LABRĪT, mostamies latvieši, Mūs gaida lieli darbi!
LABRĪT, mostamies latvieši, Mūs gaida lieli darbi!
Protams, klausoties tikai WEFiņa “Santa Klausu“ mums var likties, ka vīrs gados nav tik ietekmīgs, cik harizmātiski paziņo slaveno frāzi, ka “Līdz 2030 Jums nekas vairs nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi”, respektīvi: “ Viss piederēs Mums, bet Jūs būsiet tīri ğenētiski modificēti un Jūsu apziņa izstrādās laimes hormonus, kā gaļas lopiem, kuri arī no brīviem radījumiem dabā, nokļuvuši gaļas fermu metāla krātiņos “ir laimīgi” par drošību, ka nav jābēguļo no vilka, nav jākonkurē un vēders vienmēr pilns. “Klauss Santa” no švābijas ir karikatūrisks personāžs, kurš tikai skaļi savā biedējošā Ļeņina stilā (Ļeņins viņa kabinetā pie sienas) atkārto tikai to, ko Nobela prēmijas laureāti kā YUVAL NOAH HARARI “Nexus: A Brief History of Information Networks From the Stone Age to AI.”
Parag Khannas https://www.paragkhanna.com/wef-book-club-the-power-of-mobility-2/ https://en.wikipedia.org/wiki/Parag_Khanna
un Harari Runas Wef Forumā Reāli Ir Epohālas, tiešām ģēniji, ja tie būtu zinātniskās fantastikas autori, vai izstrādātu līdzīgas kvalitātes stratēģiskos plānus, tikai izejot no cilvēces pilsoniskās sabiedrības vitālām interesēm attīstībai, atmetot naudas saimniekus aristokrātus baņķierus vēstures mēslainē. Šie divi domas giganti savos futuristiskos pētījumos kopā ar dārgāko zinātnes institūtu grupām izplānojuši kā finasu pasaules oligarhiem saglabāt totālu varu arī jauno tehnoloģiju pārveidotajā nākotnes pasaulē.
Un ja viņu plānā ir miljards āfrikāņus vēl pārcelt uz Eiropu, ko viņi plānveidīgi atbalstot izaudzējuši izbadējušās agresīvās kultūrās, tad viņiem ir pietiekoši daudz kuğu lai tos pārvietotu pamatā uz iztukšoto AustrumEiropu, tad to viņi arī darīs un pārcelšanās naudu nodrošinās. Lai atšķaidītu pārāk gudru palikušo sabiedrību, kas negrib iesaistīties “brāļu karā ugunskurā” pie Melnās Jūras ATTĪROT VĒSTURISKĀS HAZĀRU ZEMES, un pašiznīcināties III Pasaules Karā, kā izdevās visus sakūdīt tieši 100 gadi atpakaļ II Pasaules Karā. https://youtu.be/npfShBTNp3Q?si=zkfrcafWoqh5Q6Uo
Ceturtā doma:
Lai latviešiem tajā skaitā būtu uzmanība jāvērš tikai uz ielu cīņām ar migrantu fanātiķu pūļiem un pēc “Maslova Piramīdas” apziņas degpunktā nonāktu izdzīvošanas eksistenciālisms. Un otrs viņu ieguvums viltīgaja plānā ir iedzimtos pilsoņus, kas pēc konstitūcijām ir visu dabas bagātību un valstu zemju infrastruktūras līdzīpašnieki, samainīt vietām kā migrantus ar ekonomiskām represijām izspiežot no savām mājām. Svešas UK un Īrijas zemēs migrējošie latvieši ir otrās šķiras strādnieki kas uz UK zemes un infrastruktūras daļu nepretendē. Latvijā ievestie migranti, savukārt, nepretendē uz Latvijas valsts bijušās īpašnieces tautas superbagātībām. Visas stratēğiskās Latvijas valsts bagātības ir vienīgās, kas garantēja Latvijas tautas privilēğijas šai zemē. Bez tām Suverenitāte ir tikai tukša skaņa no nodevēju mutes Saeimā. Latvenergo, Ostas, lauksaimniecības zemes, meži, piekrastes ūdeņi zvejniecībai, dzelzceļi, gaisa ceļi, izrakteņi, kūdra, rūpnīcas ražotnes un pilsētu ēkas un sakaru līdzekļu firmas un soctīkli utt. Tas viss kas tagad jau pieder virsnacionālās kopējās Pasaules Bankas naudas drukātājiem un aizdevējiem- tas dod Viņiem Suverenitāti, jo Centrbanku Centrbanka ir Suverēna un neatskaitas nevienas valsts jurisdikcijai!
