Pamodulēsim kā izskatīsies "LATVIJA 2030", ja Vienotības Koalīcija pabeigs iesākto sabiedrības sociālās dzīves pamatu pārveidi kopš 2020.g, ko pret 20 miljardu kredītu pieprasa Pasaules Bankas kredītdevēji.

2025. gada 17. jūlijsAutors: Dags Vidulejs

“LATVIJA 2030” Dags Vidulejs- Orvels. Zinātniskās Fantastikas Filmas Scenārijs.

Iztēlosimies, kā izskatīsies "LATVIJA 2030". Ja gribiet, uztveriet to kā Zinātnisko Fantastiku. Kas būs, kad “Reformas” būs pabeigtas 2030.g., ja Vienotības Koalīcija pabeigs iesākto sabiedrības sociālās dzīves pamatu pārveidi kopš 2020.g, ko pret 20 miljardu kredītu pieprasa Pasaules Bankas kredītdevēji un FRS akcionāri.
Pamodulēsim "ANTIUTOPIJU 2030".

IEVADS:  

Naudu no Latvijas kredītdevējiem nevajag, tā kā viņiem ir tiesības to drukāt neierobežotā daudzumā. Tā kā var nodrukāt cik grib tad var nopirkt absolūti visu, kas tiek no Latvijas izlikts 'brīvā akciju tirgū". Aiz visu lielo Latvijas uzņēmumu "privatizācijas" rezultātā stāv viens un tas pats akcionārs un patiesā labuma guvējs, centrbaņķieru personā, kura rokās sakoncentrēti visi Latvijas vērtīgākie resursi. Ko kopš 1990 gada no Latvijas Tautas īpašuma negodprātīgām valdībām izdevās nodot viena centrālā akciju turētājam, pār visu Latvijas stratēģisko dabas un infrastruktūras objektiem. Tā kā lēnām ar pārpirkšanu un represijām pret tā sauktiem Latvijas Oligarhiem, Pasaules Centrbaņķieri, pārņēmuši visu, jo Siliņas kundze bīda arī Latvenergo, Latvijas Mežu un Latvijas Telekomunikāciju gigantu nodošanu viena saimnieka rokās, pār visu Latvijas materiālo bāzi Arī Privāt kredīti no visiem Latvijas pilsoņiem, kā pakete atrodas tā paša finansu grupējuma rokās. Jo Latvijas valstij piederošās bankas un Latvijas pilsoņu privātbankas likvidētas. Latvijas pilsoņu kredītportfeļi arī atrodas tajās pašās rokās. Tā kā politekonomiski apskatot šo kazusu, varam runāt par karteli un varam saukt to jaunvārdā par "Tehno feodālisma" iestāšanos. Jo arī pilsoņu dzīves kontrole un "valsts" iestāžu kontroles tehnoloģijas apkalpo tie paši finansistu apmaksātie iestādījumi. Jo Pasaules Bankas īpašniekiem ir tiesības emitēt naudu neierobežotā daudzumā, cik viņiem iegribas, kāda mērķa sasniegšanai. Lai nopirktu kādas vēl nepaklausīgu valstu sabiedrības, caur viņu Suverenitāti garantējošiem, ienākumus nesošiem īpašumiem. Bez īpašumiem, cilvēki un cilvēku grupas ir vien "kalpotāji", uzņēmuma īpašniekam. Tā kā, tagad Latvija, kā Valsts, kā kopuzņēmums, pieder vienam akcionāram, tad, domāju, ka es pareizi izdaru secinājumus, pēc polit ekonomikas likumiem. 

IZTRIZĀJUMS.
1. Mērķis visām sociāli politiskām pārmaiņām, kara un dabas katastrofu organizēšanas rezultātā, mērķis pasaules centrbaņķieriem ir viens; dabūt iekšā cilvēkos kaut kādas nano struktūras, ko viņi ir saražojuši. https://www.worldbank.org/en/about/what-we-do/brief/world-bank-group-operational-response-covid-19-coronavirus-projects-list

2. Lai sāktu ar regulārām gēnu modifikācijām, pārveidot cilvēka funkcionālos parametrus, savam izdevīgumam, lai no viņu uzturēšanas, gūtu kādu labumu.

