Nepilnīgās Partiju vēlēšanu sistēmas, referendumu aizliegšanas rezultātā Latvijā pie varas uz mūžu pašpasludinājušies baņķieru sektes locekļi

2025. gada 4. novembrisAutors: Dags Vidulejs



1. Kāds mans izejas punkts visiem maniem "Standup melnā humora" uzrunu tekstiem?


2. Ja es cilvēks savā domāšanā kaut ko nepieņemu, tad ar negāciju atrodos blokādes stāvoklī.
Lai es būtu enerģijas plūsmā pozitīvā, man jāatbalsta apkārtējo centieni. Tad arī mani centieni tiks atbalstīti.

3. Es saprotu, kas un kāpēc organizē sabiedrības dzīvi noteiktā virzienā. Es pats ar savu ielriekšējo nesaprātīgo rīcību esmu nodevis savas pašnoteikšanās prerogatīvas citu cilvēku rokās, amatpersonām.

4. Savukārt, tie savu pilnvaru ietvaros, nodevuši šīs tiesības un šos vadības instrumentus finansu baņķieru rokās. Arī visu pilsoņu kopuma sabiedrības vērtību sistēmu nodevuši šauras cilvēku kopas interešu rokās. Un šie banku privātīpašnieki šodien 2025.g. izmanto viņu rokās esošo sabiedrības pārvaldi, lieto savu personīgo interešu labā. Viss ir vienkārši.

5. Es saprotu, kā tas darbojas un man ir miers. Jo depopulācija un pārējo cilvēku poteņču realizācijas paralizēšana dos baņķieru ģimenēm maksimālu iespēju paaugstināšanos. Tas ir dabīgi.
https://www.bis.org/country/lv
6. Cita lieta, kāpēc es un manas ģimenes locekļi un manas tautas locekļi ir tik tālu nonākuši? Kā atgūt varu pār savas dzīves pamatfunkcijām? Kā atgūt varu pār savas tautas zemi? Kā atgūt tiesības atražot savu tautu un radīt savus bērnu? Nu, te ir pamatīgi jādomā, kad katrs ir pa vienam un vairs nav instrumentu kā savu dzīvotgribu aizstāvēt, un savas tautas dzīvotgribai vairs nav politisku un juridisku instrumentu pret iznīcības genocīdu?

ASV Republikāņu Partijas vairākums Kongresā, Senātā un Prezidenta administrācija uzsākusi cīņu ar Federālo Rezervju privātiem akcionāriem. Lai atgūtu ASV sabiedrības un Valsts kontroli pār savu naudas drukāšanu, pār savu vērtību sistēmu atalgošanu un pār iespēju savu ASV naudu neaizņemties no privātpersonām, kam "sakāpis galvā" globālo imperatoru transhumānistu plāns. ASV prezidents izveidojis "Ēnu Kabinetu" FRS varas viltvāržiem. Lai arī iepriekšējais ASV prezidents Kenedijs, kas mēģināja atgūt ASV naudas sistēmu no privātpersonu sektes kļuva sistēmas upuris, tāpat kā prezidentam Vudrovam Vilsonam 1913.g. draudēja ar atentātu, ja viņš neatdos visu valsts Centrbanku un naudas emisiju privātfinansistu mafijai. Arī pret bēdīgi slaveno Latvijas politiķu šefu un skolotāju Dž. Sorosu ASV ierosināta krimināllieta. 

Tā kā uz šā viļņa arī mēs varam atjaunot savas valsts Suverenitātes pamatu, savu Valsts naudu Latu un Suverēnu Latvijas CentrBanku un suverēnas Latvijas Valsts Hipotēku un Zemes Banku, kas tika noziedznieku un nodevēju nozagta un likvidēta.

7. Bet saprašana ir pirmais etaps atbrīvošanās virzienā. Atgūt savu poteņču realizācijas iespējas, tādā pašā mērā, kā identiskām cilvēk būtnēm- kā baņķieriem. Kas nestrādā, bet kuru darbs ir radīt no zila gaisa naudu, aizdot to, pretī nosakot mūsu pārējo cilvēku darba vērtību. Viņi ir kļuvuši par vērtētājiem, kas ieliek atzīmes. Par kuru darbu atalgojums, par kuru darbību sods. Baņķieri ir kļuvuši soģi, tieneši. Un tiesā pēc saviem likumiem. Visu cilvēku darbību vērtējot, kāds viņiem labums no mums, kā resursam ar ko viņu labklājībai varam pakalpot.

