Kur Re:Check Rolands Siliņa kungs ņem interesi bloķēt kritiskus brīdinošus viedokļus pret PVO kļūdām un interešu konfliktu, kalpojot farmbiznesa saimnieku biznesam, bet ne sabiedrības veselības aizsardzības interesēm, kā norādīts ASV valdības oficiālajā vērtējumā, kāpēc ASV kategoriski izstājies no PVO. Re:Check atzīts ASV par nelikumīgu, cenzūra netiek no ASV finansēta
2025. gada 31. maijs•Autors: Dags Vidulejs
Latvijas Suverenitātes aizsardzības dienestiem būtu jānoskaidro kur Ronalds Siliņa kungs no ReBaltica Re:Check "pagrīdes šūniņas" ņem interesi bloķēt kritiskus brīdinošus viedokļus pret PVO kļūdām un interešu konfliktu, kalpojot farmbiznesa saimnieku biznesam, bet ne sabiedrības veselības aizsardzības interesēm, kā norādīts ASV valdības oficiālajā vērtējumā, kāpēc ASV kategoriski izstājies no PVO. Re:Check arī atzīts ASV par nelikumīgu un cenzūra netiek arī no ASV finansēta.
Kas tur būtu slikts, ja privātā blogā, kultūras darbinieka brīdinājuma viedoklis izteikts par kontraversiālu Pandēmisko Vienošanos. Latvijas sabiedriskiem mēdijiem mēģinot noslēpt faktus un noklusināt diskusiju, kurai vajadzētu finalizēties ar Tautas Referendumu, tik izšķirošā Valsts Suverenitātes risku jautājumā. Pat ja vēl nav neatgriezeniski nodevīgs līgums ratificēts Saeimā, tad riski ir tik lieli, kā Latvijai iestājoties PSRS.
Pat ja vēl nav neatgriezeniski nodevīgs līgums ratificēts Saeimā, tad riski ir tik lieli, kā Latvijai iestājoties PSRS. Lai arī Saeimai itkā jāratificē parakstītais līgums, taču par to būtu jārīko ASV oficiālās pozīcijas tulkošana un izklāsts. Nav godīgi, ka Siliņa kungs aizstāv PVO jautājumā tikai Krievijas un Ķīnas uzspiesto PANDĒMISKO VIENOŠANOS. Tāpēc tālāk pa tekstu mani brīdinājumi riskiem priekš Latvijas Valsts Suverenitātes, par kuriem oficiālie Latvijas mēdiji noklusē, maldinot un neinformējot Sabiedrisko domu, JAUTĀJUMĀ, KURĀ PASAULE SADALĪJUSIES UZ PUSĒM. https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kops-20052025-latvija-bez-referenduma.html
https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kur-recheck-rolands-silina-kungs-nem.html
Urra, RE:Baltica Re: Check cenzoru komanda dabūjusi kaut kur citur finansējumu, kad ASV Kongress, Senāts un Prezidenta administrācija atzina RE: CHECK biroju par nekonstitucionālu spiegu kantori un likvidēja USAID, ar visu tā finansējumu. Latvijas Re:Check atkal atsāk ne“darbus”, https://rebaltica.lv/2025/05/pandemiju-noligums-neatnem-latvijai-suverenitati/ ne jau kā brīvprātīgie. Vai nu Latvijas valdība no PVO finansējuma atmetusi kādu kumosu, vai privātbaņķieri savu finansu lokālo centrbanku varas sagrābšanas afēru slēpšanai, izdalījuši Ronaldam Siliņam pensiju. Vai arī KRIEVIJAS Federācija un Ķīnas Republika finansē savu politisko interešu uzspiešanu Latvijai caur Pasaules Veselības Organizācijas Konstitūcijas iemānīšanu, nostādot Latviju pretējā blokā diametrāli pret ASV.
