Davai nebraucam prom migrācijā, bet EJAM MEŽABRĀĻOS
Pārāk smuka tomēr Latvija! Negribas to atdot globālo baņķieru genocīdam un negribas emigrēt. “Davai”, pacīnīsimies par Latviju, atgūt to atpakaļ.
1. “Ja kalns, pats nekustas no vietas, to neviens, svešs iekarotājs, nevar izstumt. Ne ar viltu, ne ar varu. Ne vācu, ne zviedru baroni, ne Ļeņina komunisti nevarēja, ne globālo baņķieru apvērsuma rokaspuiši ar nodevīgu ekonomisku genocīdu nevarēs izstumt mūs no Latvijas. Ceļot līdz ārprātam nodokļus un komunālo cenas, satrakotus viltus nacionāļu Tiesas izpildītājus uzlaižot Latvijas mantiniekiem. Baņķieru interešu rokaspuiši Saeimā, no vienīgām Latvijā palikušām ārzemju izspiedēju bankām, nenobiedēs visu tautu.
2. Kaut vai kā bomži un mežabrāļi, būs latvieši un latvijas krievi, kas paliks un noturēsies Tēvu Zemē. Pašiem dubultpilsonības apspiedējiem nāksies aizvākties, tāpat kā no Afganistānas.
3. Nesen vēl meklēju, kurp emigrēt? Vai pie dēla uz Bavāriju, vai Melnkalni, kur lepni slāvu kalnieši novāc pēc kalniešu nerakstītās tiesas katru globālistu ielikteni un nodevēju, vai uz Floridu, kur kovidfašistu piespiedu Doktora Mengeles mazdēli Švāba piespiedu vakcinatori ir ārpus likuma.
4. Bet nē, Latvijas Jūra pārāk smuka. “Davai” pacīnīsimies. Mēs vēl esam 1,8 miljoni. Bet globālistu cūkas parvaldē un svešie baņķieri viltīgie kolonizatori, kas pārņēmuši Latvijas centrbanku un nozaguši naudas sistēmu, ir tikai daži desmiti viltīgu ģeniāli alkatīgu maniaku. Kuri ar ekonomisku uzspiestu parādu žņaugšanu un Paktu programmu uzspiešanu izdzen latviešus migrācijā, iepludinot ar pabalstiem arābus un pakistāņuu bezpilsoņus un bezvalodniekus, kamēr Latvijas zemi un infrastruktūru un dabas bagātības, nodevēji saeimā atdevuši ārzemju baņķieru fondiem.
5. Karš pret Latvijas pilsoņiem iet ar ekonomisku un tiesisku konvenciju genocīdu. Galējie bezzemnieki un nabagi gatavi vakcinēties kaut ar žurku indi par kumosu maizes.
A) Par ikmēneša piespiedu gēnu modifikācijas būsteri, kā vienīgo, kas ir Latvijas pilsonim par brīvu. Jo zāles un operācijas, lai ārstētos no piespiedu medeksperimentu blakussekām, pēc tam visu mūžu ir pašam jāapmaksā.
B) Par latvieša vienīgām konstitūcijā garantētām tagad tiesībām, piespiedu kārtā, nogriezt dzimumulocekli un palikt par kastrātu progresīviem izdzimteņiem par prieku, ka Latvijā vairs nedzimtu bērni un nebūtu ģimenes?
C) Pilsonim jāņem ierocis un jāiet atkal Tīreļa Purvos aiziet bojā pret 100 reiz lielāku pārspēku kā obligātā iesaukuma karavīram. Lai aizsargātu arābu migrantus, kas Latvijā dzīvo uz pabalstiem kā priviliģētā kārta, kuriem nav iesaukums un nav nekustamo nodokļu jūgs.
D) Par Levita ciltsbrāļu no zila gaisa radīto un itkā “aizdoto” izplakarēto mājsēdēs 20 miljardu uzspiesto kredītu atmaksu, kā latvieša un viņa dēlu un mazdēlu nacionālo ideju un privilēģiju būt par latvieti, kā kredīta atmaksātāju triljonāru aristokrātu ģimenēm.
E) LATVIJAS PILSONIM IR PRIVILĒĢIJA ZIEDOTIES, LAI IZVEIDOTU lATVIJAS KOVIDFAŠISMA aristokrātu šķiru. Latvietim jābūt lepnam, ka viiņš aizgājis bojā, lai uzplauktu kovidfašistu ekselences, kam slavenā kovidlaika DZELZS MINISTRU PIECINIEKA Bezkompromisa Beztiesiskuma IDEOLOĢIJA būs Jaunās Pasaules Kārtības Latvijas tautas gods un zelts. Kāds bija aprēķins Levita Kariņa ekspropriācijām.? Lai pārņemtu 30 gados pašfinansējošo latviešu sastrādātos īpašumus saviem rokaspuišiem un saviem ārzemju baņķieru MaizesTēviem. Neļaut ar lokdaunu 2 gadus strādāt visam latvijas nevalstiskam pašfinansējošam biznesam. Visiem, kas nepiekrita ziedot veselību FARM PIESPIEDU IMPLANTĀCIJĀM AR INJEKCIJU SĒRIJU, tos arī atlaist no darba. Taču nodokļus un komunālos maksājumus pacelt daudzkārtīgi. Saviem rokaspuišiem spēka, tiesas un ierēdniecības padibenēs, savukārt, mājsēdes režīmā dot prēmijas un piemaksas un brīvu laiku. Lai tie varētu atņemt pa 2 gadi strādīgo Latvijas pilsoņu sastrādāto rocību. Jo pa 2 gadi nespējot nomaksāt tirāniskos sodus un ministru kabineta likumu grozījumos paredzētos papildus izdevumus nevakcinētajiem un nevalstisko iestāžu neatkarīgiem pārstāvjiem.