Izliktas brīvā akciju tirgū, visas pasaules, ne tikai Latvijas dabas un infrastruktūras bagātības momentā pāriet transnacionās baņķieru “ğimenes” īpašumā. Kāpēc Latvijas pilsoņi to neredz ka 30 gadu plāna rezultātâ no miljonās daļas daudzu triljonu vērtības Latvijas īpašuma līdzīpašnieka katrs latvietis kļuvis par pusbomzi un līdz 2030 zaudēs arī privātauto un privāto dzīves vietu, kas pēdējais itkā pieder, kaut nodokļu un komunālo maksājumi pilsoņiem Latvijā sastāda lielāku summu, nekā dzīvokļa īre neesot saimniekam, ja pēdējie sīkstie latviešu pārcelsies uz migrāciju!- Check ağentūra presē un soctīklos, centralizētā izglītības programmā, ko dzen 11 gadus galvā līdz cilvēks dzīvo virtuālā paradigmā, patieso ainu neredzot, trendus tendenču līmenī nespējot saskatīt sistēmiski un cēloņsakarīgi. Bet tiem kas studējuši socioloğiju politoloğiju uc sabidrības uzbūves zinātnes, labi samaksā un šantažē lai klusē un ļauj publicēt tikai viedokļus, kas Wiki vai citā oficiozā avotā jau publicēti. Izteikt neko brīdinošu konraversiālu hipotēzes formā vai jautājuma formā nedrīkst, bez atsauces uz baņķieru izstrādātās virtuālās realitātes postulātiem par viņu "gaiša nākotnes" tuvinošām reformām un likumu grozījumiem ministru padomē.
- Revolūcija un sazvērestība notiek 30 gadu garumā, paaudzēm nomainoties, nav neviena individa kuram būtu tik gara atmiņa, ka viņš atcerētos: cik daudz kas piederēja, cik lēta bija izdzīvošana, cik daudz bija brīvā laika sev, cik maz bija no plānoto miljards absolūti svešas civilizācijas kolonistiem Latvijā. Vardi uzvārot pa grādam katlā, tā nespurinās un nelec laukā no verdošās zupas, ko pati izšķīstot sevi strebj. (Mazliet pārfrāzējot parunu)
- Par to ka Pasaules centrbanka un pati naudas sistēma un maksājumu sistēma karšu formā ir privāta un īpašnieku šaurais klans ir Suverēni, nepakļaujoties nevienai valsts jurisdikcijai. Šo faktu ir jāslēpj Check ağentūrām, šo faktu kādam minot nokļūsti sazvērnieku pulkā un tiesu izpildītāju “darba laukā”. Kuriem karaliski apmaksāts "darbs" ir līdzcilvēkiem dzīvi padarot ar tiesām un nodokļu shēmām nepanesamu. Visu atņemot, lai, pasaules baņķieriem atmaksātu procentus par aizņemto 20 miljardu Valsts Parādu. Par pēdējo četru gadu šausmīgām pārmaiņām latviešiem pašiem liekot atmaksāt. Kā pret teroristiem ar visstingrākām represijā sākot cīņu pret brīviem izteiksmē saucējiem, kas mēğina opozīcijas partijas radīt. Uzliekot tik lielus sodus ar vid krimināllietām, lai “runīgo“ jautājumus uzdodošo pilsoni iegrūstu izūtrupētāju, banku rokaspuišu, kriminālo piedzinēju un likvidatoru- vienā personā viltus “nacionāļu partijas biedru” upuru statusā. Šis galvenais fakts, kam viss pieder ir ārpus masu mẽdiju, izglītības programmas un “politiķu diskusijām”. Slavenais “VALSTS NOSLĒPUMS” ir tautai nezināt, vispār, par šo cilvēku eksistenci, kā nezinām neko par Dievu, arī par tiem naudas sistēmas īpašniekiem, kas viņi ir, kā dzīvo, kā viņus sauc un cik valstu budžetu apmērā ir viņu katra triljonāra ğimenes locekļa “kabatas nauda”, kas kļuvuši par “likumīgiem” cilvēces saimniekiem. Likumīgi, pašu sarakstītos ”godīgos likumos”. Slepenām iestādēm slēpjot kādu sazvērestību rezultātā, uzpērkot korumpētus nodevējus politiķus. Iesūtot valdības vadībā sagatavotus spiegus un masu mēdiju vadībā provokatorus un izglītības sistēmā un reliğijas vadībā viltus praviešus.
Sestā doma:
Kas no mums atkarīgs? Ko mēs varam darīt katrs kā pilsonis un Latvijas Valsts Akcionārs? Tātad, ko MĒS varam darīt kā ģimene un draugu loks, kā uzņēmuma kopīpašnieki un kā dzimtas asinsradinieki? ? KO VARAM DARĪT, kā pilsoniskā sabiedrība, pagaidām vēl Nacionālā Valstī ar Konstitūciju?
