ZEME, ŪDENS, ELEKTRĪBA ir tā Latvijas Suverenitāte.
“ZEME, ŪDENS, ELEKTRĪBA”
DAGS©️STANDAPS
“DIAGNOZE LATVIJAI”
-Kas ir Latvijas Suverenitātes Ķermenis? Pēc kura īpašošanas stiepjas transnacionālo korporāciju īpašnieku taustekļi, savu sagatavoto ielikteņu diversantu rokām Latvijas Valdībā.
-ZEME, ŪDENS, ENERĞIJA.
https://youtu.be/yWPEu4rvuY8?si=gg1yDr5GhD7NzT9c
1. ZEME (lauksaimniecības platības, zeme ar mežiem, apbūves zeme),
2. ŪDENS (saldūdens krātuves, piekrastes jūras teritorijas ar ostām),
3. ENERĞIJA- ELEKTRĪBA (Tā kā naftas izstrādes nav, gāzes krātuves, Latvijas HESi, vietas, kur var uzstādīt vēja un saules un upju elektrības ražošanas ğeneratorus.
4. INFORMĀCIJA 21 gs. Latvijas Masu mēdiji sakoncentrēti vienās rokās, jo viena avīze vai TV kanāls neatkarīgs, vai Soctīklos no Re:Check cenzūras izsprucis blogeris var izmainīt vēlēšanu rezultātus, atmaskojot Latvijā globālo baņķieru apvērsumu.
5. CILVĒKI KĀ RESURSS. Tehnoloğiskie atklājumi ļauj centralizēti pārvaldīt visas ķermeņa un apziņas funkcijas. Ja Likumdošanâ Latvijas deputāti nodevīgi vai neapzinīgi nobalso par PVO Konstitūcijas prioritāti pār Latvijas konstitūciju. Tad induvida ķermeņa funkciju aizsardzība un apkalpošana nonāk farmbiznesa jurisdikcijā.
6. Latvijas Suverēnā LATA emisija, Nacionālā Valsts Hipotēkas Banka un 100 Latvijas komercbankas, kas konkurēja ar Šveices Bankām, jau atsavinātas
Kāpēc? Bez savas zemes, ūdens un savas elektrības nebūs Latvijas valsts priekš Latvijas pilsoņu izdzīvošanas materiālās bāzes apsardzības. Tikpat labi tad, kaut kāda struktūra “Latvija” kā biedrība ar savu himnu, karogu un ğērboni, var pastāvēt arī Īrijā, priekš 100000 latviešiem, kas tur dzīvo. Bez savas ZEMES, ŪDENS un ENERĞIJAS.
Ja tas viss Latvijā, pieder ārzemju centrbaņķieru korporācijām, tad “Latvijas Valsts” ir tikai represīva struktūra, kuras darbības mērķis ir kā kolektoram, VID Tiesas izpildītājiem, iekasēt no 1,8 miljoni iedzīvotājiem 20 miljardu parāda atmaksai procentus. Faktiski, notiek metastāze, diametrāli pretējus mērķus sākot pildīt Latvijas 300000 budžetniekiem. Kamēr infrastruktūra un dabas bagātības Latvijā pieder kā kopīpašums pilsoņiem, Latvijas Valsts orgāni apsargā tos, pret ārzemju baņķieru korporāciju tīkojumiem.
Taču kad tautas izglītība, pašapzināšanās krītās, tauta neatpazīst spiegus un diversantus, kas iefiltrēti Latvijas politiskā piedāvâjuma spektrā. Izvēlot spiegu partijas, kas strādā uz Latvijas īpašnieku ārzemju baņķieriem un viņu korporācijām. FRS PASAULES BANKAS izpildorgānam kļūstot. IETĀLAIS IENAIDNIEKS Latvijas tautai un valstij ir sen identificēts un tā sagatavotie rokas puiši un diversanti ir savienojušies Vienotā koalīcijā. Plēsoņām kļūstot par “avju fermas apsargiem”, letālais Latvijas tautas ienaidnieks piekļūst pie Latvijas pilsoņu kopuma izdzīvošanas artērijām.
Visas valsts struktūras, filozofiski apsverot, ieslaitot ieroču nesēju struktūras, izmanto fizisko spēku represīvo aparātu, nevis, lai pilsoņu kopumu aizsargātu mo starptautiskās visnežēlīgākās mafijas, bet gan mafijas interesēs strādā viss Katvijas ierēdņu kopums, lai nežēlīgi ekspluatētu visus resursus un kopproduktu, kā arī ekspropriētu īpašumus starptautisko baņķieru mafijas patiesā labuma gūšanai no visas Latvijas Valsts kopdarbības galaprodukta. Valsts pilsoņu kopuma poteņču realizācijas vietā, ko dotu privilēğija būt par reāliem Latvijas ZEMES, ŪDEŅU, MEŽU un ELEKTRĪBAS kopīpašniekiem.
Tāpēc tik nožēlojami ir redzēt, kā 100 deputāti aplaudē Siliņas kundzes saldajām runām par pēdējo infrstruktūras objektu atdošanu naudas sistēmas īpašnieku strptautiskās mafijas apvērsumam. Un balso par pat juridisku Latvijas konstitūcijas izvietošanu ar Pasaules Veselības Organizācijas Konstitūcijas juridisku prioritāti.
Šī ”BAIGĀ VASARA”, ieies vēsturē… Kā saka, Vienotības Vēzis un Sarkanā Sērga Rullē, pār mēmo, aklo un kurlo Latvijas tautu.
“DIAGNOZE LATVIJAI”
DAGS©️STANDAPS