Tā KariņaLevita apvērsuma veicēji nošāva divus zaķus:
1) veica kolektivizāciju ap Klausa Švāba kovidfašisma idejām lojāliem totalitāristiem un
2) pārņēma iznīcībai nolemto pašfinansējošo škiras īpašumus, kas nepakļāvās bioteroristiskai gēnu modifikācijai, padarot savus kovidfašistu rokaspuišus Latvijā pasakaini bagātus.
7. Kaut ja mums būtu nenozagta Valsts asinsrite sava valūta LATS un sava centrbanka, mēs arī varētu piedrukāt cik gribam savu valūtu un aizdot FRS un zviedru banku ekspluatatoru bandītiem.
8. Vai ir jēga Līdz pēdējam latvietim ejot bojā, lai paliek migrantiem tukša zeme, kā Ukrainas reģionā pēc kara? Pie kam ne jau karojot apbruņotiem bagātu saimnieku dēliem zemessargiem un aizsargiem un ne jau par Latvijas zemi un ne jau par saimnieka, bet verga statusu.
9. Ar ko mūs “paņem” pāris viltīgu Kangaru valsts vadībā, vedot uz baņķieru totālas kontroles elli un iznīcību? Ar to mūs “paņem”, ka latvietis grib pieklājīgu dzīves līneni. Latvietis grib savu kaktiņu, par katru cenu. Mašīnu, māju. Ar to arī iekrīt. Jo jaunā nodokļu un komunālo maksājumu sistēmā jebkurš pašfinansējošs darbs, par ko līdzcilvēki maksātu no brīva prāta un godīgs bizness cilvēku labā, padarīts absolūti nerentabls.
10. Vari strādāt, kā mēs ģimenē, desmitiem gadu bez brīvdienām, diennakti, un tik un tā nevari nodokļus nomaksāt, ar izstāžu un kultūras pasākumu, koncertu, studiju un diskusiju klubu rīkošanu cilvēkiem par prieku, kaut bez biļetēm, par labdarības bezpeļņas iestādēm tik un tā nodokļi jāmaksā, vēl lielāki kā kazino un alkohola veikaliem.
11. Tikai centralizētas valsts ierēdņa budžetā vari Latvijā dabūt “cienīgu dzīves līmeni” pārdodot dvēseli globālistu cūkām. Un kļūstot par savas nācijas slepkavu. Lūk ar ko “paņem” latvieti!
12. Bet es eju citu ceļu, aikido ceļu. Padoties, spiež badoties, mācos dzīvot no saules. Atņem mašīnu, braucu ar riteni. Atņems pēdējo istabu, mācīšos ar draugiem mežabrāļu un bomžu dzīvi, kā tēvi un vectēvi kolektivizācijas piespiedu genocīda komunistu laikā.
13. Esam turpat atpakaļ, pēc 30 gadu cīņas par savu kaktiņu. Lai cik mājas mēs ar savām rokām un cik biznesus uzbūvējām, ārzemju baņķieru rokaspuiši Saeimā visu ar viltīgiem likumu un nodokļu grozījumiem atņēma.
14. Jo ieroču nesēji ir vienīgais viņu arguments. Ne taisna tiesa, ne viens likums visiem. Nē! Ne strādīgos aizsargā likums, bet ārzemju baņķierus un viņu rokaspuišus ierēdniecības padibenēs.
15. “Davai” nebraucam prom migrācijā, bet EJAM MEŽABRĀĻOS! Ja man kaut vai kādu ēku no uzbūvētajām vai vecāku mantojumā atstātajām, būtu atstājuši alkatīgie globālistu cūkas, es arī aizbarikādētos bēniņos, nopirktu šmeiseri un atšaudītos no iekarotājiem.
16. Bet tagad drīzāk jāsaņem iekarotāji ar puķēm, jo PSRS laikā ļāva palikt uz savas zemes, kaut vai kā kolhozniekam un palikt savā mājā, kaut vai vienā istabā kā sētniekam. Tagadējie globālistu nodevēji, kaut runā lauzītā latviešu valodā, ir daudz nežēlīgāki, alkatības pārņemti maniaki.
17. Bet mēs izturēsim, kaut vai badojoties nometot lieko svaru un lieko ierēdņu balastu, kā ASV ar badu attīras no parazīt globālistu ierēdņiem savā valsts ķermenī. Nost ar globālistiem! Lai Dzīvo Lokālisti!
https://vidulejs.blogspot.com/2025/06/davai-nebraucam-prom-migracija-bet-ejam.html
