MI & Mēs. Latvijas Tautas Determinisma Apburtais Bezatbildības loks.

2025. gada 24. februārisAutors: Dags Vidulejs


MI & Mēs. Latvijas Tautas Determinisms.
Kā izskatās Apburtais Bezatbildības loks Latvijā?
https://vidulejs.blogspot.com/2025/02/mi-mes.html

0. Determenisms ir filozofiska mācība par to, ka jebkuru notikumu (cilvēka, sabiedrības) dzīvē nosaka cēlonis vai cēloņu ķēde, savukārt no jebkura notikuma var noteikt sekas. Nekas nenotiek nejauši vai spontāni. Cilvēkam- totalitāras sabiedrības personai nav brīvas gribas. Determinisms var pāriet fatalismā. Tas ir termometrs, kas mērī cik kuras valsts sabiedrība pakļāvusies ārpārvaldei.

Visiem jūtot, ka krīt bezdibenī, bet nespējot runāt ar savu sirdsprātu. Nespējot sekot veselīgam pašsaglabāšanās instinktam, jo indokrinēti no finansistu mafijas iefiltrētiem nodevējiem valsts vadībā un viņu apmaksātiem viedokļu līderiem rokaspuišiem, kuru propagandētās piespiedu izdarības ir vienīgā atļautā sabiedriskās kopdzīves alternatīva.

Es kā mākslinieks pildu tikai intelektuāļa misiju, nostājos apspiestā mazākuma pusē, un uzstādu sabiedrībai paranoidāla stāvokļa diagnozi. Ārpārvalde ir Ārpus sava prāta stāvoklis. Kad ne tikai viens cilvēks SABIEDRĪBAS GALVA, bet visa viņa vadītā sabiedrības saime nespēj smelt pieredzi no realitātes un izdarīt atklātu realitātes analīzi un nospraust veselīgu tautas un katra individa izdzīvošanas stratēģiju.

1. Latvijas pilsoņi, katrs mēğina noņemt no sevis atbildību: valdības ierēdņi saka: “ Mēs jau neko, jo virsnacinālie bagātie liek, caur PVO, WEF, Pasaules Banku. Konvencijas, Pakti un Līgumi, ko viltīgi noslēguši nodevēji Latvijas vadībā, liek mums rīkoties cīnoties ar Latvijas tautas vēlmēm, tradīcijām, pret vajadzībām un darboties pret Latvijas tautas izdzīvošanas pamatinteresēm. Mēs deputāti jau gribētu Latvijas tautai par labu, bet reālpolitika mums liek visu darīt par sliktu Latvijas tautai. Jo starptautiskie noslēgtie līgumi mús saista, mēs neko labu nevaram mums ievēlējušai tautai darīt.”

Savukārt pilsoņi arī ne par ko ne par neko negrib atbildēt, kas mainītu situāciju: “Mẽs jau neko nevaram, deputātu valdība karo pret mums un moka”
Savukārt, pa to laiku lemj par visu baņķieri, kas drukā un aizdod naudu par noteiktu Konvenciju satura izpildi. Citādi naudu nedos, neaizdos.

2. Tā iznāk, ka par Latvijas tautas naudu, latvijas ievēlētie priekšatāvji moka pašiznīcināties latvijas tautu.
Jo savu naudu nevar emitēt un nodrukāt tik cik vajag.
Izpildot tikai PVO STAMBULAS uc konvencijas ir jālikvidē pēdējās Suverenitātāti garantējošās savas rażošanas, dabas infrastruktūru pārvaldes neatkarĩbas paliekas. LV nokļūstot ne citas valsts, ne ES atkarībā, bet pilnīgā atkarĩbā no pavēlēm, ko izdod tie, kas drukā un aizdod naudu pret diktātu, kur to naudu jāiztẽrē uz transhumānisma ieviešanu.

3. Visi Latvijas deputāti un valdība saka: “ Es jau neko” "Man no augšas lika, no ES un pasaules bankas lika cūkot un mocīt un izskaust no Latvijas Latvijas tautu."

Jo augstāks ierēdņa amats līdz pašam prezidentam, jo mazāka šodien atbildība. Man lika. Tāpēc esmu nodevējs. Neizmantoju, man savas tautas dotā Suverēna varu, bet esmu nodevējs, ja man virsnacionălie baņķieri lika nomocīt savu tautu. Jo iepriekšējā vadītāja Vīķe, Dombrovskis, Levits un Kariņš noslēdza Līgumus un Konvenciju Paktus, ka par LV pieņem lēmumus Gutijerešs, Gibrecius, Fauči, Laijena. Un aiz viņiem stāv un šantażē Soross, Rotčailds un Švābs un Geits.

"Es Latvijas Premjẽrministrs jau neko nevarēju darīt un neko nelemju. Tikai nododu iznīcināšanas pavēles saviem rokaspuišu ierēdņiem, kas saņem no manis algu. Liekot tiem iznīcināt Latvijas tautu.

Bet Es Suverēnais Prezidents neko nevaru darīt, jo iepriekšējie Prezidenti aizņēmās 20 miljardi, pret Suverenitātes lemttiesību atdošanu virsnacionāliem privāt baņķieriem, kas sagrābuši ar viltu un šantāžu visu valstu centrbanku naudas drukāšanas sviras." Tā savu gļēvumu attaisnot jau var. Bet katram Latvijas priekšstāvim nav jālien tai amatā, kā maigam simpātiskam omulīgam cilvēkam. Jāsaprot, ka deputātam un prezidentam, jābūt gatavam uz atentātiem, jo būs jācīnās aizstāvot tautu no finansistu nolīgto slepkavu mafijas. Ja gribi ar mafiju pa labam, tad ņem naudu privāti un esi nodevējs pret savu līdzcilvēku tautu.

4. Zemākie ierēdņi ir vienīgie Latvijās, kas ir abildīgi par kaut ko. Ar viņu rokām tiek darīti visi "melnie darbi". Esot skrūvītei bezierunu paklausības piramīdā, kas ar nodokļu un komunālo nepanesamo maksu genocīdu izspiež no Tēvzemes un līdzcilvēkus iznīcina, pašiznīcināšanoties arī pašam, apstiprinot savu taisnību ar monopolu uz vardarbību, katru kas uzdod jautājumus pārmācot ar steku, sodu vai cietumu. Jūtot ka dara nelietības, bet nogrūžot uz pavēļu devēju Atbildīgo augsto ierēdni. Tiesu izpildītāji, tiesnešu priekšā, policisti prokuroru un ministru priekšā, ārsti farmbiznesa PASAULES VESELĪBAS ORGANIZĀCIJAS peļņas diktāta priekšā. Latvijas karavīri ne latvijas tautas bet NATO vadības finansētāju ieroču rażotāju priekšā nes atbildību izdaroties pret savu tautu. Izrādās katrai valstij pašai jāaizsargājās no kara, vieņīgais piespiedu vakcinācija bija NATO projekts. Kuras rezultātā privātbaņķieru triljonāru ģimenes, kam pieder farmbizness guva bezprecedenta peļņu cilvēces vēsturāē 2020-2022 nopelnot daudzus triljonus, ar kuru kredītu uzspiešanu lokdaunu ieviešanai, dodot valstu vadītājiem nekontrolēti sadalīt miljardu kredītus, ar to viņi uzpirka valstu vadītājus un viedokļu līderus.
Skolotāji un pasniedzēji Stambulas un transgenderu uzspiešanas padomes priekšā, vardarbīgās piespiedu ikmēneša būsteru konvenciju priekšā, savienojot obligāto vakcināciju ar QR kodu bez kura cilvēki tetiek ielaisti telpās bez iespēju iegādāt pārtiku.

5. Paši ministri un korporāciju vadītāji var izplakarēt visu tautas ĩpšumu bez atbildības. No darba atlaiž ar kriminālatbildĩbu masku nenēsātājus un nodokļu sodu nespējĩgos nomaksāt.

6. Tauta: “Mēs jau neko, mums lika balsot par viltus alternatīvu izvēlēties starp valdošā koalīcijā ietilppstošām partijām, kas tāpat darbosies koalīcijā, Bet par reālu opozīciju mēs nedrīkstam balsot, jo tad mūs atlaidīs no darba un nebūs ko ēst. Jo ievēlētai opozīcijai tāpat neļaus vadīt, kā jau pierasts, pateiks valdošie, ka “Nedos pielaidi” opozĩcijai. Slepenie interpolu ārzemju baņķieru dienesti, kam pēdējai vārds, liks balsot par jaunu, tāpat atdodot valdības vadīšanu tikai specdienestu skolās apmācītiem aģentiem un diversantiem, kam vadīt drĩkst tikai banku liberālo plānu ieviesēju LABUMA GŪŠANAI.

