Es nezinu, kāpēc pasaules naudas īpašnieki mūs latviešus tā ienīst, ka lēmuši būt vietā nebūt

2025. gada 31. oktobrisAutors: Dags Vidulejs

 1. Es nezinu, kāpēc pasaules naudas īpašnieki mūs latviešus tā ienīst, ka lēmuši būt vietā nebūt. Droši vien par viensētnieka spītu Otrā Pasaules Kara laikā un kovidlaikā strēlnieku un leģionāru cīņu pret Pasaules Naudas Hierarhijas Kārtību. Lai nu kā, bet tikai aklais vai apzināts nodevējs neredz kurp pa solim virza Latvijas pilsoņu tautu uz izzušanu kā nezāles izravējot no Latvijas zemes. Ko līdz makroekonomiskie rādītāji, ka svešās bankas Latvijā pelna arvien vairāk, ja stabils trends, ka aizbrauc un nedzimst titulnācija latvieši. 


2. Kamēr Latvijā algas maksā un naudu sadala svešo triljonāru baņķieri, atalgotas tiek tikai nodevēju visu veidu diversijas pret latviešu tautas izdzīvošanas iespējām Latvijā. To nevar noliegt, ka katrs, kurš iebilst pret ekonomisko un ideoloģisko genocīdu visās frontēs, tas personīgi tiek vajāts. Bet nodevēji Latvijas virspārvaldnieku amatos, kurus atlasa pēc suicidālas pašiznīcināšanās apziņas, starp dažādu minoritāšu cilvēkiem, kas nespēj ne ar ko identificēties, ne ar nāciju, ne ģimeni ne savu ķermeni. 


3. Meli un pašapmāns, sākot ticēt saviem meliem, par kuriem avansā samaksāts. Liekot viltīgi sabiedrībai iekrist lamatās. Latvijas vadoņi cenšas izskatīties, ka kaut ko lemj, kaut patiesībā tikai pilda baņķieru plānu ieviešanu. Morālo principu neesamība, ļauj melno slavēt un pasniegt kā balto, nomainot tautas apziņā morāli, tos kas vislielāko kaitējumu nodara, visaugstāk atalgojot no valsts kases. Pirms vēlēšanām zvēr vienu, bet ievieš diametrāli pretējo. Lemj tikai no šīs dienas aktuālajiem kredītu maksājumiem, apklusinot ar cenzūru katru balsi, kas brīdina pie kā novedīs nākotnē šodien ratificētie baņķieru šantāžas Pakti. Ārējā Latvijas aristokrātu imidža spozme, bez iekšēja stratēģiskas attīstības satura. 



4. Valdībā un Saeimā tiek iefiltrēti spiegu skolās apmācīti oratori, kuru darbs ir iemānīt ar demagoģisku spriedumu un liberālu saukļu palīdzību loģiski kļūdainus izšķirošus tautas liktenim likumus un līgumus. Šiem politikāņiem nemaz neinteresē taisnības meklējumi, bet tikai uzvara cīņā par sava vēlētāja prātiem, nomelnojot saprāta brīdinājumus. Manipulējot ar uzpirktu “žurnālistu” izkropļotiem faktiem, kas publiku paķer uz emocijām. Demogrāfijas jautājumu faktu slēpšana, jo ja diskusijas mēdijos pārnestu uz būtiskākā apspriešanu, tad loģiski, ka Latvijas pilsoņu sociālā organisma bojā ejas novēršana būtu VISBŪTISKĀKAIS VALSTS PIENĀKUMS, kā to paredz Latvijas Konstitūcija. Nepieļaut masu mēdijos un soctīklos Racionālu Argumentāciju demogrāfijas letālajā atmaskošanā. Aizvietojot izdzīvošanas instinkta balsi ar “child free last generation” paškastrācijas ideoloģiju un Melno imigrantu iebrukuma armijas slavēšanas liberālo propagandu.