💔 CĪNĪTIES AR CENZŪRU. Jūs jau ziniet, ka Latvijas cenzūras birojs šo vārdu nosaukumā nelieto. Maksimāli atbalstīt brīvas neatkarīgas info sniedzējus un pašiem tādiem kļūstot. Pēc Gandija teorijas un prakses visu sabiedrību nevar ielikt cietumā, ja tā piepras atklātību un diskusijas un referendumus par sociālās sistēmas reorganizācijas atbilstību Konstitūcijai..
Atkal varam
💔 IZVEIDOT LATVIEŠU JAUNUS INFO AVOTUS saitus, kas 1990 atmaskoja PSRS komunistu apvērsumu. LatviešI paši var LNT atjaunot, TV 4, visus atlaistos brīvos žurnālistus izvilkt ārā, apzeltīt Lato Lapsu, Aivi, Zveju, Pļaviņu, Līcīti, Šimkusu, Ulmju ģimeni, Ruku, Brēmani, Čiekuru, Beinerti, Šleseru, Stepaņenko, Gobzemu uc, kuriem izdevās katram kaut uz brīdi izrauties cauri cenzūrai... un katru kurš no simtiem "kovidgudro" sarakstā represētiem bija vai vēljoprojām ir drosmīgs pārņemt Brīvības Karogu par šo brīdināt, kas notiek.
💔 IZVEIDOT PAŠAIZSARDZĪBAS AIZSARGU VIENĪBAS APSARDZES FIRMAS, kas apsargās neatkarīgos žurnālistus un neatkarīgos politiķus.
💔 IZSŪTĪT NO LATVIJAS SPIEGUS UN CITU VALSTU IESŪTĪTOS PROVOKATORUS.
💔 PAŠI VARAM SAZIEDOT ZINĀTNIEKIEM UN EKONOMISTIEM UN JURISTIEM PRIEKŠ NEATKARĪGIEM PĒTĪJUMIEM. KĀ LATVIEŠIEM IZDZĪVOT, dabūjot atpakaļ Latvijas valsti,
💔 PĀRVEIDOJOT VĒLĒŠANU SISTĒMU UZ CAURSKATĀMU PROCEDŪRU, KURĀ IESAISTĪTOS KĀ 1990 VISS PILSOŅU KONGRESS.
PAŠI VARAM SEV palīdzēt
💔 ATBRĪVOT NO KOVIDLAIKU UZLIKTO SODU TIESAS PRĀVĀM par dzīves vietas atņemšanu soctīklos rakstījušiem un demonstrācijas vadījušiem kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem, kas nokļuvuši likvidējamo sarakstā pie specdienestiem, par šādu neuzmanīgu viedokļu izteikšanu, brīdināšanu un lūgumu pēc palīdzības, kā šajā kārtējā savas dienasgrāmatas lapā, kurā atkal atļāvos, "apbižot" savus "Cilvēces Īpašniekus" kopumâ un katra atsevišķâ individa īpašniekus.
Ja Jūs atdodat pilnu piekļuvi pār savu ķermeni, nezināma sastāva pudelītes tajā ievadīt pārdurot ādu, tad gaidiet vien līdz Jūsu apziņā šis viss notiekošais izraisīs eiforiju un “Santa Klauss” no švābijas solīto pastāvīgo ķīmiskās laimes sajūtu esot par lopu fermā, bez nekāda privātīpašuma. Realizējot ar viltību to, ko Ļeņinam, Staļinam un Hitleram, Mao ar spēku neizdevās.
Droši vien arī es varētu arvien vairāk savilkt tik "jostas", ja man kā lielākai daļai tautas, kas jau aizbraukuši no Latvijas, neietu tik ilgi gadu desmitiem cīniņš par viena pēc otra dzīvokļa īpašuma un izveidoto Kultūras uzņēmumu atņemšanu. Safabricētu uzliktu nacionalizāciju, denacionalizāciju un citu ekspropriāciju afēru tiesu ar atpakaļejošiem datumiem. Soctīklu kontus dzēš, raksta draudu vēstules pat bijušie draugi un spiediens ir milzīgs, lai nebūtu ne santīma iztikas. Kaut neko tādu nerakstu, lielākā daļa no izteiktām hipotēzēm ar visiem zīmējumiem nobloķēts un izdzēsts, kaut diez vai kāds paspēj kaut ko izlasīt. Kaitīgu ieradumu nav, askētiskas dzīve un aizliegtās opozīcijas partijās neesmu sastāvējis. Tikai par šiem FaceBook tekstiem nepatikšanas no Tiesām. Pieņemu, ka citiem cilvēkiem, kas māk rakstīt un izteikties mēģinot atklāti aprakstīt, KAS LATVIJĀ NOTIEK? iet tik pat kā kara laikā. Kontenta radītājiem, kas nepārpublicē, bet paši lasa pēta pārtulko un raksta, taisa pasākumus un plakātus, cik spēka. Apzināti saprotot sekas, ka SwedBank vajās Tevi, kā man lika izmaksāt 20 gados līdz pēdējam santīmam visus ienākumus par īpašumu Valdemāra ielā, kurā neesmu pat bijis iekšā, neskatoties uz to ka Augstākās Tiesas atzina, ka afēra bijusi Tiesas kļūda.