Latvijas rečekisti klaji nostājas pret ASV Valdības pozīciju, turpinot cenzēt ASV oficiālo viedokli PVO jautājumā. Latvijas ReBaltica Re:Check darbinieks Ronalds Siliņš, riskē nokļūt zem Tiesas, ja tomēr ASV uzvarēs aukstajā karā pret Latvijā valdošo politiku, kas iet kopsolī ar Krievijas Federācijas un Ķīnas Tautas Republikas nostāju PVO Pandēmiskā Vienošanās apstiprināšanā. Kā arī ASV pozīcijas cenzēšanā, kuru Latvijas teritorijā, Re: Check Siliņš dzēš, iznāk ka Krievijas specdienestu uzdevumā. Kur mūsu Latvijas Suverenitātes aizsardzības dienestiem būtu jānoskaidro kur Ronalds Siliņa kungs no ReBaltica Re:Check "pagrīdes šūniņas" ņem interesi bloķēt kritiskus brīdinošus viedokļus pret PVO kļūdām un interešu konfliktu, kalpojot farmbiznesa saimnieku biznesam, bet ne sabiedrības veselības aizsardzības interesēm, kā norādīts ASV valdības oficiālajā vērtējumā, kāpēc ASV kategoriski izstājies no PVO. Re:Check arī atzīts ASV par nelikumīgu un cenzūra netiek arī no ASV finansēta.
2. Vecais labais Covid laika informācijas noslepenotājs Ronalds Siliņš, nobloķējis atkal manu rakstu, ar ko dalījušies 346 facebook aktīvisti,
https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kops-20052025-latvija-bez-referenduma.html
kompensējot valsts mēdijus, kas mēģināja noklusēt PVO notiekošo kluso apvērsumu... Slepeno informāciju par Pasaules Veselības Organizācijas aizkulisēm, Latvijas prese noklusēja. Ja manas izpētītās ziņas no visiem info avotiem Re: Check nobloķē, tātad trāpīts desmitniekā, kā to pierādīja Pandēmijas laika visu nevalstisko organizāciju aktīvistu, visi cenzētie raksti, kuri 100% piepildījās pēc neilga laika. Re:Check diversantu uzdevumos Latvijā ietilpst noslēpt informāciju par Valdības slepenībā veiktām sazvērestībām. Līdz tam laikam, kamēr latviešu tauta vairs neko nevar ietekmēt, jo nodevības jau neatgriezeniski notikušas.
3. Ronalds Siliņš raksta, ka Hosams abu Meri nav viens parakstījis PANDĒMISKĀS VIENOŠANĀS PVO Gibreciusa Ultimatīvo tālejošo manifestu pirmās lamatas. Bet viss Latvijas Valdības kabinets esot pilnā sastāvā veicis slepenu nodevību. Paldies, Ronaldam, kurš atmaskoja vainīgos noziedzīgā grupā, kas uzurpējuši pilnvaras.
https://rebaltica.lv/2025/05/pandemiju-noligums-neatnem-latvijai-suverenitati/
4. ASV ministrs Kenedijs, ASV Kongress, Senāts un tautas mandātā pilnvarotais valsts prezidents, simtiem miljonu ASV pilsoņu vārdā, izstājušies no PVO, norādot, ka tā mēģina pārņemt ASV Valsts Suverēnās prerogatīvas, pieprasot pandēmiju laikā, kuras pats PVO pasludina, diktēt visām valstīm izmaiņas likumdošanā. ASV piedāvā Latvijai un pārējām, ap 100 valstīm, kas parakstīja Pandēmisko Vienošanos, izstāties no PVO un sadarboties ar ASV ārpus PVO, veselības aizsardzības jomā, saņemot ASV atbalstu un tehnoloģijas. ASV valdība un parlaments izrādījusi galēju neuzticību PVO.
5. Atšķirībā no Re: Check Ronalda Siliņa, un viņa protežē ar dubultpilsonību Hosama abu Meri. Kuram Latvijas Re: Check dod pilnu “kart blanšu” uz “laulībām ar Tedrosu” tiešā un pārnestā nozīmē. Taču ASV Valdības komisijas atzinušas, ka PVO ir interešu konflikts, jo PVO bez ASV finansējuma, kļuvusi privātā finansējuma organizācija, kas bez ASV finansējuma tiek apmaksāta no Bila Geitsa fonda ap 3,5 miljardi un Rokfellera fonda. Šogad, PVO Asamblejā, gan otrs galvenais punkts bija PVO sanāksmē, naudas vākšanas uzspiešana likumdošanas līmenī, no dalībvalstīm.
5. Galu galā Siliņam ir pareiza intuīcija, jo PVO nav galvenais pasaules valdības izveides pretendents. PVO pats Gibreciuss, jau nav, tiešām, varas sagrābšanas subjekts. Bet gan pasaules baņķieri, kas caur PVO, bīda savas intereses individu kontrolē.
