NACIONĀLĀ LATVISKUMA PAŠIZZIŅAS HIPOTĒZES un ATKLĀSMES by Dags & Uģis

2024. gada 4. maijsAutors: Dags Vidulejs



NACIONĀLĀ LATVISKUMA PAŠIZZIŅAS ATKLĀSMES
 

by Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs



1. Lai izprastu acīmredzamo, kas notiek pasaulē, ir vajadzīga individuāla dziļa lustrācija, savu un seņču grēku nožēla. Paskatoties uz latviešu nāciju no citu tautu viedokļa var nonākt pie interesantām PAŠIZZIŅAS ATKLĀSMĒM. Tikai tad, kad smaga frustrācija pārņem par sava stāvokļa bezcerīguma nožēlojamību un traģisku ierobežotību esot esot svešas gribas plānu vadāmības fatālismā. Tikai tad atveras iekšējā redze ieraudzīt pasaules uzbūves saprātīgumu. Atteikšanās no jebkuras vardarbības formas, no vēlmes īpašot atņemt kāda cita darba augļus. No jebkuras vēlmes citos cilvēkos kaut ko iedabūt iekšā, vai ārā no viņiem, lai pakļautu, kontrolētu un liktu pret viņu gribu darīt kaut ko pret viņu pašsaglabāšanās instinktu. Tiekot vaļā sevī no uzmācības okultisma sātanisma balss, kas liek mānīt un hipnotizēt, biedēt un apvārdot, šantažēt un pieglaimoties, lai iegūtu varu pār citu individu brīvo gribu. Tikai pēc lustrācijas var atklāties lietu īstā kārtība.



2. Kas ir latvieši? Kas ir teritorijā pie tā sauktās Baltijas jūras izsudzēto iedzīvotāju pamatfunkcija priekš karaļiem? Arī 21. gadsimtā?
Pat, ja 1201. gadā Latvijas teritorijā bija kāda indoeiropiešu tauta ar prelatvisku tautvaldības formas pašpārvaldi un sanskritgrupas valodu un anarhistiskām paražām un daudzdievības reliğiskiem rituâliem. Pat. Ja. Šodienas tā sauktiem “latviešiem” nav nekāda pamata identificēties ar šo nepierādāmo konstruktu. Tas ir tipkpat neiedomājami, ja Mr. Baidens, šodien paziņotu, ka ASV atjauno indiāņu valsti ASV. Kur indiāņi tika izkauti un atlikušie asimilēti un vēsturiskie pieminekļi kultūrai nodedzināti, kaut Kolumbs ieradās tikai 400 gadus atpskaļ. Latvijas teritorija pēc Indriķa hronikām tika kolonizēta 700. g. atpakaļ, tas ir vismaz 30-40 paaudzes. Divu paaudžu laikā PSRS gandrīz jau izdevās pārkrievot 1945-1985. Izmainot garu, ieražas un vēstures grāmatas, nohipnotizējot, ka te bijuši latviešu vergi 40 paaudzes. Nē, te bija normāla Lielvācijas Baltijas jūras piekrastes Zeme. No mūsu krastiem līdz Hamburgai gar jūru, robežojoties ar flāmu zemi. Livonijai un Prūsijai esot savienotai, jo lietuviešu poļu valsts tai pat laikā apdzīvoja Melnās Jūras piekrasti. Te visi sarunājās un sapratās savā starpā un vēl mana vecāmāte un vectēvs ar kaimiņmāju saimniekiem runāja mēlē, kurā lielākā daļa bija vācu vārdu. Te bija viena tauta, kurā tāpat kā tagad, pārvalda internacionālo karaļu dzimtu naudas sistēmas īpašnieku asinsradinieku vietvalži, kā jau katrā Zemes Pavalstī. Adaptējot savu uzvārdu, vietējai izloksnei pielāgotu. Kur katru tautu rakstutojošais lielums, kā subkultūrai ir karogs, valoda, ğērbonis un himna un formas tērps armijai. Un teritorija kurā iekasē nodokļus pasaules Ķeizaram. Un viss, vēl, varbūt, hokeja vai futbola izlase un kāda svētku diena ārpus virsnacionāliem Lieldienu un Ziemassvētkiem, kurus reglamentē visās Zemēs obligāti svinamās Karaļu dzimtas Bībeles likumdošana. Asinssastāvs ir tikai Karaļa dzimtas uzmanības degpunktā, gadu simtiem turot tīru dzimtu, precoties starp savējiem”. Latviešu tauta ir tikai 100-150 g. vecs konstrukts. No Nacionālo Romantismu laikiem, kad visas tautas uzkonstruētas. Un valodu gramatikas nodiferencētas. Latviešu valodā vēljoprojām nevar ielauzīties, it sevišķi karalisko asiņu radinieki, ar ārzemju pasēm, kuriem ļauts Latvijā bũt par prezidentiem un premjēriem, visu īsto vēsturi un īsto lietu kārtību un īstos saimniekus pazīt vaigu vaigā un spiest pie krūts, kā Fon Onkuļus un Der Tantes, kuriem ļauts “latvijā” iekasēt nodokļus un izūtrupēt strādīgos vietējos, atrodot ik pa laikam jaunus ieganstus, lai savāktu kolekti Karalim, karaļa naudas mūžīgi augošā parāda arvien lielāko procentu atmaksai. Atmaksai.



3. Kas tad ir šīs zemes iedzimtie, sauc tos par latviešiem 20. gadsimtā, par krievbaltiem cara laikā, vai vācbaltiešiem 700 gadus Hanzas Eiropas Savienības laikā? Karotāji durkļu nesēji. Vislielākie komunistu durkļi, fašistu rokaspuiši, Ļeņina vienīgie uzticamākie slepkavas un lokdauna komendantstundās lielākie nagu maucēji, kas uzreiz gatavi ieviest totalitārismu. Mēs tā esam audzēti. Karaļu dzimtas mūs kā neżēlīgus kaujas suņus ir dresējuši gadsimtos. Lai kā mums mainītu tautas nosaukumu, kādā mēlē spiestu runāt, šeit dīvaina cilvēkveidĩgo individu šķirne. Vairums šķirnei pazīmes ir pieglaimīgi trağiskas personas kā ķēdes suņi. Jo vairāk saimnieks viņu dauza un badina, jo vairāk, viņš pieliekot ausi pi zemes atsedz vārīgo vēderu, laiza algu maksājošam Saimniekam roku un bučo nežēlīgam baronam ancuka sterbeli un ja vajag laiza ādas uzpulētā stulmzābakā kāju. Citās zemēs Kaukāzā un Tuvos Austrumos audzē kaķa rakstura cilvēku šķirni, kuri varētu būt lepni nepakļāvīgi spītīgi atriebīgi individuālisti, kas svešai dresūrai nepakļaujas.

Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


4. Kāpēc Staļinlaikos krievi te pusi izšāva un prom vagonos uz Sibīriju? Nevis tāpēc ka labdabīgos aitiņas mocīt gribēja, bet otrādi, mocītājus, kas revolūcijā izkāva pus krieviju un Ļeņina apvērsumā sagrāba varu un pārvaldīja visas armijas nodaļas Maskavā un Pēterpilī? Arī Krievijas Impērijas ķeizariene Katrīna nāca no Latvijas teritorijas un kā Oldenburgu dzimtas pārstāve valdīja ar stingro roku pārvaldes gudrību un iemaņām visas tautas līdz Kazahijai un Tartarijas Sibīrijas zemes. Muižas bij Latvijā uz katra stūra. 1905. GADĀ LIELĀKO DAĻU TŪKSTOŠOS NODEDZINĀJA, BET VĒLJOPROJĀM MŪSU KARAĻU TERITORIJAS SEŅČU MĀJAS IR PILNA lATVIJA. Lai viņus apštopētu tiek tik nežēlīga politika pret tautu ieviesta Latvijā kā Prūsijā, lai mūs izskaustu. Un ar viltus vēstures mankurtismu izskaustu no mūsu apziņas mūsu Karalisko Asinsradniecību. Jo 100 gadu atpakaļ. ASV prezidenta Vilsona laikā valdošā dzimta kļuva naudas sistēmas īpašnieku klans, kurš sāka valdīt. Līdz tam no Baltijas jūras piekrastes zemes nāca Karaļu Dzimta. Anglijas karaļu Vindzoru, Vācijas Wilhelma, Krievijas Romanovu, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Grieķijas, kopējā karaļu viena brālu un māsu ģimene. Un muižas un pusmuižas blīvi nosētas pa visu tagadējās Latvijas un Prūsijas teritoriju. Citu jau nekādu māju un iedzīvotāju te nebija. Mēs tie bijām mūsu tēvi un vecvectēvi. Kad Tuvo Austrumu karaļi pārņēma varu, lai par mūsu bērniem paņirgātos, grāmatas iznīcināja un vēstures dokumentus un liecības un izdomāja mums mankurtu pasaciņu par 700. gadu verdzību. Priecājoties, kā zuši uz pannas vēl locās, zem nodokļu un konvenciju sloga un pamet karalisko dzimtu zemes un dodas emigrācijā par kalpiem, atmaksāt Latvijas Valsts kontribūciju Rotšildiem. Tā nu tas ir, maz kas vēl atceras mūsu Varonīgo un Cēlo īsto vēsturi un piederību karaliskai tautai. Kamēr vēl PSRS laikā nebija jāmaksā nodokļi par Tēva Mājām un Tēva Zemēm, īstenībā bija atelpa un katrai dzimtai bija kāda lauku māja, kur patverties un izdzīvot no naturālās saimniecības, zemei pabarojot, kad Rīgā "visi striķi trūkst" un kā Veseļa teiksmās Tēva Mājā var vienmēr atgriezties un dzīvot uz savas Zemes.
Valdis Rūja: "Šī Zeme Svētā, Mums novēlētā ir Vienīgā, kas Nepievils."
Kamēr uz mūžigiem laikiem, katrai dzimtai Latvijā piederēja īpašumi, ko nevar atsavināt, par kuriem nav jāmaksā nodokļi. Tikmēr tā bIja, bet ieejot eiropas savienības JAUNAJĀ LIKUMU REDAKCIJĀ, LATVIJAS TERITORIJĀ PILSOŅU ZEMES ĪPAŠNIEKU KOPUMAM tā tika atņemta? Ja ir jāmaksā nodokļi, tad tā ir tikai iedota lietošanā, īrē, tikai tik ilgi cik ģimene vergo un darba augļus maksā. Tikko vairs nav spēka sūri pelnīt meslus, zeme, mājas, dzīvokļi un biznesi tiek momentā ar VID represīvo armiju noņemti un cilvēki izlikti uz ielas un vēl izsūtīti trimdā, atmaksāt Kontribūciju par tēvuTēvu grēkiem, nodokļu parāda veidā SVEŠAJAM šodienas Ķeizaram?

Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


5. Arī esmu nācis no kadru virsnieka dzimtas un līdz 8. gadi dzīvoju pie vectēva Pētera Viduleja, Kara Pēterburgas Akadēmijā sagatavota augsta ranga virsnieka, ar Wrangela armiju nonākuša kaujās pret sarkaniem līdz Krimai, nepadodoties. Otrs vectēvs no Rūjienas Kriķis Sarkano Strēlnieku pulkā viņu uz turieni aizspieda un lika ar kuğiem emigrēt uz Dienvidslāvijas Herceg Novi ostu. Kuru ar meitu apmeklējām 2023. Manas ceļojošās izstādes ietvaros. Sameklējām skolu, ko viņš dibinājis, kopā ar citiem kaujas virsniekiem, pāris gadus tur visiem slēpjoties. Līdz varēja atgriezties Latvijā pēc kara un dibināt atkal Brīvalsts Sapieru pulku un atkal bruņoties Ulmaņa laikā. Dzīvoja ar ğimeni Vidulejs Mežotnes Pilī, itkā skolotājs diriğents un pasniedzējs. Tā atbilstot likumam, taču par nopelniem Latvijas Armijas Sapieru pulka izveidošanā. Arī PSRS viņu neizsūtīja, norepresēja, bez amatiem, jo otra izglītība diriğents, tā teikt aizsegs jumts. Kaut protams are principiem līdz galam esot uzticības zvērestam džentlmenis dvēselē un goda vīrs. Kā ticis audzināts gadsimtiem un kā mūsu ğimeni veidojis un garu audzinājis tālāk ar divām augstskolām. Taču baisi skaudru parasīgumu no sevis un tuvākiem. Baisu uzticības prasīgumu. Kurš arī mātē un manī sēž, liekot meklēt patiesības Taisnīgumu visā pēc lietas būtības.
Pie mums nāca brīvdienās uz vakariņām pie verandas apaļā galda virsnieki prasīt padomus, kā organizēt “karalietas”, kā vadīt cilvẽkus, un itkā kopā pamuzicēt un paēst vecmātes pusdienas. Kaimiņi un visi cienīja un godbijīgi sveicināja, jūtot cilvēka enerğiju, kurš mācīts karu vest un to darījis profesionāli. Kā tad Petroviču izsūtīsim? Brauca no Liepājas Stasis adjutants, kara biedrs palikušais dzīvs arī, kurš ar koka kāju bija dzirdams nākdams bungodams no Zemkopju ielas otra gala…