5. Latvijā ir jāizveido Demogrāfisko Lietu Tautas Fronte, kura izvērtēs visu sociāli ekonomisko sfēru, sagandēto izglītību un politiku, liekot tautas sociālā organisma atražošanu par pamatuzdevumu, izvērtējot katru Saeima Ratificēto Paktu un Līgumu un Likumu, tikai pēc tā iedarbības uz Latvijas sociālā organisma pieaugumu! Bez žēlastības un bez bailēm no baņķieru mafijas šantāžas salaužot visus nodevēju sapīto lamatu tīklus! Tāpat nav jēga baidīties mo viņu uzsūtītajiem kariem un krīzēm, jo ja nebūs latviešu tautas man Latvijas karogs un ģērbonis vien nav vajadzīgs. Arī Latvijas pilsoņi krievi ebreji un romi, sen jau sapratuši, ka latviešu valoda un katviešu tautas pastāvēšana pasargā arī viņus no inkorporēšanas Krievijas Ķīnas autoritārusmā. Tie Latvijas krievvalodīgie, kas atbēguši no KF it sevišķi ir patrioti Brīvai Suverēnai Latvijai, jo viņiem nav atpakaļceļa un viņi saprot, ka ja viņu bērni runā latviski un veido brīvu pašpārvaldošos nāciju ārpus globālistu baņķieru tirānijas, tad V.V.Putinam nav juridiska pamata glābt viņus, atgriežot KF sastāvā. Tāpēc zinu, ka Latvijai ir nākotne, kurā katrs pasaules iedzīvotājs var sapņot kļūt par Latvijas Pilsoni, tāpat kā šodien būt par Šveices vai Luksemburgas pilsoni ir nesasniedzama privilēģija, kuru piešķir tāpat kā Lielbritānijas princim, kā Laimi būt par Dieva izredzēta baņķieru klana pirmdzimto, kam no dzimšanas tiesībām vien lemts būt par citu tautu īpašnieku, drukājot un aizdodot baudu, ko citiem smagā darbā pa kapeikai jāpelna un par kuras saņemšanu jāmaksā procenti priviliģētai naudas sistēmas īpašnieku kastai. Esmu par to, ka katrai tautai un tās vakstij galvenā Suverenitātes funkcija ir savas naudas emisija un sadale par patriotiskiem darbiem savas tautas labā. Tas visu pasaulē noliks savā vietā!



6. Par virsnacionālo baņķieru uzturēto ANO, PVO, WEF, GAVI, UNICEF uc slēpta genocīda Paktiem, kurus privātbaņķieri uzspiež katras valsts vadītājam, kurš valsti ievelk desmitu miljardu parādu jūgā, liekot visu saražoto virsproduktu tērēt ieviešot dažādas totalitāras kontroles formas tautai uzspiežot. Tādā veidā visa Latvijas Valsts varas piramīda kopš 2020.g. sāka strādāt nevis tautas, bet ārzemju baņķieru patiesā labuma gūšanas varas piramīdas darbībai.


7. Šo kropļu ideoloģija ar ko programmē Latvijas bērnus, jāaizvieto ar audzināšanu, ka Laime ir izveidot Ģimeni un radīt savā Tēvu tēvu izkarotajā un iekoptajā Latvijā pēcnācēju saimi ar bagātīgu zemes augļu saimnieku privilēģiju. Ģimeniskais dzīvesveids ir pamats pašiem baņķieriem, kuri gadsimtiem liek savu tautu kā Dieva izredzēto pāri par visu pasaulē un stingri audzina daudzbērnu saimi no bērnības speciālās skolās un reliģiskos ģimeniskos kanonos ar uzvarētāja filozofiju, citas tautas ierindojot resursa zemcilvēku statusā, kuruem lemts būt par apēdamu pakāpienu baņķieru klana varas izaugsmē, depopulācijai nolemtām tautām paklausīgi samierinoties ar aiziešanu nebūtībā uz vēstures mēslaini.



8. Taču Latvijā pie varas ieceltie cilvēki speciālos Sorosa fondos ilgstoši ideoloģiski izaudzināti ir varas piramīdu izkārtojuši ar naudas sadales palīdzību, tā, lai Latvijā latvieši un arī Latvijas citu tautību pilsoņi patrioti nevarētu sevi atražot un būtu spiesti aizbraukt, dodot vietu “Melno aizvietojošo Bruņiniekiem iebrukumam”, kurus ar privilēģijām iepludina pa baņķieru pieprasīto “Zaļo imigrantu Koridoru”. 


