pamatnācijas cilvēkiem. Ar Re:Check "shadowban" izdzēšot jebkuru atmaskojošu informāciju, ar tiesu izpildītāju vid knab cip dienestiem safabricējot ekonomiskas represijas pret opozīciju, ne tikai Latvijā, pat atentātus pret ASV tautas mīlētu prezidentu.
51. ❤️TĀPĒC ASV TAUTA SKAIDRI VĒĻĒŠANĀS DEKLARĒJUSI PAGRIEZIENU PASAULES POLITIKĀ, APTURĒT BAŅĶIERU TERORISTISKO APVĒRSUMU, LAI VAIRS NEMĒĢINĀTU PĀRKĀRTOT PASAULES VĒRTĪBAS, UN LAI NENOKĻŪTU TOTALITĀRAS VARAS PIRAMĪDAS VIRSOTNĒ.
52. MORĀLE IR TĀDA, KA TAUTA, KURAI UZLIEK DAŽĀDAS SANKCIJAS UN IESPIEŽ IZOLĀCIJĀ, GŪST UZPLAUKUMU, JA TAI PIEDER SAVA VALSTS. TAUTA AR DAUDZIEM TALANTIEM UN KONKURENCES GRIBU AR DARBA TIKUMU, AGRI VAI VĒLU ATRADĪS IESPĒJU APIET SANKCIJAS UN UZLIKTOS IEROBEŽOJUMUS. ❤️
53. ASV draudi, šantažējot Latviju, iznīcināt vietējos ražotājus, aizverot latviešu bankas un energo resursu cenas paceļot visaugstākās pasaulē, vainagojās ar izpildīšanu. Jo ASV pilsonis ar manipulācijām tika iedabūts Latvijas pārvaldes piramīdas augšā. Uz 4 gadi salaužot valsts pašfinansēšanās iespējas. Iegrūžot 20 miljardu parāda jūgā. Kura procentu apkalpošanai aiziet viss saražotais kopprodukts. ASV dolāru kā pasaules rezerves valūtu izmantoja kā šantāžas ieroci, lai ekonomiski kolonizētu.
54. ❤️TĀS VALSTIS, KAS NEPAKĻĀVĀS ŠANTĀŽAI, NEAIZVĒRA SAVAS BANKAS, MEKLĒ SUVERENITĀTI BEZ ASV VALŪTAS STARPNIECĪBAS DIKTĀTA PARALIZĒJOŠĀ EKONOMIKU IESPAIDA. POLIJA, KURAI SAGLABĀTS ZLOTS ATTĪSTAS PAR LIELVALSTS CIENĪGU EKONOMIKU. ZVIEDRIJA UN BALTKRIEVIJA PANDĒMIJAS LAIKĀ NEIEVIESA NEKĀDAS TOTALITĀRAS VALSTS REPRESĪVĀS MEDICĪNAS SPĪDZINĀŠANAS FORMAS UN PALIKA 2020-2022 PIE CILVĒCĪGAS KRISTĪGAS PĀRVALDES FORMĀM. UNGĀRIJA, NEPAKĻAUJAS ĀRDOŠIEM SOCIĀLO DZĪVI PAKTIEM UN KONVENCIJĀM PAT EU LIKUMU IETVAROS, LABĀK MAKSĀJOT SODUS, BET PALIEKOT PIE AUGLĪGĀM TĒVU TĒVU TRDĪCIJĀM UN IZGLĪTĪBAS KRISTĪGĀM PROGRAMMĀM. ❤️
55. ❤️LATVIJAI PAŠAI JĀAPSARGĀ SAVAS VĒRTĪBAS. JĀATGŪST SUVERENITĀTE, KAS PIRMKĀRT IR SAVA VALŪTA, SAVA NAUDAS SISTĒMA. SAVA NAUDA IR MĒRVIENĪBA TIKAI, LAI ATALGOTU VĒRTĪGĀKO MŪSU NACIONĀLO INTEREŠU NOFORMULĒTĀS PRIORITĀTES IZCEĻOT. ❤️
56. ❤️ARĪ VESELĪBAS AIZSRDZĪBĀ NEAPŠAUBĀMI JĀBŪT NACIONĀLAI SANEPIDSTACIJAI, KAS NEIELAIŽ BAKTERIOLOĢISKOS IEROČUS UN ŅEM VĒRĀ LOKĀLĀS KATRAS VALSTS TAUTU TRADĪCIJAS UN ĢEOGRĀFISKĀS NOVIETOJUMA ĪPATNĪBAS UN IEDZĪVOTĀJU BLĪVUMU, ❤️
kas mūs pilnīgi atšķir no Ķīnā, ASV un KF 20 miljonu lielpilsētu pārapdzīvotībā nepieciešmām medicīniskās diktatūras formām.
