Vai karš var būt ar iepriekš noteiktiem parametriem, kurus kara laikā ievēro abas karstā kara fāzē iesaistītās puses?

2025. gada 28. oktobrisAutors: Dags Vidulejs

 


Vai karš var būt ar iepriekš noteiktiem parametriem, kurus kara laikā ievēro abas  karstā kara fāzē iesaistītās puses? Vai to var saukt par karu, ja Kijevas un Maskavas elite, kas pieņem lēmumus sūtīt tautiešu bērnus uz karu, paši necieš, jo ne Maskavas, ne Kijevas vecpilsēta necieš, jo bumbas nekrīt tur, kur dzīvo paši tautu pārvaldnieki, deputāti, ministri, miljonāru ģimenes un baņķieru virsierēdņi? Īstā karā būtu īsts naids pat kā starp ģimenes locekļiem pie šķiršanās. Pirmais, ko ukraiņi izdarītu ir uzspridzinātu Krievijas režīma gāzes vadu, kurš iet uz Eiropu cauri Ukrainai. Lai Lai Krievijas miljardieri nevar pelnīt naudu ieročiem ar kuriem iznīcināt Ukrainu. Tā būtu īstā karā. Un karojošās puses savstarpēji vispirms iznīcinātu pretinieku komandcentru personālu un vissāpīgāk darītu viens otram iznīcinot elites luksus villas un jahtas un rezidences aristokrātiem baņķieriem. 


Vai tas drīzāk nebūtu jāsauc par savas tautas genocīdu, ja krievi met letālās bumbas uz krievu apdzīvotām teritorijām, jā, itkā svešā valstī, Ukrainā, bet tomēr tikai krievu apdzīvotās teritorijās? Slepkavojot bomžus, parastos strādniekus un krievvalodīgos jauniešus. Neklausieties LTV Panorāmas propagandas melus, bet izvērtējiet ar savu galvu pēc faktiem, kas reāli noticis 4 genocīda gados. Vienu un to pašu teritoriju, dažus mēnešus viena armija, tad atkal otra tik bombardē, kamēr tukšs lauks, kā notiek visos Jaunās Kārtības Karos. Kā Irākā, Līvijā, Afganistānā. 



Gan Krievijas, gan Ukrainas elite ievērojami paaugstinājusi dzīves līmeni, valsts “vīriem” kļūstot miljardieriem, bet tikai šaurā joslā, cilvēki zaudē Visu, tas ir, uzbūvēto mantību, tradicionālo iekopto sabiedrisko dzīvi un pašas dzīvības, bērnus un nākotnes nerealizētās potences? Kas tieši ir patiesā labuma guvēji no genocīda? Vai ne tie, kas dod kredītus un pārdod ieročus abām pusēm, tie paši starptautiskie baņķieru virsvadītāji no FRS, BkackRock un citām Pasaules Bankas privātīpašnieku aprindām, kuri jau iegādājušies visas zemes un īpašumtiesības uz dabas un infrastruktūras bagātībām, no iedzīvotājiem “iztīrītajās zemēs"? 


Vai ne tie triljonāru ģimeņu locekļi uzskatāmi par genocīda organizētājiem, pret, galvenokārt, Ukrainas valstī dzīvojošo krievu daļu, kuru pirmskara apdzīvotās teritorijās, pēckara laikā, ievāksies jauna populācija. Kurai būs milzīgi uzkrājumi un kas saņems dāsnus kredītus, lai nopirktu luksus apartamentus jaunbūves dzīvokļos, kur baņķieru investīciju fondi savējiem jau tirgo jauno projektu dzīvokļus un investori sadala Ukrainas Dienvidaustrumu zemes savu transnacionālo korporāciju rūpnīcu būves projektus. Jo zeme tik noplicināta un noslaucīta, kā tukšs būvplacis, bez nevienas mājas un iedzīvotāja, pēc 4 gadu bumbošanas, kā ar buldozeru notīrīts būvplacis, ka 21. gs lielākā jaunbūvē netikšot ņemtas vērā pat ne pilsētplānojuma ielas. https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-russia-war-us-peace-rubio-b2735648.html# 



Arkārtoju, vai to mums Latvijas pilsoņiem būtu jāvērtē kā karu un mums Latvijas pilsoņiem jāfinansē, pie kam iekrītot parādos, kurus Latvijai aizdod tie paši naudas sistēmas privāt īpašnieki no FRS, BIS, Pasaules Bankas un BlackRock, kas kopš “kara” sākuma nodevējiem Latvijas vadībā arī uzspieduši 20 miljardu kredītu, par kura uztērēšanu  baņķieru rokaspuiši Latvijā pretī atdevuši arī kontroli pār visām Latvijas dabas un infrastruktūras bagātībām? 