Nākošais determinisma vilnis būs atdot valsts vadības lemttiesības Mākslīgajam Intelektam. MI lika darīt un mēs jau neko : “Mēs deputātu valdība esam tikai MI komandu izpildītāji.

7. Tā darbojas BEZATBILDĪBA Latvijā visiem pilsoņiem noņemot no sevis atbildību paņemt atpakaļ varu pār savu dzīvi. Aizstāvoties ar spēku, jo svešā vara katru atradīs un nāks vardarbīgi klāt pie rīkles un mēġinās atņemt, dzīvību, īpašumu, tuviniekus. Bet ir jāaizstāvās, redzot ka vara ir vienkārši bandītiska grupējuma rokās, kas ir ticis pie naudas sadales un pie ieroču pilelietošanas monopola pret savu tautu karojot! Bet ja kāds izpildītājs nepiekrīt rīkoties pret līdzcilvēku izdzīvošanas interesēm, viņš ņem atbildību uz sevi un Latvijas pretcilvēciskā sistēma godīgo ierēdni atlaiž no darba un notiesā kā disidentu.

8. Tagad tiek ievists MI VALSTS PĀRVALDĒ. Nosauc par padomdevēju MI, bet reāli MI pieņems lēmumus tiesā un Saeimā, jo deputātam nāksies taisnoties kāpēc nepaklausījis MI. Taču MI ir tikai algoritms. Kas MI radījis ievadot Baņķieru transhumānistu saistošăs Konvencijas, Paktus un regulas, tā arĩ MI “domās” izdodot atbildes pēc viņa algoritma pamata regulām. Viss satāv no tekstiem, saatādītăja pavēlēm. Jā 100% precīzi, nekļūdīgi. Bet kam MI pieder, kas maksājis par tā uztrennēšanu, ievadot saistošos likumus, tam apmaksātajam MI arī kalpos. Black Rock investīciju centrā saplūst visa info par katru transakciju pasaulẽ un lielākais finansu datu centrs viņiem atrodas kalnos ASV vidienē. Pašam ASV nav ne vainas un ASV tautai. Vienkārši baņķieru globālo varu tīkotāji izvēlkē'jušies ASV teritoriju no kuras veikt diversijas pret visām tautā, tai skaitā pret ASV tautu. Jo ASV ir pasaulē neapšaubāmi visbrīvākā vieta, kas cilvēku pamattiesības un brīvo gribu liek kā stūrakmeni savas valsts uzbūvē. Kā to nepārprotami pierāda Republikāņu administrācija, kritizējot ES vadību par PSRS metožu tatalitāro pārvaldi no 2020-2024.

9. Savukārt 1. Vietā passulē ir Izraela, kur viss ir jau digitalizẽts un visas sarunas tiek ierakstītas un valdībai ir absolūta info par katru cilvēku un kompāniju. To nedara slepeno dienestu cilvēki, bet automatizētas sistēmas, ko var iegādāt citas valdības un korporācijas. Tāpēc 40% elektroenerğija ko cilvēce patẽrē aiziet datu centru būvēs, kas uzkrāj un apstrādā pilnīgi visus datus, kas tiek “izsūkti “ no Jūsu telefoniem. Par katru cilvēku ir arhīvs, identisks tam, ko Jūs glabājiet savā diskā, kā savas identitātes vẽrtību sistēmu. Izraēlā bija piespiedu 100% vakcinācija. Katram sava pieeja, kā piespiest baņķieru prasībām. Lai baņķieru tiesu izpildītāju slepenie dienesti, katra datus izskatit nolemtu, vai deputātu drīkst laist pie amata un vai ierẽdnis ir lojāls transkumānistu apvērsuma programmām.

10. MI nav spējīgs atšķirt melus, ko viņā ielicis MI radītājs. Melīgas holokausta izstrukcijas un genocīdu veicoši Pakti priekš MI arī ir pavēle. MI ir kalkulators, kurš darbojas pēc formulām. Teksti ir viņa cipariņi kā kalkulatoram skaitļi. MI ir uzprojektẽts tā, lai transhumānistu baņķieru necilvēcīgās viltus vērtĩbas, “iesmērētu” vispirms deputātiem un tie izdomātu viltības kā ar nodevēju viedokļu līderiem uzspiestu LTV tautai iepatikties pašai pašlikvidēties. Ja Latvijas tauta izveidotu savu MI, paši izdiskutējot, kādiem PVO konvenciju likumiem, mēs Latvijas tauta, esam gatavi pakļauties, tad, Jā, es arī būtu laimīgs pakļauties.Ja viss ietu Latvijas Tautas izdzīvošanas labā.

11. Ja cilvēks grib personīgi dzīvi relizẽt telefons jāizmet un jādarbojas kā agrāk tikai offline. Man par vẽlu, es esmu pilnĩbā sevi izlicis sabiedriskā domā tiešsistē.

12. Es darbojos izšķistot Sabiedriskās domas telpā. Pilnīgi visas domas savas reakcijas domas un foto iepludinot facebook. Kâ garšviela. Dodu piegaršu cĩņai pret baņķieru transhumānistu apvērsumu. Necenzēju sevi. Man nav jāizskatās, lojālam pret baņķieruem un rokaspuišiem LTV. Man nav jāizskatās bagātam, kad grib kādu sievieti dabūt blakus. Man nav jāizskatās gudram lai pasniegtu par naudu zināšanas Universitātē. Man nav jāizskatās pārliecinātam, jo neesmu bijis nevienā partijā, kur personīgi jābūt lojālam vadībai vien. Esmu lojāls tikai līdzcilvējiem ar ko dalu šo Latvijas zemes pleķīti. Visi latviešu krievi un ebreji ir mana ğimene. Pārfrāzēju: ” Mīli savu līdzcilvēku tautu kā sevi pašu”

13. Nevaru iztikt katru mēnesi nesaorganizējis jaunu izdtādi. Jūrmalas pilsētas mērs Rita Sproğe sponsorēja par brīvu manu Dievišķās Komēdijas izstādi Jūrmalas Kolosālā muzejā. Vienteizēja profiņu komanda, biļetes par brīvu, pats dežūrēju brīvdienās, simtiem skatītāju. Vienreizējas tikšanās un gandarījums par ğeniâli gudriem skatītājiem. Un brīvību mīlošiem, kas silti uzņēma un reflektēja traktējot manu vēstījumu gleznu vizuālos tēlos. Kā nemīlēt līdzcilvēku tautu un Jūrmalu? Vienīgi žēl ka neviens nevar atļauties nopirkt. Tā kā gleznas visu mūžu vienīgais ienākums. Kultūras Kapitāla Fonds un ministrija 30 gadus radošā darbībā atteikusi pat vismazāko finansējumu. “Jo neesot aktuăls” Tautas pāraudzināšanā uz transhumānisma vērtībām nepiedalos, bet tikai par to maksā. Bet baņķieru tiesu izpildītāju armija vajă, ka nevaru nomaksāt 600 eu nodokļus par privāto darbnīcu, bet mākslinieks bez kaut vai pārdesmit m2 telpas nevar apstrādāt lielos audeklus. Tāpēc darbnīcu nāksies izīrẽt. https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs

14. Izlieku Facebook visu kas ienāk prātā. Tā kā tās nav Manas Daga domas. Vienkārši manu konservatīvi latvisko vērtību sistēmas reakcija uz transhumānistu baņķieru rokaspuišu plosīšanos Latvijas Sabiedriskā domā un Tiesu Izglītības un saimnieciskā sistēmā.
Pagaidām pēc katras publikācijas mani turpina bloķēt, neļaujot uz nedēļām tiešraides un saziņu messenger. Ja līdz Latvijai nonāks no ASV arī cenzũras Re:Check likvidācija, tad katra mūsu cilvẽku tiesĩbu atjaunošanas doma, atkal sāks oficiālos LTV valdības kultivētos sabiedriskās domas smadzeņu apcirkņos atveseļoties un konkurẽt ar globālo baņķieru sazvērnieku rokaspuišiem Latvijā.

Ar cieņu, Dags Vidulejs