STAMBULAS KONVENCIJA Ir jāsadala 3 atsevišķās KONVENCIJĀS, par katru rīkojot referendumu

2025. gada 9. novembrisAutors: Dags Vidulejs

STAMBULAS KONVENCIJA Ir jāsadala 3 atsevišķās KONVENCIJĀS, par katru rīkojot referendumu:


1) pret vardarbības visatļautību Latvijā, par ko visi jaunieši un inteliğenti beidzot vienojušies Latvijas Tautas Atmodā

2) pret vardarbību neļaujot kopoties visvisādos veidos un par tiesībām izdarīties ar savu ķermeni, kā tik vien iegribas

3) pret vardarbību pret latviešu tautu. Pret latviešu aizvietojošo migrāciju ar melniem imigrantiem, par demogrāfiju, rīkojot referendumu, vai latvijas pilsoņu lielākā daļa gatavi uz Rietumeiropas straujo pašaizvietošanos ar islamistiem

4) pret vardarbību uzspiežot visiem piespiedu medicīniskās procedūras, kuras izsludina farmbiznesa struktūras

5) pret svešas naudas parādu aizņemšanos. Pret Latvijas Suverenitātes zaudēšanu, galvenais jautājums ir, vai savu naudu emitēt vai tikai aizņoties no FRS privātakcionāriem nokļūt arvien dziļâkā atkarībā no svešu privātpersonu interešu diktāta, kurš aptver visus četrus manis iepriekš uzskaitītos jautājumus.

Ko es iesaku, ATDALĪT VISUS TAUTAS IZDZĪVOŠANAS BŪTISKOS JAUTĀJUMUS ATSEVIŠĶI, par katru sarīmojot referendumu, jo katrs no tiem ilgtermiņā diametrāli pretējo ietekmē latviešu tautas un Latvijas Pilsoņu Nācijas iespēju izdzīvot ilgtermiņā Latvijas teritorijas priviliğēta īpašnieka Statusā. Jo šiem fundamentāliem izdzīvošanas jautājumiem, nav nekā kopēja vienā “STAMBULAS KONVENCIJĀ”
https://vidulejs.blogspot.com/2025/11/stambulas-konvencija-ir-jasadala-3.htm

Jā, es esmu nacionālists. Tas, ko sauc par Internacionālismu, patiesībā arī ir viena etnosa nacionālisma uzspiešana visai pasaulei. Pat ne vienas Nācijas, bet tikai tās mazas daļas. Baņķieru sektes Transnacionālisms. Transhumānisma murgs, no kura cieš, visvairāk, tieši, itkā viņu Nācijas parastie miljoni cilvēku.

Jā, esmu nacionālists latvietis. Un esmu par visu tautu nacionālismu, kas nozīmē Pašnoteikšanos, kas nozīmē savu valsts Valūtu drukāt. Atbalstīt savas ģimeniskās tradīcijas un savas valsts patriotus atalgot ar savu Suverēnu naudu, nevienam neesot par to parādā. 

Un lai transhumānisti atrod kaut vai vienu tautu, kas referendumā, no laba prāta pieņems viņu kroplības un tad pārvalda. Jeb visu valstu uzpirktos pseidoelites politiķus savāc vienā teritorijā un tur lai ievieš savu jauno transhumānismu, piespiedu kārtā špricējot tikai viens otru ar patogēniem, griežot tikai viens otram nost dzimumorgānus, bāžot mutē tārpus, zem vēja propelleriem ar permanento karu pašiznīcinoties un barojot miljards pirmatnējos imigrantus uz sava darba, savas Tēvzemes un savas kultūras atdošanas rēķina. 