Vai to var saukt par karu, ja visas karu finansējošās un tajā piedalošās puses ievēro “precīzi reglamentētus parametrus”, bombardējot tikai šauri nomērītas ielas un mājas un noslepkavojot tikai precīzi atzīmētus cilvēkus, kuri baņķieriem traucē veikt lielāko rentablāko investīciju projektu 21.gs Eiropas centra auglīgākās un dabas bagātākās zemēs? To būtu pareizāk saukt par algotu slepkavu izpildītām masu slepkavībām.


“Būvplača iztīrīšanas” gados baņķieriem piederošā kara rūpniecība nopelnījusi 2 triljoni, izlietojot ieročus ar beigušos lietošanas termiņu, nopelnīti 2 triljoni dolāru. Tas ir jāsauc tieši par masveida genocīdu pret vienu etnisku grupu, ko veikušas divu kaimiņvalstu vadības noziedzīga savstarpēja vienošanās Pakta rezultātā. Ja būtu tikai ekonomiskās peļņas projekts, tad es parēķināju, ka lai pārvietotu uz Krievijas teritoriju vairāku miljonu lielo populāciju no baņķieru iekārotajām Ukrainas DienvidAustrumu teritorijām, tas izmaksātu tikai kādu triljonu. Uzbūvējot dzīvokļus pustukšajā Krievijas vidienē. Cilvēki labprāt pārvāktos uz līdzvērtīgiem dzīvokļiem un atdotu transnacionāliem baņķieriem zemes un sūdīgo PSRS laika Ukrainas Austrumu infrastruktūru. Jā summa 1 trijons dolāru ir diezgan precīza, jo ASV Kongresā pēc Zelenska reklāmas runas, Black Rock tieši tik sola ieguldīt teritoriju apbūvēšanā ar rūpnīcām un dzīvokļiem. 


Jā, krievu cilvēki, jas tika Latvijā mākslīgi ievesti, 1990 gadā sēdēja uz čemodāniem un bija gatavi no PSRS armijas kazarmām braukt uz etnisko Dzimteni. Taču gaidīja ceļa naudu un mazliet kompensāciju par dzīvokļiem Latvijā. Taču Latvijas Ceļā darbojošies spiegi, speciāli nepalīdzēja pārcelties krievu srmiešiem, lsi izveidotu laika bumbu un piekto kolonnu, Latvijā paturot milzīgu skaitu nepilsoņu, kam Latvija ne ar ko nebija dārga. Tāpat kā Ukrainas Dienvidaustrumos dzīvojošiem PSRS pilsoņiem, dārgi bija vien pa darba mūžu sapelnītie dzīvoklīši.


Latvijas Valdība un Parlaments tiešā veidā piedalās šajā 21.gs genocīda projektā. Jo ekspropriē Latvijas pilsoņiem piederošās infrastruktūras bagātības par labu trans baņķieriem, atdodot tās “fake brīvā tirgū”, jo izpērk visu Latvijas energo bagātību, mežus, ostas, lauksaimniecības zemes un ēkas pilsētās, vieni un tie paši triljonāri, kuri kriminālā veidā guvuši “tiesības emitēt dolāru”. 


No Latvijas pilsoņiem svešās Swedbank saimnieku peļņas labā, par katru transakciju un ātro kredītu vairāk neizspiedīs Vienotības Progresīvo zemnieku koalīcija, lai cik paaugstinātu nodokļus un komunālo maksas un banku transakciju apkalpošanas maksas. Jo lai arī baņķieru diktatūra un VID ar noklausīšanās ierīcēm kontrolē naudas plūsmu. Tie uzņēmēji, kas nevar vairs aiziet “ēnu ekonomikā” aizver uzņēmējdarbību pārceļot uz valstīm, kurās pie vadības nav transbaņķieru rokaspuiši. 