6. Kāpēc tagad pie pasaules Karaļu dzimtas labās rokas, WEF un citos forumos, vienmēr sēž mūsu teritorijās ieliktie prezidenti? Tāpēc, ka šeit ir vis skaudrākais totalitārisma gara midzenis? Midzenī, mēs tiekam audzēti, kā ķēdes suņi, nobadināti, nomocīti, kad tikai vajag: “Fas! Un pieteikt karu, mocīt citus un ieviest mocīšanu, kur mums liks”

7. Arī Pugo 1991. gadā no Latvijas audzētavas bija apvērsuma līderis, ieviest Stingro Roku. Viņu pat baidījās arestēt kā KGB vadītāju un nogalināja, jo kamēr viņš ir Krievijas Federācijā būtu iespēja ap viņu saveidot baigāku varu.

8. Kā pēc ebreju veco dzimtu baņķieru karaļi, kas pārvalda pasauli, tagad nīcina ārā izsūtījumā un depopulācijas konvencijās šo zemi? Pareizāk ğenētiski modificētos iedzīvotājus, ko nosaukuši par latviešiem? Tāpēc, ka bail no mūsu gara dzīlēs iedēstītā un uzkultivētā naida un verdziskas paklausības alkatīgiem gļẽvuļiem no mūsos ieprogrammētām nežēlības dzīlēm. Kāpēc EU vadītājos mūsējie pie labās rokas “Fon Leijerei”? Dombrovska un Vairas padoms, “Stingrās Rokas” māka pakļaut garu un miesu? Un tāpēc Vaira visos globālos “Fondos” vadītāja un ideoloğe, vēl augstākā līmenī, kā dievgosniņš Švābs, miera mika un profesors no Šveices Universitātes, kuram tikai pieraksta Jaunās Kārtības Dzelzs Roku?

9. Ticiet vai nē? Bet gar Baltijas jūru dzīvojuši vienmēr paši niknākie. No šejienes nākuši Vagari un apspiedēji. Kā Rozenbergs un Pugo, kas totalitāros režīmos atbild par sadisma spīdzināšanas un cilvēciskuma sabradāšanas izsmalcinātām metodēm. Kā agrāk sauca Vācbaltieši un Baltvācieši. Te no mūsu gala līdz Hamburgai, Vācijas zemju ziemeļiem. Prūsijas zemes ietverot. Kuras pēc Nirnbergas prāvas izdevās vispār izformēt, lai tur atkal neaugtu “Apspiedēji un sadisti”. Latviju tika lemts 20gs. sākumā nosaukt par Latviju un mūsu gēnus likvidēt ieviešot uzpotējot citu nacionalitāti, tāpat kā pēc II Pasaules Kara Prūsiju un prūšus likvidēt un uzveidot Kaļiņingradu, pārsaukt par krieviem un izsūtīt vīriešus un “Apturēt totalitāristu fašistu gara Sērgu” JAUNĀS PASAULES KĀRTĪBAS ieviest gribētājiem. Jo Prūsija Latvija Livonija sagāja kopā, kā Lielvācijas teritorija. LietuvasPolijas lielvalstij nebija izejas uz Baltijas jūru, bet uz Melno jūru.



Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs

10. Tādi mums ir gadsimtiem selekcionēti gēni. Spēks, ko lokdauna laikā parādīja KariņBordānPavļutĞirğen kolektīvais vācbaltietis, 20. gs pārsaukts par latvieti. Ieviešot visveiksmīgāk ar stekiem, uzpurņiem, sirēnām un sodiem Jaunā Pasaules Kārtības Pilotprojektu? Uzslavēts no Karaļu dzimtas, kā visveiksmīgākās pārvaldes modeļa apspiedējvariants? Kur citās tautās Francijā, Kanādā bij dumpis un ielu cīņas un pilsoņu karš. Te pie Baltijas dzelžaina kārtība ar durkli špricīti un steku iztiekot? Tautas masa veiksmīgi pakļāvās 5. minūšu komendantpilsētu mājsēdē?

11. KAS IR LATVIEŠI?
Nevis fašismam vai Komunismam pakļauti, nevis iekaroti no totalitāriem reżīmiem? Latvieši ir vislielākie fašisti un Komũnusti visos laikos? Speciāli izdresẽta cilvẽkveidīgo šķirne?