57. Savukārt, valstis, kuras nepakļāvās šantāžai, īstermiņā zaudēja ērtības, izolācijas sankciju apstākļos. Taču pāris gadu laik, pašas iemācījās saražot visu nepieciešamo. Kā Ķīna bez ASV tehnoloģijām, stimulēja savu zinātni un dizainu, pēc 3 gadi embargo iemācījās savus čipus saražot un tagad atgriezās pasaules tirgū, bez ASV detaļām. Krievija pati iemācījās saražot pārtikas preces un iztikt bez EU ražotām patēriņa precēm. Kad Krieviju atslēdza no swifta maksājumu sistēmas rubļa kurss rezultātā palielinājies.
58. ❤️ LATVIJĀ, JA ATJAUNOTOS MŪSU BRĪNIŠĶĪGAIS LATS, TĀ NEAPŠAUBĀMI ATKAL KĻŪTU PAR DĀRGĀKO VALŪTU PASAULĒ, KĀ REPŠES LAIKĀ. JO TIK MAZ CILVĒKIEM 1,8 MILJONI PIEDER SAVA VALSTS UN TIK DAUDZ ZEMES UN DABAS BAGĀTĪBU UZ KATRU PILSONI. ARĪ LATVIJA ULMAŅLAIKOS BIJA PAŠPIETIEKAMA UN RAŽOJA MAŠINAS, LIDMAŠINAS UN ELEKTRISKĀS IERĪCES VEF, NERUNĀJOT PAR PĀRTIKU UN PATĒRIŅA PRECĒM, BŪVNIECĪBAS MATERIĀLIEM.❤️
59. Ulmanis sekmēja iekšējās infrastruktūras attīstību uzturot šaursliežu dzelzceļu tīklu, kuru pēc 1990 demontēja, lai Latvijas lauku ražošanas iespējas likvidētu. Tika likvidēta Latvijas tradicionālā jūras valsts zvejniecība. Tika likvidēta Latvijas lielākā pasaulē uz 1990 gadu flote. Tika likvidēti arī visi sociālās infrastruktūras pakalpojumi Latvijas laukos, kā skolas, pasti veslības aisardzības lokālās iestādes. Arī PSRS laikā Latvijā tik daudzās dažādās rūpnīcas, kas ražoja pat tikai eksportam, tika likvidētas.
