BRĪDINĀTS ir APBRUŅOTS. Vai Latviešu Sabiedriskā Doma un Apziņa 2024 ir vai nav MUCĀ AUGUSI, pa SPUNDI BAROTA?

2024. gada 7. jūlijsAutors: Dags Vidulejs


BRĪDINĀTS ir APBRUŅOTS.
Vai Latviešu Sabiedriskā Doma un Apziņa 2024 ir vai nav MUCĀ AUGUSI, pa SPUNDI BAROTA?

THE CONQUEST OF MARS. Golden Billion. 50x70cm ink/acryl/paper -500 Euro ©️Dags Vidulejs https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs/en/artworks/18017650/the-conquest-of-mars-golden-billion

   0. Tīri intelektuāls treniņš, Daga Viduleja, mākslinieka privāta prātošana, savā Dienasgrāmatas kārtējā lapaspusē, no rīta pamodinot tikai savu privāto apziņu, lai dienu pavadītu kā domājoša būtne: vai varētu iziet cauri veselas sabiedrības saņemto informāciju Re:Checkojot, līdz visa "Latviešu Sabiedriskā Doma un Apziņa 2024. gadā jau ir MUCĀ AUGUSI, pa SPUNDI BAROTA."

1. Tagad Re:Check laikmetā katru rītu pamostoties šajā Jaunās Vienotības Latvijā, Es, kā pilsonis, vai jebkurš cits no Latvijas pilsoņu ESiem, faktiski, varu sarunāties, tikai ar Re:Check darbiniekiem. Jo viņi vispirms izlasīs, apskatīs katru zīmējumu un pateiks vai tas ir patiess vai nav. Un nodos draugiem zīmīti, ka "mēs izdzēsām", jo tas, ko Dags uzzīmēja, neatbilst viena mūsu darba devēja domu viedoklim par to kas ir patiesība… Tā kā ne tikai Es, bet katrs Jaunās Vienotības Latvijas pilsonis sarunājas un domā caur RE:CHECK prizmu. Salaužot jebkuru organisku domu, apturot loģiskās domas un pārveidojot, kā liek Re:Check maizes devēja ideoloģija. Tikai tad, viņu "KLUSIE TELEFONI", kā bērnības spēlē, nodos domu izrediģētu viedokli tālāk. Maniem draugiem, radiem un pazīstamajiem cilvēkiem no sabiedrības, nodos tekstu, ka Dags teica "tā un tā" un gribēja teikt "to un to". Kā ASV Re:Check nobloķēja un izdzēsa pat no Twittera un visiem soctīkliem darbojošos ASV 44 prezidentu Donaldu Trampu un visu viņa valdīšanas laiku nevienu tiešo runu neizlaida cauri, tikai atreferējot izrediģētus pārtaisītus viņa domu atgremojumus, piedēvējot tiem citu vēstījumu un izmainot kontekstu, sakarā ar ko doma tikusi izteikta. Vai nav līdz smieklīgumam bērnišķīga JAUNĀS VIENOTĪBAS saimnieku noslīpētā Jaunā LATVIJA? Vai tad nav redzams, ka tā ir izkropļota Greizo Spoguļu Demokrātija.
2. Nopublicēju savu zīmējumu un brīnos, ka to uzreiz nobloķē, jo tas neatbilstot Re:Check domām par to ko drīkst un ko nedrīkst domāt. Bet domas jau nevienam nepieder, tās tāpat kā radioviļņi cirkulē pa ēteri un katrs tās var apdomāt un laist tālāk, svarīgi ir darbi. Tos savukārt Re:Check cenzori, KNAB un VID netaisās apspriest, netaisās liela mēroga politikāņu afērās iejaukties, bet tieši otrādi nodrošināt, lai par tām neviens, pat, loģiski neapdomājas, kur nu vēl ar dažiem draugiem tās pārrunāt. Nē, tās ir jāslēpj zem Valsts Noslēpuma zīmoga. Tiem, kas uzdod jautājumus, "kāpēc viss politikā tiek darīts Latvijai par sliktu?", slēpti uzlaižot tiesas izpildītājus ar sodiem. Tos vajag sodīt, kas jautājumus uzdod, no loģiskām domām, kas cirkulē un katram ienāktu prātā, ja tik būtu ļauts domāt loģiski un jautāt.