9. Vairs necenšos un pat neceru, ka Latvijas pilsoņu vēlētāji aptvers, ka visi Virsnacionālo Baņķieru kabatas Organizāciju Pakti Konvencijas un Līgumi veic genocīdu, ne jau Stambulas Konvencija vien, lai aizvietotu Latvijas īpašnieku tautu. Baņķieru Sorosa un WEF fondos sagatavotie diversanti un spiegi iefiltrēti visu varas atzaru vadībā, kā Nodevēji viedokļu līderi un valstskvīri veic spīdoši pašaizsardzības izdzīvošanas instinkta paralizēšanu.



10. Latvijā pilns ar spoku pilsētām un rajoniem, kur mirstība vairākas reizes pārsniedz dzimstību.


11. Kamēr Latvija ir privāttriljonāru naudas sadales iekšpusē, genocīds tikai eskalēsies. Atjaunot Latvijas Latu, atjaunot Latvijas patriotisko vērtību atalgošanu visaugstāk un nodevēju nogriešanu no finansējuma, kā ārzemju finansu mafijas apvērsuma veicējus. Tik vienkārši, dabūt no suicidālas mazohistiskas sabiedriskās domas ārā, vispirms masu mēdijus un soctīklus, kā Gorbačova laikā, sagruva totalitārais PSRS, tā atausīs pašapziņa arī šodien. Ar brīvu plurālismu, Latvijas virzības stratēģijās, viss momentā sakārtosies, tikko dabūsim no cenzūras- propagandas spīlēm ārā Latvijas pilsoņu sabiedrisko domu.


12. Nekādus melno iekarotāju imigrantus, kuri katrs izmaksā valstij no 500-800 000Eu dzīves periodā, kaut viena Latvijas pilsoņa bērna izmaksas līdz 18 gadu vecumam ir 200 000Eu, kā baņķieru statistiķi aprēķinājuši. Tā kā, vienai daudzbērnu ģimenei ar 4 bērniem, būtu jānovirza viena neizglītotā imigranta privilēģijām tērētā Latvijas nauda. Un nodevējus Saeimā jātiesā, kuri ratificēja Pasaules Migrācijas Organizācijas pazemojošo Paktu, ka ja Latvija neizpildīs aizvietojošās migrācijas programmu un neuzņems migrantus latviešu vietā, tad jāmaksā sods un Valsts Kasei bankrots. 



13. Reāli jaunbūves pa visu Latviju ar super dzīvokļu projektiem ir jāizliek konkursā uz dāvanu daudzbērnu ģimenēm, 10000 daudzbērnu ģimenēm par bērnu saražošanu dāvājot tukšos Rīgas dzīvokļus, mēs iztērētu no budžeta tikai miljardu, kuru K. Kariņš sava koviddiktatūras projekta laikā atdeva Kazino saimniekiem par “negūto peļņu”. Kas ir svarīgāk Latvijas nākotnei, Kariņa ideoloģiskiem biedriem miljardos peļņa Kazino un ārzemju bankās vai daudzbērnu ģimenes? Kuras Latvijā vajā Tiesu izpildītāju un citu orgānu mafija par nabadzību atņemot bērnus un pārdodot uz ārzemēm viendzimuma “ģimenēm”. 



14. Es vispirms izveidotu “Demogrāfijas Tautas Fronti”. Kura visas sabiedriskās kopdzīves sfēras pārtaisītu atpakaļ no Vienotības Progresīvo globālistu kroplībām. Demontējot piespiedu medicīnu, imigrantu piespiedu uzspiešanu, transgenderu izglītības kroplības, cenzūras propagandas mēdijus, ātros ārzemju mafijas banku kredītus, kroplīgo GMO tārpu barību lielveikalu tīklos, svešu karu uzturēšanu, dabas vides gandēšanu ar Eiropas mēslu dedzinātavām un Vēja propelleriem utt, kur skaties tur nodevēju genocīds pret Latvijas pilsoņu kopumu, kas kopā rada tautas dzīvā sociālā organisma aizvietošanu ar citu sociālu un etnisku konceptu.

https://vidulejs.blogspot.com/2025/10/es-nezinu-kapec-pasaules-naudas.html



Dags©️31.10.2025

https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs