LABRĪT, mostieties latvieši, Jūs gaida lieli darbi!

2024. gada 14. septembrisAutors: Dags Vidulejs

LABRĪT, mostieties latvieši, Jūs gaida lieli darbi!

septembris 14, 2024

 


Jo ilgāk mēs cīnāmies un izplatām brīdinošu info par pasaules bankas īpašnieku varas tīkojumu totalitāriem plāniem, tik ilgi viņi neuzsāk to galējo realizāciju. Ja Jūs, Draugi lasītu viņu analītisko institūtu izstrādātās programmas. Jūs saprastu stratēģiju privāt baņķieru klanam pasaulē, kas sagrābuši valstu centrbankas, faktiski veic apvērsumu. 


Kas no mums atkarīgs? Ko mēs varam darīt? 

Protams, klausoties tikai WEFiņa “Santa Klausu“ mums var likties, ka vīrs gados nav tik ietekmīgs, cik harizmātiski paziņo slaveno frāzi, ka “Līdz 2030 Jums nekas vairs nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi”, respektīvi: “ Viss piederēs Mums, bet Jūs būsiet tīri ğenētiski modificēti un Jūsu apziņa izstrādās laimes hormonus, kā gaļas lopiem, kuri arī no brīviem radījumiem dabā, nokļuvuši gaļas fermu metāla krātiņos “ir laimīgi” par drošību, ka nav jābēguļo no vilka, nav jākonkurē un vēders vienmēr pilns. “Klauss Santa” no švābijas ir karikatūrisks personāžs, kurš tikai skaļi savā biedējošā Ļeņina stilā (Ļeņins viņa kabinetā pie sienas, tiešām) paziņo tikai to ko Nobela prēmijas laureāti kā Harari savos futuristiskos pētījumos kopā ar dārgāko zinātnes institūtu grupām izplānojuši. Un ja viņu plānā ir miljards āfrikāņus vēl pārcelt uz Eiropu, ko viņi plānveidīgi atbalstot izaudzējuši izbadējušās agresīvās kultūrās, tad viņiem ir pietiekoši daudz kuğu lai tos pārvietotu pamatā uz iztukšoto AEiropu, tad to viņi arī darīs un pārcelšanās naudu nodrošinās. Lai atšķaidītu pārāk gudru palikušo sabiedrību, kas negrib iesaistīties “brāļu karā ugunskurā” pie Melnās Jūras un pašiznīcināties kā izdevās visus sakūdīt tieši 100 gadi atpakaļ. 


Lai latviešiem tajā skaitā būtu uzmanība jāvērš tikai uz ielu cīņām un pēc “ Maslova Piramīdas” apziņas degpunktā nonāktu izdzīvošanas eksistenciālisms. Un otrs viņu ieguvums viltīgaja plānā ir iedzimtos pilsoņus, kas pēc konstitūcijām ir visu dabas bagātību un valstu zemju infrastruktūras līdzīpašnieki, samainīt vietām kā migrantus ar ekonomiskām represijām izsoiežot no savām mājām. Svešas UK un Īrijas zemēs migrējošie latvieši ir otrās šķiras strādnieki kas uz UK zemes un infrastruktūras daļu nepretendē. Latvijā ievestie migranti, savukārt nepretendē uz Latvijas valsts bijušās īpašnieces tautas superbagātībām. Visas stratēğiskās Latvijas valsts bagātības ir vienīgās, kas garantēja Latvijas tautas privilēğijas šai zemē. Bez tām Suverenitāte ir tikai tukša skaņa no nodevēju mutes Saeimā. Latvenergo, Ostas, lauksaimniecības zemes, meži, piekrastes ūdeņi zvejniecībai, dzelzceļi, gaisa ceļi, izrakteņi, kūdra, rūpnīcas ražotnes un pilsētu ēkas un sakaru līdzekļu firmas un soctīkli utt. Tas viss kas tagad jau pieder virsnacionālās kopējās Pasaules Bankas naudas drukātājiem un aizdevējiem- tas dod Viņiem Suverenitāti, jo Centrbanku Centrbanka ir Suverēna un neatskaitas nevienas valsts jurisdikcijai!