💔 CĪNĪTIES KOPĒJĀ TAUTAS FRONTĒ PAR NACIONĀLO VALSTU PĀRĀKUMU PĀR PASAULES BANKU PIRAMĪDU. Aizsargāt drosmīgākos politiķus un tautas Viedokļu līderus, kas baņķieru nolīgtās armijas uguni ņem uz sevi. Jo viņu varonīgā pašaizliedzīgā atklātība ir vienīgais pretspēks, kas attur baņķieru apvērsuma nelaimei pārņemt neatgriezeniski visu sabiedrības uzbūvi. No totalitārisma ārā nevar tikt. Kamēr viņam pašam nebūs izdevīgāk transformēties, kā tas notika ar PSRS PSKP sazvērniekiem. Noziedznieki no noziedzīgām bankām iefiltrēti specdienestos ies līdz galam un drosmīgus valsts vadītājus, kas aizstāvēs tautu, vispār fiziski likvidēs kā Kenediju un šogad vēl dažus prezidentus, pēc brīdinājuma atentātiem. Katru kas mēğinās atjaunot tautu pašnoteikšanās garantu- Nacionālo Valstu pārākumu pār pasaules banku piramīdu.
Septītā doma:
Mēģinu saprast, kas ir KARŠ? PERMANENTAIS Karš NOTIEK NEPĀRTRAUKTI VISAS CILVĒCES LAIKĀ. Lokālo karu vietas tikai maina degpunktus. Karš notiek ne jau bombardējot, kur vienkārši attīra no iedzīvotājiem teritorijas priekš nākamiem iedzīvotājiem, kas PĒC KARA TERITORIJĀS TIKS IEVESTI. Drīzāk, Karš ir tīrā veidā masu slepkavība genocīds, kuru veic provokatori spiegI un nodevēji visu karojošo valstu vadībās, pašiem vadītājiem esot tuviem cilvēkiem no viena klana. Nekad karš nav starp cilvēkiem pašiem un nav starp brāļu tautām. Īstais karš vienmēr ir starp aristokrātu baņkieru klanu un pilsonisko sabiedrību. Aristokrātu baņķieru dzimta vienmēr bijusi transnacionāla, virsnacionāla globālistos vai imperiālistos utt saukta. Un viņas pūles saturēt rokās, neatlaist valgu pilsoniskās sabiedrības pašapzimāšanās ceļā- tā vienmēr visos laikos ir bijusi īstā kara darbība. Caur šādu Paradigmu dzīvoju un skatos uz visiem notikumiem. "Turi savu ienaidnieku, tuvāk kā savu draugu". Lasi, skaties viņa plānus, līdz katrā sīkumā redzēsi gudro tālredzīgo naudas piramīdas pārvaldi. Protams, kolosāla tālredzība kā cēloņus ar sekām samainīt un indokrinētiem cilvēkiem, likt likties ka visas nepopulārās likstas notiek pašas no sevis un sabiedrība visu laiku ir gribējusi pati pievilkt dresūras skrūves.
Astotā doma:
Viņiem- baņķieriem viss bija, viņi tāpat dzīvoja pārbagātībā un vienīgie neko nestrādāja. Visi cilvēki laipni atzina, lai jau tiek, ka viņi drukā naudu aizdod uz procentiem un pārējie uztur viņu priviliğēto stāvokli. Bet tagad viņiem sakāpa galvā, cilvēkus atkal mēğināt pa soļiem iedzīt koncentrācijas nometnē, visu to pašu ko 100 gadus atpakaļ. Ar naudas palīdzību ko viņi var uzdrukât bezgalīgi daudz, uzpērkot nodevējus, katrā valstī un katrā iestādē un katrā tautā un katrā ğimenē…
https://youtu.be/9Jgip2voZk4?si=gkaEfxjIs7Rj3tND
https://vidulejs.blogspot.com/2024/09/labrit-mostieties-latviesi-jus-gaida.html
Dags
(privāta DienasGrāmata)



