Eiropas Savienības valdībai konsolidējot uz parāda uzturamo Latvijas valdību ekonomiskāk esot uzturēt vien Rigas pašvaldību nodokļu parādu iekasēšanai no 1.8 miljona EU iedzīvotājiem
❤️1. Kāpēc Latvija nebūvē Nākotnes Plāniem stratēģijas ar ambīcijām? Tāpēc, ka Vienotības Elitei uzdots, lai nākotnē Latvijas nav. Palikšot vien Eiropas centrālās valdības vadīta Rīgas pilsēta ar 150km rādiusa pustukšām nomalēm.
![]() |
L NE RESTE PLUS QUE L'EUROPE, C'EST À NOUVEAU LA RÉVOLUTION (2023) Oil on Canvas, 110x150 cm €5,099 Free Shippinghttps://www.artmajeur.com/dags-vidulejs/ru/proizvedenia-iskusstva/16807495/il-ne-reste-plus-que-l-europe-c-est-a-nouveau-la-revolution |
❤️2. Es šajā rakstiņā nevienu nekritizēju. Tikai parunājos ar vienu ārzemju baņķieri Franku, kurš tā raksturoja; "Kas Notiek Latvijā?" Skaidri redzu, ka pasaulē notiek jaunas kārtības izveide. Lielvalstis pārtop par Makroekonomiskām Zonām. Latvijai tika dota iespēja izveidoties par dinamisku Mikroekonomisko zonu, kas sekmē iedzīvotāju radošu darbu.
https://youtu.be/VIV0Q7xu4Gg?si=JaKEEMgQY5lQ71NA
❤️3. Latviju sagrābusī elite neizmantoja šo iespēju, izveidojot ar represīvām struktūrām vien policajisku tiesu izpildītāju diktatūru, kā atņemt īpašumus un iznīcināt uzņēmējdarbības iniciatīvu. Lai uzturētu parazītu birokrātu aparātu, kas ir tikpat liels sazarojies, kā jebkurai lielvalstij.
❤️4. Ko reāli Latvijas ierēdņi pēc būtības administrē? Vai viņu darbība rada pievienotu vērtību? Vai katrs tautai tik dārgi uzturamais ierēdnis reāli ir ģēnijs, kas izstudējis kādu startapu nozari un akumulē Latvijas pilsoņiem kādu globālā konkurencē tirgus daļu, piesaistot peļņu ar ko Latvijas pilsoņiem izdzīvot un ieguldīt kultūras un sadzīves uzplaukumu un izaugsmes bumu? Nē, tā nav, par ierēdņiem Latvijā kļūst sliktākie no sliktākiem. Kas neko nespēj radīt uz strādāt nemāk iekļaujas ierēdņu likvidatoru mafijā un ar ieroču struktūru paliīdzību staigā pa Latvijas zemi un kā 90 gadu reketieri atņem 30 gados satrādāto, izūtrupētās tukšās teritorijas atdodot globālo baņķieru korporācijām. Izpārdod pēdējos Valsts īpašumus kā lividatori atņemot privātpersonām īpašumus, pa vienai pilsoņu grupai ziedojot sava priviliģētā parazītiskā veidojuma uzturēšanai.
❤️5. Tā to redz EU un pasaules Bankas īpašnieki. Jo Latvijas cilvēki nespēja apvienoties radošā komandā, lai izveidotu dzīvotspējīgu komandu, kas rada pievienoto vērtību, akumulējot visu pilsoņu potenciālu dodot pasaulei pienesumu. Latvija izveidoja vien krimināli ekonomiskus grupējumus ierēdņu vidū, kas izlaupīja visus stratēģiskos tautas īpašumus uz kuriem varēja balstīt Latvijas Valsti. Tie kriminālie grupējumi, kas 1990 laupīja uz ielām bija vienoti mērķos vienīgie un tāpēc tikai viņiem sadarbojoties izdevās sagrābt un noturēt valsts aparātu savās rokās.
❤️6. Visus nevalstiskos cilvēku biedrošanās veidus tie ar cenzūras un kriminālu slepeno dienestu palīdzību iznīcinājuši. Brīvas Sabiedriskās Domas vairs sen jau nav, kas varētu ar kritisko loģisko analīzi konceptuāli katrā solī analizēt salīdzinoties ar nākotni vai katrs valdības lēmums iet plusā vai mīnusā. Tikai absolūti brīva privāta prese un soctīkli ar lieliem finansu honorāriem spēj akumulēt tautas ietvaros izglītotus rakstītājus, kas gatavi ziedot laiku un spēkus, lai fantazētu kā Latvijai izdzīvot un atmaskotu kas ir Latvijas ekonomiskie okupanti. Taču, ja Vienotības Koalīcija sakoncentrējot visu finansējuma sadali tērē valsts līdzekļus tikai cenzūrai un visu represīvo "orgānu" ieročus pavērš ne pret svešo baņķieru bandu izveidotās korupcijas valsts noazagšanu, bet valsts slepeniem dienestiem KNAB un VID un Tiesām liek vajāt katru, kurš atlicina laiku analizējot strukturāli Latvijas izdzīvošanas perspektīvas kā Nacionālai Valstij? Kā var tādos apstākļos koncepcijas izstrādāt, tās novirīt līdz masām, apspriest un attīrīties no iekšienes? Ja brīvu referendumu Vienotības Koalīcijas Maratona gados vairs nav. Dabīgi ka nevar būt pilsoniskā Sabiedrība, notiekot vien irracionālai neauglīgai ŗūgšanai katra pilsoņa galvās un burkšķēšanai pa kaktiem, līdz agri vai vēlu uzsprāgs masas kaut kādā antisociālā rīcībā, kā 1905. gadā dedzinot izkalpinātāju parazītu villas, un 1990 demolējot visas tautas ražotnes.
❤️7. Bez brīviem sabiedriskiem mēdijiem nav iespējama veselīga pilsoniskas sabiedrības dinamiski augoša politekonomiska dzīva organiska valsts komanda. Visa reālā opozīcija, kas piedāvā citas reāli realizējamas stratēģiskas alternatīvas tautsamniecībā un politekonomiskā tautas kopdzīvē, kā Latvijas Valstij būtu jēga eksistēt, pašfinansējoties un konkurējot ar citām valstīm. Priekš tam sakarīgi izvirzītai Valsts Vadībai jātur reālas opozīcijas spiediens. Un jāmāk strādāt presinga apstākļos no konkurējošu valstu komandām. Valsts vadība, kas Vienotības laikmetam iestājoties, visus varas resursus pavērsa pret aktīviem cilvēkiem politikā, ekonomikā un kultūrā, neizbēgami bija jānoved līdz veca sagruvuša klibojoša organisma valstij. Visus jaunos garā aktīvos represējot un izspiežot emigrācijā. Vienotības Koalīcija bagātīgi apmaksāja vien verdziskus baņķieru un globālo korporāciju aklus rokaspuišus. Korumpētus globālo baņķieru plānu realizētājus.
❤️8. Ar uzpirktu melīgu viedokļu līderu nodevēju mutēm no izglītības un kultūras un uzņēmēju vidus indokrinējot tautu verdziski padoties jaunā digitālā totalitārisma baņķieru pārvaldei. Ar Re:Check ārzemju ideoloģisko ienaidnieku troļļu cenzūru piesedzot un protekcionējo valsts nozagšanu kā vēsturisku sasniegumu. Aizliedzot jebkuru Veselīga Nacionāla Egoisma diktētu domu nesēju cilvēku. Nosaucot par dezinformatoru katru, kurš iebilst pret globālo baņķieru jauno pasaules kārtību. Noslepenojot aiz Valsts Noslēpuma reālos valsts izlaupīšanas faktus. Slēpjoties aiz makroekonomiskiem Latvijas "spīdošiem" rādītājiem, kas rodas globālām baņkieru korporācijām te gūstot peļņu. Te apgrozot Valsts Uzņēmumus un dabas bagātības un zemi atņemot makroekonomisko rādītāju izaugsmei. Uz nepamatotu nodokļu eskalācijas rēķIna, uz energoresursu atņemšanas rēķina no latviešiem iekasējot komunālo maksājumu virspeļņu. Uz bankrotējošo vietējo pilsoņu rēķina ar tiesu izpildītājiem iekasējot sev peļnu. Nevar bezgalīgi ilgi spiest Latvijas pilsoņu ķermeņus dot parazītiem peļņu. Bez nekādiem globālai ekonomikai pienesumu dodošiem ražojumiem, valsts dārgais aparāta veidojums priekš pusotra miljona iedzīvotājiem ir neefektīgs kā lieka nepanesama nasta.