8. Ja nē, nav no noteiktām aizvietojamām profesijām, vai tautām, ja nav nekāds viņiem personīgi labums, tad kā lētāk mūs likvidēt, piespiežot visiem iespējamiem veidiem pašlikvidēties.

9. Nu vai tad tā nav?

10. Ja mēs latvieši būtu pasaules baņķieri, ko mēs gribētu? Kādu labumu mums pienestu citas tautas un viņu kopdarba augļi un viņu valstu dabas bagātības. Ja viss no pasaules saplūstu pie mums. Kādus vēl supergreznības plānus mēs ieviestu? Kādus ierobežojumus kaimiņiem uzliktu, lai viņi vēl vairāk pienes kaut kādu labumu mūsu poteņču realizācijai.

11. Jeb, ja no pārējiem neko vairs nevaram izspiest, ja labāk viņu vietā ielikt robotus. Tad es ļoti labi saprotu baņķieru privātnaudas sistēmas saimniekus, ka Latvijas, piemēram, tauta ir viņiem pilnīgi lieka. Pilnīgi tukšs balasts, kuriem, tas ir, iedvešot Latvijas pilsoņu kopumam, viņiem pašiznīcināšanās ideoloģiju, pašizkastrējoties, pašnošpricējoties un vēl labāk karā pašiznīcinoties līdz pēdējam pilsonim pret simtsreiz lielāku kaimiņu.

12. Latvijas pilsoņus, kuriem no Tēvutēviem tikusi izkarota un iekopta tik liela zeme, pasaules bankas saimnieku prāt, nepelnītas privilēģijas dāvājot. Jo viņiem, no tā, ka te kaut kādi latvieši dzīvo pašpietiekami, viņiem no tā nav nekāda labuma. Tāpēc ar viltu, Starptautisko Organizāciju spaidiem Paktiem un Konvenciju likumiem, jau viss Latvijā pieder ārzemju baņķieru klanam, caur rokaspuišiem un pārvaldniekiem no viņējo vidus, kas te iekortelējušies ar Latvijas uzvārdiem un lauzītu latvijas tautu valodu. Pēc ANO Konvencijas arī ar viltu radīti spaidi, kuru rezultātā pamatnācija, nevar atražoties savā zemē un visstraujāk no pasaules tautām tieši Latvijā izzūd, tas tiek kvalificēts kā Genocīds. Pat ja netiek kā Staļina un Hitlera laikā ar ieročiem izkauti cilvēki.

13. Ne jau Latvijā vien, bet kaimiņvalstī nav neviena slāva valsts pārvaldē, nevien ministru un valsts amatpersonu vidū, bet arī neviena miljardiera no 126 visu dabas bagātību kontrolējošo biznesu saimniekiem. Tāpat Ukrainā, neviena slāvu asins grupas etnosa pārstāvja pārvaldē. Līdz vairs nav neviena paša pārvaldē ar izdzīvošanas instinkta saprāta balsi, tad sākas Kara ārprāts pašiznīcināšanās asinspirts. Kad ārpārvaldes ielikteņi sakūda masu ārprātu, kas pieņem baņķieru depopulācijas plānu interesēs kara lēmumus iznīcināt tautu, kura nevar nekādiem pašpārvaldes veidiem atbrīvoties no virs pārvaldes. Vai to var uzskatīt par karu starp tautām, ja vienas homogēnas finansistu sektes piederīgie sagrābuši varu divās teritorijās un ar varu ķer pilsoņus un sūta uz pašiznīcināšanās asinspirti.

14. Nezinu kā Latvijā, laikam no pašu Latvijas pilsoņu vides ar apziņas metastāzēm no maniakālas alkatības izdevies izaudzēt īpašus vagarus, lai latvieši ar pašu latviešu rokām pašiznīcinātos. Aizvietojoties, sākumā ar melniem migrantiem un pēc desmitgades ar robotiem un mākslīgo intelektu.


