SEKTA IR SABIEDRĪBA, kurā DOMĀŠANAS PROCESS TIEK REGULĒTS.
SEKTA IR SABIEDRĪBA, kurā DOMĀŠANAS PROCESS TIEK REGULĒTS.
https://vidulejs.blogspot.com/2026/02/sekta-ir-sabiedriba-kura-domasanas.html
1. Iespaidīgs minimālistisks Royksopp klips kā kultūrzīme uzrunā sirdi un izraisa pārdomu refleksijas asociāciju ķēdes formā. 2026.gads iezīmējas ar izmaiņām tajā ko mēs masu mēdijos un sociālis tīklos varam UZSKATĪT PAR DROŠTICAMU. Ja efekts ir vienkārši vizuāls triks, tad mani pat kaitina bezjēdzīga video AI tehnikas pielietošana. Un es nobloķēju visus, kas savas domas aizvieto ar Chat GPT sacerētiem tekstiem un vēl tis zem sava vārda uzurpē. Visvairāk man netīk “mākslinieki”, kas AI darbus izliek publikai, pat bez sava scenārija. Ja AI pielieto filozofi un blogeri, kas spēj cēloņsakarīgi analizēt un ar AI zīnējumiem atmasko sabiedrības slepkavas, tad tas priekš manis ir attaisnots AI pielietojums, kā agrākās asprātīgās DADŽA satīras žurnāla publikācijas
Te ROYKSOPP mūzikas klipā ir labs paraugs, kas nāk no zemapziņas. Iznest redzamībā cilvēka vēl neizmantotās spējas, kuras jūtam, ka mums pieder, bet pagaidām tikai sapņos pielietojam… https://youtu.be/ADBKdSCbmiM?si=gXL8oc705qZDLB3v
2. Kopš kovidafērā LTV melu mēdiji jau sāka safabricēt ar AI video ziņas, 2026.g. Jāsaprot, ka pat iemīļotu politiķu nomelnojoši video ir safabricēti un vairs nav drošticami. Atliek uzticēties vien savai apziņai, to attīstit ar ikdienas humānisma apgaismības laika tekstu lasīšanu. Masu mēdijos vārds, kā mēdijs devalvējās 20gs, dzīvs vārds aizvietots ar maniakāli alkatīgu politiķu un baņķieru tandēma genocīda propagandu, cenzūrai nožņaudzot patiesības vārdus. Taču acīmredzamajam video mēs ticējām kā pierādījumam. 21.gs 2026 video arī jāizslēdz no drošticamu ziņu avota apskates, it sevišķi, ja video nāk no oficiāliem Latvijas nodevēju sagrābtiem sabiedriskiem mēdijiem.
3. SEKTA IR SABIEDRĪBA, kurā DOMĀŠANAS PROCESS TIEK REGULĒTS. MELI IR SOCIĀLS ADAPTĪVS MEHĀNISMS IZDZĪVOŠANAI. Gan individam, gan sociālai šķirai, gan tautai. Meli vienmēr ir sev PAR LABU. Blogeris atmaskotājs vienmēr raksta sev par sliktu. Jo noziedznieki valsts amatos darbu nezaudē, bet noziegumu atmaskotājs zaudē arī īpašumus un var dabūt atentātu, ja ir insaideris ar dokumentu mapi. Melotājs politikā, šantažēts no finansistu mafijas varas, ir stresā, atkāpjoties no morāles normas. Par katru cenu ir jāizdomā iegansts ĀRKĀRTAS STĀVOKLIM, jāsabiedē, jārada stresa situācija tautai, lai baiļu ēnā veiktu Tautas īpašumu nozagšanu. Viss, tikko LTV visus ieveduši baiļu hipnozē, tālāk KONTROLE IR ROKĀS. Jo cilvēks LABĀK MELO, JO AUGSTĀKU STATUSU SABIEDRĪBĀ IEŅEM. Nemākot melot, nevar pārvaldē ieņemt amatu. Naudas maksātāji veic atlasi, jau no skolām, augstskolām, līdz partijām. Kad trīs Latvijas oligarhu noklausītās sarunas nopludināja LTV, kuru prezidentu apmaksāt ievēlēšanai, mēs uzzinājām kritēriju: “JO LIELĀKS KRETĪNS, JO LABĀK” Valsts pārvaldē maksā 200 000Eu algas gadā, tikai par to, ja māki afēras, kā demagogs noslēpt un pārliecinoši melot, iemānot sabiedrībai, lai tauta pati grib iekrist lamatās, no kaut kādām, tai iedvestām bailēm bēgot.