Kremļa- Kijevas un Rīgas režīmi darbojas noziedzīgā grupā apzogot arī Latvijas pilsoņu kopumu, jo kopš ekonomiskās kara teātra operācijas sākuma 2022 gadā Latvijas pilsoņi arī masveidīgi zaudējuši 30 gados satrādāto, bet pašfinansējošo īpašumi pārgājuši Latvijas virsierēdņu un transbaņķieru īpašumā. 


Tāpat kā pēc kovidafēras privāt baņķieru ģimenes palielināja divtik triljonu skaitu. Jo kovidafērā arī guva bezprecedenta peļņu cilvēces vēsturē. Arī ar klimata afēru palielinot arī savu politisko ietekmi uz Valdībām uzspiežot ar kredītdošanu nākamo genocīda cēlienu, pēc 2020-2022, saorganizējot starptautisko investīciju kara operāciju 2022- 2026.


Ko darīt Latvijas pašfinansējošam pilsonim. Iesaku likvidēt visu pārstrādāšanos nerentablā uzņēmējdarbībā. Es vismaz pārstāju barot slepeno baņķieru saorganizēto sazvērestības genocīdu. Apturēju visu uzņēmējdarbību, nav arī nekādu kredītu, lai neuzturētu kriminālo baņķieru varas piramīdu. Jā iztieku pusbadā no pārdesmit eiro mēnesī, taču atgriezos pie tām kultūras nodarbēm, kas man darīja prieku jaunībā, taisot Latvijas pilsoņiem par prieku katru mēnesi jaunu izstādi un festivālu. Jā okupācijas režīms nemaksā ne santīmu, bet ļauj saglabāt jēgpilnu aktivitāti, tai pat laikā nepiedaloties kara finansēšanā. 



Jauniešiem līdz 28 gadi iesaku emigrēt uz neitrālām valstīm, veidot biznesu un savu talantu attīstīt brīvās valstīs, iemācoties valodas un identificējoties ar veselām nācijām, jo Latvijas elite ir slima ar maniakālu alkatību, pārdodot par slepenu kontu ofšorā, savu valsti un lētticīgo tautu. Iesaku jauniešiem atvērt starpapus un darbu ieguldīt valstīs, kuras netieši nefinansē kara genocīdu. Līdz 28 gadi iesaku arī bērnus dzemdēt un ģimenes veidot tikai valstīs kuras nav ratificējušas PVO, Pasaules Migrācijas Organizācijas genocīda un trangenderošanas programmas, lai neradat bērnus noziedzīgas kliķes cilvēkpārstrādes gaļas mašīnai. 


Tiem kas tuvojas pensijas vecumam iesaku atcerēties, savus jaunības hobijus un iekārtoties pēc iespējas mazākos dzīvokļos, jo pensijas drīz Latvijā nebūs, Pasaules Bankas projektā viss budžets ieplānots Latvijas desmitos miljardu kredīta dzēšanai un priviliģēto ierēdņu aristokrātu greznai uzdzīvei. Sargiet veselību, jo “strādāt” pelnot minimālo iztiku katram Latvijas pilsonim nāksies līdz sirmai bezgalībai. Jo jaunieši un uzņēmīgie, kas pievienoto vērtību spēj radīt, te nepaliks, tikko sapratīs, ka viņu pārstrādāšanās aiziet kaimiņtautu genocīda projektā. 


Šārīta domu gājiena beigās vēlreiz atgādināšu, ka nav iespējams “Karš ar reglamentētiem parametriem”, abām “karojošo valstu” administrācijām, ievērojot vienošanos bumbot tikai kartē atzīmētās mājas un ielas un noslepkavojot plānveidīgi tikai depopulācijai nolemtos upurus. Pašu procesu vadītājiem virsierēdņiem un baņķieriem Kijevā, Maskavā un Rīgā kļūstot arvien superbagātākiem un savā Rubļovkā Maskavā, Kijevā un Jūrmalas rezidencēs un Vecrīgā plītējot uz nebēdu. https://vidulejs.blogspot.com/2025/10/vai-kars-var-but-ar-ieprieks-noteiktiem.html