3. Centrbaņķieri, kam viss pieder, tad sāks cilvēkus audzēt, kā pārējos dzīvniekus, pret viņu brīvo gribu, tikai savam labumam lietojot. Jo cilvēkiem vairs nebūs nekāda sava īpašuma, kas garantē Neatkarīgu Pārtikšanu, kas arī ir, gan personīgā, gan kolektīvā SUVERENITĀTE. Jāsaprot, ka ja nebūs vairs Latvijas infrastruktūras un dabas bagātības Latvijas tautas īpašumā, tad nebūs arī vairs ne sociālajā, ne kultūras, ne aizsrdzības programmām, materiālās bāzes. Tad nebūs neatkarības, no baņķieru visas pasaules materiālās bāzes, ja viņiem arī Latvijā viss piederēs. Tā ir aksioma.

4. Un mēs 2025.g. esam, tikai vienu soli, no nodevīgas valdības, pēdējo Latvijas īpašumu izpārdošanas, dēļ miljardu parādiem, ko valdība aizņemas, lai uzturētu savu partijas biedru simtiem tūkstošu ierēdņus.

5. Tikko viss būs atdots no Latvijas Valsts īpašumiem akciju tirgū centrbaņķieriem, tā viņi visu nopirks, piedrukājot cik vajag naudu. Nodevēji Saeimas namā un Valdībā saņems procentus.

6. Tikko cilvēkus bez īpašuma, BEZ Pašfinansēšanās iespējas, piespiedīs par maizes kumosu uz ikmēneša būsteriem, kā 2020-2022.g., Atļaut ievadīt savos ķermeņos nano mikro ierīces un bioloģiski aktīvas substances, kuru sastāvu cilvēki nezin, jo tas esot komercnoslēpums farm biznesmeņiem, un, aiz viņiem, finansējošiem baņkieriem. Tā ir Latvijas tautas, augstākā mēra, bezatbildība. Tā atļauties sevi, kā Cilvēkus, kā lopu fermu dzīvniekus, kultivēt gēnu līmenī no iekšas. 

7. Tas ir Naudas Sistēmas īpašnieku, gadsimtu ilgušās cīņas, galamērķis. Galamērķis, cīņai par cilvēces pakļaušanu. Galamērķis, kad cilvēki padosies, ka uzticās farmzinātnei un uzticās baņķieru godaprātam. Atzīstot, ka paši neatbildēs par saviem ķermeņiem.

8. Baņķieri, kā cilvēces ganāmpulka likumīgi īpašnieki, tad varēs, pēc saviem ieskatiem regulēt, katram dzīves ilgumu, pēc noderīguma viņu mērķiem. Varēs mainīt katra individa ķermeņa uzbūves parametru funkcionalitāti, ar gēnu inženieriju.

9. Varēs nevēlamos individus, pie ikmēneša nākamā regulārā būstera, "izslēgt". Arī izstāšanās no jaunās jurisdikcijas, nebūs paredzēta procedūra, pēc Pasaules Veselības Organizācijas Konstitūcijas stāšanās spēkā. 
10. Kā arī, kā teica JAUNĀS BIODIKTATŪRAS IDEOLOGS:  "TAD, KAD CILVĒCE, pa Vienai Tautai, būs pievienota Globālai Bioterorisma Impērijai, sacelšanās tautu vidū, absolūti nebūs iespējama. Jo cilvēku gars tiks salauzts, ka ar viņu ķermeņiem, pret viņu gribu, izrīkojas stiprāki cilvēki, ar ieroci vienā rokā un šprici otrā. Jaunā FARMPOLICIJA būs neuzvarama. Jo paredzēts, tajā rekrutēt svešu valstu valodu nesējus. Lai FarmPolicisti, nesaprastu vaimanas un lūgšanos no latviešu puses. Tāpat kā Lopkautuvē, Miesnieks nesaprot dzīvnieku gotaļas valodu. 