15. Jo kas ir šī ciparošanās? Cilvēku aizvietošana. Vispirms pie kam intelektuālā darba aizvietošana. Vispirms visu kultūras darbu funkcijas. Jo cilvēku dzīves jēga jsu bija pildīt sabiedrības sociālā organismā kādu kopdarba funkciju. Aizejot uz pastu pie mākslinieka pie pie taksista uz skolu vienam ar otru mijiedarbojoties arī noritēja dzīve. Kuras laikā sabiedriskos iestādījumos satikās pāri, veidojās un atražojās ģimenes. Gan melnos fiziskos, gan intelektuālos darbus darot savā labā. Visiem kopā pašpārvaldoties Latvijas tautas kopdzīvē. Tikai pašpietiekami savās pašu tautas iekšienē savā pašu Latvijas zemē.

16. Pašiem ar savu naudas sistēmu kā ar savu asinsriti pārdalot labumus un darba augļus. Visaugstāk atalgojot tos, kas vissarežģītākos darbus tautas labā māk darīt. Savukārt, svešos citu tautu spiegus, sodot, izsūtot un nodevējus publiski sodot visnežēlīgāk pārējiem par brīdinājumu. Svešu tautu spiegiem, Diversantiem un kūdītājiem neatdodot tautas smadzenes masu mēdijos un ar Re:Check cenzūras tiesu atstātā vienīgā spiegu un nodevēju balss, lai netiktu pie valsts un tautas pārvaldes un pie ieročnesēju policijas aizsardzības neizveidotu totalitāras ārzemju baņķieru virspārvaldes koloniju.

17. Nepilnīgās Partiju vēlēšanu sistēmas, referendumu aizliegšanas rezultātā pie varas uz mūžu iesūkušies baņķieru sektes locekļi, gan Latvijā, gan Krievijā, gan Ukrainā, gan ES.

18. Pie kam, ja pat referendumus atlaistu vaļā, Latvijas un Krievijas tautas Re:Check cenzūras sešus gadus nozombētas, tāpat nobalsotu par pašiznīcināšanās karu, piespiedu farmeksekūcijām un bērnu ķīmisko kastrāciju arī viņiem izglītības iestādēs un Latvijas Masu Mēdijos samulsinot prātu:


"-Nu kad, tu, beidzot izlemsi bērniņ kas gribi būt puisīts vai meitenīte, kad beidzot piekritīsi, lai onkuls tevi izoperē? 

-Kurā pusē tu gribi iet bojā karā? 

-Uz kuru valsti tad tu gribi emigrēt talantīgais Latvijas student? 

-Ja gribi pārtikšanas algu, tad ikmēneša būsteri ar patogēnu devu gribi pretī dabūt no brīvas gribas? Un tu penzionār, kad beidzot izlemsi eitanāzijas špricei? 

-Uz kādu brīvu nodokļu valsti pārcelsi savu biznesu uzņēmēj? 

-Kādā valstī, Latvijas zemniek, gribi lasīt sēnes, Īrijā vai Anglijā, jo Latvijā Kangari lēmuši, ka Tev nekas tāpat vien vairs nevar piederēt? 

-Par kādu nodevēja darbu labāk gribi 20 tūkstoš algu Saeimā, ministrijās vai preses vadības komitejās? 

-Kādus Latvijas nākamos saimniekus gribi: pakistāņus vai āfrikāņus? Brīvā izvēle, tokš, latviešiem ir, ko gribi: lodi pierē vai dūci ribās, Vienotību vai Progresīvos, citiem jau @pielaidi nodevēju saraksta "Valsts noslēpumam” ārzemju specdienesti nevienam nedos?"

19. -Paņem no Kesenfelda vai zviedru bankas Ātriem kredītiem 20 miljardi, latvieti, un pērc Latvenergo vai Vācijā elektrostaciju, Brīvā Tirgus likums to garantē. Un konkurē ar baņķieru sektes piederīgo, kuriem naudas sistēmas īpašnieki vienkārši nodrukās jebkuru summu, lai nopirktu jebkuru Latvijas infrastruktūras objektu, kuru Siliņa izliks “Brīvā Tirgū”. Vai drīzāk iemainīs pret nākamā šķaudēkļa patogēnu cisternu, kas maksās tieši tik, cik Latvenergo.

20. -Kultūras darbiniek, mūziķi, dzejniek filizof un māksliniek, izvēlies vienu no “pareizām” vārda brīvības aktuālām programmām, lai dabūtu no Kultūras Kapitāla Fonda iztikas minimumu ziemas naktsmājām: “Vai nu reklamē bērnu ķīmisko kastrāciju, melno imigrantu invāziju vai piespiedu ikmēneša patogēnu devu pret pārtiku, vai Drošu Uzvaru Karā, kā 1917.g. latviešu strēlnieki ieņēma Pēterpili, tā tagad parādes zobeni vienīgie latvijas karavīriem izdalīti, ko iesoļot Maskavā."

21. Labāk pasaules baņķieruprāt: "Atņemt viņiem mājas, lauku ciemus, skolas, Rīgas biznesus, lai telpas stāv tukšas, uzlikt maksājumus un nodokļus, lai viņi aizvācas uz citām zemēm vai vislabāk uz elli, nošpricēti un noindēti ar piespiedu draņķiem. Jā, pilnīgi pareizi, vissaprātīgākais, viņu vidū iesūtīt spiegus un diversantus viedokļu līderus un pasaules baņķieru finansētu biznesu īpašniekus, kas lauzītā latviešu valodā visā izcenzētā publisko mēdiju telpā, iedvesīs pašiznīcināšanās dzīves veidu, kā normu. Vislētāk tā izskaust, pat bez kara ieroču lietošanas. Izpļaujot Latvijas pilsoņus, kurus jāizskauž, kā nezāli, no viņu aizņemtā areāla".


22. Šai tukšajā teritorijā izvietojot mēslu dedzinātavas un vēja ģeneratorus, kurus apkalpos paklausīgi roboti un pārejas desmitgadēs melnie aizvietojošie migranti. Viss ir loģiski, ļoti racionāli un no pasaules privātbaņķieru interesēm apsveicami pareizi.

23. Bet man atzīstot īstenību, “Kas notiek Latvijā” iestājas miers. Vairs nav satraukuma: “Nu, kā viņi tie deputāti un ministri un ierēdņi, nesaprot, pie kā tas novedīs”. Iestājas iekšējs miers, tāpat kā Padomju laikā, kad saprot,i ka esi ienaidnieka pārņemtas absolūtas varas rokās.

24. Visdīvainākais ir tas, ka mans “melnais humors” nevienam neliekas smieklīgs. Es pats pastaigājoties, kad rakstu priecājos, cik dažus tēlus izdodas precīzi vizualizēt, un pieņemu Latviešu Latvijas izzušanu stoiciski, kā vēsturisku likumsakarību, pēc Ļeva Gumiļova tautu sociālo organismu etnoģenēzes passionaritātes likumiem. Taču lasītājam, šis teksts pārklājas ar Latvijas valdības apoilģētu demagoģijas runām, kā viņu ideoloģisko nostādņu tulkojums, izskaidrojot, ko jūt Latvijas parastie pilsoņi savā zemapziņā, apsverot savas poteņču realizācijas “brīvās izvēles”.

25. Ja jebkuras partijas biedri Pārņems virsnacionālo baņķieru nosprausto ideoloģisko likumu gultni un to vēl nežēlīgāk eskalēs, kā to dara Progresīvie, nomainot pārāk ne transhumānistisko Vienotību, tad dabūs izbaudīt sadistu saldmi. Opozīcijai, lai tiktu pie totalitāras varas algām, jāizdomā viltības, kā iemānīt tautai genocīdu, kura ietvaros realizējams Latvijas pilsoņu kopumam lemtais iznīcības plānu tekošais etaps. Tad tikai tai "opozīcijas partijai" pasaules baņķieru kontrolētie specdienesti "dos pielaidi" ar savu Nosaukumu “pārņemt Varas Inerci Latvijā”

26. Es savu darbību vērtēju, kā agrāko “Galmu ākstu” stand up. Tieši tāpat, kā pēc māksliniecikuma spilgtuma jāvērtē visu opozīcijas partiju darbība, jo nekas nevar ietekmēt iecementēto ar valsts kredītiem, no pasaules baņķieriem ielikto un apmaksāto, uz mūžu mantojamo, Latvijas visu Varas Atzaru konsolidēto "VIENOTĪBAS AR BAŅĶIERIEM" Piramīdas Koalīciju, kam samaksāts par Melno Bruņinieku Zaļā Koridora "būt vai nebūt" karu pret Latvijas tautu.

https://vidulejs.blogspot.com/2025/11/nepilnigas-partiju-velesanu-sistemas.html
Dags©️ STANDAPS