LATVIJAS IDEOLOĞIJA IR LATVIJAS TAUTAS DEMOGRĀFIJA

2024. gada 28. novembrisAutors: Dags Vidulejs

Latvijas ideoloğija ir Latvijas tautas demogrāfija. Nevienam no mums nevajag Latviju bez latviešiem. Kā to panākt? Lai dzimtu pa 5, 10, vai 15 bērni katrā ğimenē. Kā Indijā, Tuvos Austrumos un Āfrikā. Tad Latvija līdz gadsimta beigām 3-4 paaudžu laikā būs miljardniece kā Indija. https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-ideologija-ir-latvijas-tautas.html


ART RIGA FAIR 10 JUBILEE (2024)Painting by Dags Acrylic on Paper70x50 cm €827 Free Shipping https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs/en/artworks/18191644/art-riga-fair-10-jubilee

  1. Mana atbilde ir īsa. Rezolūcija. Noņemt valsts pārvaldē globālo baņķieru ielikteņu, korumpētu nodevēju kliķi, kas veic sazvērestību pret latvijas tautu. Valdošā koalīcija ar savu permanento ierẽdņu aparātu veic genocīdu pret pamatnāciju. Gan kvantitatīvi gan kvalitatīvi iznīcinot tautu, kas ir jēga, dēļ kuras vajadzētu pastāvēt Latvijas Valstij. Dēļ nodevējiem varas piramīdas augšā visa valsts politika veic tautas aizvietošanas procesu. Ja arī kvantitatīvi skaitās 1,8 miljoni iedzīvotāji. Tad kvalitatīvi izglītotie, kulturālie, aizbrauc ar visu viņos ieguldīto izglītības un kultūras ieaudzināto tradīciju kapitālu. Kur no Latvijas budžeta, katrs speciālists izmaksājis simtos tūkstošu. Vietā nodevēju koalīcija ieved simtos tūkstošu neizglīfotu, antikulturālu, pamatā potenciāli kriminālu iekarotāju masu. Arī tie, pamatiedzīvotāji, kas paliek, nav spējīgi uz pievienotās vērtības radīšanai nepieciešamo uzņēmību un darba tikumu. Palikušie Latvijā arvien vairāk konsolidējas ap totâlu valsts aparāta vardarbīgi iekasētu nodokļu budžeta algu. Eksponenciāli augot parazītiski nevajadzīgu tautsaimniecībai ierēdņu  dzimtu pārmantojamo amatu aristokrātisko pārvaldnieku kastas skaitam.
  1. Kā notiek valsts aparāta ietvaros savervēto diversantu genocīds pret tautu? Baņķieru apvērsumu veic uzpirkti dezinformatori. Ar cenzūru apslāpējot taisnības balsis, lai tauta nesaprot, ko ar viņu dara. Uzpirkti nodevēji propagandisti izplata diversijas idejas, kuru mērķis tautu ar viltību iznīcināt, aizvietojot izdzīvošanas instinktu un veselīgu Nacionālu Egoismu ar depopulējošăm suicidālām viltus evolūcijas programmām. Veselīgu izdzīvošanas tradīciju un ģimenisku filozofiju unKristīgo Reliģiju izskaužot. Sātanisma un Transhumānisma dzīves veidu  kopš bērnudārza sākot katram bērnam iepotēt.  Kā izskaust instinkta diktētu Latvijas Nacionālā Egoisma Stratēğiju, KARLS GOTLĪBS KLAUZEVICS https://lv.wikipedia.org/wiki/Karls_fon_Klauzevics darbs "Par karu" (Vom Kriege), kas uzskatāms par kara zinātnes klasiku. Klauzevics bijušiem baroniem un karaļiem, lai saglabātu kapitālismā varu, noformulēja kā kļūt par pasaules Globāliem saimniekiem, neredzamiem ārpus jurisdikcijas valdniekiem, Valstu centra Banku baņķieriem. Banku oligarhātam iemācot slēptā kara taktiku pret cilvēci. Kā nozagt Valstis un iznīcināt tautas. Tas ir piespiest tautām, ar naudas sadales palīdzību, pret viņu gribu darīt, to, ko grib banku oligarhāts. Tas ir katra kara pamatuzdevums. Vai ar ieročiem veicot tautu kolonizēšanu, vai ar cenzētas dezinformācijas iedvešanu caur mēdijiem un izglītības sistēmas skropļošanu. 21. gs. karš notiek apziņas kara laukā. Agresija apziņā ir manipulāciju rezultātā piespiest upura tautu pašiznīcināties. Ko arī latvieši veiksmīgi dara, pierādot Klauzevica teorijas patiesumu, ka var ar nodevēju ieviesto CENZŪRAS- PROPAGANDAS TANDĒMU LIKT LATVIEŠIEM PAR LATVIEŠU NAUDU, AR LATVIEŠU SPĒKA STRUKTŪRU TIESAS ROKASPUIŠU ROKĀM IZNĪCINĀT PAŠUS LATVIEŠUS!