11. Sacelšanās Cilvēku Sabiedrībā, pēc PVO Gibreciusa ABSOLŪTAS VARAS pasludināšanas, būs tikpat neiedomājama, kā govju sacelšanās un demonstrāciju dumpji lopkautuvē. Globālisti ir mācījušies no cūku gripas un sikspārņu gripas kļūdām, ko tauta apturēja ar ielu cīņu, ar reālām sacelšanās kaujām, ar revolucionārām cīņām Francijā, Kanādā un demonstrācijām Latvijā. Varonīgi apturot, jau globālistu ieviesto pastāvīgo lokdaunu segregācijas dzīves veidu. 


12. Nākošā plānotā apvēsumā, 2028. gadā, kuram patogēni jau saražoti, plānots karot pret blogeriem, kā pret teroristiem, nepieļaujot 2020-2022.g. atmaskojumus masu saziņā. 2028.g. vairs neizlaižot cilvēkus no klešķiem un nostiprinot pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli ar uzpurņiem un komendantstundu režīmu un regulāriem būsteriem, kā vienīgo pilsoņa pienākumu un dzīves ritma pamatu, pēc būstera, tikai saņemot savu mēneša iztikas devu. Kariņš, Pavļuts, Girģens un Bordāns, mūsu brašais Bezkompromisa Beztiesiskuma Dzelzs Ministru piecinieks, jau berzē rokas, no rītiem piepumpējas, lai būtu formā, kad Vienotības Globālistu Fīrers sauks izšķirošā cīņā ar deklasēto lumpenizēto latviešu tautas atlikumu Latvijā. KAM NEKAS NEPIEDER, BET VIŅI IR LAIMĪGI. Ka privatizācija ir pabeigta un viss pieder ārzemju baņķieriem.

13. Respektīvi, kad ķermeņi būs viņu piespiedu apkalpes pārvaldībā, tos varēs sākt arī īrēt lietotājiem, kā vienīgo īpašumu, kuru paredzēts atstāt cilvēkam. Arī par to lietošanu, iekasēt īri uz noteiktu laiku ļaujot padzīvot. Jāsaprot, ka, ja nav privātīpašumā, mājas, mašīnas, sava biznesa, savas zemes un savu ražošanas līdzekļu. Tad ķermenis paliek, kā feodālismā vergiem, par vienīgo īpašumu. Bet, ja ķermeni piespiedu kārtā apstrādā kāds cits, tad to nav pamats uzskatīt par savu. Tā ir īrēta manta. Jāsaprot, ka resot ķermenī, tiks ieaudzināta pašapzināšanās pardigmā, doma, ka to tāpat kā PSRS laikā privātīpašumu, cilvēkam visu aizdod, valsts korporācija. Kur to ķermeni ļauj lietot tikai noteiktiem darbiem un uz noteiktu laiku. Tikko neatļauti lieto, tā Tev ĶERMENĪ izslēdz, kādu funkciju un ķermenis nedarbojas. Ja turpini NEKLAUSĪT, un rakstīt, ko cenzori neļauj izteikt vārdos, ko jūti, tad ķermeņa darbošanās funkcijas atslēdz vispār. Tā teikt, "nobloķē", kā FACEBOOK KONTU. Ja ķermenī ir iekšā tālvadības ierīce, tad to var vadīt kā "Gudrā Mājā", kā jebkuru citu ierīci. ĶERMEŅU INTERNETS, jau ir aprobēta tehnoloģija, atliek tikai likumos nostiprināt baņķieriem piederošās med korporācijas, par piespiedu medicīnas iestādēm nosaucot, par tiesīgām, pret cilvēka gribu, lietot cilvēka ķermeņa funkciju ietekmēšanu un vadību. Tādā veidā reglamentējot īpašumu tiesības uz cilvēku ķermeņiem un to ikgada apkalpi, kā auto tehnisko obligāto apskati un pielāgošanu "cilvēku apkalpes stacijās". Šadā paradigmā piedzimušā nākošā paaudze, jau apziņā uztvers ķermeni par svešiem baņķieriem piederošu ierīci. Un, tikai, ja kāds blogeris, centīsies, " Modināt tautas ietvaros" kādus drosmīgos ar "dezinformāciju", ka vēl nesen latviešu tautai, ķermeņi piederēja katram pašam, Tikai tad, kādam latvietim, pēc 2030 gada dzimušam, ienāks prātā, mūsu ķermeņa uztveres pašsajūta.