4. Jo cilvēks taisnīgāk runā to, ko domā, jo primitīvāks cilvēks ir, jo nevar tikt pie finansu algas VALSTS STRUKTŪRĀS. Jo cilvēks viengabalaināks, jo neizdevīgāks un nepatīkamāks cilvēks ir Valsts orgānos strādājošam kolektīvam. Jo vairāk Valsts orgāni ieslīguši totālākos lndīgākos noziedzīgākos melos, līdz pat Valsts Nodevības apmēra meliem, jo VAIRĀK VALSTĪ CENZŪRA AIZVIETO PATIESĪBAS UZPELDĒŠANAS IESPĒJU AR PROPAGANDAS MELIEM. Nezinu, bet man liekas, noformulēju algoritmu.
5. Špionu skolās, WEF Foruma “jauno pasaules līderu” skolās, Sorosu Fondu kursos un VKKF pasūtījumos tautas morāles pāraudzināšanai no Kristīgās morāles uz Tarnshumānistu morāli, izgājuši visi Latvijas politiķi no visām, itkā pretējām politiskā spektrā partijām. "Politisko Aktieru skolās" iemāca melot, pārtapt, iedzīvoties citā cilvēka motivācijā un organikā. Jā, ja Alvis Hermanis ņemtos smērēt rokas apmācīt aktieru meistarībā Saeimu un Valdību, būtu loģiskāk, ja viņš LATVIJAS SAEIMĀ KĻŪTU PAR MĀKSLINIECISKO VADĪTĀJU. Tad vismaz kā Kultūras Fantāziju paralēlās pasaules iestāde, Latvijas Saeima sēdes būtu talantīgi iestudētas, jo ārzemju aizkulišu baņķieri ir ne tikai maniaki, bet arī netalantīgi maniaki. Jo labāk iedzīvosies, melojot, jo augstāku amatu un varas pozīciju ieņemsi. Jo vairāk būsi uztrennējies atmaskot melus, jo vairāk tiksi vajāts.
6. Latvijas LTV viņu safabricēto Re:Check špionu akceptēto TAGADNI Transhumānisma NĀKOTNĒ RĀDA TIKAI kā MELNU PRETĨGU Padibeņu kultūru. Visa veida nekrofīlas kroplības padarot ne tikai par normu, bet par Latvijas ideālu.
IDEJAS MĒS UZRAŽOSIM ĀTRI, ja tiksim pie sabiedriskiem tautas apmaksātiem mēdijiem kā 1985.g. Atbrīvoti no Re:Check Cenzūras centralizẽtos zem nodevēju algām LTV Panorāmas Masu mēdijos. Ilgi ies atkal patriotu bẽrnu paaudzes izaudzēšana 20 gadi.
7. Masu mēdiji finansu mafijas rokās no realitātes atspoguļotājiem Ziņu vietā, kļūst par Realitātes ražotājiem, kas safabricē ziņas pēc finansistu mafijas pasūtījuma. Žurnālisti būtu jāsauc par sociālo inženieru darbu veidojot debīlu sabiedrību ar paralēlo realitāti. Žurnālisti kas strādā finansu mafijas labā 21.gadsimtā ir NIRNBERGA2 jātiesā visbargāk, kā Gebelsa mazdēli, jo nokauj Latvijas tautas sabiedrisko apziņu, kurā mēs dzīvojam, ne jau ielās un mājās mēs dzīvojam.
8. Patērētājs stulbenis uzskata, ka ja kaut ko neziņo LTV Panorāmas safabricētāji, tad tā nav dabā. Viņš tic, ne savām acīm, bet televizoram. Īstā Realitāte paliek opozīcijas blogeru pagrīdē, bet LTV uzbur Hiperrealitāti ar viedokļu līderiem, kas spiegu skolās iemācīti veikt diversiju. Ievedot tautu šizofrēniska hipnozes miega stāvoklī, kad nav kritisko pašrefleksiju. Tautas vietā Domburam ar Liepnieku pasakot: "KAS NOTIEK LATVIJĀ"
9. Tātad, jo cilvēks LABĀK MELO, JO AUGSTĀKU STATUSU SABIEDRĪBĀ IEŅEM. Jo cilvēks mācās visu mūžu patiesāk izteikt to ko jūt, jo vairāk tiek no valsts vajāts. Respektīvi, tāds cilvēks, kas redz notiekošā cēloņsakarības un māk tās uzrādīt, no kā ceļas procesi sabiedrībā un pie kā neizbēgami tie novedīs. Tāds cilvēks, ne tikai nevar saņemt nekur algu, bet tiek vajāts no Valsts Orgāniem, kā galvenais drauds, kas apdraud noziedzniekiem grupā aplaupīt sabiedrību, vai pat veikt viltīgu tautas genocīdu, ko par apmaksu pasūtījuši svešas valsts finansistu mafija.
10. Patiess cilvēks, neizbēgami, kā cilvēku tiesību aizsargājošs BLOGERIS, tiek vajāts kā disidents, uz viņu tiek uzkūdīti ar safabricētiem apmelojumiem, visi Valsts represīvie orgāni, kuri saņem komandas no augstākstāvošiem visciniskākajiem meļiem Valsts vadībā. Es neesmu dabūjis nevienu algu, grantu ne no Valsts, ne Rīgas Domes sabiedriskiem fondiem, kaut gadu desmitiem, katru mēnesi organizēju izstādes festivālus un katru dienu zīmēju, rakstu, patērējot uz sabiedrisko dzīvi visu sev dāvāto laiku. Ja neatbalstu un nepopularizēju savā PAGRĪDES kultūrā bērnu kastrāciju, noslēptu aiz transgenderizācijas izglītības, ja nereklamēju aizvietojošo islamizētāju imigrantu iebrukumu, ja neslavēju Latvijas suverēno īpašumu atdošanu transnacionāliem baņķieriem, nabadziskojot Latvijas tautas pašfinansējošo pamatu, tad šīs varas kliķes aktuālo baņķieru transhumānisma programmu grantus no sabiedriskās naudas nedabūt un par katru izstādi un pasākumu pašiem māksliniekIem jāmaksā īrējot telpas no valsts iestādēm. Turklāt par to saņemu spec tiesu izpildītāju un Re:Check brīvas izteiksmes vajātāju brigāžu sekošanu. Katrs klusē, jo saprot skaudro Latvijas kultūrvides realitāti. Latvijas sabiedrības hierarhija ar naudas algu maksājumu atalgota tā, ka mēģinot izteikt kultūrvidē to, ko sirdsapziņa jūt, arī TU, MANS DRAUGS UN LASĪTĀJ, JŪTI, nokļūsi manā vietā, LTV, no "cancel culture" "nelaistas uz kanceles, opozīcijas dekulturalizētas” personas statusā. Tāpēc Tu cēli klusē un pareizi dari, ja Tev vēl jābaro pusauguši bērni.
11. Es uz ielas garāmejot saskāros ar zolīda izskata vīrieti gados, ar dārgu apģērbu un portfeli, vandoties pa miskasti, kurš pēkšņi sāka bļaut ar putām uz lūpām: “Maitas maitas draņķi, man viņi atņēma dzīvokli un izmeta uz ielas, nelieši fašisti” Cilvēki izbrīnā : “Kur kur fašisti?” Arī es paātrināju soli, lai dzirdētu arvien attālinamies latviešu ģimenes tēva brēcienus. Ja cilvēks netrennējas, ik dienas izteikt to ko jūt, sinhronizējot ar to ko dara, tad nonāk šādā stāvoklī, kad nemāk izteikt gadiem krāto apvainojumu un pazemojumu no tā, ka nevari acīs slepkavam valsts formas tērpā pateikt vismaz, ka neesi mēms dzīvnieks lopu gaļas fermā, ka saproti, ko partijnieks Saeimā un valdībā dara, ko viņš mafijas baņķieru apvērsuma interesēs ar tevi un tautu dara. Bet kad par vēlu, līdz sāc mēģināt, izlaužas vien neartikulēts kliedziens, nemākot identificēt, kas ir Tavu un Tautas nelaimju cēloņu organizators.
12. Taču, dažkārt, mēs ietinam SOS zīmīti aizkorķētā pudelē un katrs no savas vientulībā iedzītās mājsēdes salas iemetam zīmīti jūrā, ar to ko sirds jūt. Tas, ka notiks Latvijas kriminālās mafijas sagrābtos masu mēdijos komunikācija, ir tikpat droši kā atrast pasaules okeānā pudeli ar nosūtītu ziņu.
https://vidulejs.blogspot.com/2026/02/sekta-ir-sabiedriba-kura-domasanas.html
Dags©️
%20100x150cm%20.jpg)