❤️9. Arī Eiropas Savienības vadībā baņķieri nav ielikuši muļķus, kas nemāk rēķināt ienākumu un izdevumu bilanci katrai EU zonai. EU budžetam tikai uz kredīta uzturēt LV birokrātus ir par dārgu. Emigrantu elitei ar ārzemju pasēm no 2020.g. tāpēc bija izveidot ārkārtas stāvokli, kura laikā ieliktenim vienpersoniski pārvaldot budžetu galēji jāsalauž pašfinasēšanās iespēja Nacionālai Valstij, ko viņš spīdoši izdarīja ar 20 miljardi neatmaksājamu kredītu Latviju padarot par bankrotējušu likvidējošos zonu. Pats nodevējs aizbrauca izpelnījies baņķieru uzslavas.
❤️10. Nākamiem jau palicis tikai pabeidzams uzdevums kā bankrota administratoriem pasaules baņķieru labā likvidēt Latvijas Nacionālo Valsti. Skolas, kultūras iestādes, veselības iestādes noņemot no budžeta un tās izpārdodot, lai nomaksātu Valsts parādu privātbaņķieru mafijai. Kur palika tie 20 miljardi, kas aizņemti kopš Kalvīša valdības pelnošā budžeta? Tas ir Valsts Noslēpums.
❤️11. Latvijas valsti Vienotības Koalīcija pārveidojusi par parazītisku veidojumu, kas bremzē attīstību, liekot iedzīvotājiem "līst ārā no ādas" un emigrēt, jo nav iespējams uzturēt parazītus ar visām viņu ģimenēm, kas pieprasa aristokrātisku ierēdņu dzīves greznību, nekādu pievienoto vērtību neradot. Faktiski iztēlojieties ainu, ka katrs strādājošais atnāk mājās un tur sēž vesels bars ierēdņa draugu radu, kas prasa: "Dod ēst, dod eiroremonta elektroauto un villu" Uz 1,8 miljoni iedzīvotāju, no kuriem strādā vien pārsimt tūkstoši, 300000 budžetnieku plus gīmenes locekļu bari, kas arī pieprasa vietu Saeimā un izveidot jaunas komisijas un aģentūras. Kas Latvijā ir tikpat daudz cik 100 miljonu valstīs, kur viens ierēdnis jāuztur kādam tūkstotim cilvēku sametoties.
❤️12. Arī Eiropas Savienībai nav nekāda rezona uzturēt savu komandu izpildei lieko 300000 ierēdņu starpposmu, jo Rīgas pašvaldība var visas EU prasības novadīt līdz iedzīvotājiem un kā maza Eiropas pilsēta sekot teritorijas kārtībai. Tik lielu māju, kā savu valsti, latvieši neizmantojot doto iespēju, kā pelnošu uzņēmumu nemācēja uzbūvēt un nosargāt aizraujoties ar personīgo īpašošanu, kuru bez stipras bagātas Nacionālās Valsts aizsardzības, virsierēdņi korumpanti viens pēc otra tāpat zaudē, kopā ar savām privilēģijām.
❤️13. Kā Brīvvalsts Latvijas līderības Eiropā ziedu uzplaukuma laikā uz tikpat iedzīvotāju bija vien 25000 ierēdņu. Tā nu vērtē pasaules baņķieri "latviešu neveiksmes stāstu". Parādīja, ka ir neapzinīga masa, kas darbojas tikai pēc instinktiem ari pandēmijas laikā un netur presingu, nespēj milzīga spiediena apstākļos darboties un domāt loģiski un vēsturiski cēloņsakarīgi aptvert lietu kārtības virzību. Izgāzās visstrādīgākā tauta pasaulē, kas aiz ebrejiem, pēc pētījumu aptauju rādītājiem, visās valstīs kur emigrējuši, pārticību sasniedz ar darba tikumu un apķērību.
https://vidulejs.blogspot.com/2024/10/eiropas-savienibas-valdibai.html
Dags Vidulejs