3. Bet ko tādu vispār var viens cilvēks vai viens mākslinieks uzzīmēt vai pateikt gleznas nosaukumā vai komentāros? Kā tas varētu būt Valsts Noslēpuma apdraudējums? Ja nu vienīgi noslēpums ir tas, ka dziļākajā būtīvā informācijas blokādes apstākļos, jebkura valsts formācija jāuzskata par koloniālas pārvaldes marionešu valdību. Pēc politoloģījas hrestomātijas tā iznāk. Jo bez brīvu viedokļu dikusijas nav iespējams noformulēt tautas izdzīvošanas vitālos jautājumus. Ne arī noprecizēt galvenos konkurentus, ienaidniekus un cīņas stratēgiju un taktiku, pret oponentiem, kas traucē katrai tautai izspiest maksimumu no savām iespējām. Vēsturiskās analīzes griezumā, teritorijās, kur tikusi veikta brīvas informācijas plūsmas blokāde, vēlēšanas tikušas atzītas par neleģitīmām. Protams, vēlāk, kad periods beidzas, no malas stingri izvērtējot. Taču esot jebkurā kontrolētas informācijas selekcijas režimā, individi ir spiesti pakļauties, ieroču spēkam, kas stāv aiz cenzūras. Kā pilsoņi varētu kaut ko jaunu izsecināt, ja Re:Check atzīst par patiesu tikai informāciju, kam ir atsauce uz kādu viņu kontrolēto avotu. Tātad neko jaunu šāda tauta izscināt un radīt nevar, tikai šērot atkārtot, to, ko kāds cits jau pateicis. Respektīvi, savu tautas izdzīvošanas paradigmu nedrīkst izvirzīt, tikai svešas ideoloģijas saimnieku interesēm dzīvot.

4. Vai tiešām nevienam Latvijas pilsonim nešķiet, ka pienācis atpakaļ PSRS no kura izgājām. Ja katrs līdzpilsonis, ņemsim jebkuru, kaut vai, "Es", ja kaut ko no Sirdsapziņas Taisnības izjūtas iekšējās Apziņas plūsmas izsaka, kas automātiski pirmais ienāk prātā, izejot no augstākajās izglītībās iekaltajām ābecēm par Atvērto Sabiedrību, viedokļu daudzveidības plurālismu un izteiksmes brīvības brīvu diskusiju iespējamību, izejot no Bībeles sptiņiem baušļiem, izsakot brīdinošas hipotēzes, par klaji kontraversiālu vadošo politiķu rīcību. Ievērojiet, rīkojas tikai politiķi un viņu rīcību nedrīkst apspriest, bet apspriedēju spriedumus par politiķu rīcību, gan drīkst apspriest tikai "13 Re:Check ĀPUSTUĻU KOMANDA."
5. Es, piemēram, tikko ieraugu, kaut ko momentāli jūtami neizdevīgu sev, vai pret Latviešu nacionālo egoismu vērstu no citu valstu interešu piektās kolonnas adeptiem, uzreiz nelasu, organiski atgrūžu, vienkārši, ja mani mēģina apmānīt, paķert uz muļķi, apzagt manu vai manas tautas īpašumu. Taču man nav ne varas ne tiesību, ne vēlēšanās, kādu izdzēst, pat ja viņš pauž savas izdzīvošanas diktētu viedokli un pauž savas intereses un ambīcijas, man kaut ko atņemt ar varu vai nozagt pat. Tas ir plurālisma un Atvērtās Sabiedrības pamatprincips. Taču, ja kāds triljonārs pauž viedokli un ambīciju atņemt manu nacionālo valsti ar viltīgos līgumos iešifrētām suverenitātes zaudēšanas normām? Tad, kāpēc, Es, Dags Vidulejs, pilsonis, savā valstī, nevarētu par šiem uzspiestajiem līgumiem, noreflektēt. Un brīdināt savus līdzpilsoņus par riskiem. Ja šaubas izrādītos novēršamas, izlabojam, ievērojot mūsu intereses visos savstarpējos līgumos. Vai, ja brīdinājumi bez pamata, tad sakarā ar to, ka tautas izdzīvošanas likme tik liela, 'bišķi" apdomāties nenāca jau par sliktu, un ja argumenti noskaidrojās, tad brīnišķīgi. Uz priekšu, uz gaišo nākotni, ar karogu. Neviens galīgas muļķības un melus nelasa un neņem par pilnu. Tā bija vārda brīvības laikā. Dezinformatori un populisti paši palika par muļķi, nebija nekas jācenzē. Taču pat Graždanokas kundzei ļāva Latvijā un ES izteikt savu saimnieku un sava elektorāta vitālās intereses un ambīcijas. Taisni otrādi, lai izsakās katrs. Pašam sliktāk, ja kļūdās. Opozīcija, kas nodarbojas tikai ar melnā PR safabricēšanu, parasti, pati "izgāžas". Un cilvēki nobalso par konstruktīvu pieeju. Tā kā izdevīgāk ir dot visiem vārdu, lai katrs parāda to kas iekšā, kam tic, ka tā, tas varētu būt. Cilvēki mīl stabilitāti un prognozējamību.