12. Tā redzu vēsturi no savas pieredzes viedokļa. Domādams par savas ğimenes karmu. Kāpēc mums ar māti, kultūras darbiniekiem, kas rīkojuši kultūras norises, nesavtīgi kalpodami tautai, visu laiku represīvās tiesās visu atņem, pašu uzbūvēto, tiesu izpildītājiem safabricējot ieganstus īpašumu konfiskācijai sešas reizes. Arī vēljoprojām, starp citu, vēl dzīvokli apķīlājot, bez kauna un goda. Māte lika bērniem tas ir man no bẽrnības visu laiku stibīt baļķus un būvēt mājas arī pašai. Bet tikko uzbūvēts un skaista vietiņa iekopta. Klāt alkatīgi ierēdņi un atrod likuma burtu, kā atņemt. Ķīpsalas māju izpirkto padomjlaikos pa vienam dzīvoklim no armiešiem, atņēma “denacionalizācijas” ietvaros bez kompensācijas. Tad Valdemārielas 17 penthausa telpas, pārskatot privatizētāju tiesības atsavināja bez kompensācijas no labticīgiem pircējiem, tas ir mums, kas izmaksāja 20. gados kredītu, bet iekšā tā arī nepabij. Tiesai šogad atzīstot Senātā, ka Vidulejiem nenoveicās un valsts iestāžu Maizīša safabricētai lietai noilgums un lai arī bijuši labticīgie valsts iestādēm pircēji pilsoņi, bet notecējis termiņš tiesai desmit gadus velkoties, un visi iesaistītie ierēdņi vairs nestrādā. Tad Viduleju uzbūvēto Pinakotēkas izstāžu ẽku atņēma Hipotēku Bankas likvidācijas ietvaros. Neļaujot pārkreditēt, izīrēt un izmaksāt kredīta daļu un neļaujot pārdot Krievijas biznesmeņiem, kuriem kariņš gan drīkstēja “pēc likuma”, jo ir ASV pilsonis? Mūsu ēkas pircēji kuri darījuma kontā ieskaitītos miljonus zaudēja, taču ēku tiesu izpildītāji piedzinēji atņēma. Piesavinoties 30 gados uzaudzēto kapitālu no uzbūvēto un izremontēto daudzos objektos Viduleju ğimenes ieguldītā darba augļiem. Tagad vēl bezkaunīgi tiesājoties VID, lai atņemtu dzīvokli, par nenomaksātu nodokli pie ēkas atņemšanas, kuru veica Hiponija un kontrolēja naudas sadali. Visu šo 30. gadu ekspropriāciju rindu uztveru kā apzinātu vajāšanu, iniciētu no ideoloğiskām aprindām, kas iestrādātas 1990. gadā Latvijas valsts pamatfunkcijā, pret šīs zemes pamatiedzīvotāju genofonda pamatdaļu. Kā atriebība un genocīds depopulācija. Izspiežot emigrācijā ar ekonomisko genocīdu atņemot fanātiski strādīgajiem, viņu darba augļus, par labu ārzemju baņķieru aizdoto valsts miljardu parādu atmaksai.
Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


13. Pie mums uz Ķīpsalas māju brauca katru gadu Margotas tante. Ar krustdēlu Dīteru, kas bija Siemens rūpnīcas direktors. Dīters piedāvāja piknikos, lai kļūstu par Siemens pārstāvniecības vadītāju te. Horsts bija privātklīnikas īpašnieks, Šālijai piederēja plantācijas are zāles tepiķu audzēšanu un rūpniecība sasaldējot dārzeņus lielveikaliem. Margotas tante mani ļoti mīlēja. Kad jautāju kā mums izdzīvot kapitālismā, kas nāk virsū? Vai ar mākslu uzbūvējot privātmuzeju un ART FAIR sistēmu? Viņa teica padomāšu un pēc pusvada atveda radinieci šķirteni. Klausies Dag, ja gribi izdzīvot kā kultūras darbinieks un negribi ņemt īres māju Lāčplēša ielă, ko Tev norakstīsim mums te neko nevajag, tad ņem par sievu šo dāmu. Viņa ir ļoti bagāta un būs priecīga uzturēt mākslinieku un lepoties draudzenēm kā tu spēlē tenisu un vadi jahtu un būt tev blakus izstāžu atklāšanās. Jo pirmais vīrs spēlēja kazino, “dzēra” un veda mīļākās. Tāda veida bohēma apnikusi un tīk mana pieķeršanās vienai mājai un sievietei un ğimenei un mājās gleznošana. Pašai Margotai vīrs tāpēc ka bija “latviešu” mākslinieks un Purvīša skolnieks. Tā kā nepaklausīju Tantes padomam, 90os šo to palīdzēja mums Latvijā izprast un gleznas aizceļoja uz Ķelni un kādi līdzekļi mums parādījās un galvenais padoms. Biju naivs un nesapratu, ka tikai sievietes ar dzimtas atmiņu un stingru audzunāšanu izprot bērnu mātes pienākumu, šajā dzīvē viens vīrietis, viens bērnu tēvs un viena māte un viens tēvs, var būt tikai mūžigajā dzimtā katram individam. Emancipācijas izskalotajās smadzenēs. kur vecāks nummur viens un vecāks nummur divi un bērni dzimstot pieder valsts mašinai, precoties un šķiroties un mainot partnerus "iemīlēšanās" perioda ilgumam pieskaņotus. Biju naivs un pakļauts dzīvnieciska dzīves veida Latvijas un Eiropas sabiedriskās Domas izlaidības Propagandai un nemācēju izvēlēties pēc principu nesalaužama mugurkaula esamības sievieti, bet pēc emocijām un izskata. Domāju, ka visiem cilvēkiem ir fatāla nolemtība ieaudzināta, ka sieviete bērnu māte var būt tikai viena, tāpat kā Māte, Tēvs un Bērni. Juta bija gatava dzimtu turpināt un pēc sentēvu likumiem asinsradniecību godāt, pāri par kaifu bezgalīgi meklēt un mainīt partnerus uz arvien "labākiem".

14. Taču par velti neaizbraucu uz Fāterlandi ar Jutu, jo nezināja Margotas tantes ğimene arī to, ka Latvijâ tiks ieviests bezlikuma genocīds pret atsevišķām pilsoņu grupām pa vienai visus iznīcinot pakāpeniski. Ierēdņu totalitārisma paveids ar tiesībām visu ekspropriēt. TIESĀS ĀRVALSTU BANKĀM un EU VALSTIJ VIENMĒR TAISNĪBA visu ekspropriēt vēl nežēlīgēk kā PSRS Troikas Tiesās, kur vismaz trīs čekisti pieņēma lēmumus? Un strādīguma un biznesa iemaņu cieņa viņu Vāciešu Darba Tikuma izpratnē te netiks ieviestas tā arī visus 30 gadus. Darbojoties drīzāk Ķīnas un Krievijas parauga Valsts korporatīvam kapitālismam, virspasaules oligarhu tiešā pārvaldībā. Un visu sastrādāto šai teritorijā ir plānots ik pa desmit gadi atņemt itkā krīzēs. Ja vien nepiederi politmafijas ğimenēm vai nemaksā tiem kukuļus?
Prasīju pa vakariem pie kamīns tantei Margotai, kā tā ka viņa ar ğimeno braucot uz Baireitu un Rīgu klausīties Vāgnera vietās Nībelungus, strādāja koncentrācijas nometnēs par uzraudzi un virsnieci? A, mūs pakāpeniski “uzvārīja Temperatūrā. Masu mẽdiju cenzūra un propaganda klešķos Sabiedrisko Domu selekcionẽja, ka kaimiņienaidnieki ir mūsi vidū. Un vajag vajag citādākdomājošos, vajag koncentrācijas 5. Minūšu Pilsẽtdaļās izolēt ja uz kuriem norâdīs banku vadoņi. Un ķīmiski viņu pašu labā vajag “apstrādāt” populācijas ganāmpulku. Tāds bija iesākums komendantstundām. Paņēmiens kā ievilkt pa pussolim vēlākajās zvẽrībās pret savu tautu. Un tāds plāns tas būs vienmēr.