6. PVO, Caur tā saukto PVO Konstitūciju, kas ir gan pretenzija kļūt par politisku organizāciju ar Suverēnu varu, pašpasludināto pandēmiju laikā…
7. Pasaules centrbaņķieri, pateicoties pandēmiju Ārkārtas Stāvokļiem, mēģina ieviest qr kodu medicīniskās pases, kā saistītas ar bankas konta aizkulišu sasniegumu. Ar naudas bloķēšanu, saņemot katru individu klešķos un šantāžas iespējas paverot, nedot iztikai naudu, kamēr individs nepakļausies medicīniskiem eksperinentiem un neaizvērs muti, jatājumus soctīklos neuzdodot. Jā, Siliņam taisnuba, jāskatās dziļāk, kas stāv aiz PVO, kas ir patiesā labuma guvēji no PVO darbības. To pierāda 2020-2022 gadi, kad farmbiznesa īpašnieki, triljonāru ģimenes, dubultoja triljonu īpašumus, ģimenes, kas nav Forbs sarakstā, jo nav vienpersoniski triljonāri.
8. Mērķis visām jukām pasaulē kopš 2020. gada ir pāriet uz pilnu biometrisko kontroli, katram pasaules pilsonim, kas dos iespēju ieviest digitālo neskaidro vienotās pasaules centrbankas valūtu. Tas ir īstais mērķis, kura sasniegšanai arī ar PVO kā instrumentu, tiek mēģināts leģitimizēt patogēnu laboratoriju neapstādināto bioterorismu, pētot vīrusu patogēnus, un kā ASV atzīts ap 300 noplūžu gadā “netīšām” veicot. Tiesas prāvas, lai arī lēni, bet pierāda, atmaskojot visu noziedzīgo ķēdi, ka no viena finansistu avota apmaksājot gan patogēnu pētījumus, gan pretindes vakcīnu izstrādi pret tiem, gan tuim pašiem finansistiem apmaksājot PVO organizāciju, kas izsludina Ārkārtas Stāvokļus un atlaiž parlamentus mājsēžu brīvdienās. Tiem pašiem pasaules finansu sistēmas privātīpašniekiem “aizdodot” miljardus Valstu pirmām amatpersonām, kas Ārkārtas Stāvokļos, dala miljardus nekontrolēti no parlamentiem. Kā to pierādīja Latvijā Kariņa kungs, kuram “naudas bija vairāk kā jebkad".
9. Kā mēs atceramies no 2020-2022.gada, PVO pārvaldes komanda, vadīja identiski visu valstu vienpersoniskos vadītājus pēc viena PVO diktēta reglamenta. Kā pats PVO saka “brīvprātīgi” esot varēts atteikties. Tikai uzreiz notika atentāti Slovākijā, Irānā un trīs Āfrikas valstīs, kuras atteicās pildīt PVO ultimātu, arī Baltkrievijā otrā pandēmijas gadā sākās oranžā revolūcija, jo Lukašenko turējās pie savu ārstu rekomendācijām savā valstī un neatzina PVO biodiktatūru.
10. Jā, Ronalda Siliņa intuīcijai taisnība, no Latvijas atdzimušā Re: Check. Pasaules Centrbankas finansu oligarhi izmantoja PVO kā ieganstu, lai aiz PANDĒMISKĀS VIENOŠANĀS, ārkārtas stāvokļu ierobežojumu spiediena, ieviestu pilnas biometriskās pilsoņu kontroles apvienošanu ar vienotu bankas kontu. PVO Sponsoriem baņķieriem, darbojoties itkā ANO un Pasaules Bankas instrukciju paspārnē, piespiežot apstādināto ekonomiku laikā, Valstu vadītājiem paņemt miljardiem lielus kredītus Latvijā un triljoniem ASV. Visa rezultātā finansistu olifarhi, nopelnīja pasaules vēsturē bezprecedenta peļņu mērāmu triljonos. Arī Latviju iegrūžot Neatmaksājamo 20 MILJARDU Parādu jūgā. Kā arī finansu oligarhi izbīdīja cauri savas ilgi plānotās intereses, pašiem paliekot ēnā aiz PVO. Kur cilvēki nekad labprātīgi nepiekristu finansistu prasībām. Taču pēc pandēmijas beigšanās, cilvēku tiesību brīvības netika atgrieztas pilnā mērā. Un PVO jaunais līgums ir vēl pussolīti stingrāks, mācoties no 2020-2022 “kļūdām”, nespējot 100% pIespiest visu cilvēci savai diktatūrai. Paldies Dievam, “kontrolgrupa” palika bez farmmedicīniskā eksperimenta un daudzas valstis, kā kontrolgrupa, pierādīja PVO masku režīma un pārējo piespiedu mēru nezinātniskumu, aiz kura stāvēja tikai centrbaņķieru jauno kontroles mehānismu ieviešanas mērķi, darit to par “katru cenu”, neskatoties pat uz cilvēku upuriem?
