3. Obligātie priekšnoteikumi, lai 21. gs ieviestu totalitātu pārvaldi

2024. gada 5. oktobrisAutors: Dags Vidulejs

IL NE RESTE PLUS QUE L'EUROPE, C'EST À NOUVEAU LA RÉVOLUTION (2023)

Painting by Dags Oil on Canvas110x150 cm €5,099




 Izvilku 3. Obligātos priekšnoteikumus,
lai 21. gs ieviestu totalitātu pārvaldi. Tāpat tautas atmoņa ir gudra un saliks pa vietām blakus UlmaņLikiem, Staļinlaikiem, blakus Trekniem Šķēles un Kalvīšgadiem, blakus cūku gripas afērai arī Kariņlaikus, kâ II Pasaules Kara organizatoru virsnacionālo bañķieru triljonāru oligarhāta nākošās sazvērestības laiku. 2020-2023 laiks pierādīja, ka viens valsts vadītājs, var @nolikt uz ausīm demokrātiju un visus konstitucionālos tiesību iekarojumus:

1) rūpīgi specdienestos izlūkdienestu zināšanās un noslēpumos, izskolotam tautvadībā, jābüt ğeniālam manipulatoram misijai izvēlētajam ieliktenim, lojālam savai otrai pilsoña pasei. 


2) Apvērsumam jānotiek visās196 valstīs paralēli. Ja kaut vienā būs neatkarīgs, taufas pusē vadītājs, neizdosies virtuālo apdraudējumu iebiedēt, lai panatotu ārkārtas stāvokļa vienpersonisko pārvaldi, jābūt atbalstam un saskaņotai rīcībai ar kādu no virsnacionālo paktu suverenitāti pārņēmušām PVO, WEF, ANO ( finansētas kabatas paklausīgas, ağentūras no pasaules bankas īpašnieku klana) atbalstam lai atļautu ieviest Latvijā vienpersonisku pārvaldi, demontējot uz ārkārtas stāvokli visus varas atzarus. Info cenzūra ir vissvarīgākais, lai nebūtu notiekošā skaidrojumu alternatīvu. Content manageru direktoram arī jābūt specdienestos sagatavotam. Arī ieročnesēju spēka struktūtu direktoram ļoti nelokāmam nežēlīgam izrēķinoties ar citādākdomājošiem, kas piedāvā alternatīvus provlēnu risinājumus. Jā faktuski arī izdevās 2020-2023 katram varas atzaram atrast “dzelzsvīrus nelokāmi nežēlīgus, kai MK Vadonim izdotos bezkompromisa beztiesiskums. Taču noplūde soctīklisbizgāza varu, kas varēja turpināties bezgalīgi, ja tikai blogerus noslāpētu. Jo info sacēla kājās, pat Latvijā tūkstošiem pamodinātos, kas pie prezidenta pils bija gatavi uz visu. Respektīvi izskaitļojuši, jas ir tie daži spiegi, jas vada valstī apvērsumu.


3) Jāpārvalda iztikas avots, Vadonim dalot uztikas lielumu pēc bezierunu padevības apmēra, citus aizliedzot ar speciāliem  noteikumu kaut vai smieklīgiem bet ar ietočnesēju elektrošokeri iekasētiem sodiem. Dod pieeju Valsts Nislēpumam. Aizdod naudu 20 miljardi vienpersonoskai sadalei tiem, kas vanadzīgi lai ieviestu totalitāro varas piramīdu, virsbaņķieri tikai šim viņu apstiprinātam komisāram, kurš tālāk uz savas vienpersoniskās pārvaldes gadiem, citus ienākumus mājsēdē aizliedz. Tādā veidā absolūta vara, dalot vienīgos iztikas līdzekļus, lai izkārtotu visu sabiedrību totalitārā piramīdā. Tas pierādījās, ka strādā 100% budžetniekiem. 