14. Tā kā, agrāk par H2O ūdeni, kas nāk no upes un no zemes dzīlēm, mēs nemaksājām. Par elektrību nemaksājām, jo Daugavas HES būvēja Latvijas tauta uz savas zemes, par savu naudu un to varēja dalīt pilsoņiem par brīvu, kā bezmaksas dabas saražotu resursu. Par savu nekustamo īpašumu, ko būvējām paši uz mūsu Tēvu Tēvu izkarotās zemes, mēs nekādus nodokļus nemaksājām un pat nevarējām iedomāties, ka par to var prasīt samaksu.


15. Tā kā nodokļi par ĶERMEŅA LIETOŠANU BAŅĶIERIEM BŪS JĀMAKSĀ, tā vai tā, ja neatgūsim naudas drukāšanas sistēmu no šīs Federālās Rezerves Sistēmas firmas, kas pretendē uz pilnu varu pār mums. Mēs netiekam brīdināti par sekām, pie kā novedīs izmaiņas likumdošanā kopš 2020.gada. Bet es brīdinu, jo lasu baņķieru stratēģiskos plānus viņu SABIEDRĪBAS VADĪBAS PĒTĪŠANAS Fondu weblapās.

16. Lielbritānijā jau ir atsevišķos rajonos pieņemts un aprobēts likums, ka pēc pensijas vecuma sasniegšans tiek piedāvāta bezmaksas eitanāzija. Ja cilvēks atsakas, tad viņa bērniem jāuzņemas materiāla atbildība par cilvēku, kurš grib dzīvot ilgāk par UK PRIVĀTĀS CENTR Bankas noteikto CILVĒKA DARBA DZĪVES lietderīguma laiku.

17. Turklāt, tādiem "neapzinīgiem bērniem", tiek atņemtas mantojuma tiesības, vecāka mantu ekspropriējot par labu valsts korporācijai, kuras teritorijā cilvēka pase reģistrēta.

18. Izaudzēt cilvēku ārpus dzemdes jau ir kļuvis iespējams. Tātad no spermas Bankas veicot mākslīgo apaugļošanu olšūnai no OLŠŪNU BANKAS, praktiski, jau ir iespējams audzēt cilvēkus, kā vistu fermās.

19. Kad CILVĒKU ķermeņi, it sevišķi tiem, kas piedzims ārpus ģimenes, CILVĒKU FERMĀS, tiem, pēc likuma, kā biorobotiem, būs cits statuss LATVIJAS LIKUMDOŠANĀ. Ķermeņi, kā automobiļi, būs "Gada Tehniskās Apkopes" atļaujas atkarībā, pie kam attālināti, varēs tos, no BAŅĶIERIEM PIEDEROŠĀ KOMANDCENTRA, PAKĻAUTĀ VIŅIEM, Latvijas ierēdņu komanda VID, KNAB, FARMPOLICIJA un TIESAS IZPILDĪTĀJU komisāri, AR NEIEROBEŽOTĀM PILNVARĀM, katru varēs "atslēgt", ja nebūs regulārais būsteris saņemts. Tieši tāpat, kā kolektori atņem automobili, kas ir uz līzingu paņemts no Bankas. Tas nav joks, bet baņķieru plāna daļa, kas stāv aiz privatizācijas un piespiedu medicīnas galamērķa.

