IEVĒLĒSIM LOKĀLISTUS. Ja ASV mēģina attīrīties un atgriezties pie pirmspandēmiskā apvērsuma cilvēku tiesību prioritātes un tautas pašnoteikšanās, tad mēs Latvijā ar'

2025. gada 17. maijsAutors: Dags Vidulejs

 


  1. IEVĒLĒSIM LOKĀLISTUS
Ja ASV mēģina attīrīties un atgriezties pie pirmspandēmiskā apvērsuma cilvēku tiesību prioritātes un tautas pašnoteikšanās, tad mēs Latvijā ar'. KAD CITREIZM JA NE TAGAD UN ŠODIEN 7 jŪNIJĀ 
https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/ja-asv-megina-attirities-un-atgriezties.html
  1. Ja izdarīsim vēlēšanās pareizu izvēli varbūt ievēlot jaunas partijas atgriezīsies cerība. Ja paliks kovidfašisti, viņi savu ir parādījuši un koalīcija turpinās vest uz Klausa Švāba banksteru konclēģeri pa solim. Ja ievēlēsim jaunās partijas, kas nebaidās nostāties pret banku transnacionālo mafiju, riskējot ar dzīvību, tad atgriezīsies Latvijas nauda un Latvijas bankas.
  1. Un NEVAJAG APSKAUST, JA LATVIEŠI ATKAL PALIKS BAGĀTI. Tas ir pats labākais, šai pasaules perioda sistēmā, ja arī mums būs nacinālas miljardieru kompānijas, kā savā laikā VEF bija viena no stiprākām pasaulē, kā tagad Tesla. 
  1. Ceru, ka parādīsies latviešu miljardieri, kas nopelnīs izgriežot pogas lietuviešu zviedru ASV un Izraēlas oligarhiem. Lai dzīvo nākamie latviešu oligarhi, kam Latvija pirmā vietā. Nav ko apskaust, bet jāuzrotī piedurknes un atkal būs Latvijā darbs, kad atmaskos un iesēdinās visus zaļos afēristus transgenderotājus un Latvijas depopulētājus un deindustrializētājus. 
  1. Kalvīša treknos gados tā apsaukto latviešu oligarhu gados budžetā bija 2 miljardi pāri palikums, 100 latviešu nacionālās bankas un visi veikaliņi pilni ar darbīgu latvišu mazo un vidējo biznesu. Nost ar vienotības koalīcijas nodevējiem ar viņu PSRS NR2 nabadzību un tukšo bankrotējušo Rīgu bez latviešiem. 
  1. Nost ar nodevēju koalīciju Saeimas ēkā un viņu ārpārvaldes saimniekiem. Ievēlēsim tos, kas atstās ietekmi un uzstādīs starptautiskā arēnā latviešu prasības un "iegrūdīs ģīmī" latviešu redzējumu par to kā jāizmanto jaunie tehnoloģiskie brīnumi, lai uzbūvējot visiem cilvēkiem vienādu iespēju darbīgu nākotni. 
  1. Ievēlēsim tos, kas spēja līdz kovidfašistu globālistu apvērsumam ar reālu spēku un mugurkaulu pateikt "Nē!" citu valstu oligarhu tīkojumiem sagrābt Latvijas dabas un infrastruktūras bagātības un Latvijas tautu izsūtīt verdzībā svešumā atpelnīt Kariņa papus notrallinātos 20 miljardus, ko sadalīja ierēdņiem mājsēdēm, kazino par negūto peļņu un ārzemju parazītbankām.
  1. Lai dzīvo nākamie Latvijas Miljardieri un latviešu oligarhi. Atkal apbruņosim Latvijas aizsargus un zemessargus, kuriem nodevēji atņēma ieročus izdalot koka automātusun koka zobemus. Tad mūsu nacionālai valdībai, kā ULMAŅLAIKOS nebūs bail no svešo baņķieru mafijas specdienestu atentātiem. Iztīrīsim Tiesu un Policijas dienestus no gļēvuļiem un nodevējiem. Sadalīsim visu zemi Latvijas pilsoņiem. Tad būs, ko auzstāvēt. Un izdalīsim katrai mājsaimniecībai seifā ieročus. Tā kā Šveicē, Somijā, Teksasā un Rona de Santesa Floridā, neviens kolonizators nelien iekšā. Ja tad kad visa tauta zina ko viņa aizstāv, savu zemi reāli savu, nevis uz Levita papīrīšafiktīvu Latviju, tad tauta ir neuzvarama, kā Afganistānā, pusgadusimtu globālisti slaucīja nost no zemes, bet tauta atdzima kā fenikss no pelniem. Mums draud tikai karš. Taču NATO paziņojis tenkās, ka ļaus ieņemt kā Ukrainas daļu, un pēc tam kad latvijas pilsoņi izšauti un vērtības izvestas, tikai tad atkaris NATO tukšu zemi, kuru atdot transnacionāļu korporācijām.
  1. Varbūt, mūs visus uzlaidīs ar atombumbu gaisā, bet vismaz būsim mēģinājuši dzīvot kā VĪRI un kaut vai “aiziet pa pieskari” kā vīri, aizsargājot savus bērnus un sievietes un vecākus, no transgenderu kovidfašistu maniakiem un izdzimteņiem, kas tagad sagrābuši varu, ved tautu uz iznīcibu. Tāpat kur arkāpties nav. Jo kovidfašisti parādīja, kādu “jauno pasaules kārtību” viņi mums redz. Ja nebūtu tautas sacelšanās 2022.g. Bija jau sarakstīts tāds lokdauna komendantstundu fašisms līdz 2030. gadam. Bezkompromisa beztiesiskums ar izkastrētiem, sašpricētiem, nozāļotiem dārzeņiem tautas aizstāvju vietā Saeimā un Rīgas Domē.
  1. Ievēlēsim kaut ko jaunu. Sliktāk nebūs, var būt tikai labāk. Pietiek ciest Vienotības Globālistus. Gribās ciest kaut ko citu. Jācieš būs tāpat, bet cietīsim LOKĀLISTUS. Jo tikko nāks "savējie" pie varas fašistu baņķieru mafija uzliks sankcijas un žņaugs pāris gadu, kamēr atjaunosim Latvijas lauksaimniecību un ražošanu. Bet būs vismaz cerības uz tautas izdzīvošanu.
11. Kovidfašistu Sorosisti taisīs oranžās revolūcijas un trakos savā LTV Panorāmā, kamēr atkal radīsies Latvijas Nacionālie Tautas Kanāli, kā 1990 bija daudz Neatkarīgo brīvo TV un avīžu. Atkal Ievēlēsim tos, kas "ieliks kloķi" banksteru mafijai smukās melnās platmalēs. Jo atpakaļceļa nav, ši mafija pārvaldot ar centrbankas naudas sadali, Krievijā un Ukrainā vadot abas tautas, rāda mums, kas ir viņu plānos sagatavots arī mums kā nākamais plāna punkts iznīcībā, iesaistot arī LATVIJU bezprāta pašiznīcības karā līdz pēdējam latvietim, iztīrot Latvijas svēto zemi tukšu, lai tā paliktu transnacionālām korporācijām, iepludinot nozombētu viņiem paklausīgu iebrucēju migrantu armiju.
  1. Visiem tiem vēlēšanās zaļā gaisma, kas reāli iztaisnoja muguru un veda tautu demonstrācijās un nostājās pret ārzemju pases ielikteņiem un gļēvuļiem Saeimā. Ir tūkstošiem patriotu, apvienību, jaunu partiju, ko izveidot pilnīgi jaunu koalīciju, neatstājot ne vienu pašu 2020 gada nodevēju, ne Rīgas Domē, ne Latvijas Saeimā.!!!
  1. Tieši tāpat kā 1905 gadā, kā 1919, kā 1990, tā notika arī 2020-2022 banksteru apvērsuma laikā. Izgaismojās gļēvi nopirkti nodevēji un varonīgi patrioti, kas palika ar Latvijas pilsoņu tautu, kaut tika represēti.