Kultūras darbiniekiem, mūziķiem, dzejniekiem, filizofiem un māksliniekiem, jāizvēlas vienu no “pareizām” vārda brīvības aktuālām programmām, lai dabūtu no Kultūras Kapitāla Fonda iztikas minimumu ziemas naktsmājām: “Vai nu reklamē bērnu ķīmisko kastrāciju ar transgenderošanas propagandu visos mēdijos in izglītības iestādēs, melno imigrantu invāziju vai piespiedu ikmēneša patogēnu devu pret pārtiku.


https://vidulejs.blogspot.com/2025/10/es-nezinu-kapec-pasaules-naudas.html

Lai nu kā, bet tikai aklais vai apzināts nodevējs neredz kurp pa solim virza Latvijas pilsoņu tautu, uz izzušanu, kā nezāles izravējot no Latvijas zemes. Ko līdz makroekonomiskie rādītāji, ka svešās bankas Latvijā pelna arvien vairāk, ja stabils trends, ka aizbrauc un nedzimst titulnācija latvieši?


2. Kamēr Latvijā algas maksā un naudu sadala svešo triljonāru baņķieri, visas naudas sadales Komitejas, Munistrijas un Komisijas atalgo tikai nodevējus, visu veidu diversijas pret latviešu tautas izdzīvošanas iespējām Latvijā. To nevar noliegt, ka katrs, kurš iebilst pret ekonomisko un ideoloģisko genocīdu visās frontēs, tas personīgi tiek vajāts. Bet nodevēji Latvijas virspārvaldnieku amatos, kurus atlasa pēc suicidālas pašiznīcināšanās apziņas, starp dažādu minoritāšu cilvēkiem, kas nespēj ne ar ko identificēties, ne ar nāciju, ne ģimeni, ne savu ķermeni. 


Identificēties viņi spēj tikai ar to, par ko maksā lielu naudu. Bet naudas sistēmas privātīpašnieki lielās naudas plūsmas dala tikai par viņu virsvaru nostiprinošiem politiskiem lēmumiem. Dāsni atalgojot Latvijā tikai tos kas gatavi klajai Valsts Nodevībai, ieviešot ideoloģiskus rāmjus, baņķieru varas konsolidācijas apvērsumu rezultējošām aprisēm. 


3. Meli un pašapmāns, sākot ticēt saviem meliem, par kuriem avansā samaksāts. Liekot viltīgi sabiedrībai iekrist lamatās. Latvijas vadoņi cenšas izskatīties, ka kaut ko lemj, kaut patiesībā, tikai pilda baņķieru plānu ieviešanu. Morālo principu neesamība, ļauj melno slavēt un pasniegt kā balto, nomainot tautas apziņā morāli. Tos, kas vislielāko kaitējumu nodara, visaugstāk atalgojot no valsts kases. Pirms vēlēšanām zvēr vienu, bet ievieš diametrāli pretējo. Lemj tikai, kādus vēl ierobežojumus tautai uzlikt, lai palielinātu kredītus, ar ko apmaksāt Latvijas nodevēju elites izlaidīgo greznību. Visas diskusijas Saeimā un Valdībā kādus nodokļus vēl palielināt un ko no Dabas bagātībām pārdot, palielinot arvien šīs dienas aktuālos kredītu maksājumus. Apklusinot ar cenzūru katru balsi, kas brīdina, pie kā novedīs nākotnē, šodien ratificētie baņķieru šantāžas Pakti. Ārējā Latvijas aristokrātu imidža spozme, bez iekšēja stratēģiskas attīstības satura. 


4. Valdībā un Saeimā tiek iefiltrēti spiegu skolās apmācīti oratori, kuru darbs ir iemānīt ar demagoģisku spriedumu un liberālu saukļu palīdzību loģiski kļūdainus, izšķirošus tautas liktenim, likumus un līgumus. Šiem politikāņiem nemaz neinteresē taisnības meklējumi, bet tikai uzvara cīņā par savu vēlētāju prātiem, nomelnojot saprāta brīdinājumus. Manipulējot ar uzpirktu “žurnālistu” izkropļotiem faktiem, kas publiku paķer uz emocijām. Demogrāfijas jautājumu faktu slēpšana, jo, ja diskusijas mēdijos pārnestu uz būtiskākā apspriešanu, tad loģiski, ka Latvijas pilsoņu sociālā organisma bojā ejas novēršana būtu VISBŪTISKĀKAIS VALSTS PIENĀKUMS, kā to paredz Latvijas Konstitūcija. Nepieļaut masu mēdijos un soctīklos Racionālu Argumentāciju demogrāfijas “ atmaskošanā. Aizvietojot izdzīvošanas instinkta balsi ar “child free last generation” paškastrācijas ideoloģiju un Melno imigrantu iebrukuma armijas slavēšanas liberālo propagandu.