6. Kas tāds varētu būt, pat manos zīmējumos un pašrefleksijas hipotēzēs, par to, ko tad īsti slēpj Re:Check cenzūra, pat visos soctīklos, ne tikai valsts masu mēdijos? Kas apdraud Valsts noslēpumus? Kas tāds ir uz 70 gadi noslepenots Pandēmijas sākumā sarakstē starp Latvijas valdību un Farm rūpnīcu īpašniekiem un virsnacionālo PVO privāto nevēlēto saimnieku? Kas tāds naudas plūsmu apmēros starp Latvijas valdību un triljonāru ģimeni ir tik šokējošs, ko jānoslepeno uz 70 gadi, lai to latviešu tauta neuzzina? Vai tiešām nevienu Latvijā nenomoka būtiskākie latviešu tautas un latviešu valsts izdzīvošanas jautājumi. Zinot no 2020-2023 pieredzes, ka lēmumi aizslēgt mājas arestā visu sabiedrību, būtiskākie lēmumi, tiek pieņemti aiz aizslēgtām durvīm...
7. Ja tikai cenšos pēc sava politoloģijas skolotāja MAVRIKA VULFSONA pieredzes padoma, vienmēr ielīst svešā ādā un domāt kā oponents: “Kas būs patiesā labuma guvējs no jebkura jaunuma, kas tiek publiski ziņots.” Tikai šo vienu jautājumu sev uzdodu un visos tekstos cenšos domāt kā aktīvā riskantas darbības veicošā sabiedrības persona. Starp citu izgāju politikas pamatu kursu divas reizes, Gorbačova laikā un 2005. gadā un abas reizes dabūju desmit ar umlautu, jo Mavriks dzīvoja kaimiņos un mājupejot vēl strīdējāmies. Viņš teica: "Es kā ebrejs, nepiekrītu nevienai Tavai domai, taču man jāatzīst, ka Tev, Dag, ir savas domas, par brīnumu. Esi labs skolnieks. Tu domā no savas eksistences un savas tautas eksistenciālas nepieciešamības diktētas domas un izdzīvošanas diktētus nodomus Tu paud. Ja Tu nepieņem manas pieredzes diktētus plānus realizācijai un manas tautas ideoloģijas visaptverošu iekļaujošu ilgtspējību, tas ir interesants kāzuss, un padiskutēsim, pa ceļam." Parasti gan toreiz Es labprātīgi atzinu, Mavrika viedokļa visaptverošumu. Jo viņš bija gan PSRS Augstākās Padomes Deputāts, gan par Latvijas neatkarību nobalsojušais deputāts, visu iespējamo ordeņu kavalieris, gan II Pasaules Kara varonis, gan personiski pazīstams virsnacionālo organizāciju triljonāriem, gan ASV un Izraelas ideologiem. Gan apceļojis pasauli un ar valstu vadītājiem runāja uz Tu. Arī neslēpa to, ka dod padomus slepenajiem, kur visiem slepeniem dienestiem esot saistītiem ir jāsadarbojas augstāku virsnacionālu spēku interesēs. Runāja viņš "tādas lietas" privāti, kuras tikai tagad, kad tās realizējas, man palikušas skaidras ar faktiem apstiprinātas. Domāju, ka Mavrika Vulfsona loma nav novērtēta Latvijas neatkarības atgūšanas vēsturē. Taču atkal izteikšu hiptēzi, ka tā bija daudz izšķirošāka, nekā Tautas Frontes kopējā balss. Jo konceptuālās pārvaldes stratēģiskās plānošanas ilgtermiņa, daudz līmeņa politiskā šaha kombināciju spēlēs, Vulfsona kungs bija spēlētājs, kurš mācēja paredzēt cēloņsakarīgu rezultātu projektēšanu,  kā izrasīt politiskas vēlēšanās simpātijas tautas masās, "Многоходовкас". Vulfsona viedoklī ieklausījās naudas sistēmas īpašnieki, jo Mavriks juta latvijas tautas vēlmes un gara smalkākās svārstības un zināja kā tās vadīt. Pārliecinot pasaules naudas sistēmas saimniekus, par iespējamo izdevīgumu pasaules globālās varas konsolidācijas projektā, ja būs neatkarīga Latvijas Valsts blakus Krievijai.
8. Tāpēc, ka esmu iemācīts domāt kā viņi, varbūt pēc asinīm pats esmu ebrejs vai baltvācietis, ja reiz vectēvs bija Deņikina armijā, Cara akdēmijā apmācīts augsts virsnieks un Latvijas Brīvvalsts Sapieru Pulka veidotājs, Latvijas Brīvvalsts Kadru Virsnieks, kas dzīvoja Mežotnes Pilī ar ģimeni. Nezinu, Staļina laikos viss tika slēpts, lai Es skolā neizpļāpājos, jo svinējām klasē 18.novembri un kad tikām pieķerti, attaisnojāmies, ka svinam Daga vārda dienu, kas nav kalendārā. Dzīvoju līdz skolai ar vectēvu un vēcmāti Bolderājas mājā, kur tika aprakts milzīgs cara zelta pods, ko neviens neatrada, jo Pēteris Vidulejs mīlēja vētrās nozust medībās, šinelī stulmzābakos ar "uzkabi" kaut kur mežos... Tiku izaudzināts viņu garā un ideoloģiskajās nostādnēs ļoti stingri. Arī manus zīmējumus un komentārus tik konsekventi dzēš un bloķē, jo apdraudu tos kurus labi saprotu, un kuru darbību kā gudru tautas tēvu viedumu būtībā atbalstu, ka alkatīgo zemisko tautas daļu vajag tālredzīgi vadīt ar stingrību bet aiz kaut kāda spīta cenšos atmaskot ticot tautas gara ģēnijam, ka ar tautu nevajag spēlītes spēlēt, bet šajā laiku atklāsmju laikmetā, runāt pa tiešo, kā ir, kaut viņu darbība tiek slēpta aiz Valsts Noslēpuma zēģeles… Nezinu, nezinu šo savu dilemmu neizprotu vēl līdz dzīlēm… Vai atkal nostāties Jaunās Vienotības un pasaules naudas sistēmas viedo saimnieku pusē, lai pasauli nedabū zem sevis Ķīnas Krievijas un KNDR BRICS? Es tā, protams, darīju tikai līdz tam momentam, kad 2020 "Jaunās Vienotības" vadība, kas ir Globālā apvērsuma apoliģēti Lavijā, ieviesa cenzūru, piespiedu manipulācijas ar ķermeņiem, segregāciju un privātīpašuma atņemšanas pirmos soļus, padodoties BRICS spiedienam un ieviešot BRICS aprobētās normas pret individiem.

    9. Tātad jēga Re:Check ir tikai slēpt kaut ko acīmredzamu, slēpt Patiesību!!! Ja Re:Check tic, ka veiktās valdības darbības ir pašu pilsoņu labā. Lai arī pēc likuma skaitītos valsts nodevība. Tāpēc cenzori veicot ētiskus noziegumus sevi mierina, ka "labu mērķu" dēļ stulbo tautu, kura nesaprot "lielo politiku" vajag vadīt un neļaut daudzus faktus uzzināt. Un tauta nedrīkst, galvenais, uzzināt, virsnacionālo struktūru patiesos nodomus, kas stāv aiz steigā uzspiestām reformām. Pie kam pašu virsnacionālo saimnieku websaitos un izdevumos viņu stratēģiskie mērķi līdz 2030 gadam ir publiski angliski izlasāmi. Taču, pat, ja kāds tos pārtulkos vai norādīs linku, tad tiks nobloķēts un nosaukts par dezinformatoru. Jo latviešu tautai ir jātic safabricētiem ieganstiem, kurus latviešu mēdijos min, kā nepopulāru darbību mērķus. Sasteigtajām konstitūcijas likumu izmaiņām, ministru prezidenta ārkārtas stāvokļu vienpersoniski veikto likumu grozījumiem, cilvēku tiesību ievērošanas pārtraukšanas pieteikumam Hāgā. Kur aiz visu starptautisko paktu apstiprināšanas darbību jēgas stāv, strauja Latvijas suverenitātes zaudēšana, par labu virsnacionālo organizāciju neierobežotas varas konsolidācijai vienās triljonāru privātu nevēlētu struktūru rokās.