15. Un tantes Margotas paredzējums piepildĩjās “mats matā” 2020-2023. Viss notika kā viņa aprakstīja 1940. Tikai nosaukts tika citos vārdos iemesls ekzekūcijām un vardarbībai pret neapzinīgiem infantīliem mierīgajiem iedzīvotājiem. Kādiem es arī būtu piederējis, ja nebūtu vectēva kadru virsnieka Viduleja apziņas dresūras bērnībā atpazīt fašismu, Tantes Margotas atklāsmju un Wulfsona Mavrika divreiz Akadēmijā mācīto politoloğijas pamatu un personīgu stāstu man un vēl advokāta Grūtupa, un dažu radu advokātu un personīgo izglitoto draugu un Tēva Valda Rūjas, kurš dienas pavadīja arhīvos un Misiņa bibliotēkās, pētot baltvāciešu, strēlnieku un leğionāru vēsturi, saņemot vẽstules un papĩrus no aculieciniekiem. Virzīts par Operas direktoru un gatavots Berklava Hruščova atkušņa laikā vēl augstākiem amatiem. Taču norepresēts Brežņevlaikā un izmests no visiem darbiem un lasījis kopā ar Ojāru Vācieti tukšās pudeles, jo uzvedis latviešu valodā Zelta Zirgu un atvedis uz Operu ASV iestudējumus un viesizrādes. Tāpẽc arī esmu tāds kā esmu un no savas pieredzes rūgtuma vai saldmes redzu lietu kārtĩbu tā, kā to redzu. Patĩk Jums vai nē. Ja redzat Realitāti no šodienas politierēdņu Saimnieku ārzemēs uzrakstītās ideoloğiskās vēstures, nākotnes cēloņsakarīgās paradigmas, kurā ”latviešiem” pasaules valdnieka Ķeizara labā veicams vēsturiks misijas darbs arī šodien 2024-2030.

Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


16. Nu ko, uz priekšu, apskatīsim kas manā paradigmā ir Ķeizars Saimnieks, ko minu un kura uzdevumā kopš 1990. kalpo politierēdņu uzbūvētā Latvijas Korporatĩvā Parādu piedziņas nodokļu veida šīs teritorijas tagad nevēlamo iedzīvotāju gara likvidatoru valsts mašīna? Kas visā vēstures gaitā ir bijis Karalis, Ķeizars? Tas ir cilvēks, kuru pārējie atzīst par Stiprāko, Saimnieku. Atzīst par Bīstamāko un baidās no viņa dusmām, kurās viņš pierādījis, ka var iznīcinăt. Ka viņa pakļautībā ir vislielākie iespējamie draudi. Un ir taču arī. Japāņi gribēja ieviest athaunojamo enerğētiku un par nepaklausību dabūja Haarp klimatisko ieroču sprādzienu jūras dzīlēs un taifūnu un Fukosimas atomelektrostacijas sprādzienu un tagad brauc uz Ņujorku lūgties lai nežņaudz ar parāda procentiem? Taču ārlietu ministri pierāda infantīlismu, jo brauc turp kur neko nelemj. Āfrikas četri valstu līderi dabūja atentātus, neatzina “brīnumšķaudekli” un arī citas visas valstis kas 2020 neieviesa jaunās pasaules kārtības izmẽğinājumu? Baltkrievs neatzina komendantstundu protokolu un dabūja uzreiz oranžo revolūciju? Krieviem liek depopulēties un pašiznīcināties, pilsoņu karā izbrīvẽt no iedzīvotājiem un vecām mājām milzīgas valsts apmēra teritoriju un viņi klausa, tātad baidās, no lielāka, tehnoloğiskā un finansiālo ieroču spēka?

17. Kā izpaužas kalpošama un Ķeizara atzīšana par Ķeizaru? Caur Ķeizara Naudas atzīšanu. Visiem atzīstot, ka naudas sistēmas Saimnieks ir Pasaules Ķeizars, jo viņam vienīgam tiesības drukāt papīrīšus, ko pārējiem aizdot. Pretī ķīlā esot visa esošā faktiskais īpašnieks un Patiesā Labuma Guvējs. Jo aprēķinot, cik TIRGUS CENĀ PĀRVĒRŠOT, izmaksā uz pasaules visi dabas un civilizāvijas radītie īpašumi un pat cilvēku ķermeņi, tikpat daudz naudas ekvivalentā nodrukājis naudas papīrīšus, kuros visa esošă vērtība tikusi aprēķināta. Nauda ir Tiesa. Kas paklausīs, tam būs ēst, kas nẽ, tam nebũs naudas, par ko apmierināt pamatfunkcijas. Ķeizars drukā naudu. Citi nedrĩkst, par to visbargāk soda, jo papīrīšus uzzīmẽt vai uzdrukāt var katrs kam ir printeris, taču nedrīkst, par to soda visbargāk. “Dod Ķeizaram to, kas pieder Ķeizaram.” Bībelẽ teikts. Maksā meslus, nodokļus, tas ir daļu no visa sastrādātā ar ikdienas smagu darbu, lai uzturētu Ķeizaru un viņa dzimtu un viņam uzticīgos rokaspuišus katrā zemes tautā. Jo Ķeizars nodrukā naudu un tikai aizdod, bet Tev jāatdod “graudā” un materiālos labumos “parāds” Ķeizaram.