5. Latvijā ir jāizveido Demogrāfisko Lietu Tautas Fronte, kura izvērtēs visu sociāli ekonomisko sfēru, sagandēto izglītību un politiku, liekot tautas sociālā organisma atražošanu par pamatuzdevumu, izvērtējot katru Saeima Ratificēto Paktu un Līgumu un Likumu, tikai pēc tā iedarbības uz Latvijas sociālā organisma pieaugumu! Bez žēlastības un bez bailēm no baņķieru mafijas šantāžas, salaužot visus nodevēju sapīto lamatu tīklus! Tāpat nav jēga baidīties no viņu uzsūtītajiem kariem un krīzēm, jo ja nebūs latviešu tautas, man Latvijas karogs un ģērbonis vien nav vajadzīgs. 


Arī Latvijas pilsoņi, krievi, ebreji un romi, sen jau sapratuši, ka latviešu valoda un latviešu tautas pastāvēšana, pasargā arī viņus no inkorporēšanas Krievijas, Ķīnas autoritārusmā. Tie Latvijas krievvalodīgie, kas atbēguši no KF, it sevišķi, ir patrioti Brīvai Suverēnai Latvijai, jo viņiem nav atpakaļceļa un viņi saprot, ka, ja viņu bērni runā latviski un veido brīvu pašpārvaldošos nāciju ārpus globālistu baņķieru tirānijas, tad V.V.Putinam nav juridiska pamata glābt viņus, atgriežot KF sastāvā. 


Tāpēc zinu, ka Latvijai ir nākotne, kurā katrs pasaules iedzīvotājs var sapņot kļūt par Latvijas Pilsoni, tāpat kā šodien būt par Šveices vai Luksemburgas pilsoni ir nesasniedzama privilēģija, kuru piešķir tāpat kā Lielbritānijas princim, vai baņķieru ģimenē dzimušam, kā Laimi būt par Dieva izredzēta baņķieru klana pirmdzimto, kam no dzimšanas tiesībām vien lemts būt par citu tautu īpašnieku, drukājot un aizdodot naudu, ko citiem smagā darbā pa kapeikai jāpelna un par kuras saņemšanu jāmaksā procenti priviliģētai naudas sistēmas īpašnieku kastai.  


Esmu par to, ka katrai tautai un tās valstij galvenā Suverenitātes funkcija ir savas naudas emisija un savas naudas sadale pēc saviem principiem, algas izkārtojot par patriotiskiem darbiem savas tautas labā. Tas visu pasaulē noliks savā vietā! Jo tagad visvairāk var nopelnīt tikai par savas tautas interešu nodevību, jo naudu drukā aizdod un algu izmēru un sodus nisaka izejot no tā cik ierēdnis iztapīgi kalpo transnacionālo baņķieru korporāciju peļņai ardodot visus Latvijas pilsoņu darba augļus un infrastruktūras un dabas bagātības. Kā arī visvairāk Latvijā maksā par klaja genocīda Paktu un Konvenciju ieviešanu.


Arī visu Kultūras un Izglītības fondu līdzekļu sadale iekārtota tā, ka samaksu saņemsi tikai pārdodoties transhumānistu ideoloģijas propagandista darbā. Oar katras Nacionālas ģimeniskas vērtības izpaušanu dabūjot naudas sodus un tiesu izpildītāju vajāšanas. 