2020-2023 apvēsumu izgāza daži pārgalvīgie blogeri, neatkarīgie viedokļu līderi ar pārtikas uzkrājumiem un daži opozīcijas līderi, kas atguva varu, pārņemot vadību sabuntojam sacelšanās pūlim ar dažirm oatiesiem vārdiem, patiesības izziņošanu. Tāpēc nākošā raunda sagaravošanā sazvērnieki baņķieri savā WEF skolā šogad visu valstu rokaspuišiem uzdeva, ka divu gadu laikā pret neatkarīgu viedokļu izteicējiem ir jāvēršas kā pret teroristiem un nežēlīgi jāatņem dzīves vietas, neatkarīgie no viņiem iztikas līdzekļi, neatkarīgie sockonti un saiti jāslēdz kā dezinformātori. Alex Jones tikko dabūja sodu 1,5 miljardu apmērā kaut viņa blogera kanāls operẽ varbūt miljona ietvaros. Tas iet visās valstīs paralēli, jo palikuši vien centralizēti mēdiji ar vienotu specdienestu satura koriğētājiem. Interesanti, kā Latvijā tiks galā ar Lato Lapsu, Liepnieku, Brēmani, kuri nav vēl iespiesti pagrīdē, jo savas izpratnes robežās par ļaunuma sakni uzskata globālio baņķieru rokaspuišus, bet necīnās ar kriminālā procesa oasūtītājiem. Tādā veidā sagatavojot sev vietu pie ellesmašīnas stūres nākošā raundā. Cīnoties ne pret globālo sērgas sakni. Katrs kurš ļāvās izprovocēties uz sadistisku vardarbību ieviešot segregāciju pret citādi domājošiem un neaizsargātiem ārpus ierēdņu šķiras, līdzcilvēkiem, nesīs uz sirdsapziņas  savu trīs veiksmes gados noziedzīgi atspiesto pārticību, kaut MK likuma grizījumos atļauto ekspropriēto labticīgiem piksoņiem īpašumu pārņemšanu, ko sava greznā eirolīmeņa dzīves veidam un savu saimnieku virsnacionālo baņķieru klanam nodrošināja bezprecedenta cilvēces vēsturẽ peļņu mājsēžu lokdauna laikā aizplūstot pašfinansējošo sastrādātajam uz baņķieru ierēdņu klana īpašumu, daudzos triljonos. Demontējot taupības vārdā, lai atdotu 20 miljardu uzspiestos latviešiem Koalīvcijas aizņemtos parādus no privāt baņķieriem, kas ar saviem līdzstrādniekiem valstu pārvaldēs, vienmēr ir vienīgie patiesā labuma guvēji no visām viņu iniciētajām “krīzēm” un pasaules kataklizmām. Demontēt kā pārāk dārgu, Latviešu vārda brīvībā pašregulējošos kultūrvidi, kas arī bija man svarīga pašidentifikācijai. 


Post Scriptum,

ART RIGA FAIR 2024 10 Year Anniversary  https://www.facebook.com/groups/ArtRiga 


Jūs, kaut kā virtuālie draugi ar vienu īsu “like” vai “komentārs” vārdiņu, Iepriecina, katrs komentārs, vēstulītes, vienīgai privātai komunikācijai esot caur FB, kā ar kādu iedomu draugu Karlsonu. Paldies, Karlson, ka dažreiz uzspied ”like”, ka iedomâjies par mani-Brālīti. it sevišķi kad kaut ko rakstu pret kovidfašistu baņķieru rokaspuišiem, kuri par kritiku mani vajā ar finansu ekspropriācijām un specdienestu centīgiem rūķīšiem un trołļiem. Kovidfašistu kritikas vai eksistenciālu pārāk privātu grēksūdžu refleksiju manā privātā dienasgrāmatā nebūtu, ja mani personīgi ļautu dzīvot un  strādāt, ar tiesām nevajātu alkatīgi līdzcilvēki, kas atņem daudzās desmitgadēs smagi sastrādāto pašfinansējošam vidusslānim. Saprotu ka sievietēm mīlestība jāpierāda ar darbiem, ar ziedojumiem, laužot sevi un kļūstot par citu vīrieti, kļūstot par varoni ierēdni, kurš fantastiski pelna, kaut vai kur specdienestu pagrabā kādu spīdzinot, kur tiesu izpildītājs izūtrupē un izmet emigrācijā līdz cilvēkus, bet savu nakšu sievieti karalieni, apber ar nekustamo īpašumu karaliskām dāvanām. Ja es kaut kā šādi paironizēju indīgi, tad mani “atlaiž”, ka sievietes ir indokrinācijai pakļāvušās emancipāciju pabeidzot. Un vīrietis viņām kā draugs emocionālai un fiziskai tuvībai nav vajadzīgs. Vīrietis sievietei noder vien kā “zelta zivtiņa”, kurai atdara ar tuvību par vēlmju piepildījumu. Sabiedrības  deindustrializētāji, depopulizētāji un değimeniskotāji uzvarējuši nacionālo valstu pamatu demontējot un dabūnot, tā teikt individus pa vienam “jaunajā pasaules kārtībā”. Transhumanizējot, pirmkārt, sievietes, nākošăs paaudzes būs izaudzētas arvien pašpietiekamākas izdzīvošanai un pašapmierinošākas bez starpdzimumu kontaktiem.)