https://www.facebook.com/share/1AQAd8JY7F/?mibextid=wwXIfr
Pat ja vēl nav neatgriezeniski nodevīgs līgums ratificēts Saeimā, tad riski ir tik lieli, kā Latvijai iestājoties PSRS. Lai arī Saeimai itkā jāratificē parakstītais līgums, taču par to būtu jārīko ASV oficiālās pozīcijas tulkošana un izklāsts. Nav godīgi, ka Siliņa kungs aizstāv PVO jautājumā tikai Krievijas un Ķīnas uzspiesto PANDĒMISKO VIENOŠANOS. Tāpēc tālāk pa tekstu mani brīdinājumi riskiem priekš Latvijas Valsts Suverenitātes, par kuriem oficiālie Latvijas mēdiji noklusē, maldinot un neinformējot Sabiedrisko domu, JAUTĀJUMĀ, KURĀ PASAULE SADALĪJUSIES UZ PUSĒM. https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kops-20052025-latvija-bez-referenduma.html
https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kur-recheck-rolands-silina-kungs-nem.html
Urra, RE:Baltica Re: Check cenzoru komanda dabūjusi kaut kur citur finansējumu, kad ASV Kongress, Senāts un Prezidenta administrācija atzina RE: CHECK biroju par nekonstitucionālu spiegu kantori un likvidēja USAID, ar visu tā finansējumu. Latvijas Re:Check atkal atsāk ne“darbus”, https://rebaltica.lv/2025/05/pandemiju-noligums-neatnem-latvijai-suverenitati/ ne jau kā brīvprātīgie. Vai nu Latvijas valdība no PVO finansējuma atmetusi kādu kumosu, vai privātbaņķieri savu finansu lokālo centrbanku varas sagrābšanas afēru slēpšanai, izdalījuši Ronaldam Siliņam pensiju. Vai arī KRIEVIJAS Federācija un Ķīnas Republika finansē savu politisko interešu uzspiešanu Latvijai caur Pasaules Veselības Organizācijas Konstitūcijas iemānīšanu, nostādot Latviju pretējā blokā diametrāli pret ASV.
Latvijas rečekisti klaji nostājas pret ASV Valdības pozīciju, turpinot cenzēt ASV oficiālo viedokli PVO jautājumā. Latvijas ReBaltica Re:Check darbinieks Ronalds Siliņš, riskē nokļūt zem Tiesas, ja tomēr ASV uzvarēs aukstajā karā pret Latvijā valdošo politiku, kas iet kopsolī ar Krievijas Federācijas un Ķīnas Tautas Republikas nostāju PVO Pandēmiskā Vienošanās apstiprināšanā. Kā arī ASV pozīcijas cenzēšanā, kuru Latvijas teritorijā, Re: Check Siliņš dzēš, iznāk ka Krievijas specdienestu uzdevumā. Kur mūsu Latvijas Suverenitātes aizsardzības dienestiem būtu jānoskaidro kur Ronalds Siliņa kungs no ReBaltica Re:Check "pagrīdes šūniņas" ņem interesi bloķēt kritiskus brīdinošus viedokļus pret PVO kļūdām un interešu konfliktu, kalpojot farmbiznesa saimnieku biznesam, bet ne sabiedrības veselības aizsardzības interesēm, kā norādīts ASV valdības oficiālajā vērtējumā, kāpēc ASV kategoriski izstājies no PVO. Re:Check arī atzīts ASV par nelikumīgu un cenzūra netiek arī no ASV finansēta.