6. Par virsnacionālo baņķieru uzturēto ANO, PVO, WEF, GAVI, UNICEF uc slēpta genocīda Paktiem, kurus privātbaņķieri uzspiež katras valsts vadītājam, kurš valsti ievelk desmitu miljardu parādu jūgā, liekot visu saražoto virsproduktu tērēt ieviešot dažādas totalitāras kontroles formas tautai uzspiežot. Tādā veidā visa Latvijas Valsts varas piramīda kopš 2020.g. sāka strādāt nevis tautas, bet ārzemju baņķieru patiesā labuma gūšanas varas piramīdas darbībai.


7. Šo kropļu ideoloģija ar ko programmē Latvijas bērnus, jāaizvieto ar audzināšanu, ka Laime ir izveidot Ģimeni un radīt savā Tēvu tēvu izkarotajā un iekoptajā Latvijā pēcnācēju saimi ar bagātīgu zemes augļu saimnieku privilēģiju. Ģimeniskais dzīvesveids ir pamats pašiem baņķieriem, kuri gadsimtiem liek savu tautu kā Dieva izredzēto pāri par visu pasaulē un stingri audzina daudzbērnu saimi no bērnības speciālās skolās un reliģiskos ģimeniskos kanonos ar uzvarētāja filozofiju, citas tautas ierindojot resursa zemcilvēku statusā, kuruem lemts būt par apēdamu pakāpienu baņķieru klana varas izaugsmē, depopulācijai nolemtām tautām paklausīgi samierinoties ar aiziešanu nebūtībā uz vēstures mēslaini.


8. Taču Latvijā pie varas ieceltie cilvēki speciālos Sorosa fondos ilgstoši ideoloģiski izaudzināti ir varas piramīdu izkārtojuši ar naudas sadales palīdzību, tā, lai Latvijā latvieši un arī Latvijas citu tautību pilsoņi patrioti nevarētu sevi atražot un būtu spiesti aizbraukt, dodot vietu “Melno aizvietojošo Bruņiniekiem iebrukumam”, kurus ar privilēģijām iepludina pa baņķieru pieprasīto “Zaļo imigrantu Koridoru”. 


9. Vairs necenšos un pat neceru, ka Latvijas pilsoņu vēlētāji aptvers, ka visi Virsnacionālo Baņķieru kabatas Organizāciju Pakti Konvencijas un Līgumi veic genocīdu, ne jau Stambulas Konvencija vien, lai aizvietotu Latvijas īpašnieku tautu. Baņķieru Sorosa un WEF fondos sagatavotie diversanti un spiegi iefiltrēti visu varas atzaru vadībā, kā Nodevēji viedokļu līderi un valstskvīri veic spīdoši pašaizsardzības izdzīvošanas instinkta paralizēšanu.


10. Latvijā pilns ar spoku pilsētām un rajoniem, kur mirstība vairākas reizes pārsniedz dzimstību.


11. Kamēr Latvija ir privāttriljonāru naudas sadales iekšpusē, genocīds tikai eskalēsies. Atjaunot Latvijas Latu, atjaunot Latvijas patriotisko vērtību atalgošanu visaugstāk un nodevēju nogriešanu no finansējuma, kā ārzemju finansu mafijas apvērsuma veicējus. Tik vienkārši, dabūt no suicidālas mazohistiskas sabiedriskās domas ārā, vispirms masu mēdijus un soctīklus, kā Gorbačova laikā, sagruva totalitārais PSRS, tā atausīs pašapziņa arī šodien. Ar brīvu plurālismu, Latvijas virzības stratēģijās, viss momentā sakārtosies, tikko dabūsim no cenzūras- propagandas spīlēm ārā Latvijas pilsoņu sabiedrisko domu.


12. Nekādus melno iekarotāju imigrantus, kuri katrs izmaksā valstij no 500-800 000Eu dzīves periodā, kaut viena Latvijas pilsoņa bērna izmaksas līdz 18 gadu vecumam ir 200 000Eu, kā baņķieru statistiķi aprēķinājuši. Tā kā, vienai daudzbērnu ģimenei ar 4 bērniem, būtu jānovirza viena neizglītotā imigranta privilēģijām tērētā Latvijas nauda. Un nodevējus Saeimā jātiesā, kuri ratificēja Pasaules Migrācijas Organizācijas pazemojošo Paktu, ka ja Latvija neizpildīs aizvietojošās migrācijas programmu un neuzņems migrantus latviešu vietā, tad jāmaksā sods un Valsts Kasei bankrots. 


13. Reāli jaunbūves pa visu Latviju ar super dzīvokļu projektiem ir jāizliek konkursā uz dāvanu daudzbērnu ģimenēm, 10 000 daudzbērnu ģimenēm par bērnu saražošanu dāvājot tukšos Rīgas dzīvokļus, mēs iztērētu no budžeta tikai miljardu, kuru K. Kariņš sava koviddiktatūras projekta laikā atdeva Kazino saimniekiem par “negūto peļņu”. Kas ir svarīgāk Latvijas nākotnei, Kariņa ideoloģiskiem biedriem miljardos peļņa Kazino un ārzemju bankās vai daudzbērnu ģimenes? Kuras Latvijā vajā Tiesu izpildītāju un citu orgānu mafija par nabadzību atņemot bērnus un pārdodot uz ārzemēm viendzimuma “ģimenēm”.  Kaut vai tām 10 000 ģimeņu māmiņām, kas šogad dzemdējušas, kaut vai piemaksājot 1000 Eu mēnesī par nākošo bērniņu ģimenē, mēs no gada budžeta iztērētu tikai 10 miljoni. Tas ir tikai 50 ierēdņu gada algas, kuri sēž komitejās un saņem 20 000Eu mēnesī par valsts nodevīgiem lēmumiem. Kas Latvijai vērtīgāks, uzturēt bienu nodevēju ierēdni vai pieražot 20 Latvijas tautas bērnus? Vai uzņemt un uzturēt no austrumvalstu cietumiem migrantus? Kas notiek Latvijā? Kur ir veselais saprāts un izdzīvošanas instinkts, nomest nost no kakla piesūkušos parazītus Latvijas pārvaldē?


Kas ir svarīgāk taisīt par desmitiem miljonu veloceliņus, kultūras namu remontus un bērnu laukumus neesošiem bērniem? Jeb neatņemt jaunām ģimenēm uztiku ar paaugstinātiem nodokļiem un komunālo maksām, kas aiziet @otkatos” nodevējiem valsts pārvaldē?


14. Es vispirms izveidotu “Demogrāfijas Tautas Fronti”. Kā Tautas Frontes kaikā 1990 g. Latvijā dzima 42 000 bērni, bet 2025.g. 13 000. Jādibina Demogrāfiskā Tautas Fronte, kura visas sabiedriskās kopdzīves sfēras pārtaisītu atpakaļ no Vienotības Progresīvo globālistu kroplībām. Demontējot piespiedu medicīnu, imigrantu piespiedu uzspiešanu, transgenderu izglītības kroplības, cenzūras propagandas mēdijus, ātros ārzemju mafijas banku kredītus, kroplīgo GMO tārpu barību lielveikalu tīklos, svešu karu uzturēšanu, dabas vides gandēšanu ar Eiropas mēslu dedzinātavām un Vēja propelleriem utt, kur skaties tur nodevēju genocīds pret Latvijas pilsoņu kopumu, kas kopā rada tautas dzīvā sociālā organisma aizvietošanu ar citu sociālu un etnisku konceptu.

https://youtu.be/kk-3kHsBdZA?si=PyRP7YF8nJATNTgf

https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs

https://vidulejs.blogspot.com/2025/10/es-nezinu-kapec-pasaules-naudas.html


Dags©️31.10.2025