60. Latvijai tika atņemtas kvotas kaut ko ražot, lai padarītu latviešus par pasīviem patērētājiem.
61. ❤️BAGĀTS UZŅĒMĒJS AR LIELU ĢIMENI, DAUDZ BĒRNIEM, RADIEM, DRAUGIEM UN BAGĀTIEM KAIMIŅIEM IR PAŠPIETIEKAMS UN LEPNS UN GUDRS. SEKMĒJOT LABU PATIESU ZINĀŠANU IZGLĪTĪBU. FINANSĒJOT AUGLĪGU RELIĢIJU UN KULTŪRU. UN PIEPRASOT ABSOLŪTU VĀRDA BRĪVĪBU, LAI UZZINĀTU KAS NOTIEK LATVIJĀ. UN PIEPRASA PLURĀLISMU UN POLITISKO STRATĒĢIJU BRĪVU KONKURENCI UN BRĪVUS REFERENDUMUS. LAI TAUTA BRĪVI REALIZĒTU SAVAS POTENCES. UN PIEPRASA ROBEŽU AIZVĒRŠANU, LAI ATTĪSTĪTOS PAR SPĪTI CITĀM TAUTĀM, KURĀS TOTALITĀRA ĀRPĀRVALDE DIKTĒ NEIZDEVĪGU DZĪVES VEIDU UN VED TAUTU UZ PAŠIZNĪCINĀŠANOS. TAUTAI IR JĀATTĪRAS PAŠAI NO TOTALITĀRU SPIEGU ĀRPĀRVALDES. KATRAI TAUTAI NEAPŠAUBĀMI PAŠPĀRVALDE UN BRĪVA STRATĒĢIJU KONKURENCE UN VĀRDA BRĪVĪBA IR IZDEVĪGA KĀ VIENĪGAIS UZPLAUKUMA GARANTS. ❤️
62. No āras ar ieroču karu nevar ieviest pašpārvaldes formas. To pierādījuši ASV un Krievijas mēģinājumi pakļaut Tuvo Austrumu tautas. Nepanākot mērķi pakļaut tautu kultūras garu, noslaukot tikai no zemes virsas pilsētas, ASV un KF ar imperiālistisko domāšanu ieroču spēkiem, savus mērķus nepiepildīja. Tikai pazaudēja pasaules tautu simpātijas, kas pēc II Pasaules Kara bija ASV un Krievijas pusē. Kur var tikai noslaucīt no zemes virsas visu, bet pakļaut Tuvo Austrumu tautu garu nevar. Latvijā koloniāla pakļaušana gan ideāli darbojas kā paraugs baņķieru ārpārvaldei. Nabadzīgs mankurds ar izskalotu vētures izpratni ar iedvestu verga apziņu ir cilvēks, kas spiests pakļauties paklausīgi totalitārisma ambīcijām no varas. Jo nav alternatīvu izdzīvošanas avotu un nav uzkrājumu no sava pašfinansējoša biznesa. Tas arī bija veiksmīgi realizētā Latvijas ārpārvaldes centienu galamērķis. Ieviest tāpat kā PSRS totālu pārvaldes piramīdu paklausīgu ārpārvaldei.
63. Morāle ir tāda, ka Nodevēji špioni pie varas piramīdas stūres, ir daudz bīstamāki, par kādas svešas valsts šantāžu un kara draudiem. https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/minhenes-bankiera-skaidrojums-ka.html
Baņķieri valda tautu piedāvājot viltus alternatīvas Politisko Vērtību nesējas partijas. Kurās visām patiesajām vērtībām partiju programmās klāt pieliktas tautu iznīcinoši politiski lēmumi. Piemēram, piespiedu emigrantu armiju iedabūt Latvijā, Eiropā zem demokrātijas un cilvēku tiesību paketes, kaut tā iznīcina tautu un valsti. Pēc tam, kad migrantu miljoni no Musulmaņu valstīm hau dabūti iekšā, uzkurina naidu pret musulmanismu. Tas ir neuzvarams karš, bav jācīnās pret viņu ticību un nav jākaro, ja viņi paliek savas zemes terotorijā ar sev svētām lietām. Bet jācīnās ar nodevējiem, kas Eiropas Kristīgās valstīs apzināti apmaksā plānveidīgu miljonu migrantu ieplūšanu likumus izdodot par kvotām un tērējot budžeta līdzekļus vedot slēptu karu apmaksājot migrantu “Trojas Zirga” armiju. Tieši tāpat komplektā ar cīņu itkā pret piespiedu vakcināciju, cilvēki iebalso partijas, kuru pārējā programmā ir nepieņemamas baņķieru neģēlības. Tāpēc “tradicionālo partiju” programmās ir letāli ieriči karā pret savu tautu. Kā to apiet? Jāatdala pa vienai programmai izdzīvošanas vērtību aizstāvībā. Jānoņem viltus birkas” Nacionāļi”, “Liberāļi” “Demokrāti”, “Konservatīvie”, “Progresīvie”. Jo visas partijas apmaksā vienīgais naudas avots, ko drukā vieni un tie paši maniakālie baņķieri ar pasaules valdnieku pamatotām ambīcijām. Jūs izprovocē abu tautu pusē uz emocijām un karu, kura galā ir abu tautu pašiznīcināšanās, bet tukšu zemi iegūst baņķieri, kas finansējot abas puses “ nošauj divus zaķus” iegūstot tukšu valsts teritoriju, kur izmitināt sev vajadzīgus cilvēkus, dabū vietu kur investēt savu biznesu un depopulejuši divas svešas tautas. Ar cenzūras propagandas tandēmu sakūdot slēgtas sabiedrības cilvēku prātus. Arī Latvijā, kopš visi mēdiji vienās Rečekistu rokās, kuri ir sveši aģentu, kas apmaksāti no baņķieru apvērsuma un apmācīti visās neģēlību programmās pret latviešu tautu. Kā arī ar slēgtu info blokādi demonizējot visas kaimiņu tautas, Latvija ir vienā solī no komandas došanas sākt pašiznīcināties, neuzvaramā karā ar simtiem reiz lielāku tautu, kurai arī baņķieri slēgtā info telpā iedvesuši, ka latvieši ir visu viņu nelaimju cēlonis. Tātad, nevajag uzkāpt uz šīm nospraustām sliedēm un sevi uzkūdīt, jo ceļa galā ir bezdibenis un pašiznīcība. Ja vajag, varu pierādīt, kā arī transgenderu, piespiedu farmokloģijas, energoresursu atdāvāšanas, katrā valdības preteklībā ir šī lati tehnoloģija “viltus bināri alternatīvu izvēle, kur abos komplektos ir iepakota iznīcības programma, par ko Jums liek nobalsot kā par kompromisu.
64. Bet, faktiski nav jau neviena paša, kam būtu domas degpunktā interese šādi filozofiski, bezkaislīgi paanalizēt esošo sistēmu un cilvēku grupu savstarpējo mijiedarbību. Jo parastie cilvēki garāku par pusminūtes reels nevar uzmanību noturēt. Taču tie politiķi, zinātnieki tiesneši ārsti skolotāji un žurnālisti, pat filozofi, kam būtu iemaņas, visi kā viens, pilda ikdienas izdzīvošanai pasūtījumu darbus, kurus apmaksā šīs ellesmašīnas augstākstāvošais. Ja tomēr kāds atļaujas atmaskot sistēmas nevilvēciskumu, tas tiek atlaists no darba un Re:Check izdzēsts un TV mēdijos ierakstīts kā “non grata persona”. Ja pat kāds Valsts vadītājs Kenedijs uzsāk cīņu pret baņķieru sazvērestību, notiek atentāts pret politiķi. Ja vesela partija virza valsti uz atdalīšanos no baņķieru mafijas un Valsts Suverenitātes atjaunošanu pasludina, tad notiek pučš, jo visu valstu slepenos dienestus baņķieri pa taisno vada no sava komandcentra un tie nepakļaujas lokālo valstu vadībai. Ja kāda tauta visa apvienojās pret necilvēcīgo ļaunuma perēkli, tad tiek noorganizēts karš. Ar to, Draugi, jārēķinās. Tā kā ir ko padomāt vai cīņa ir to vērta. Jo ar atmaskošanu un saprašanu vēl nekas nav darīts. Jo cilvēces pretinieks un parazīts asinssūcējs ir padarījis kā audzējs ar metastāzēm par sev kalpojošiem neticami daudz katrā valstī necilvēku, kas gatavi par naudu realizēt jebkuras baņķieru pasūtītās zvērības. Ko Tu padarīsi, ja riņķī struktūrās strādā akli, kurli nedomājoši, bez sirdsapziņas līdzcilvēkus iznīcinoši un pašiznīcināties gatavi radījumi?