  1. Kārlis Ulmanis bija Latvijas Tramps Brīvvalsts Latvijā, stādot Latviju pirmā vietā pāri par visIem ANO ES un PVO un Stambulas ULTIMĀTIEM. Uzliekot "mīksto" pasaules baņķieriem ar visdārgāko Latvijas Latu. Kaut vai beigās 1940.g. visus nomušīja patriotus, bet vismaz 20 gadus 1919-1940 mēs parādījām, ka Latvijas var palikt bagātākā valsts pasaulē un aizgājām bojā karā un nometnēs ar taisnu muguru, kā vīri. Mums vajadzīgs savs Kārlis UlmaņTramps. Un mums tāds ir. Ne viens vien, kas "paceļ balsi", līdzīgi citiem pasaules tautu līderiem, kas riskējot ar savu dzīvību, atmasko globālistu apvērsuma virsvadītāju kriminālo finansistu mafiju, kas korumpējusi gandrīz visu valstu līderus, būvējot savu digitālo konclēģeri ar fon der Leijeri priekšgalā ES. Kas tagad ir faktiskā Latvijas valdniece, pakāpeniski padarot Latviju par ES ierindas pilsētvalsti bez Suverenitātes. 
  1. ATGRIEZĪSIM SUVERENITĀTI kā LATVIJAS VALSTS. LAI ARĪ SAEIMAM IR JĒGA UN TAS NEVIS APSTIPRINA GLOBĀLISTU ULTIMĀTUS, tikai darbojoties kā Latvijas valstiskuma likvidators un nacionālam viltus partiju blokam darbojoties kā Tiesu izpildītāju bankrotieru mafijai ārzemju baņķieru interesēs izūtrupējot visu strādīgo pašfinansējošo 30 gados sastrādāto.
  1. Saeimai ir JĀIZVIRZA mūsu tautas parasības par izdzīvošanas stratēģijām. Latvijai bez latviešiem un bez latvijas patriotiem etniskiem krieviem nav jēgas eksistēt kā valstij. Ne mazākās jēgas. Tad tā ir ieplā nota ES kā Rīgas pulsēta ar nomalēm. Lie kam pamaza 1,8 miljonu ierindas ES pilsētele ar arābu iedzīvotāju kontingentu. 
  1. Jāmācās no Kārļa UlmaņTrpa. Sadalot privilēģijas būt par Latvijas pilsoni. Sākot atgriezties no ārzemēm Latvijā un atkal Stiprās bagātās ģimenēs vairoties un zelt savā zemē. Jā, vairoties. Ievēlēsim tos, kas mīl latviešu meitenes un kas grib lai latviešu meitenes mīl viņus. Lai ir par ko mīlēt. Un lai latvijas pilsoņu miljardi paliek Latvijā. 
  1. NOST arārzemju dubultpilsonības špioniem, kam sapnis pie Kuomo ezera dāčā Šveices Bankā noguldīto korupcijas naudu tērēt ar saviem radiem no Pasaules Bankas. Visus 300000 eiroierēdņus atlaižam kā 1990 gadā. Lai mācās strādāt Latvijas labā, pietiek darboties kā svešo kolonizatoru vagariem. Lai izveido 300000 Latvijas Armiju, vai paceļ Latvijas Laukus, katram pilsonim sadalot milzīgo zemi, ko izkrāpuši zviedru fondi. 
  1. Sāksim atkal dzīvot, nost ar 5 gadu Vienotības globālistu murgu īstenošanu. Sāksim atrkal dzīvot, brīvi apsaimniekojot to, kas mums mantojumā nodots Mūsu Zemi un Baltijas Jūru, atjaunojot lielāko floti pasaulēk kāda bija uz 1990,gadu. 
  1. “Šo Zemi Svēto, Mums Novēlēto, Vienīgo, kas Mūs nepievils” (Valda Rūjas rindas) dabūnam atpakaļ. 
  1. Ja ASV mēģina attīrīties un atgriezties pie pirmspandēmiskā apvērsuma, cilvēku tiesību prioritātes un tautas pašnoteikšanās, tad mēs Latvijā ar'. 

KAD CITREIZM JA NE TAGAD UN ŠODIEN 7 jŪNIJĀ