  1. Gan baltvācieši, gan staļinisti, gan hitlerieši, gan vienotības globālistu baņķieru impērijas rokaspuiši gribējuši vienmēr, piespiest mūs pašiznīcināties, kā tautai, atstājot zemi un dabas bagātības bijušiem baroniem aristokrātiem un baņķieriem, kuri te pilsoņus aizvietos ar paklausīgu amorfu nepilsoņu migrantu biomasu. 1. Pasaules Karš un 2. Pasaules Karš neizmainīja iedzīvotāju 1,8 miljoni skaitu. Taču vienotības koalīcija strauji veic kavalitatīvo tautas sastāva nomaiņu uzrādot saviem ārzemju saimniekiem fantastisku sniegumu. 
  1. Vienotības Progresīvo koalīcijas kara ieroči ir: 

1) Ideoloğiska diversija iedvešot lepnumu ar pēdējās latviešu paaudzes zało ekoloğisko dabas attīrīšanu no latviešiem 

2) Valsts piespiedu medicīniskās farmapstrādes bioterorisms pret tautu. Kopš 2020. 

3) Transhumānisma ieviešana jaunā paaudzē kastrējoties, medikamentozi un ķirurğiski, lai nebūtu spējīgi radīt nākamo paaudzi. Sintezējot ķermeni ar tehnoloğiskiem aparātiem. 

4) Transnacionālisma filozofijas uzspiešana, kriminalizējot Latvijā veselīgu nacionālismu. Pie kam melīgi liekot par valsts naudu uzturēt iebraucējus migrantus. Kaut Tuvo Austrumu un Āfrikas valstu likumi aizsargā 100% homogēnu nacionălo sastāvu migrantu dzimtenēs, kur nieviens netiek ielaists. Banķieriem finansējot migrantu masveidīgu pārvietošanu un latviešu ekonomisku izūtrupēšanu un izsūtīšanu no Dzimtenes ar nepanesamu nodokļu un komunālo maksu genocīdu. 

5) Plānveidīga latvijas nacionālās uzņēmējdarbības iznīcināšana, to padarot konkurētnespējīgu pasaules tirgũ, ar nesamērīgu nacionālo energoresursu uzpūstām cenā. Visas dabas bagātības slēpti atdodot banku ārzemju oligarhiem. Kā koloniālā pārvaldē Latvijas tautai negūstot labumu no energoresursiem un milzīgās zemes platības un jūras piekrastes uz vienu Latvijas pilsoni. 

6) Plānveidīga tradicionālās kultūras un izglītības aizvietošana ar transgenderu iznīcības filozofijas un sātanistu kultūras un reliğijas mẽrķIem, kristīgās morāles vietā.

7) Ğimenes institūta programātiska kriminalIzēšana atņemot vecāku tiesības, izskaužot pat vecāku jẽdzienu no latviešu valodas, mātes un tēva vārdu aizvietojot ar vecāks Nr. 1 un 2. Ar piespiedu medicīnu un bāriņu tiesu izpildītājiem vajājot daudzbērnu ğimenes un bẽrnus, ko atņem izpārdodot ārzemju homoseksuālām ğimenēm. Ar šādu teroru iebiedējot, lai būtu bail Latvijā radīt bẽrnus, ko atņems, mocīs un pārdos tiesu izpildītāju mafija.

8) Veselības farmiestāžu diversijas teroristiska darbība. Nacionāli noskaņotus ārstus un zinātnieus vajājot. Kuri mēğina pakļaut nacionālām sanelidstacijām Latvijā ar varu uzspiestos farmproduktus, vismaz mēğinot pārbaudīt, kas ir to noslēpumainā sastāvā, lai saprastu kādas sekas no šiem piespiedu bioieročiem.

9) Arī pārtikas gmo produktu pārbaudes nacionālo iestāžu vairs nav. Arī lielveikalu tīkli vairs neņem tīro Latvijā ražoto pārtiku, jo tā atri jāapẽd un bojājas, bet globālo korporāciju GMO produkti lielveikalu tīklu plauktos var stāvēt gadiem. Tā kā mazo pārtikas ražotāju pašapgādes izskaušana un vietējo mazo veikalu un restorānu, ēdnīcu plānveidīga iznīcināšana ir nodevīgās varas pẽdējo desmit gadu apvẽrsuma noziegumu saraksta svarīgs kara ierocis pret latviešu tautas Suverenitāti, pret Pašpietiekamību, pret Pašapgādi un pret Pašvaldību un pret Pašapziņu.         

10) Globālo baņķieru korporāciju adeptu panākumu pamatā ir nodevēju vervẽšana ar naudas honorāru pamatu. Savervējot visu tautsaimniecības un sabiedriskās pašpārvaldes un kultũrizglītības sfērās spiegus, viedokļu līderus ar iznīcinošu diversantu ideju uzspiešanu visai tautai, visās kopdzīves sfērās. Nodevējiem par karaliskiem honorāriem veicot masīvu ideoloģisko diversiju karadarbību pret tautu. Kontrolējot spēka, ieročnesēju un Tiesas represīvos orgānus. Pavēršot visas finansu un spēka struktūras iznīvcinošā karā pret savu tautu.



  1. Galva, protams, ir naudas sistēma, kas pieder transnacionālo FRS un pasaules Bankas privātstruktūru investīciju fondiem. Kuri piedrukājot naudu, cik vajag, izpirkuši absolūti visu privāto un valsts sektoru infrastruktūras objektus arī Latvijā. Kā arī dalot algas valsts sektora iestādēm, iemanījušies komercreğistrā iedabūt kā komercfitrmas Tiesu, Policiju un Ministru Kabinetu. Kā nodokļu parāda 20 miljardu atmaksas iekasētāju likvidatoru un parādu piedzinēju funkcijas izpildorgānus Latvijas teritorijā.Strādājot bijušiem valsts orgāniem , likvidatoru, parādu piedziņas administratoru, kolektoru režīmā, KNAB, VID un pārējos specdienestus komandējot.
  1. Arī likumdevēji saņemot algas un prēmijas no to pašu pasauLes Centrbankas ikgadējo kredītu portfeļa. Apstiprina Latvijas Konstitūcijas un Civillikuma vietā baņķieru uzspiestos Paktus, Konvencijas un Līgumus. Pašiem banku oligarhiem esot ārpus nevienas valsts kriminālvajāšanas, nemaksājot nodokłus. Esot absolūti Suverēnām Privātpersonām, ko nevar neviens tiesāt par noziegumiem pret cilvēci. Tā par naudu, ko paši 100 gadus drukā ir nopirkuši visus un visu.
  1. Tā kā varam uzskatīt, ka dzīvojam simulakru laimmetā. Simulakri ir privātkorporāciju vara simulējošu neesošu valsts struktūru laikā. Kur simulējošas privātbaņķieru apmaksātas privātstruktūras moca Latvijas tautu, simulẽjot valsts iestādes. Īstenībā sen nestrādājot Latvijas tautas interesẽs. Visas bijušās valsts struktūras pẽc būtīnas piespiež pret tautas izdzīvošanas interesēm kalpot, ar visu kopproduktu, virsnacionālo banku privātīpašnieku patiesā labuma gūšanai. Liekot tautai pašiznīcināties.
  1. Kopš 2011 gada apvērsuma, kad Saeimas atlaišanas rezultātā vara Latvijā tika atņemta vietējiem oligarhiem. Kuri bija iesakņojušies pa 20 gadiem pašvaldībās un vietējos uzņēmējus apvienojot. Kad globālistu WEF forumâ, Sorosa fonda finansētos un sagatavotos pasaules bankas ārzemju oligarhi ielikteņus dabūja pie varas Latvijā. Nākamā globālistu varas sagrābšanas Vienotības koalĩcija pilnu varu ieguva apvērsuma rezultātā. Sākās nacionălo banku likvidācija, strauju digitālo jaunievedumu darbība, lai sakoncentrẽtu naudas sistēmu virsnacionālās centrbankas rokās nododot visu varu. Tādu virsmẽrķi sorosa sagatavotie vienotības diversanti piepildīja 10 gadu laikā. Paralēli ar pārējās 195 valstīs pie varas lauzošiem globālo baņķieru apmācītiem sazvērniekiem. Ğeopolitiskā Transformācija arī Latvijā visās dzīves frontēs uzsāka uzvaras maršu. Līdz 2020. gadā iestājās pēdējā varas pašpasludināšanās Jaunajā Pasaules Koviddiktatūras Kārtībā. Kuru iztraucēja nacionālās pretošanās kustības un Krievijas uzsāktais Karš. Baņķieru apvērsumam nobīdoties malā ar visu viņu jau uz mūžīgiem laikiem izplānoto piespiedu būsteru ikmēnešu vakcinācijas ministru piespiedu bezgalīgo omikronu nomainošos rindu plānu. Kovidfašistiem bioteroristiem aizejot pussolīti atpakaļ, lai gatavotu cilvēcei nākamo pakļaušanas afẽru.
  1. Kāda ir digitālās Konverģences revolūcijā, pasaules baņķieru pamatinterese? Cenšos savos pētījumos, domāt kā viņi, iztēlotis, kā es viņu vietā censtos saglabēt varu, pēc tam kad Tarmpa republikāņi atņems privāto naudas sistēmu nacionalizējot un norakstot simtos triljonu nacionālo valstu parādus, privātbaņķieru mafijai. Skaidrs, ka arī Latvijā mafija steidz ātrāk vēl šogad privatizēt un nopirkt saviem mafiozi Latvijas vlastij piederošos stratēģiskos īpašumus. Kā arī Latvijas globālistu perēklis, cenšas steidzamā kārtā, līdz Trampa inaugurācijai, atņemt maksimāli daudz dzīvokļu un īpašumu Latvijas vidusslānim, kāpinot nodokļus un sodus, lai izūtrupētu visus strādājošos un pievienoto vērtību radošos labticīgos Latvijas pilsoņus. Globālo baņķieru mafija devusi Latvijas nodaļas rokaspuišiem "zaļo gaismu", laupīt budžeta un aizņemtā kredīta miljardus, absolūtā nekontrolējamā stilā bezkompromisa beztiesiskuma un nesodāmības cenzūras piesegtā gaisotnē.
  1. Domâju, ka pasludināt savu varu pa taisno no viņu FRS pasaules centrbankas uz katru iedzīvotāju. Pa taisno vara, bez starpniekiem. Kā tas, viņuprāt, izskatīsies. 

1) likvidē valstu centrbankas un privātbankas. Viena banka kurā pa taisno visiem cilvēkiem rēķins. 

2) likvidē bacionālo valstu ierēdņus. Pa taisno ANO PVO UNESCO, globālā NATO INTERPOLA glibālās varas struktūras. 

3) Veikali likvidējas, glibālie pārtikas koncerni uz savas zemes, no Monsantas sēklām ražo pārtiku un kā tagad RIMI pats izspiedis ražotājus pats jau ražo pārtiku un pārņēmis arī mazos kioskus Rīgā un piegādi uz mājām. Pẽc dažiem gadiem saplūdīs vienā globālā pārtikas firmā, kas tāpat kā pārējās dzīvību nodrošināšanas funkcijas piederēs vieniem baņķieru ğimenes saimniekiem. 

4) izglītība bez skolotājiem attālināti jau aprobẽta rullē, pa taisno no info avotiem uz skolnieka prātu. 

5) arī veselības aizsardzība, digitālā kontrolē ķermeña iekšienē. Tiks strapnieks likvidēts. Tas ir ārsts pazudīs pa taisno caur nanorobotiem vadot ķermeņa funkcijas. Kā arī cilvēka individa vadība tiks izslēgta. Jo ko un kad ievadīt ķermenī lems pasaules Veselības organozācija PVO. No digitālā komandpunkra, lemjot cik ilgi kuram ķermenim būs lietderīgi viņuprāt dzīvot. 

  1. Iztēlosimies, ja mēs būtu sistēmas saimnieki? Es ietu vēl tālāk un liktu lietotājam maksāt par ķermeņa īri un izsniegtu TO līzingā uz laiku, kā auto. Dzemdēšanu korporācijā kontrolējot, ka atņem bērnus ğimenēm un centralizẽti bẽrnu namos audzē ķermeņus.
  1. Centralizēti pa 5 G raidīt kā LTV atlasīto riebīgo filmu programmu no Holivudas programmējošā repertuāra, caur mākslu indokrinējot suicidālu dzīves programmu likvidējamām tautām. Tehnoloģiski, jau tagad ar vakcīnās implantētā grafēna nanorobotu starpniecību, var translēt jau drīz vienādus sapņus, lai absolūti unificētu domāšanas procesā rodošās domformas, kontrolējot ievadāmo info materiālu, caur cenzētu TV un sociālo tīklu kontentu. Iznīcinot bibliotēkās visu Kristīgās Reliģijas un Humānistu Renesanses caurausto Cilvēka Gara Cieņas Kontentu. Es redzu, ļoti skaidri sasniedzamu mērķi. Kas definēts kā “cilvēku internets” apvienojot tos vienotā vadībā pēc “lietu interneta” gudrās mājas principa. Cilvēku ķermeņu un domu vadību veicot caur 5G tīklu centralizēti. Piešķirot ar implantētām nanoierīcēm katram ķermenim IP adresi, pēc injekcijām. Tas par ko te runāju kā par fantastiku, sen jau tehniski izdarīts. Par to rakstīju, jau 2020 gadā https://vidulejs.blogspot.com/2020/01/digitalie-draudi-cilvekiem-un.html
  1. Tulkojot un apkopojot sistēmā tehnoloģiskās pakļaušanas atklājumus. No angļvalodīgo zinātnisko ieviešamo plānu pētījumiem, man izdevās ieraudzīt aptverošu jaunās pasaules kartības vadības sistẽmu. Kur viss izdomāts ļoti saprātĩgi un lietderīgi. Tikai kā strapnieku izslēdzot cilvēka grūti pierādāmā Gara un Dvēseles, individualitāti un tā brīvo gribu. Tas ir vienīgais, kas jāupurē baņķieru globālās parvaldes triumfa vārdā🌝
  1. Visas funkcijas pasaulē izzudīs, kuras netiks digitalizētas globālai vienotai baņķieru komandpunkta programmas kontrolei. 

Vēlreiz par cilvēkiem individiem. Faktiski, tie zaudē savu subjekta statusu un kļūst par priekšmetu, lietišķu resursu. Gan prāta domas, ja var tikt kā radio viļņi pārraidītas. Gan ķermeņu fizioloğiskās funkcijas, ja tiek attālināti no raidītāja komandcentra vadītas. Tad, kas gan ir pierādāms, kā patstāvīgs subjekts? Kam būtu jādod kaut vai kādas suverēna subjekta brīvās gribas izvēles tiesības? Nu ko, labs jautājums? Ja arī atmiņu kopums kā cietais disks ir aizvietojams lielums ar transplantējiem implantiem jau tagad.

  1. Tā kā pats cilvēks kļūst par digitālu platformu ar tikai daži mainīgiem rādījumu lielumiem. Jo implantẽjot datu nolasītājus oar visu bioloğisko funkciju biometriskiem rādījumiem, cilvēka ķermenis un prāts kļūst par vadāmu ierīci pilnībā pārskatu un vadāmu. Nu kurš pierādīs iekš kam ir cilvēka personība un tā sauktā dvēsele? Ja sajūtas var ar elektromsgnētiskiem un ķīmisko kairinājumu impulsiem izraisīt. Ja atmiņu bloku arī var nomainīt? Ko teiksiet? Kur tad ir Jūsu unilālā individualitāte? Ja arī iemaņu kopumu un valodu zināšanas var jau tagad implantẽt ar Elona Maska biotehnoloğijām. Nu labi, Konstantīns Žiharevs piedāvā terminu GARĪGĀ IMŪNSISTĒMA, kas piemīt individam un to raksturo kā unikālu subjektu https://www.facebook.com/share/p/1BJxu6qGuX/?mibextid=WC7FNe
  1. Tad visas dzīves sfēras ir jādigitalizē. Pat ja kādas nozares flagmaņi negrib to darīt, viņus apies tie, kas pirmie ciparos visus darbības veidus. Jo naudas saimnieki izvirzīs globāli domājošos priekšplānā. Koncentrẽjot visus globāli mērogā domājošos funkcionārus zem sevis. Pagaidām nav alternatīvu šim "amoka skrējienam". Kamēr naudas vērtību sistēma ir globāla un privāta vienās rokās. Ja kāda valsts izrausies un izturẽs atentātus, oranžās revolūcijas un karus un zemestrīces, ko pasaules naudas ġimene tiem uzsūtīs. Tad viņu vara sadrups, jo vara kļūs daudzpolāra. Alternatīvas idejas un plurālisms un attīstības scenāriju un ideju konkurence izgāzīs globālistu bezprecedenta ambīcijas uz jaunas cilvēces izveidi.
  1. Baņķieru vara jau izveidojusi kastu sabiedrĩbu. Kur ierẽdņi aizvieto visus strapniekus, kurus kā augšminēts izslēdz. Ierēdņi pagaidām pieskata sistẽmu. Kamēe viss nav robotizẽts viņu kontroles funkcijås. Arī policiju aizvietojot ar dhoniem un apbruņotiem robotiem. Līdz paliks lumpeņdzīvnieku kasta un baņķieru rase, kas kontrolēs robotizēto pārvaldi savā labā. 3 kastas: 

1) baņķieru rase, 

2) viņu topmenedžeri un personīgie sulaiņi un apsardze, kas apkalpo viņu dzīvības funkcijas dabiskā veidā un 

3) trešā kasta ir robotizētie, digitalizētie zemcilvēki, kas būtĩbă lieki, kuru dzīvības funkcijām surogāti un dzīves vietām 5 minūšu getto kapsulas dzīvokļu vietā un dzīves ilgums regulējams no attāluma. Faktiski viņi baņķieru rasei ir lieki. Eksperimentiem un kā gladiatori alvas zaldātiņu kaujām vai seks rotaļām vien var derēt. Jo baņķieru mazskaitlĩgās rases apkalpošanai resursus saražos robotizētas tehnoloğijas. Darba rasei privātĩpašums jau tagad aizvietots ar sabiedrisko transportu, velo īri un plānots arī naktsmājas nepastāvīgas kā bomźiem. Dzīvokļus ar nodokļu, daudzkārtēju paaugstināšanu atņemt. Kā Padomjlaikā viss dzīvokļu fonds piederēja valsts korporācijai. Ja gribi dabũt ẽdiena porciju vakcinējies un ar implantẽtu QR kodu nopīkstinies un saņem dienas devu un tiec iekšā nakts mītnē. Jau līdz 2030 gadam Vienotības Koalīcijai šie plāni jārealizē. Cerot, ka galvenie Vienotības šefi par verdzisko iztapību arī iekļūs baņķieru apkalpotāju kastā. 

  1. Biotehnoloğiskā Konverğence līdz 2030 gadam ir likumu izmaiņās, baņķieru sastādītos virs bijušo Nacionālo Valstu Konstitūcijām, saistošos PVO un zaļās deindustrializācijas Paktos un Stambulveidīgās diktāta Konvencijās, kas ieviešslēpti transhumānisma normas ģimenisko kristīgo tautau dzīvesveida tradīciju vietā. Ko, bez referendumiem, slepenības un steidzamības kārtā jāapstiprina uzpirktiem nodevējiem Valstu Parlamentos, kapitulējot kreditoru priekšā. Nākošos apvērsuma soļus, ko Valdībām nāksies "kolektīvā labuma" vārdā, likumdošanu pārveidojot ar Ministru Kabineta vienpersoniskā Premjēra Ārkārtas Stāvokļu Likumu Grozījumiem. Būvējot nākotni, BEZ INDIVIDA PERSONĪGĀS DZĪVES GARANTIJĀM. Tiek lietots ANO un Pasaules Bankas direktīvās jēdziens "KOLEKTĪVĀ PERSONĪGĀ DZĪVE". Kas ir savstarpẽji izslēdzošs absurd jēdziens. Jo var būt vai nu personīgā dzīve, vai kolektīvās dzīves prioritāte likumdošanā. Ko pierādīja Komunistu un Fašistu Diktatūras Lika eksperimenti ar beztiesiskiem individiem izrīkojoties tarnshumānisma kolektīvā labuma vārdā. Tāpēc, jau 2024 gadā personas dati ir kļuvuši centralizēti no visām valstīm piegādāti, programmatūras izstrādātājiem FRS pasaules centrbankā. Ātrā režimā likvidējot visu valstu centrbankas un privātbankas, kā liekus starpniekus. Viens katra cilvēka konts Pasaules Privātā Centrbankā. Kas bez nekāda seguma drukā naudu, aizdod saviem globālo korporāciju uzņēmumiem un pēc paklausības reitinga dala iztiku visiem pasaules iedzīvotājiem. Plāns ir ģeniāli vienkāršs. Kas komandcentrā katru cilvēku jau tagad kontrolē, sodot par neklusēšanu, korporācijām un pasaules, faktiskai valdībai Centrabanku centrbankā, izskatot katra uzņēmuma un katra cilvēka paklausību, reitingu piešķirot ar prēmiju. Vai personīgā īpašuma atņemšanu caur VID KNAB tiesu izpildītājiem sodus iedarbinot pret nepaklausīgiem. Un no paklausības reitinga būs pieejama pārtikas deva un naktsmājas. Tā kā sen jau tie vairs nav "personas dati", bet kokektĩvam  reglamentam pakļauti vadāma resursa "SIMULĒTA INDIVIDA" dati. Kā mūs redz pasaules Bankas īpašnieki. Vairs ne jau kā individus ar brīvu gribu.
  1. Kolektĩvo BIODATU EKOSISTĒMAS attīstības vārdā, jau tagad ir ziedots individa poteņču realizācijas un brīvas konkurences cīņas, nevienlīdzības princips. Zaudējot savu kontroli pār ķermeņi un savu datu neaizskaramības slepenību, jebkurš individs, šodien jau ir zaudējus savas "juridiskā subjekta" pamatu un individualitātes objektīvo mēraiklas jẽgu. Kur bez kontroles pār sava ķermeņa medicīniskām manipulācijām un slepeniem datiem par sevi, nav vairs nekā, kas individam dod subjekta statusu. Jo izklaides programmas izvēle internetā, vai pārtikas pakas izvēle, neraksturo juridiska subjekta patstāvību. Mājsēdē lokdaunā, attālināti komunicējošs, izcenzēts nedomājošs  TV Panorāmas lietotājs un Vienotības vēlētājs, kaut ar Tiesu izpildītāja ieroci un elektrošokeri rokā, viedokļa līderis TV 24, skolotājs ar bērna kastrācijas šķērēm un pat čalis Saeimā, nav cilvēks un nav juridiski individualizēts subjekts.
  1. Manis kā individa vairs nav. Jo iestādēm un baņķieriem interesē tikai mans digitālais līdzinieks, avatārs Facebook, ko esmu pats izveidojis cītīgi visas dzīves sfēras publiskojot. Ja, pat, es kaut ko tagad mēğinātu slēpt, analītiskās rīcības algoritmu programmas, noteiks precīzāk, kā es Dags Vidulejs pats sevi pazīstu, ko esmu izdomājis, ko gribēšu un kā rĩkošos. 
  1. Tā kā, man nav kur atkāpties un par vēlu slēpties. Es tikai ceru, ka digitālās platformas nonāks cilvēces rokās. Un baņķieru rase nonāks uz Nirnbergas Prāvas II sola par genocīda apvērsuma veikšanu. Vai vēl labāk, izrādot humānismu, pret viņiem tiktu pielietotas visas viņu cilvēcei sagatavotās normas. Lai cilvēkiem atdarītu bailes un kopš 2020 sagādātās mokas. Mums būs gandarījums, ka visu valstu apvērsuma organizatori, savākti vienā lokācijā un izcieš sodu, pašu rokām izveidotā "5minūšu pilsētā", ēdot GMO pārtiku un nēsājot implantēto QR kodu, saņem ikmēneša būsteri, no pašiem savējiem lokdaunlaika dreētājiem, kas visas savas "80 miljonu cenas gultas", paņems līdz, saviem saimniekiem dāvanā, uz sazvērnieku koncentrācijas nometni. Tā kā, viņi to vēlēja visai cilvēcei, tad nav ko viņus žēlot, jo ko gribēja tik maniakāli kvēli, to dabūja. Un naudas sistēma nonāks atpakaļ nacionālo valstu tautu vēlētu valdību rokās. Katrai valstij emitējot savu valūtu, un atalgojot vẽrtību sistēmā visaugstāk tos darbus, kas kalpo tautas labklājībai un katra individa poteņču maksimālai realizācijai. Visai sabiedrĩbai izvēloties virzienu attīstībai brīvas ideju konkurences apstākļos. Vārda brīvību un plurālismu visu apziņā ieaudzinot kā sabiedrības pamatu. Kur 2020-2024 visas nejēdzības totalitārisma stilā Latvijā bija iespẽjamas tikai Vienotības prezidentam un premjẽram ieviešot pat soctīklos Re:Check un citus cenzūras birojus.
  1. ASV Republikāņu revolūcija izdosies vienā punktā, jo 47 Prezidentam ir izdevies sabiedrības uzmanību saasināt u znaudas sistēmas nacionalizāciju un parāda norakstīšanu privātpersonām. Kas uzurpējuši visus varas atzarus nopērkot. Kopš ASV prezidenta Vilsona kļūdas 1913 gadā, kad viņš naudas sistēmu atdalīja no valsts atļaujot to privatizēt baņķieru ģimenei kā privātbiznesu. Tas bija tikai laika jautājums līda 100 gadu laikā naudas ražotāji nopirka absolūti visu, kas tika izlikts publiskai akciju kotēšanai. Brīvā tirgū ar kukuļu un šantāžas palīdzību dabūjot visas tradicionāli valsts stratēģiskās nozares. Privatizācijā nododot, valsts nodevēji, faktiski, visas nozares slēpti pārdeva vieniem un tiem pašiem FRS centrbaņķieriem. Jo naudu jau piedrukāt varēja cik vajag. Miljardu mijlonu vai triljonu. Rezultātā 100 gados viss slēpti pieder vienam un tam pašam investīciju institucionālam investoram VANGUARD, BLACK ROCK. Aiz kura patiesā labuma guvēji ir naudas sistēmas drukātāji un pasaules kreditori. Kuri ar šantāžas un atentātu palīdzību piespieduši visu 196 valstu prezidentus neemitēt valstu Suverēnām bankām naudu, nepielietojot Suverēnas Valsts prerogatīvas, bet aizņemties to no FRS privātģimenes. Rezultātā ASV parādā 30 triljonus (tas ir 30 miljoni miljonus), Krievijas Federācija 400 000 miljonus (400 miljardus), bet Latvija 20 000 miljonus (20 miljardus). Speciāli, gribu, lai Tu, lasītāj pameditē un iztēlojies summa, ko valstis parādā privātpesonai, taādai pat kā Tu. Vaisāc saprast situācijas absurdumu. Dabīgi, ka nabaga baņķierim no tādām summām sakāpj galvā un sāk likties, ka viņš ir Dievs un var arī likvidēt cilvēci kā lieku neapzinīgu nokalpojušu resursu. Jo robotizācijas laikā visu nepieciešamo baņķiera ģimenes apkalpošanai var saražot automatizēti digitalizēti robotizēti mākslīgā intelekta vadīti saprātīgi pašremontējoši ražošanas kompleksi bez neefektīgā cilvēkresursu spēka. Respektīvi procentu maksājumā mafijas baņķieri piedzen no katras valsts visu saražoto kopproduktu. Lai visi materiāli un intelektuālie resursi, kalpotu baņķieru maniakāliem globālas totālas pārvaldes nostiprināšanas plāniem pasludinātiem izpildei līdz 2030. gadam. 
  1. Taču 47 ASV Prezidents, ASV senāts un republikāņu Kongress, noskaņoti apņēmīgi nacionalizēt naudas sitēmu Tautas Valsts interesēs. Protams, Latvijā Vienotības Koalīcija veic pretējo procesu, jo baņķieru mafijas apvērsuma interesēs absolūti 2020-2024 izdevies visus varas atzarus konsolidēt. Latvijas varas mafija visilgāk no visu valstu valdībām noturēs sazvērnieku varu. Taču beigsies ar vienotības koalīcijas līderu iekļaušanu "Magņitska sarakstā" un Latvijas pučistiem agri vai vēlu nāksies padoties spiedienam no ASV un demokrātiju atguvušajām valstīm. Kaut Latvijā režīmam nekas nedraud un 2024 Vienotības koalīcijas režīms berzē rokas un ikdienā Tiesu Izpildītāji safabricē sodus un masveidā ņem nost dzīves vietas, arī man 12. decembrī Tiesa par dzīvokļa atņemšanu. Valdošā koalīcija turpinot 2020 gada politiku, represē vēljoprojām godīgos ārstus, daudz bērnu ģimenēm atņem bērnus veicot medicīniskos transhumānisma eksperimentus, un ar saviem Re:Check cenzūras orgāniem cenzē visu īstenībā notiekošo neļaujot tumšiem Latvijas ļautiņiem izprast. Kas Notiek Latvijā?
  1. Paldies, kas lasījāt manu mēģinājumu filozofiski aptvert notiekošo procesu ieaušanos individa apziņā. Ko savā dienasgrāmatā mēģinu kontemplatīvā meditācijā iztēloties tuvākās nākotnes cilvēka apziņā notiekošos procesus. Atvainojiet, par vārdu kļūdām un datu iespējamām noapaļotām neprecizitātēm. Taču es rakstu ļoti ātri, nepārlasot, kā citi latviešu blogeri ieraksta video tekstu. Taču es uzskatu rakstītu vārdu par vērtīgāku. Jo uz dažām vērtīgākām tēzēm citi pilsoniski aktīvi Latvijas patrioti var tālāk tās uzlabojot, balstīt mūsu kopējo Sabiedriskās Apziņas attīrīšanas principiālo bezkompromisa Īstenības meklēšanas procesu. Ar mērķi izdzīvot Latvijas Tautai un Nacionālai Valstij, kā tautas pašaizsardzības ierocim.


Ar cieņu, Dags Vidulejs 27. 11. 2024 

https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-ideologija-ir-latvijas-tautas.html

https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-ideologija-ir-latvijas-tautas_28.html