65. Jo fanātiķu kamikadzes, dēļ baņķieru “iepotētas tiešā vārda nozīmē transhumānista misijas”, dzīves jēgu neredz. Bez “iepīpētās apmātības” baudu nevar gūt, gatavi uz slepenu biedrību sazvērestībām, kariem un traģēdijām. Nesaprotot mūsu tautu kristīgās morāles atverošās tautas poteņču fantastiski aizraujošās izaugsmes perspektīvas iekš parasta cilvēka ģimeniskiem un sabiedriskās pašnoteikšanās kopdzīves izaugsmes un negaidīti individualizētas kultūras rašanās aizraujošiem pārsteidzošiem procesiem.
66. FRS akcionāri īpašojuši caur naudas vērtību sistēmu visu materiālo pasauli. Pārejot varai jaunā dimensijā. Likvidēs visas komercbankas. Paliek viena Centrbanka reģistrēta Šveicē BIS Starptautisko Norēķinu Banka, kurā visu juridisko un fizisko personu rēķini. Bijušo valstu centrbankas ir tikai sadales un parādu piedziņas punkti. CBDC faktiski iekļaus bitkoinu kura izaugsme iet uz beigām līdz noteiktajam maksimumam? Tā vairs nav nauda, ja tā ir centralizēta zem viena īpašnieka un konkurences vairs nav. Mēģināsim filozofiski saprast kā mēs rīkotos ja Mēs būtu šie īpašnieki? Kā tālāk pārvaldīt cilvēkresursu?
67. Tas bija tikai laika jautājums, ja vienai ģimenei pieder nauda, tad cik ātri viss kapitāls būs vienās rokās. Attīstītās valstīs šur tur dod kredītu ar negatīvu procentu likmi, vēl piemaksājot, lai ņem hipotēku kredītu. Tie ir tie paradoksi, kad “game over” tuvojas “va bank“ vienās rokās jāpanāk arī vara “Über Alles”
Kā Romas kluba dibinātājs Deivids Rokfellers nodefinēja ar kluba biedriem: “Depopulācija, Deindustrializācija, Digitalizācija, Desuverenizācija Nacionālās Valstis novājinot līdz paliek pāri tikai valsts izkārtne, aiz kuras Vienotības nodevēju tiesu izpildītāji un likvidatori pakāpeniski pēdējos īpašumus noņem ar spēka struktūru ieročiem palīdzot spītīgākiem saprast, kurš te ir saimnieks👍 līdz uznāk WEF forumā apmācītie Progresīvie klauni un beigās paziņo ka Bībele piepildīta un viena pasaules valdība naudu likvidē kā komunismā atstājot talonu sistēmu uz pārtiku CBDC digitālā veidā piesaistītu īrētam uz noteikto laiku atļautam lietošanai ķermenim. Nu gan ir game over “Va Bank Über Alles”
68. ❤️ BET, KO ES JUMS TEIKŠU, LATVIEŠIEM JĀBŪT VISMAZ GATAVIEM, JA NU TRAMPAM IZDODAS UN JA NU ASV IR DAUDZ PAMODUŠOS KAS IZGRIEŽ BAŅĶIERU AUDZĒJU VAI APSLĀPĒ TO. TAD VISAI ĢEOPOLITIKAI PAMAINOTIES, TIKS DOTA MUMS PĒC 100 GADIEM ATKAL IESPĒJA. KUR JĀSAGATAVOJAS ŅEMT VARU. JĀIZSKAITĻO TIKAI BAŅĶIERU IELIKTEŅI, LAI NEIEKRISTU NODEVĒJU AĢENTŪRAS TĪKLOS ATKAL. JĀATCERAS, KA PRET KOVIDFAŠISTIEM MŪSU REVOLŪCIJA IZDEVĀS. LATVIEŠU TAUTAI UZSĀKOT ORGANIZĒTU PRETOŠANĀS DEMONSTRĀCIJU KUSTĪBU. KOVIDFAŠISTI NOBIJĀS. MĒS VĒL NEESAM APZINĀJUŠIES PILNĪBĀ, BET 2021-2022.g. TAUTAS VARONĪGĀ PRETOŠANĀS KUSTĪBA IEIES LATVIJAS ZELTA VĒSTURĒ❤️