Izliktas brīvā akciju tirgū, visas pasaules, ne tikai Latvijas dabas un infrastruktūras bagātības momentā pāriet transnacionās baņķieru “ğimenes” īpašumā. Kāpēc Latvijas pilsoņi to neredz ka 30 gadu plāna rezultātâ no miljonās daļas daudzu triljonu vērtības Latvijas īpašuma līdzīpašnieka katrs latvietis kļuvis par pusbomzi un līdz 2030 zaudēs arī privātauto un privāto dzīves vietu, kas pēdējais itkā pieder, kaut nodokļu un komunālo maksājumi pilsoņiem Latvijā sastāda lielāku summu, nekā dzīvokļa īre neesot saimniekam, ja pēdējie sīkstie latviešu pārcelsies uz migrāciju! Ja šo latviešu Sabiedriskā Doma neredz, tad tas ir dēļ 3 punktiem:

  1. Check ağentūra presē un soctīklos, centralizētā izglītības programmā, ko dzen 11 gadus galvā līdz cilvēks dzīvo virtuālā paradigmā, patieso ainu neredzot, trends tendenči līmenī nespējot saskatīt sistēmiski un cēloņsakarīgi. Bet tiem kas studēnuši socioloğiju politoloğiju labi samaksā un šantažē lai klusē un ļauj publicēt tikai viedokļus, kas Wiki vai citā oficiozā avotā jau publicēti. Izteikt neko bez atsauces uz baņķieru izstrādātās virtuālās realitātes nedrīkst. 
  2. Revolūcija un sazvērestība notiek 30 gadu garumā, paaudzēm nomainoties, nav neviena individa kuram būtu tik gara atmiņa ka viņš atcerētos cik daudz kas piederēja cik lēta bija izdzīvošana, cik daudz bija brīvā laika sev cik maz bija no plānoto miljards absolūti svešas civilizācijas kolonistiem Latvijā. Vardi uzvārot pa grādam katlā tā nespurinās un nelec laukā no verdošās zulas ko pati izšķīstot strebj. (Mazliet pārfrāzēju)
  3. Par to ka Pasaules centr banka un pati naudas sistēma un maksājumu sistēma karšu formā ir privāta un īpašnieku šaurais klans ir Suverēni nepakļaujoties nevienai valsts jurisdikcijai. Šo faktu ir jāslēpj Check ağentūrām, šo faktu kādam minot nokļūsti sazvērnieku pulkā un tiesu izpildītāju “darba laukā” kuriem dzīve jāpadara ar tiesām un nodokļu shēmām brīvo blogeru, kas mēğina opozīcijas partijasvradīt dzīve neieslējama. Uzliekot tik lielus sodus ar vid krimināllietām, lai “runīgo “ pilsoni iegrūstu izūtrupētāju banku rokaspuišu kriminālo piedzinēju un likvidatoru- vienā personā viltus “nacionāļu partijas” upuru statusā. Šis galvenais fakts kam viss pieder ir ārpus masu mẽdiju, izglītības programmas un “politiķu diskusijām”. Slavenais “VALSTS NOSLĒPUMS” ir tautai nezināt vispār par šo cilvēku eksistenci, kā nezinām par neko par Dievu, arī par tiem kas viņi ir kā dzīvo kā viņus sauc un cik valstu budžetu apmērā ir viņu katra triljonāra ğimenes locekļa “kabatas nauda”, kas kļuvuši par “likumīgiem” pašu sarakstītos”godīgos likumis” cilvēces saimniekiem un kādu sazvērestību rezultātā, uzpērkot korumpētus nodevējus politiķus un iesūtot valdības vadībā sagatavotus spiegus un masu mēdiju vadībā provokatorus un izglītības sistēmā un reliğijas vadībā viltus praviešus.


Sazvērnieku baņķieru fondu un mājaslapās balts uz melna rakstīts, lai līdz 2030 gadam varētu veikt pilnu AGENDA 2030 "4 Sabiedriskās formācijas Revolūciju" 2024-2025 gadam ir jāpaveic "dezinformācijas likvidācija" cīnoties ar blogeru neatkarīgiem viedokļiem, kā ar teroristiem, kas vienīgie apdraud pilnu pilsoniskās sabiedrības deorganizāciju, un stingri kontrolētu ordinētu pārvaldes piramīdu ar pašiem baņķieriem jau de jure atzītiem cilvēces saimniekiem Jaunajā Pasaules Kārtībā.