2. Vecais labais Covid laika informācijas noslepenotājs Ronalds Siliņš, nobloķējis atkal manu rakstu, ar ko dalījušies 346 facebook aktīvisti,
https://vidulejs.blogspot.com/2025/05/kops-20052025-latvija-bez-referenduma.html
kompensējot valsts mēdijus, kas mēģināja noklusēt PVO notiekošo kluso apvērsumu... Slepeno informāciju par Pasaules Veselības Organizācijas aizkulisēm, Latvijas prese noklusēja. Ja manas izpētītās ziņas no visiem info avotiem Re: Check nobloķē, tātad trāpīts desmitniekā, kā to pierādīja Pandēmijas laika visu nevalstisko organizāciju aktīvistu, visi cenzētie raksti, kuri 100% piepildījās pēc neilga laika. Re:Check diversantu uzdevumos Latvijā ietilpst noslēpt informāciju par Valdības slepenībā veiktām sazvērestībām. Līdz tam laikam, kamēr latviešu tauta vairs neko nevar ietekmēt, jo nodevības jau neatgriezeniski notikušas.
3. Ronalds Siliņš raksta, ka Hosams abu Meri nav viens parakstījis PANDĒMISKĀS VIENOŠANĀS PVO Gibreciusa Ultimatīvo tālejošo manifestu pirmās lamatas. Bet viss Latvijas Valdības kabinets esot pilnā sastāvā veicis slepenu nodevību. Paldies, Ronaldam, kurš atmaskoja vainīgos noziedzīgā grupā, kas uzurpējuši pilnvaras.
https://rebaltica.lv/2025/05/pandemiju-noligums-neatnem-latvijai-suverenitati/
4. ASV ministrs Kenedijs, ASV Kongress, Senāts un tautas mandātā pilnvarotais valsts prezidents, simtiem miljonu ASV pilsoņu vārdā, izstājušies no PVO, norādot, ka tā mēģina pārņemt ASV Valsts Suverēnās prerogatīvas, pieprasot pandēmiju laikā, kuras pats PVO pasludina, diktēt visām valstīm izmaiņas likumdošanā. ASV piedāvā Latvijai un pārējām, ap 100 valstīm, kas parakstīja Pandēmisko Vienošanos, izstāties no PVO un sadarboties ar ASV ārpus PVO, veselības aizsardzības jomā, saņemot ASV atbalstu un tehnoloģijas. ASV valdība un parlaments izrādījusi galēju neuzticību PVO.
5. Atšķirībā no Re: Check Ronalda Siliņa, un viņa protežē ar dubultpilsonību Hosama abu Meri. Kuram Latvijas Re: Check dod pilnu “kart blanšu” uz “laulībām ar Tedrosu” tiešā un pārnestā nozīmē. Taču ASV Valdības komisijas atzinušas, ka PVO ir interešu konflikts, jo PVO bez ASV finansējuma, kļuvusi privātā finansējuma organizācija, kas bez ASV finansējuma tiek apmaksāta no Bila Geitsa fonda ap 3,5 miljardi un Rokfellera fonda. Šogad, PVO Asamblejā, gan otrs galvenais punkts bija PVO sanāksmē, naudas vākšanas uzspiešana likumdošanas līmenī, no dalībvalstīm.
5. Galu galā Siliņam ir pareiza intuīcija, jo PVO nav galvenais pasaules valdības izveides pretendents. PVO pats Gibreciuss, jau nav, tiešām, varas sagrābšanas subjekts. Bet gan pasaules baņķieri, kas caur PVO, bīda savas intereses individu kontrolē.
6. PVO, Caur tā saukto PVO Konstitūciju, kas ir gan pretenzija kļūt par politisku organizāciju ar Suverēnu varu, pašpasludināto pandēmiju laikā…
7. Pasaules centrbaņķieri, pateicoties pandēmiju Ārkārtas Stāvokļiem, mēģina ieviest qr kodu medicīniskās pases, kā saistītas ar bankas konta aizkulišu sasniegumu. Ar naudas bloķēšanu, saņemot katru individu klešķos un šantāžas iespējas paverot, nedot iztikai naudu, kamēr individs nepakļausies medicīniskiem eksperinentiem un neaizvērs muti, jatājumus soctīklos neuzdodot. Jā, Siliņam taisnuba, jāskatās dziļāk, kas stāv aiz PVO, kas ir patiesā labuma guvēji no PVO darbības. To pierāda 2020-2022 gadi, kad farmbiznesa īpašnieki, triljonāru ģimenes, dubultoja triljonu īpašumus, ģimenes, kas nav Forbs sarakstā, jo nav vienpersoniski triljonāri.
