Arvīds Ulme pievērsa tikko uzmanību šīm Rūdolfa Šteinera noformulētām sabiedrības kopdzīves pamatnormām
2024. gada 29. jūlijs•Autors: Dags Vidulejs
*RUDOLF STEINER* Hamburg, 3-3-'06 Lesson 7 - 266. Esoteric Lessons I - Rudolf Steiner Archive
Domāju, arī Jūsu Ulmes ğimenes pašaizliedzīgā darbība organizējot neskaitāmas “ZAĻO” dažādas izglītojošas programmas Latvijas neatkarības atgūšanai, protesta akcijas un manifestācijas tagad, kad Latvijas Neatkarība atkal apdraudēta no virsnacionālām finansistu organizāciju ambīcijām īpašot Nacionālās valstis. Taču pēc formas Jūsu sociālā darbība ir jauki kultūras kopdarba pasākumi ar dziesmām, dzeju un filozofiskām pērlēm, (Cik Jūsu ğimenei bija jāsamaksā ierēdņiem vien par kolosālo pasākumu pie Brīvības Pieminekļa un Krastmalā pāris gadu atpakaļ, bet tas bija to vērts), kas Latvijas sirdsapziņai, ja tāda būtu dzīva un Rūdolfam Šteineram patiktu, jo viņš pats arī saorganizējis 6000 lekciju.
Mākslas izstādes vienmēr bijusi visbrīvākā vieta, atklāšanas mums izdevās par brīvu, ar gleznâm ko autors varbūt gadiem taisījis sabiedrībai par prieku, ar mūziku fonā un dzērieniem, uzkodām par brīvu. HAPPY ART MUSEUM, ART RIGA Fair, EUROCLUB un viesizstādes kopskaitot esam Viduleju ğimenē sarīkojuši un finansējuši ap tūkstoti sev un draugiem izstādes, bezmaksas prezentācijas, preses konferences cilvēkiem, kam vienīgā iespēja nodot sabiedrībai svarīgas ziņas, cilvēku tiesību pārkāpumu diskusijas un vienkārši jautru un intelektuālu filmu forumu koncertu teātra izrāžu mākslas studiju interešu klubu un standapu, utt, sabiedrības integrācijai, tautas diplomātijai apmainoties ar citām tautām pašfinansējošiem kultūras darbiniekiem ar propagandas un reklâmas korporāciju nepasūtītu kultūru.
Ja pieskaita visas citas pašfinansējošās mākslas galerijas no mākslinieku savienības un Latvijas muzejus, tad būs jau miljons pasākumu pa 30 gadiem kopš 1990, tākā mūsu Viduleju ğimenei sirdsapziņa mierĩga, jo uzbūvẽjām vēl pa ğimenes naudu PINAKOTEKAS muzeju https://www.facebook.com/PINAKOTEKA. Ja alkatīgi reideru grupējumi ierēdniecĩbas ietvaros visus 30 gadus izdomâ shēмas kā telpas un īpašumus atņemt, tad tas jau ir uz pārējo sirdsapziņas.
Mākslinieki gatavi visu darīt sabiedrībai par prieku, bet bez telpām nevar, tagad paši “sametamies naudu kopă” un jebkura lielas zāles un stendu aprīkojuma īre plus transports 1000 darbu atvešanai mums izmaksā pašizmaksa desmitos tũkstošu eiro katra izstāde. Atklāšanās par brīvu sanāk tūkstośi uz cienastiem, bet mākslinieki visu gadu glezno un krāj naudu
Latvijā ļoti īpatnēja sabiedrības apziņa, jo nav kopizstādēm zāles kā RUDENS ikgadējai kopizstādei “krievu okupācijas laikā” deva lielākās zāles par brīvu, un pat Laikmetīgās mākslas muzeja nav, taču tiek uzturēti Latvijā 300K ierēdņi, kuri ar dzīves līmeni “iegājuši Eiropā” kā miljonāru uzkrājumu šķira “vadot” sabiedrības kopdzīvi un kultūru tai skaitā.
Tas ir kuriozs piemērs, kas patiktu Rudolfam Šteineram, kā unikāls paraugs viņa teorijai.
Post Scriptum
Šteinera apgaismotāja ideālistiskie priekšlasījumi, iedvesmojoši ne tikai Ulmes ģimeni, bet arī mani domāt un rīkoties patstāvīgi pēc citiem principiem, citas subkultūras paradigmas ietvaros. Kaut staigājam pa vienu Rīgas zemi un elpojam vienu gaisu ar latviešiem, kas kalpo transnacionālo korporāciju saimnieku triljonāru ģimeņu plāniem, tālakai ekspansijai AustrumEiropas nacionālajās valstīs. Dzīvojot paralēli ar latviešiem globālistiem, vienalga, vai viņi tādi ir, apzināti vai neapzināti.
Valsts neatkarības apdraudējumu atmaskošana, man arī devusi iedvesmu palikt vienatnē pat, ar savu redzējumu, brīdinot līdztautiešu sabiedrību par patiesā labuma guvējiem, kas stāv aiz katra nepopulāra valdības likuma grozījuma, samazinot Latvijas Valsts Suverenitāti, kas ir Vienīgais Garants, neiedomājami lielajām brīnišķīgajām privilēģijām latviešiem, katram pa vienam un visiem kopā kopt savu kultūru un sev piederošu Latvijas zemi ar visu garantējošo latviešiem pašpietiekamību, to apsaimniekojot un sadalot sev, kā savu īpašumu.
Neatdodot virsnacionāļiem, kas draud, ka mūsu saimniekošana novedīs planētu pie katastrofas, bet tikai vīnu transnacionālās korporācijas mācēs pareizi apsaimnielot Latvijas energoresursus, dabas bagātības. Es to stipri gribētu apšaubīt, no acīmredzamā. Visur, kur pāri gājuši transnacionālo korporāciju periodi, paliek izdedzināts neauglīgs tuksnesis, jo viņi māk pārvērst naudā, pat pazemes ūdeņus, smiltis un gaisu, augsni par mežiem nerunājot. Uz šodienu mēs esam viena no viszaļākām pasaules valstīm, gandrīz bez rūpniecības un bez pārapdzīvotības. Mums viņiem sava pārvalde nav jādeleģē. Drīzāk otrādi, mūsu ierēdņi salaidīs ātri dēlī un ar birokrātiskiem ierobežojumiem likvidēs jebkurā citā valstī arī visu ražošanu, lauksaimniecību un radošās industrijas, ielaid tik latviešu ierēdņu armiju, kas ir supersavaldošs spēks, ASV un Ķīnā un ES attīstītajās ražotājvalstīs, kas "piegāna dabu".
Taču cenzūras apstākļos, pat soctīklos, tiek nobloķēta katra balss, kas mazskaitlīgajā latviešu sabiedrībā, pietiekoši izglītota, lai izprastu virsnacionālos finansu sistēmas privāto saimnieku grupiņas, uzspiestos Paktos un saistošos līgumos noslēptās briesmas.
Latvija kā teritorija tiešām attīstās, tikai ne mums latviešiem, kas šai iekārtā "izmirst." Mājas Latvijā, arvien vairāk tiek tikai būvētas, un būvētas tiks miljonos m2, tikai ne mēs tās varēsim nopirkt un tajās dzīvot. Tā kā no Jūrmalas un Mežparka tika izspiesti parastie latvieši. Latviešu pilsoņu kopums ar ekonomiska nodokļu un sodu spiedienu teroru tiek izspiesti no Tēvzemes, taču vietā tiek iepludināti ar pabalstiem arvien vairāk migrantu, kam te ir leiputrija, taču viņi vairs nepretendē uz Latvijas īpašnieku statusu. Savukārt, latvieši ārzemēs, darba trimdā, arī ir beztiesiski. Šeit slēpjas virsnacionālo oligarhu sazvērestība, iegūstot īpašumā, savām transnacionālajām korporācijām, valstu stratēģiskās dabas bagātības un teritorijas. Šāda politika Rietumvalstīs, jau gadu desmitos realizēta un gandrīz jau pabeigta Francijā, Beļģijā, vēl dažos desmitu gados tuvo austrumu migranti būs 51%.
WEF forumā, šogad, "globālistu" runas vīri paziņoja, ka Austrum Eiropai būs jāuzņem miljards no Āfrikas un Tuviem Austrumiem. Ja par tik vitāli svarīgu latviešu tautas izdzīvošanas faktoru, nedrīkst publiski pat apspriesties, kur nu vēl sarīkot referendumu, par soļu apstādināšanu, kas apdraud latviešu pastāvēšanu, tikpat, cik pārkrievošana PSRS sastāvā. Tikai draudi ES sastāvā ir citā dimensijā. Tāpēc tos neredzam, jo Latvijas līderi ar ārzmju pasēm pēdējos četros gados paveica visus globālai konsolidācijai nepieciešamos likuma grozījumus. Taču aizmigloja sabiedriskai domai modrību, ieraudzīt, jaunā apdraudējuma formu. Jo pirmo reizi pa 30 gadiem, pirmie, konsekventi veica varonīgu latviešu valodas statusa nostiprināšanu attiecībā uz krievvalodīgo pilsoņu apdraudējumu.
Latvijas ierēdniecības dzimtas, kas jau nodod savus amatus no paaudzes paaudzē, cer, ka viņi paliks vidējā līmeņa Latvijas pārvaldnieki savās dzimtās mūžigi, slēpti tiekot pieņemtiem arī muižnieku kārtā. Taču prakse rāda, ka Rietumvalstīs, jau otrās paaudzes migranti kļūst par vadītājiem. Tas nozīmē, ka mūsējie ierēdņi, ko no darba atlaist nevar, savas Latvijas saimnieku privilēģijas tāpat zaudēs, tikai nākošajā apvērsuma stadijā, līdz paši savām rokām būs nodevuši visas bijušās nacionālās valsts suverēnās tiesības triljonāru ģimenēm privātīpašumā. Paturot tikai policijas, VID un tiesu izpildītāju funkcijas, iekasēt valsts parāda atmaksu no pilsoņiem, īpašumu atņemšanu ar sodiem un obligāto iesaukumu karadienestā. Līdz gadsimta beigām visi zinātniskie socioloģijas institūti prognozē, ka latvieši paliks 400K, tik cik bija uz 1800. gadu, kad uzsākās tautu skaitīšna. Bet Nigera cika atceros no studijām vai Nigērija būs jau miljardnieki, kā Ķīna un Indija, kaut uz 1800 sākām no vienāda starta kā tauta.
Ierēdņu apoleģēti cer, ka viņi- ierēdņi arī būs tie latviešu genofonda nesēji 22. gadsimtā. Kā Noasa šķirstā, budžeta algās uz mūzu sēdošie latvieši, Latvijā cer palikt. Taču es domāju, ka ASV variants Latvijā neizies cauri. ASV angļu valoda ir daudzrasu un daudznāciju migrantu valsts vienojošais faktors. Latviešu valodu tikai krievvalodīgiem pilsoņiem liek mācīties, taču migrantiem no Austrumiem daudzajās kebabnīcās, pat angļu valoda daudz neinteresē, ne latviešu kultūra ne reliģija, ne likumi.
Transnacionālo finansu oligarhu iestāžu apmaksātie darbinieki, dēļ savām karaliskām algām gatavi nodot latviešu izdzīvošanas intereses. Katrs, kurš nav slinks interesēties par 2024 reformu galamērķi, kur ats konsekvencēs novedīs, būs lasījis eventuēlos plānus izglītības ministrijā, pāriet latviešu skolām uz angļu apmācības valodu.
Globālistu stiprā vieta ir naudas spēks, jo to viņi kā naudas sistēmas privātīpašnieki, var piegādāt cik uziet, nu jau pat nedrukājot, tikai pierakstot Latvijas miljardu kredītam nulles. Imanta Ziedoņa pravietojums nepiepildās, ka "ļaunajiem" nauda beigsies, ko korumpēt atbildīgo amatu ierēdņus.
Taču vājā vieta "Bābeles Torņa" tautu sapludināšanas un sajaukšanas katlam, varētu būt steiga, kādā tas tiek darīts. Teksts, ka latviešu valodu skolās jāaizvieto ar angļu valodu varētu arī Latvijā pat kādam nohipnotizētam globālismam uzticību zvērējušam "patriotam" aiziet līdz apziņai. Parēķinot savu daļu "megakampienam', ja varēsim kaut vai sagriezt Latvijas zemi un bagātības 1,8 miljoni daļās, kas būs vairāk kā globālie finansisti dod. Kāds no varu guvušiem ārzemju fondos apmācītiem ierēdņiem, varētu "pārmest kažoku" tautas pusē, nododot savu lojalitāti kredītdevējam. Nepadodoties šantāžai un noriskējot dabūt sankcijas un atentātu, pasaules juku laikos, bet paņemt atpakaļ mūsu rokās Latviju, kas uz papīra ir mūsu. Sākt par to kauties ar sveštautiešiem, tikpat nežēlīgi un pārgalvīgi, kā katrs ierēdnis cīnās ar līdztautiešiem atņemt labāko dzīvokli, dāču un kontu ārzemju bankā.
Nezinu, varbūt kļūdos un mūsu ierēdniecības vadītājiem ir vēl tālredzīgāks plāns zināms. Ka globālais finansistu apvērsums uz brīdi uzvarot, sevi atmaskos, zaudēs gadsimtos panākto privātās naudas sitēmas varas statusu un sāksies Latvijas un citu nacionālo valstu "Zelta Laikmets". Varbūt, taču no publiski pieejamās informācijas, te izklāstītais cēloņsakarīgais scenārijs, kā brīdinājums arī ir iespējams… Neņemiet ļaunā, brīdināts ir apbruņots)






