RĪGAS TRUMPS. Dags Vidulejs. Darbu izstāde galerijā Tatto Stabu ielā, vēl gleznas no 2024.gada

2025. gada 11. februārisAutors: Dags Vidulejs

RĪGAS TRUMPS. Dags Vidulejs. Darbu izstāde galerijā Tatto Stabu ielā, vēl gleznas no 2024.gada https://vidulejs.blogspot.com/2025/02/rigas-trumps-dags-vidulejs-darbu.html Pēc C-19 ierobežojumiem un zvērīgiem sodiem izmainījās sabiedrība. Agrāk Happy Art Museum klubā/ Galleria Riga, katru vakaru kāds pasākums publiski, kurā aicināti un cienāti viesi. Citreiz vairāki pasākumi dienā. No rītiem mākslas studijas, Artišok teātra izrādes, Interešu klubi, opozīcijas partiju sanāksmes, preses konferences, izstāžu atklāšanas. Pēc tam, kad baņķieru piespiedu medicīnas sabiedriskās normas ar varu pāris gadu farmpolicija dresēja ar sodiem un elektrošokeriem cilvēku paradumus izmainot uzspiežot baņķieru izplānoto Jauno pasaules kārtību, izolāciju mājsēdē arī neapmeklējot vecākus un vecvecākus. Sabiedrībā labs un slikts vērtību sistēmā izmainījās. Svinējām dzimenes un kopā dzīvoklī dzīvojām četratā. Pēc uzpirktās valdības vardarbības ekzekūcijām, visi dzīvojam pa vienam. Itkā tagad drīkst, policija ar automātiem nelauž durvis, kad bērni svin dzimšanas dienas, bet bailes ir palikušas apziņā, no melno specdienestu stekiem un automātiem un komendantstundu sirēnām uz ielām. Tautas revolūcijas brīvību mīlošās nācijās kā Francija un Kanāda uc. Apturēja Jauno Pasaules baņķieru kovid pastāvīgo plānu, kur jau bija sarakstīti omikroni gadiem uz priekšu ar ikmēneša būsteriem. Latvijā Uga Dumpis ar Pavļutu, Kariņu jau berzēja rokas, kā pastāvīgie diktatori, ka Jaunā Pasaules Kārtība ieviesta un neklausīgie simti tūkstoši atlaistı no darba, īpašumi atņemti un sadalīti kovidaktīvistu Tiesu likvidatoru starpā. ASV notiek lustrācija, nožēla par bezjēdzīgi bojā gājušiem katrā ģimenē. Kovidliberāļu biroju atlaišana, atlaisto kovidupuru pieņemšana atpakaļ darbā un kompensāciju izmaksāšana kovid nepaklausīgiem. Latvijā farsa apstākļos, farmbiznesam pielika eiro piecdesmit par katru recepti, drīzāk farmbiznesam izmaksās slepenās kompensācijas par negūto peļņu, kuru Kariņš uz 70 gadi bija jau apsolījis ar slepeniem līgumiem, sadalot 20 aizņemtos miljardus.

Tūkstošiem Latvijā iznīcinātos ģimenes mazos un vidējos biznesus, klubus, Rītiņa kafe, veikaliņus, firmas un studijas, likvidētās skolas un sabiedriskās pulcēšanās vietas, neviens vairs neatvērs. Tās 30 gados iekoptās Latviešu vietas bija vienīgās, kas simbolizēja latviskumu Latvijā. Jo visi lielie bizness sen jau pieder transnacionālo baņķieru investīcijas fondiem un centrbankām. Mazais kultūras kafe un veikaliņu bizness ir Latviešu dzīves veida simbols, ne peļņas avots. Tagad Rīga ir kebebu un kazino galvaspilsēta Eiropā, kur valdība pret pasaules baņķieru kredītiem, dod kebabiem atlaides un "zaļo koridoru migrantu armijas iebrukumam", izdzenot uzņēmīgos latviešus emigrācijā. Tādu Happy Art Museum Klubu, vairs atvērt finansiāli nav iespējams, aprīkot, nomaksāt nodokļus, komunālos, kurā desmitgadi bez brīvdienām, katru dienu bija līdz 23:00 atvērtas durvis uz pasākumiem, arī neko nepērkot, varēja Katrs nākt pasēdēt ērtos dīvāniņos un paskatīt jauno gleznu izstādi. Latviešu kolektīvais dzīves veids izskausts. 

Transnacionālo korporāciju farmbiznesa īpašniekiem pasaules banku sistēmas saimniekiem plāns izdevās. Farmbiznesa īpašnieki baņķieri paši apmaksāja patogēnu izstrādes laboratorijas, paši apmaksāja vispasaules info aģentūrās ziņu safabricēšanu paniku, paši apmaksāja 196 valdību korumpētus vadītājus par ierobežojumu segregācijas ieviešanu un tie paši farmbaņķieri par iepriekš jau izstrādātu vakcīnu masveida uzspiešanu beigās nopelnīja triljonos peļņu. Cilvēces vēsturē gūstot bezprecedenta peļņu pāris ģimenēm, par bezprecedenta afēru ar bezprecedenta Skaita upuriem. Bilam Geitsam, Fauči uc. Ir nopirkta diplomātiskā neaizskaramība pret kriminālvajāšanu no miljonu upuru puses. Arī Latvijā “bezkompromisa beztiesiskuma” ieviesēji kovidfašisma aktīvisti, ministri, “ticiet zinātnei” žurnālisti un sabiedrības viedokļa līderi, kļuva par miljonāriem. ASV visas finansējuma programmas transgenderisma un zaļās afēras un PVO afēras finansēšanai likvidē. Latvijas valdība un parlamenta locekļi ir tik ļoti apkaunojošies. Jo bija gatavi uz jebkādām nenormālībām un cilvēciskuma pamatu likvidēšanu visnecilvēciskākos veidos, par saņemto naudu no ASV baņķieru transhumānisma ieviesēju programmām. Tikko vēl pirms pāris nedēļu, Latvijas Saeima locekļi pieņēma rezolūciju,ka viņi nezin kāda dzimuma ir, nav bijuši vannā un nav redzējuši, kāda bioloģiska būtne viņi ir. Kā Latvijas parlamentārieši tagad var skatīties acīs sev, latvijas tautai, pasaulei, ASV vadībai, kas vairs par ārprāta konvenciju pieņemšanām naudu nedos. Kā viņi no kauna var turpināt iet "uz darbu" Saeimā, pēc tādām četru gadu izdarībām?

Visbēdīgākais, ka visās sabiedrības pārvaldības pakāpēs, Katrs ierēdnis, no kura bija atkarīgas līdzcilvēku dzīvības, piekāpās baņķieru korumpēto politiķu naudas piemaksām un nodeva ne tikai līdzcilvēku, bet arī pat savu bērnu, vecāku un vecvecāku dzīvības. Labi zinot ar sirdsapziņas balsi, ka dara noziegumus, klusuciešot, pieņemot kovidfašistu speciālos ministru kabineta likumu grozījumus un cilvēku tiesību ievērošanas normu apturēšanu Latvijā. Ļaunpriecājoties, ka nebūs jāatbild par sadistiskā prieka izbaudīšanu, mokot nepiekāpīgos līdzcilvēkus un par labu samaksu dzenot bojāejā naivos šaubīgos TV indokrinētos un garā vājos.

Cilvēci izolēt no sevis pašas. Sakropļot cilvēkiem psihi, padarot par vientuļniekiem veselu paaudzi. To vairs izlabot nevar. Itkā tikties drīkst, bet paniskas bailes palikušas katram bērnam un pieaugušam, ka kaimiņi nostučīs un kovidfašistu policija lauzīs durvis, lai uzliktu tūkstošos sodus. Arī iet uz parku itkā var, bet ja vairākus gadus par to vajāja, tad apziņā drošs paliek drošs labāk mājsēdē slēpties. Arī pārī dzīvot nav higiēniski. Tāpēc pietiek apskatīt ko dara pazīstamie viņu selfijos. Agrāk likās ka katrs vakars, lai būtu izdevies ir jāizmanto socializācijai. Apmainīties domām ar kluba biedriem, vai vismaz ar vienu draugu. Tas likās vērtīgi pavadīts vakars. Bet pēc baņķieru dresūras, civēks cilvēkam vīrusa nesējs. Šķaudītājs un baciļu izplatītājs.

Ja pret Latvijas sabiedrību tika izdarīta četrus gadus transhumānistu pāraudzināšanas dresūra, tas priekš Tautas ir tas pats, kas četri II Pasaules Kara gadi, vai iestāšanās PSRS un Sibīrijas izsūtījumu gadi ar "atkulakošanu" visiem atņemot īpašumus. 2020-2024 ir tikpat traģisks pasaules baņķieru transhumānistu kārtējais apvērsums un karš pret labticīgo naivo pilsonisko sabiedrību. Latvijā tradicionāli nenotiek lustrācija un grēku nožēla un izvērtēšana un nosodīšana. Pēc Hitlera kara un pēc PSRS demontāžas, visi komunisti Latvijā pārņēma varu un KGB slepkavas kļuva par Latvijas bagātību īpašniekiem pēc 1990.g. Arī pēc C-19 apvērsuma visi kovidafēras aktīvisti paliek ar miljonu asinsnaudas peļņu, kā beneficiāri. Vajadzētu tāpat kā ASV publiskot, kur sadalīti 20 miljardi kredīti? Kuri bija lielākie beneficiāri? Kas Latvijas budžetā vējoprojām sēž uz transhumānistu asinsnaudas grantiem, mocot latviešu tautu, par pašas latvijas Tautas naudu? Ir precīzi jāsaprot, kas bija beneficiāri un baņķieri apvērsuma organizatori, kas visu apvērsuma sazvērestības ķēdi apmaksāja sabiedrībā atrodot nodevējus visās nozarēs? 
 Ja vismaz kāds Tiesu izpildītājs iznāktu attieglot sirdsapziņu un atzītu, ka tika iebiedēts, šantažēts un sakārdināts ar karaliskiem likvidatora honorāriem un atgrieztu līdzcilvēkiem darba augļus, ar vardarbīgiem sodiem atņemtos privātīpašumus un biznesus. Ja vismaz kāds žurnālists nožēlotu melus, farmbiznesa ierēdnis atgrieztu atlaistajiem darbu un sodanaudu asinsnaudā nopirktās villas un limuzīnus atgrieztu valsts kasē? Bez publiskas 2020-2024 gada transhumānistu apvērsuma analīzes Sabiedriskos TV un mēdijos, Tautas atveseļošanās, kā ASV nenotiks Latvijā!!!

Tomēr šodien ar meitu paēdām kopā vakariņas, Katrs no sava kaimiņa dzīvokļa sanākot kopā. Kopš 2020. gada apņēmos katru mēnesi vienu personālizstādi sarīkot, jau piekto gadu. Pagaidām noturos, vienu izstādi ballīti mēnesī sarīkojot. Šo Sestdien, galerijā Tatto Stabu ielā vēl gleznas no 2024.gada "RIGAS TRUMPS. Dags Vidulejs. Darbu izstāde."
https://www.facebook.com/events/1606321769991179/
https://vidulejs.blogspot.com/2025/02/rigas-trumps-dags-vidulejs-darbu.html
Dags.