8. Mērķis visām jukām pasaulē kopš 2020. gada ir pāriet uz pilnu biometrisko kontroli, katram pasaules pilsonim, kas dos iespēju ieviest digitālo neskaidro vienotās pasaules centrbankas valūtu. Tas ir īstais mērķis, kura sasniegšanai arī ar PVO kā instrumentu, tiek mēģināts leģitimizēt patogēnu laboratoriju neapstādināto bioterorismu, pētot vīrusu patogēnus, un kā ASV atzīts ap 300 noplūžu gadā “netīšām” veicot. Tiesas prāvas, lai arī lēni, bet pierāda, atmaskojot visu noziedzīgo ķēdi, ka no viena finansistu avota apmaksājot gan patogēnu pētījumus, gan pretindes vakcīnu izstrādi pret tiem, gan tuim pašiem finansistiem apmaksājot PVO organizāciju, kas izsludina Ārkārtas Stāvokļus un atlaiž parlamentus mājsēžu brīvdienās. Tiem pašiem pasaules finansu sistēmas privātīpašniekiem “aizdodot” miljardus Valstu pirmām amatpersonām, kas Ārkārtas Stāvokļos, dala miljardus nekontrolēti no parlamentiem. Kā to pierādīja Latvijā Kariņa kungs, kuram “naudas bija vairāk kā jebkad".
9. Kā mēs atceramies no 2020-2022.gada, PVO pārvaldes komanda, vadīja identiski visu valstu vienpersoniskos vadītājus pēc viena PVO diktēta reglamenta. Kā pats PVO saka “brīvprātīgi” esot varēts atteikties. Tikai uzreiz notika atentāti Slovākijā, Irānā un trīs Āfrikas valstīs, kuras atteicās pildīt PVO ultimātu, arī Baltkrievijā otrā pandēmijas gadā sākās oranžā revolūcija, jo Lukašenko turējās pie savu ārstu rekomendācijām savā valstī un neatzina PVO biodiktatūru.
10. Jā, Ronalda Siliņa intuīcijai taisnība, no Latvijas atdzimušā Re: Check. Pasaules Centrbankas finansu oligarhi izmantoja PVO kā ieganstu, lai aiz PANDĒMISKĀS VIENOŠANĀS, ārkārtas stāvokļu ierobežojumu spiediena, ieviestu pilnas biometriskās pilsoņu kontroles apvienošanu ar vienotu bankas kontu. PVO Sponsoriem baņķieriem, darbojoties itkā ANO un Pasaules Bankas instrukciju paspārnē, piespiežot apstādināto ekonomiku laikā, Valstu vadītājiem paņemt miljardiem lielus kredītus Latvijā un triljoniem ASV. Visa rezultātā finansistu olifarhi, nopelnīja pasaules vēsturē bezprecedenta peļņu mērāmu triljonos. Arī Latviju iegrūžot Neatmaksājamo 20 MILJARDU Parādu jūgā. Kā arī finansu oligarhi izbīdīja cauri savas ilgi plānotās intereses, pašiem paliekot ēnā aiz PVO. Kur cilvēki nekad labprātīgi nepiekristu finansistu prasībām. Taču pēc pandēmijas beigšanās, cilvēku tiesību brīvības netika atgrieztas pilnā mērā. Un PVO jaunais līgums ir vēl pussolīti stingrāks, mācoties no 2020-2022 “kļūdām”, nespējot 100% pIespiest visu cilvēci savai diktatūrai. Paldies Dievam, “kontrolgrupa” palika bez farmmedicīniskā eksperimenta un daudzas valstis, kā kontrolgrupa, pierādīja PVO masku režīma un pārējo piespiedu mēru nezinātniskumu, aiz kura stāvēja tikai centrbaņķieru jauno kontroles mehānismu ieviešanas mērķi, darit to par “katru cenu”, neskatoties pat uz cilvēku upuriem?
https://www.facebook.com/share/1AQAd8JY7F/?mibextid=wwXIfr