20. Pienāks īsziņa, ka Jūsu darbības atļauja apturēta. Ķermeņi, kā viņiem piederošas ierīces, pieminiet manus vārdus, būs FARMBANĶIERU piespiedu apkalpes pārvaldībā, tos varēs sākt īrēt lietotājiem, par lietošanu iekasējot īri uz noteiktu laiku ļaujot padzīvot.



21. Ja kādam privātīpašniekam, kaut ar maldiem, draudiem un viltu ir kaut ko izdevies iegūt īpašumā, ar labu viņš to neatdos atpakaļ lētticīgajam muļķim. Kā indiāņi zaudēja tikpat stulbi savu kontinenetu un savas potenciāli nerealizētās dzīves. Ja kaut ko var paņemt, kas nav piesiets, tad baņķieris, biznesmenis to arī paņems. Ūdens, Zeme un Elektrība ir tas, kas garantēja Latviešiem, ar sev piederošās LATVIJAS VALSTS ARMIJU un POLICIJU LATVIEŠU TAUTAS Valstij Suverenitāti. Bez tās Valsts spēka struktūru varas funkcija pāriet Centrbaņķieriem. Kā ganāmpulka "apsardzes firma" un Valsts parāda atbildīgo pilsoņu kolektori, PARĀDU PIEDZINĒJI ir Latvijas Valsts orgāni. Kuru jēga ir saņemt algu NO BAŅĶIERIEM par parāda iekasēšanu no 1.8 miljoni parādniekiem. SAŅEMT ALGU PAR LATVIJAS TAUTAS VAJĀŠANU UN REPRESĒŠANU PAR 20 MILJARDU PARĀDA NEATDOŠANU. KO LĒTTICĪGIE pilsoņi, skaitās ka aizņēmās no mafijas, kā kazino atkarīgais iekrīt mafijas parādos, "uz šķotčika", pielaižot pie savas kases Vienotības Koalīcijā sastāvošos Sorosa Fonda stipendiātus. 

22. Ir arī noformēts patents, ka gēnu modificēti būsteroti ķermeņi pieder būstera patenta īpašniekam. Jo tie ir marķēti bioobjekti, nodevuši pieskaitāmību, nespējīgi par sevi atbildēt, kas zaudējuši juridiska Subjekta statusu.

23. Tāda ir realitāte Eiropas Savienībā, savukārt, ASV mēģina no "tehno feodālisma" bioterorisma farm diktatūras atgriezties pie pirms pandēmijas likumu ievērošanas. No 2020.g. Latvijas Valdības Ārkārtas Stāvoklī veiktie konstitūcijas ievērošanas apturēšanas Likuma Grozījumi LATVIJĀ GAN nav atcelti.

24. Bet jaunie Ministru Kabineta parakstītie nodoma protokoli ar Pasaules Veselības Organizāciju, Ārlietu Ministra parakstītais dokuments Luksemburgā par latviešu masveida pārvietošanas kārtību, tikai eskalē draudus absolūtam bezkompromisa beztiesiskumam.

25. ASV Veselības Aizsardzības Ministrs KENEDIJS, tikko uzvarēja tiesā ar advokātu grupu un neatkarīgo no Farmbiznesa mediķu petījumiem, pierādot, ka tās nav Vakcīnas. Pēc Senāta augstākās Tiesas ASV tika atjaunoti darbā, izmaksājot kompensācijas, visi ko 2020-2022 atlaida no darba par nepaklausību bioteroristiem.

26. Ticiet vai neticiet, bet tad kad baņķieru bīdītās "Reformas" būs pabeigtas, ne latvietim, ne latviešu tautai, nebūs nekāda juridiska pamata, kaut ko apstrīdēt, jo viss ticis veikts likumā paredzētā kārtībā, jo Vēlēšanās labprātīgi katrs pilsonis atzīst sevi par lemt nespējīgu, nododot balsi deputātiem. Bet deputāti nodod lemttiesības par visu cilvēku dzīvībām Valdībai. Bet Latvijas Valdība tiesības lemt par mums latviešiem un mūsu ķermeņiem, nodod Pasaules Veselības Organizācijai. 

