Valsts amatpersonu darbība jāvērtē, kā valsts un tautas nodevība, vienalga, vai darbība veikta alkatībā, neapzinoties sekas, vai apzināti ārzemju finansistu grupējumu apmācītam aģentam veicot diversanta darbības.

2024. gada 28. decembrisAutors: Dags Vidulejs




"Milzīgās algas sabiedriskajā sektorā un uzblīdušais darbinieku skaits ir viens no iemesliem, kuru dēļ valsts pārvalde dzīvo tik labi, kā vēl nekad, bet valsts ekonomika, demogrāfiskā struktūra un visi citi svarīgi rādītāji iet tikai uz leju. 2023.gadā Latvijas IKP ir ar mīnus zīmi, bet budžetnieki priecājās, kā pasažieri uz Titānika klāja pirms nogrimšanas.

Paskaidrošu sīkāk attēlā redzamos skaitļus. Sabiedriskajā sektora mazu daļu aizņem valsts kapitālsabiedrības - Latvenergo, Sadales tīkls, Valsts meži, pasts, dzelzceļš un vēl dažas. Lielāko daļu aizņem valsts pārvalde un budžeta iestādes. Kā redzam, tad sabiedriskais sektors ir gan skaitliski lielāks, gan viņi saņem lielākas algas, tātad faktiski privātais sektors apkalpo sabiedrisko sektoru, nevis sabiedriskais sektors ir, lai atvieglotu privātajam sektoram dzīvi, kā dēl arī vispār tika radīts. Tā ir ačgārnā ekonomika, kas nespēj pastāvēt bez dotācijām (kredītiem), jo sabiedriskais sektors, atskaitot dažus gadījumus, nepelna, bet tikai tērē.

Tāpēc ari Latvijas valsts budžets spēj turēties tikai uz valsts aizņēmumiem, kuru apmērs katru gadu aug. 

Nav cita ceļa, kā likvidēt vismaz 30-40% amata vietas visa veida valsts iestādēs, uzraudzības dienestos, valsts aģentūrās, birojos un citos nodibinājumos jo mazais privātais sektors vairs nespēj šos kaklakungus pavilkt."

Dags Vidulejs Rūja :
"Paldies, Ivar, par Jūsu analītisko darbību. Arī esmu studējis socioloģiju un poltoloģiju, tāpēc augsti vērtēju Jūsu māku atrast datus un tos objektīvi interpretēt, kā arī uzstādīt jautājumus un aptaujas, kas provocē uz skaudru eksistenciālu latviešu izdzīvošanas risku atrašanu un provocē uz  principiālas domāšanas procesu kūtro, lai neteiktu neesošo latviešvalodīgo patstāvīgi domājošo atbildīgo pilsoni. 

Apgūt kritiskās domāšanas māku ir ļoti grūti. Un vēl mazāk ir sabiedrībā cilvēku, kas spējīgi uz sistēmisku analīzi un korektu cēloņsakarīgu secinājumu izdarīšanu, aprēķinot pie kādām sekām nākotnē neizbēgami novedīs neapdomīgas darbības šodienā. Tāpēc Elonam Maskam, ASV Speciālam Ministram uzdots veikt IQ testus visiem sabiedriskā sektorā uz valsts budžetā strādājošiem. Un uz testa pamata atlaist pusi ierēdņu, kuriem vispār nepiemīt domāšanas pazīmes, esot vien akliem izpildītājiem ar pasakainu algu. Ar kuru rokām tiek izdarīti visi "tumšie darbi" kādu kriminālu grupējumu labuma gūšanai. Jo viņus ir tik viegli apmānīt, sajaucot cēloņus ar sekām. Pašam ierēdnim, liekoties, ka viņš vīrišķīgi dara nepopulāru darbu, lai arī redz ciešanas un postu, ko sagādā tautiešiem. Taču eirolīmeņa alga un greznais dzīvesveids nomierina sirdsapziņas mokas. Un šādus paklausīt izdresētus ideālus darboņus var programmēt. Ja grib no šāda cilvēka panākt vēlamo rīcību, ir ne tikai jāapsola atalgojums, protams, bet arī jāizdomā ticams iegansts, kā ierēdnim attaisnot savu klaji pretvalstisko un nodevīgo asinsdarbu. Noslēpjot to aiz kādas Starptautiskas PVO  lokdaunu direktīvas vai kāda Sorosa Fonda uzspiesta Pakta vai Konvencijas ar cēlu nosaukumu. Kuras ēnā tiek nozagts un izsaimniekots valsts īpašums vai ar viltus tiesu izpildītāju represijām atņemti īpašumi strādājošiem līdzpilsoņiem. 