Tātad, tas ko mēs varam darīt, kā pilsoniskā sabiedrība, pagaidām Nacionālā Valstī ar Konstitūciju, ir cīnīties ar Cenzūru, Jūs jau ziniet ka Latvijas cenzūras birojs šo vārdu nosaukumā nelieto. Maksimāli atbalstīt brīvas neatkarīgas info sniedzējus. Atkal izveidot Latviešu jaunus info saitus, latviešu LNT atjaunot, TV 4, visus atlaistos brīvos žurnālistus izvilkt ārā, apzeltīt Lato Lapsu, Aivi, Zveju un katru kurš no simts kovidgudro sarakstā represētiem bija vai vēljoprojām ir drosmīgs par šo brīdināt, kas notiek, palīdzēt atbrīvot no kovidlaiku uzlikto sodu tiesas prāvām par dzīves vietas atņemšanu kā arī man un pārējiem kultūras darbiniekiem, kas nokļūst likvidējamo sarakstā dirnestiem, par šādu neuzmanīgu viedokļu izteikšanu, brīdināšanu un lūgumu pēc palīdzības, kā šajā kārtējā savas dienasgrāmatas lapā, atļāvos, apbižot savus cilvēces kopumâ un katra atsevišķâ individa īpašniekus, jo ja Jūs atdodat pilnu piekļuvi pār savu ķermeni, nezināma sastāva pudelītes tajā pārdurot ādu ievadīt, tad gaidiet vien līdz Jūsu apziņā šis viss notiekošais izraisīs eiforiju un “Santa Klauss” no švābijas solīto pastābīgo ķīmiskās laimes dajūtu esot par lopu fermā, bez nekāda privātīpašuma, realizējot ar viltību to, ko Ļeņinam, Staļinsm un Hitleram un Mao ar spēku neizdevās. 


Jo man iet uzliktas tiesas par dzīvokļa atņemšanu safabricētas ar atpakaļejošiem datumiem, kontus dzēš, raksta draudu vēstules pat bijušie draugi un spiediens ir milzīgs, lai nebūtu ne santīma iztikas. Kaut neko tādu nerakstu un opozīcijas partijās neesmu sastāvējis. Tikai par šiem FaceBook tekstiem. Pieņemu ka citiem blogeriem iet tik pat kā kara laikā. Kontenta radītājiem, kas nepārpublicē, bet paši raksta, taisa pasākumus un plakātus, cik spēka. Apzināti saprotot sekas, ka SwedBank vajās Tevi. Ka noziedznieki iefiltrēti specdienestos no noziedzīgām bankām ies līdz galam un drosmīgus valsts vadītājus, kas aizstāvēs tautu  fiziski likvidēs pēc brīdinājuma atentātiem, katru kas mēğinās atjaunot tautu pašnoteikšanās garantu valstu pārākumu pār pasaules banku piramīdu. 


Mēģiniet saprast, ka karš notiek ne jau bombardējot, kur vienkārši attīra no iedzīvotājiem teritorijas priekš nākamiem citiem iedzīvotājiem. Karš ir tīrā veidā masu slepkavība genocīds, kuru veic provokatori spiegu un nodevēji abu valstu vadībā, pašiem vadītājiem esot tuviem cilvēkiem no viena klana. Nekad karš nav starp cilvēkiem pašiem un nav starp brāļu tautām. Īstais karš vienmēr ir starp aristokrātu baņkieru klanu un pilsonisko sabiedrību. Aristokrātu baņķieru dzimta vienmēr bijusi transnacionāla, virsnacionāla globālistos vai imperiālistos utt saukta. Un viņas pūles saturēt rokās, neatlaist valgu pilsoniskās sabiedrības pašapzimāšanās ceļā- tā vienmēr visos laikos ir bijusi īstā kara darbība. Caur šādu Paradigmu dzīvoju un skatos uz visiem notikumiem. Turi savu ienaidnieku tuvāk kā savu draugu. Lasi skaties viņa plānus, līdz katrā sīkumā redzēsi gudro tālredzīgo pārvaldi. Protams kolosāla tālredzība kā cēloņus ar sekām samainīt un cilvēkiem liekas ka visas nepopulārās likstas notiek pašas no sevis un sabiedrība visu laiku ir gribējusi pati pievilkt dresūras skrūves.


Viņiem- baņķieriem viss bija, viņi tāpat dzīvoja pārbagātībā un vienīgie neko nestrādāja. Visi cilvēki laipni atzina, lai jau tiek, ka viņi drukā naudu aizdod uz procentiem un pārējie uztur viņu priviliğēto stāvikli. Bet tagad biņiem sakāpa galvā, cilvēkus atkal mēğunāt pa soļiem iedzīt koncentrācijas nometnē, visu to pašu ko 100 gadus atpakaļ. Ar naudas palīdzību ko viņi var uzdrukât bezgalīgi daudz, uzpērkot nodevējus, katrā valstī un katrā iestādē un katrā tautā un katrā ğimenē…


Daga privāta DienasGrāmata