10. Manas bažas nav vientuļas, par notiekošo ieslīgšanu totalitārismā atpakaļ. Aptaujas nav veiktas un referendumi nav bijuši. Taču nosauksim to par lielāko vai mazāko, bet tautas pusi, kuri domā tāpat. Pretēji budžetnieku bagātai tautas daļai, kurai jautājumus neļauj uzdot izdzīvošanu garantējošās algas atpelnīšanas noteikumi. Tāds būtībā, ir vienīgais vēstījums, ko mēģinu visās savu pārdomu dalīšanās jautāt… Iznāk, ka pat mani jautājumi, var likt aizdomāties un cilvēki var ieraudzīt acīmredzamo, ko tik cītīgi slēpj, šo pašu privāto triljonāru apmaksātais un apmācītais Re:Check. Jo Brīvā Domu apmaiņā uzdots jautājums vai izteikta hipotēze, vai izteikts viedoklis, var kļūt liktenīgi atmaskojošs kādai vērienīgai straptautisko triljonāru veiktai afērai. Tikai tāpēc Re:Check ir ieviests kā "locmanis", kas 4. Industriālās revolūcijas laikā, ieviešot inkluzīvo kapitālismu, palīdz sabiedrisko domu nosargāt no Patiesības, ka tas tiek darīts. Jo tā var izjaukt sazvērestību realizēšanu, jo kā citādāk nosaukt sabiedriskās politiskās varas sistēmas nomaiņu, bez tautas referendumu akcepta. Ja brīdinās un atvērs acis uz to, kas Latvijā notiek.


11. "BRĪDINĀTS ir APBRUŅOTS". Un tieši to arī Re:Check nedrīkst pieļaut. Tas ir Re:Check finansētāju uzliktais misijas darbs. Tikai Patiesības slēpšana aiz Valsts Noslēpuma slēpjot Valsts Nodevības Noziegumus. Cita jēga Re:Check darbībai nav, lai par to maksātu tik milzīgu naudu, saceltu tiesību pārkāpuma kaunu valstij ar cenzūru. Mani vienkārši fascinē šo Re:Check metožu iedrbības grandiozā rezultāta efektīgums, kā var mucā turēt veselu tautu, barojot pa informācijas spundi. "Cepuri nost", ģeniāli. Kā Švarca pasakā par "PLIKO KARALI". Ja viens bērns ienāk slēgtajā sabiedrībā un skaļi pasaka, ka karalis ir pliks, konstatējot acīmredzamo. Tad Re:Check inkvizīcija sarīko raganu medības. Re:Check virsuzdevums ir konceptuāli paredzēt izolēt cilvēkus, kuri varētu ieraudzīt acīmredzamo un hipnotizētājiem iluzionistiem, piesegt aizmuguri, no kurienes, acīmredzams, kā tiek mānīta un apzagta sabiedrība…

12. Ģeniāli vienkārši un 100% efektīgi. Publisku eksekūciju FINANSIĀLU SODU REZULTĀTĀ PANĀKT KĀ PSRS, lai sabiedrības locekļi ar pašcenzūru, 'Puķu valodā" zinātu ko nedrīkst publiski minēt un par ko jāklusē, jālaipo. Iztīrīt no loģiskās domāšanas, no pašrefleksijām, no valstiskas paškritikas un no pašanalīzes, no stratēģisku mērķu uzstādīšanas, no pašvadīšanās instinkta, no izdzīvošanas instinkta diktētas balss brīdinājumiem. Droši vedot uz bezdibeni aklo sabiedrību, ar aizsietām acīm un aizsietu muti, savukārt ausis vaļā un viņās Re:Check laiž cauri izrediģētu kontentu. "KAS NOTIEK LATVIJĀ?" 2024. gadā, ir jau pilnībā panākta neiespējamība, ka šādas konstatācijas, atklātu diskusiju rezultātā skaļi varētu izskanēt.

NO VILKA BĒGOT LĀCIM NAGOS…
https://vidulejs.blogspot.com/2024/07/the-conquest-of-mars-golden-billion.html