Kā no 2020-2022, tālredzīgi Ministru Prezidents, saskaņojis ar Hāgas Tiesu, ka Latvijā viņa vienpersoniskās valdīšanas laikā, atlaižot mājsēdē Saeimu, tiek saskaņota cilvēku tiesību ievērošanas atcelšana. Tā kā, tagad, slaveno "bezkompromisa beztiesiskuma" stingrās rokas ministru piecinieku juridiski nav pat par segregācijas ieviešanu iespēja tiesāt. Un nav iespējas pieprasīt auditu par daudzo miljardu aizņēmuma nepieciešamību un pielietojuma lietderīgumu. Tāpēc dēļ Latvijas likumdošanas nepilnībām ir iespējama voluntāra krimināla bezatbildība visaugstākām amtpersonām. Kuru darbība ir galēji iznīcinoša visai tautai.  Bet par visgrandiozākiem iespējamiem noziegumiem, nav juridiska pamata Premjēr Ministram  personīgi uzlikt atbildēt par daudzo miljardu aizņēmumiem un valsts stratēģisko īpašumu ieķīlāšanu un infrastruktūras energoresursu zaudēšanu. Kur konstitūcijā rakstīts, ka Daugavas spēkstacijām mūžīgi jāpaliek tautas labuma gūšanai, kaut vai dalot par brīvu elektroenerģiju pilsoņiem. Tikai Latvija un Norvēģija ir pilnīgi pašpietiekamas ar elektrību. Nav vajadzīgs Valsts kompānijai, kam būtu jābūt bezpeļņas, gūt 400 miljoni peļņu, ko izdalīt dividendēs, atļaujot to vadīt ārzemju Nordpool brokeriem, kas mākslīgi paaugstinot tarifus izūtrupē Latvijas uzņēmējus un mājsaimniecības..

Esmu arī veicis demogrāfiskus skaitļu mērījumus ņemtus no Hopkinsa universitātes un Lancet pētnieku datiem un tas ir ļoti darbietilpīgs process. Ārzemju pētnieki uzskaita arī Latvijas datus. Taču tendenciozi tos interpretē, neceļot trauksmi, jo depopulācija un valsts suverenitātes atribūtu likvidācija ir šo pētnieku "maizes devēju" interesēs. 

Es, savukārt, cenšos uz tādu datu analīzes pamata adaptēt šādus faktus un pareflektēt emocionāli asociējot, kādas sekas Latvijas sabiedrībā. Jo Jūsu dati pierāda, ka manai intuīcijai secinājumiem ir racionāls pamats. Un bieži šokējoši paradoksāliem, varbūt saasinātiem un hiperbolizētiem domformu formulējumiem ir atbildīga brīdinājuma raksturs. Jo tie patriotiski vērš uzmanību, pie kādiem tikai nākotnē sekojošiem rezultātiem, novedīs aiz personīgas alkatības, par karalisku samaksu, ārzemju finansistiem paklausīgi  veiktas izmaiņas sociāli politiskajā Latvijas sabiedrības uzbūvē. 

Tāpēc uzskatu, ka valsts amatpersonu darbība jāvērtē, kā valsts un tautas nodevība, vienalga vai darbība veikta alkatībā, neapzinoties sekas, vai apzināti ārzemju finansistu grupējumu apmācītam aģentam veicot diversanta darbības šodienā.

Itkā valsts amatpersonas par savu darbību sekām, nes tikai morālu atbildību, vai politisku atbildību savas šauras partijas vadībai. Itkā 30 gadus Latvijas ierēdņi nevar tikt saukti pie juridiskas un kriminālas atbildības, atbildot ar savu īpašumu un brīvību, kā pārējie sabiedrības locekļi, kas nes ierēdņa alkatīgas darbības sekas. 