18. Visas valstis parādā Ķeizaram, kas ir tātad visstiprākais, kas visus tur bailēs. Virs valstu Ķeizars, kas 2024 ir? Kam visi parādā? Kam visi maksā parādus, par naudas aizņemšanos, kuru drukā tikai Stiprākais, ko valdnieki labprātīgi atzīst par Naudas Ïpašnieku, kaut paši varẽtu nodrukāt naudu un aizdot citiem, ja būtu patiešăm Valdnieki, no kuriem baidās un kurus respektē. Kā 1990. Bandīti piespieda Uzņẽmējiem, parādot ieročus darbībā. Tā viņš ir un tur neko nevar padarīt. Ķeizara ğimene ir tâlredzīgāka, gudrāka par galvas tiesu, izkārtot visus pasaules spẽkus, resursus un cilvēkus, tādâ ordinētā secībā, lai paši varētu būt Patiesā Labuma Guvēji un visi kopumā izpildītu viņu gribu un visa pasaule ietu viņu gribas izpildē un transnhumānisma ideju virzienā arvien nostiprinot viņu dzelžaino varu. Leğitimizējot to un likvidējot visu sociālo liftu iespējamības, varas piramīdas perturbācijas nākamībā novēršot. Būtībā selekcionējot divas bioloğiskas rases. Lai ğenẽtisko piespiedu ikgadējo modifikāciju rezultātā, tautu sacelšanās būtu tikpat neiespējama, cik lopu sacelšanās gaļaudzētāju fermā.


Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


19. Tātad teorẽtiski Ķeizars 2024. Ir tas kurš drukā naudas sistẽmas atribūtus aizdod to visu pasAules valstu Pavaldniekiem un tie atmaksā Parādus, visādos labumos. Un Pasaules Karalis, kuram, faktiski, tātad viss esošais pieder, izrĩkojas ar to kā grib. Tas ir izdod likumus, NOSAKOT PASAULES KRITĒRIJUS, pēc kuriem mērī atļautās tehnoloģijas, dabas lietošanas noteikumus un cilvēku tiesību robežas, kas ir labi un kas skaitās slikti un veic augstāko Tiesu. Veic preču un savu vasaļu, savu pavalstnieku uzskaiti un preču uzskaiti un preču iezīmēśanu ar savu piederības zīmi, tāpat kā viņa Zīme ir uz papĩrīšiem. Kuru vērtība ir tik liela, ka viens Ķeizara papīrīts, mājas, automašīnas, vai vesela gada smaga darba ekvivalents. Nu ko, tik tālu skaidrs. Pases izdala, kuras ir Ķeizara īpašums un kurās ir dots katram cilvēkam nummurs, Kukū kods, kurš pierāda, ka šis cilvēks tiesīgs dzīvot, atrasties fiziski, veikt savai eksistencei nepieciešamo pašdarbïbas formu, ja vien viņam ir nummurs, kā uzskaitītai precei, piederĩbas personai, tā sauktai. Tā ir Privilēğija ”dzīvot”, strādāt un maksāt darba augļus, kā meslus Ķeizaram, Karalim, kas ir visa esošā Saimnieks un Dieva statusā Zemes Virsū. Nu tā ir, ja visi cilvẽki atzĩst Hierarhiju. Pasaules Karalis ir tas,y kuram pieder naudas drukāšanas mašīna un tiesa aizdot pārẽjiem naudu? Tas arī ir Pasaules Karalis!

20. Kurš tas ir? Rotčaildu Dzimtas izvirzītais Vecākais ir KAralis? Rotčaildu Dzimtas padome ir Augstākās Tiesas Senāts, kas tiesā? Vairāku tūkstošu liela vistuvāko asinsradinieku spēcīgākā un pārcilvēciski gudrākā ietekmīgākā un tālredzīgākā dzimta, ar gadsimtiem izkoptām taut vadību un pasalsvadības iemaņām? Kam pieder valstu centrbankas un centrbanku centrbanka? Cepur'Nost! Tad nāk hierarhijā ar visām ieprecētām aristokrātu un baņķieru augstdzimtībām klans? Īstenībā arī ļoti neliels pāris simti ģimeņu. Kam kopā pieder visas bankas? Tad nāk viņu transnacionālās globālās korporācijas visās sfērās un Investīciju fondi, kam pieder visas publiskā akciju tirgū izliktās kompānijas. Tad nāk visu pārvaldības teritoriju vienību pārvaldnieki, kur kāds no tūkstošos lielās Rotčaildu dzimtas asinsradniecĩbas locekļism pieskata teritorij?. Un kontrolẽ naudas plūsmu uz šo pavalsti un sadala paklausīgiem aizdevumu un pieskata stingrības iestādes darba augļu uzskaitẽ un iekasēšană. Visi šie tā saukto Pasaules Banku orgāni Centrbankas, nepakļaujas Pavalstu jurisdikcijai un pakļaujas tikai Karaļa komandām? Un katrā pavalstī ir tā sauktie Slepenie Dienesti, kas arī nav pakļaut valstu sabiedrības caurskatei un kontrolei, bet to darbību kontrolẽ tikai no Ķeizara centra? Un pašā apakšā pilsoņu pašpārvalde, kam vienīgā dzīves funkcija ir smagi strādāt, lai savāktu kolekti un visus darba augļus, lai nomaksātu Parādu Ķeizaram, ko viņi atzīst, ka ir tam parādā par algas iedošanu un viņa naudas dolāreiro atzīšanu. Kā savas dzīves ekvivalentu. Un sev iedotā preces nummura Personas Pases atzīšanu kā sevis atzīšanu par īpašuma inventāru Saimniekam Ķeizaram. Tātad Specdienesti virs nacionālo valstu struktūras ir tie rīcībspēki, kas ļauj vai neļauj dzīvot teritorijā un personai piedalīties vai nepiedalīties pašpārvaldē, piešķirt pieeju Valsts Noslēpumam, tas ir zināšanas par PASAULES PATIESĀ LABUMA GUVĒJU SAIMNIEKU ĶEIZARU? Kurš piešķir privilēģijas. Nekādu tiesību nav, ir tikai Ķeizara hierarhijas piramīdā viņa piešķirto privilēğiju lielums?

21. Pavaldnieki, kuri pārskata, vẽlẽtos spẽka vienību komendantus, kam jāiekasẽ meslu parādu nodokļi, un kam jāveic Pasu izsniegšanu un VID preču un ienākumu uzskaite no Personas inventāra privilêğiju guvušajiem cilvēkie? Tiem ir privilẽğija būt par Pavalsts Pavalstnieku Pārvaldniekiem un sekot, lai darba resurss, pilda vajadzīgās preces saražošanu, kura tiks pieņemta, kā parāda atdošanas vẽrtības ekvivalents?



Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


22. Specdienestu vadītājiem ir Ķeizara dota induļğence lemt, kuram bũs un nebūs dzīvot, jo specdienestu darbinieki netiek izdoti nodokļu iekasẽšanas pašpārvaldesspēka ieročnesẽjiem? Specdienesti interpooli, Cip Kgb, Fsb, Mi6, Massad ir tiešās Ķeizara Tiesas izpildes “spẽka rokas”? Un Centrbankas ir darba nometnes materiālo labumu sadales samẽra izpildorgāns, kas seko lai parāda procenti atbilstu inventāra personu spẽjai maksāt parāda meslus? No darba augļiem atstājot tikai tik, lai personāls personu resurss bũtu darbspējĩgs.
Tāda lietu kārtĩba bijusi vismaz no Romas Ķeizara laikiem, kad uz naudas drukāja Ķeizara ğĩmetnes zīmi. Un visās Pavalstu teritorijâs pārvaldīja, kāds Ķeizara dzimtas asinsradinieks un Tiesu lẽma Ķeizara Dzimtas padomes locekļi. Katrā teritorijā administratĩvo pārvaldi veicošais izmaina uzvārdu un iemācās iedzimto rekvizītpersonu valodā komandēt. Sekojot pavalsts galvenā uzdevuma izpildei, tas ir darbu organizēšanai, lai visā stingrībā tiktu viss iekasẽts parāda atdošanai. Un tos, kas musina neatzīt Ķeizara Parādu, izskaitļot un ar specdienestu orgāniem izolēt.

23. Teorijā Pasaules Pārvaldes piramīdas darbības Hierarhija ir ļoti vienkārša, pārskatāma un caurspĩdīga. Nekārtības ir tikai vietẽjo vietvalžu nodokłu iekasẽtāju galvās, kas ierobežotas uztveres apmātĩbā, sāk uzskatīt sevi par valdniekiem, un tiek neźēlīgi nolikti pie vietas, tikko sāk pašorganizẽties mēğināt, un ņemt vairāk kā parāda iekasẽtāja privilêğijas statusam pienākas funkciju izpildes efektivitātei.
Savukārt, katrs rekvizīt personas cilvēks, lai neizrautos no sev paredzēto funkciju pildīšanas, tiek ķīmiski apstrādāts piespiedu kārtā un gẽnu līmenī selekcionēts un kultivẽts no paaudzes uz paaudzi, lai maksimāli optimāli pildītu kādu darbības veidu.

24. Savukārt, par to lai uztveres lĩmenis par pasaules uzbūves hierarhiju nekur netiktu apskatĩts, ne “izglītības”, profprogramēšanas atlases iestādēs, ne masu izklaides dienestos, nekur neuzpeldêtu informācija par kopẽjo struktūras ordinẽto piramĩdu, lai informācija par Karali nebūtu pieejama, tas ir noslepenots Valsts Noslēpuma Statusā. Kuram seko Cenzūras dienesti, lai arī, kā, kurā pavalstī, tos nosauc. Drīkst atmaskot nodokļu iekasẽtāju personīgās alkatības recidīvus un publiski tos pabārt atņemot ierēdnim greznību un nelielas privilēģijas, kā tiesības nepakļauties kriminālvajāšanai, nemaksāt nodokļus un ceļot bez pasu kontroles, ko uz laiku iedod panēsāt. Jūtoties kā Karaļa dzimtas pārstāvim. Tāpēc vissāpīgāk valstu prezidentiem un premjēriem ir zaudēt Karaļa labvēlību arī zaudẽjot privilēğijas, kļūstot atkal par beztiesīgu personu rekvizīt resursu. Jo uz tautas mīlestību un cieņu ir nospļauties, jo tautai nav nekādu spēka instrumentu pret nodevēju valdnieku. Ne Tautas Tiesas, ne referendumu pat.

25. Ja inkasē parādus un pa laikam atņem mazos un vidējos biznesus un mājas prastiem pilsoņiem. Tad tie kļūst vadāmi cīnoties par naktsmājvietu un izdzīvošanu. Uzkūdot cilvēkos un sabiedriskā domā viszemiskākās īpašības, sanaidojot pēc visnebūtiskākām atšķirībām cilvēku grupas, viens pats speciāli apmācīts valsts vadītājs, kā kaimiņzemē, var ievest pat pašiznīcinošā karā visu tautu. Sabiedriskā domā, publiski izraisot strīdus kā mūsu premjers, 2020 par to vai aizliegt ziemā tirgot sniega lāpstas, vilnas zeķes un pildspalvas, bet šo idiotisko Saeimas diskusiju ēnā izmainīt ar Ministru Kabineta ārkārtas stāvokļa likumu grozījumiem cilvēku pamattiesības un izsaimniekot stratēğiskos tautas elektroenerģijas ražošanas resursus? Aizņemoties desmitiem miljardu no Ķeizara, iedzīt sev uzticēto tautu parādu jūgā, par procentu maksājumu ieķīlājot dabas resursus, zemes un pašus cilvēkus un viņu tiesības lemt pār ķermeņiem? Prastās tautas vadība caur sabiedrisko domu ir tikai dažu algu jautājums, ar kurām nopērk masu mēdiju direktorus un izglītības iestāžu vadītājus.

Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


26. Taču ar pilnu Karaļa Dzimtas Tiesas bārdzību notiek iznīcināšana pēc pilnas informatīvas saziņas blokādes katrai rekvizīt vienībai personai, kurš atļaujas musināt modināt apziņu līdzpersonām, kurām nav jāzina nekas vairāk kā savs darba un nodokļa kopējā parāda atmaksas pienākums? Kas ir dzīves jēga, piedalīties Parāda atmaksas sastrādāšană, iekasěšană un atdošană, Naudas Sistēmas Īpašnieka Ķeizara Dzimtai.

27. Viss jau ir normāli. Šie cilvēces stingrie skolotāji un dresētāji ir vislabākais variants kā nesaprātīgos alkatīgos, zaglīgos nodevīgos puscilvēkus savaldītu. Ja pie Karaļa varas ieročiem tiktu pie šprices kaimiņvalsts prezidents, tad tik sāktos oligarhi un vienpartiju sistēma? Ja dzeltenās rases miljardnieki pārvaldītu naudas sistēmu tad miljardu koncentrācijas pilsētu personas sociālās reitingu sistēmas kāpnes visu pārējo pasauli arī pilnīgi par biorobotiem izveidotu? Ja Āfrikas arābu vadoņi tiktu visai pasaulei pie stūres un ieviestu fundamentālismu drīz arī Francijā?