27. Kuru, savukārt, apmaksā, kā savu izpildorgānu, Bila Geitsa un Rokfellera Fondi, jo galvenais finansētājs ASV kategoriski izstājās no PVO. ASV piedāvāja Latvijai sadarboties ārpus PVO, piedāvājot savas tehnoloģijas un zinātnisko un finansiālo palīdzību. Taču Latvijā baņķieru ielikteņu vidu ir alkatības aizmigloti prāti, kas visdrīzāk, nekā nesaprot no tā, par ko rakstu. Jo nelas neko par patiesiem baņķieru virsnacionālo organizāciju patiesiem plāniem. Bet Latvijas Valdībā un deputātos savāktie nodevēji klausās vien baņķieru 'ticiet zinātnei" saldos plānus par transhumānismu, kā par Progresu. Nemaz neapzinoties sekas cilvēka eksistences juridiskam statusa mainījumam. Tāpēc Latvijas Ministru Kabinets virza Veselības Ministra ABU MERI parakstīto nodoma PANDĒMISKO VIENOŠANOS uz ratifikāciju Saeimā. Kur pēc parakstīšanas nebūs nekādas juridiskas procedūras, kā izstāties no PVO Konstitūcijas varas Latvijā.

28. Tā kā starpvalstu kari notiek šobrīd, lai sadalītu robežzemes, kuram TEHNĀTAM tās piederēs. Jo paredzēts ar Dzelzs Priekškaru nodalīt stingri norobežotus lielos blokus, kā Aukstā Kara laikā PSRS nodalījās no Rietum Eiropas.

29. Tāpat tagad iet pārrunas, par Latvijas likteni. ASV savā TEHNĀTĀ iekļāvis Kanādu un iet pārrunas par Grenlandi, kas vairāk iederētos ZiemeļAmerikas Tehnātā. Izraēla, kā Tuvo Austrumu Tehnāta līderis finansēs, tehnoloģijās un pārvaldot atomieročus, arī piesaka kaimiņvalstīm savu vadošo lomu. Ķīna, varbūt, gatavojas pievienot savam Tehnātam vēsturiski iederošās zemes. Krievijas Federācija, cenšas atjaunot ar militāru intervenci savu ietekmi pār AustrumEiropas valstīm.

30. Jo ES sankcijas pret Krievijas Federāciju palīdzēja Krievijai atsākt pašfinansēšanos un nostiprināt Suverenitāti, pašiem atsākot ražošanas procesus, esot izolācijā. Izveidojot BRIX valstu bloku. KF tāpēc pēc ĶĪNAS un Latvijas parauga nobloķējuši kaimiņvalstu interneta vietnes, lai turētu mucā un ar RE:CHECK Cenzūru barotu pa informācijas izrediģētu spundi, ko sauc par propagandu.


31. Pēc maniem novērojumiem tieši šādi globāli ģeopolitiski perturbāciju procesi notiek. Katrā no TEHNĀTIEM būs diezgan diametrāli pretēji individu kontroles mehānismi un cilvēku individuālo brīvību tiesību amplitūda. ASV pilsoņiem atkal noveicies, jo ES normas tuvojas KF un ĶĪNAS tehnāta stingrībai. Lai izraisītu konkurenci cilvēces evolūcijai. Tā ir lēmuši FRS akcionāri centrbaņķieri, kam valstu likumos noteiktajā kārtībā, kā visu valstu kreditoriem ir tiesības noteikt tālāko cilvēces virzības vektoru.


SECINĀJUMS.

Mēs latviešu Latvijas Valsts pilsoņi varam tam visam pateikt:"NĒ!" tikai kopā vienā balsī, jo pret mums spēlē tikai daži pārcilvēciski tālredzīgi ģeniāli cilvēki latviešu un cilvēces sabiedrībā, kas māk visu izkārtot ar slēptām sabiedrībai neatpazīstamām finansu un apziņas vadības tehnoloģijām.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🤍❤️ 

© DAGS