Taču domāju, ka ir punkts konstitūcijā un civillikumā pēc kura var saukt pie atbildības valsts ierēdņus. Tas ir VALSTS NODEVĪBA. Pat ja ierēdnis, vieglprātīgi dēļ karaliskas algas ieņēmis amatu. Kuram nav bijis pietiekoši sagatavots. Neieguvis kompeteņču izglītību un pieredzi. Lai katrs ierēdņa amatu kārojošais neriskē. Jo ārzemju pretinieki un Latvijas bagātību kārotāji ir ģeniāli spēlētāji. Algojot viltīgākos juristus, algojot nežēlīgākos slepkavas un šantāžistus. Kā arī algojot ģeniālākos zinātniskos institūtus, lai izstrādātu sazvērestību un valstu pārņemšanu shēmas. Lai katram vientiesim ierēdnim sagatavotu psiholoģisku, finansiālu un personīgai ģimenei uzbrukuma shēmu.

Un pat bez ļauna nodoma, ļāvies apkrāpties no ārzemju finansistu grupējumu sazvērestībām pret latviešu pilsoņu kopumu. Nesot nelabojamas, letālas sekas iedzīvotājiem:
1) Dēļ nepārbaudītu farmbiznesa peļņas interesēs piespiedu darbību veikšanas divu gadu garumā ar Latvijas pilsoņu ķermeņiem, psihi un īpašumiem.
2) Dēļ Valsts konstitūcijas un cilvēku tiesību apturēšanas.
3) Dēļ 20 miljardu kredīta aizņēmuma uzgrūšanas Latvijas pilsoņiem, vienalga vai kredītu ministru premjērs aizņēmās, lai dabūtu mucu ar mrns špricēm
4) vai aizņēmās lai daudzkārt palielinātu un atalgotu sava elektorāta budžetniekus un ierēdņus no sabiedriskā sektora.
5) Dēļ Valsts stratēģisko infrastruktūru nodošanas trešām ārzemju finansistu personām, kas novedis pie Valsts Suverenitāti garantējošo energo resursu, dabas bagātību un infrastruktūras objektu zaudēšanas. Sadārdzinot latviešu ražojumus un padarot konkurēt nespējīgus pasaules preču apmaiņas tirgū
6) Dēļ itkā nevainīgas faktu RE:CHECK cenzēšanas ieviešanas, dodot iespēju ārzemēs sagatavotiem aģentiem, dzēst publikācijas, Latvijas sabiedrisko domu deģenerējot līdz tikai ārzemju ienaidnieku info resursos publicēto info pārpublicēšanas. Atsaucoties uz "ticamiem avotiem". Cenzūras prāt, kurai algu maksā niknākie un viltīgākie Latvijas ienaidnieku finansiālās okupācijas grupējumi. Tādā veidā atļautajiem apmaksātajiem žurnālistiem un viedokļu līderiem arī kļūstot par Valsts Nodevējiem. Jo vinu izplatītā info kļūst par Propagandu, ja to nav ļauts atspēkot cilvēku tiesību speciālistiem un angļu valodā lasošiem izglītotiem brīdinātājiem, izsakot tikai savas individuāli izpētītās domas.
7) Dēļ netālredzīgas migrantu kvotu paaugstināšanas no Tuvo Austrumu un Afrikas zemēm. Pie viņu dzimstības eksponenciāla pieauguma un neasimilēšanās eiropeiskajās kultūrās, tā ir letāla nodevība pret latvijas tautu. Dot viņiem pabalstus atvieglojumus, bet latvijas pilsoņiem pienākumus un nepanesamus apgrūtinājumus, lai pilsoņi aizbrauktu uz zemēm, kur kā ieceļotājiem arī būtu viegla dzīve. Tā ir Valsts Nodevība, naudas sistēmas saimnieku transnacionālo korporāciju interesēs, tiem iegūstot pārvaldībā visas nacionālās bagātības, no kurām, savas valsts līdzīpašnieka tiesības, aizbraukušie migrācijā pamet.
8) Dēļ saistošu Transnacionālo orgānu uzspiestu Paktu un Konvenciju ratificēšanas, kas novedis pie Suverenitātes un latviešu identitātes zaudēšanas, kas sevī ietver neatkarībai nepieciešamo pašfinansēšanās Latvijas dabas materiālo bāzi, tradicionālo tikumu dzīves veidu, morāli ētiskās normas un izglītības un kultūras vērtības.
9) utt.

Valsts amatpersonu darbība jāvērtē, kā valsts un tautas nodevība, vienalga, vai darbība veikta alkatībā, neapzinoties sekas, vai apzināti ārzemju finansistu grupējumu apmācītam aģentam veicot diversanta darbības."