28. Taču latviešu vienotības koalīcijā 2020-2023 stingrie rokas puiši saviem bērniem un mazbērniem sagatavojuši neapskaužamu likteni? Latvijā akceptēti Pakti, Konvencijas un pandēmiskie līgumi, nelasot un Latvijā pat neapspriežot, visas važas ko vien uzliek? Par tālejošām sekām uzliekot domāt bērniem, kam tie būs saistoši dzīves pamatā. Konvencijās un pandēmiskos līgumos pavērts overtona logs uz cilvēku padarīšanu par beztiesīgiem ar varu selekcionējamiem radījumiem, kuriem atņemta izteiksmes brīvība, pārvietošanās brīvība, privātīpašuma tiesības, pat tiesības uz savu ķermeni? Ja piespiedu kārtā drīkstēs kultivēt un špricēt un pavērts overtona logs, ka mainīt dzimumu, respektīvi, kastrēt ir labi, jo samainot pēc gada dzimumu atapakaļ pēcnācējus radīt vairs nespēs? Tad tikai laika jautājums, kā vēl nesenos laikos, piespiedu kastrācija atkal būs norma, jo pat ASV vēl līdz 1960. g. piespiedu kastrācija atsevišķām iedzīvotāju grupām bija demokrātijas satāvdaļa? Sievietēm, kā tikai barojošām un dzemdējošām govīm, vēl 1960 nebija vēlēšanās balss tiesības pat Šveicē un pensijas maksāja tikai karavīriem un politiķiem. Cik grūti bija panākt tik viegli atkal atņemt visus cieņpilnas cilvēka eksistences atribūtus. Kad latviešu apziņas izglītības prasīguma līmenis nokrītas līdz fermas dzīvnieka līmenim? Tā kā atkal paši latviešu politiķi dod zaļo gaismu plāniem un iepējai nākošos līgumos vēl pazemojošāk, uzspiest sev, veidot kaut einuhus kalpotāju šlakai un kastrātu dziedātājus? Tas ir, protams latviešu nākamiem ministriem un deputātiem nieks, ja tik labi maksā un var strādātā par parādu iekasētājiem un dauzīt līdztautiešus ar stekiem likuma ietvaros?

Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


29. Taču pašai Karaļu dzimtai mums nav ko pārmest, ja tautvaldības formām un sadarbībai un sirdsapziņas likumiem, ne tuvu neesam gatavi. Tumsonīgiem alkatīgiem bandu cilvēkveidīgiem arī valstīs, kur pārāk liela agresīvu vīriešu koncentrācija, tik viegli uzkūdīt iemeslus pilsoņu kariem, lai utilizētu atsaldētos, kas TV propagandā padodas zemisku jūtu apmātībai. Sāc saprast, ka tāds stāvoklis ir katram individam, kas sevis apzināšanās stāvokli ir nesaraujami sasaistījis, tikai identificējoties ar Latvijas Valsts pilsoņa Personas statusu, kas uzliek apziņai pienākumu identificēties ar šī organisma pagrimuma galapunktu bojāejā? Jo Latvijas Valsts stratēģisko nākotni virza kā resursu izmantošanai citi cilvēki ārpusē, ne paši pilsoņi? Bez pašsaglabāšanas instinkta virsvadības, kas diktētu veselīgu NACIONĀLU EGOISMU un SADARBOŠANOS PAŠPĀRVALDĒ, izdomājot kā pakāpeniski izrauties no fatālās ārpārvaldes uzspiestā likteņa? Kopējs latviešiem ir uzspiestais lūzeru un padošanās kā resursa lopam bojāejas liktenim, lai uz tā rēķina uzplauktu kāds cits? Bet tas viss iziet cauri, jo ir uzpirkti Valsts priekšstāvji, kurus vada MARIONEŠU VALDĪBAS pārvaldība? Kā nepakļauties un lecīgi, viltīgi tālredzīugi konkurēt ar citiem tādas pat dimensijas veidojumiem? Kā tik vienkāršas lietas ir apsēptas cilvēku grupai dēl personu neattīstības vadoties no viszemiskākām paklausīga nikna verga jūtām?

30. Tad galu galā, ja tautas sabiedriskā domā nav Sirdsapziņas un empātijas pat pret tuvāko, tad tādai tautai nav nākotnes, tad būt latvietim ir būt upurim un viss ir tā kā tam jābūt? Vienalga, kā mūs sauc un kā mums skolās par mums māca. Jūtu, ka šeit tagadējās Latvijas teritorijā aug bezgala uzticami cilvēki, "Надёжные". Visos laikos līdz galam uzticami. Tikai no 1990-2024. problēma, ka emigrācijas latvieši arī ir ar tādiem gēniem, bezgala stabili un uzticami. Tikai, diemžēl, auguši, skoloti un pateicīgi, un zvērējuši uzticību valstu pārvaldniekiem, kas viņiem deva labākās augstskolas un pārticību un tagad Latvijas pārvaldes atslēgas. Viņi ir bezgala uzticami un korekti pret Rotčailda Banku sistēmas Naudas Impērijas Saimniekiem? Bezgala uzticami un korekti. Kā jau mūsu gēnos ieprogrammēts. Un ne mazākā mērā nav empātiski noskaņoti un neidentificējas ar Latvijas teritorijas pilsoņu kopumu. Pārvaldot šo teritoriju, kā zemāku neapzinīgu radījumu fermu, kuras cilvēkveidīgajiem, viņu uztverē un audzināšanā, vienīgā dzīves jēga ir darbā kalpot viņu siamnieku patiesā labuma gūšanai? Ja reiz katrs no mums nav uzņēmīgs izveidot savu pasaules uzbūves paradigmu un savu pašcieņu sevī balstīt, sirdsapziņā smeļoties spēku būt cilvēkam. Kā izdomāt stratēģiju, kā atgūt savai ģimenei, tautai un valstij, pierādot spītu būt Pašpārvaldošai un negaidīt, nelūgt, bet kopā saliekot galvas riskēt ar bojāeju labāk, bet paņemt Suverenitātes Brīvību?


Dags © https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs