Latvija dzīvo bez pilsoniskās galvas
❤️Latvija dzīvo bez pilsoniskās galvas. Tāpēc valda transnacionālie finansisti. Kas tāpat kā Ķīna domā vismaz 100 gadu distancē par katru plānu, kā šahā, kur kombinācija neizbēgami noved ilgtermiņā. Un kas iegūs patieso labumu no šodienas darbībăm? Kas būs patiesā labuma guvēji no Transnacionālu Paktu ratificēšanas? No iesaistīšanās lokdaunā labumu guva tikai privāto triljonāru finansistu ğimenes, divkāršojot triljonu skaitu, pēc farmkompāniju īpašnieku finansu apskates par peļņu 2020-2023. Tagad redzot visu vēsturisko notikumu, kas izmaināja pasauli, vidusslānim atņemot visu paaudzēm sastrādāto, bet naudas sistēmas virsnacionālo korporāciju īpašnieku ģimenēm, nopelnot triljonus uz citu nelaimēm, ko paši saorganizējuši. Tikai izprotot, cik ietekmīgi ir šie baņķieri, kam pieder visa ražošanas, masu mēdiju sistēmas un farmbiznesa kontrolētās veselības aizsardzības struktūras un ietekme uz valstu administrācijām, kuras ir triljonus parādā šiem finansistiem. Izprotot viņu darbības mērogu, no iesākuma līdz nobeigumam, varam nosaukt to par afēru, jo redzam juridisko interešu konfliktu. Viņiem finansējot no vienas kases, gan patogēnu izstrādes Laboratorijas, gan patogēnu apkarošanas vakcīnu izstrādi, gan PVO pandēmiju izziņotājus, gan vispasaules ziņu ağentūras, gan fake zinātniekus, kas karalisku algu saņem no farmmafijas. Gan tiem pašiem finansistiem aizdodot naudu pandēmijas lokdaunu realizācijai visu 196 valstu vadītājiem, lai premjērministri vienpersoniski izdalītu aizņemtos miljardus, viedokļu līderiem un tautsaimniecības nozaru partijas Biedru vadĩtājiem katrā valstī. Gan kontrolējot ieroču policiju un armiju, ar ieroču spēku apspiestu pārējos domājošos pašfinansējošos cilvēkus, kas nepiekrīt piespiedu medicīniskam genocīdam un Valsts suverenitātes atdošanai baņķieru mafijas apvērsumam. No 2020 līdz 2022 cēloņsakarīga darbība ar vienu patiesā labuma guvēju ir viegli saskatāma. Jo šo finansistu darbība ir ilgtermiņa spēle. Atšķirībā no politiķiem vientiesīšiem, viendienīšiem, kas bez izglītības un bez izpratnes no partiju grupējumiem uz pāris gadi nejauši iekļuvuši valstu vadībā. Neko nesaprotot, kā darbojas makrobizness un pasaules pārvalde, caur naudas drukāšanu, kas pieder privātām ģimenēm FRS un Pasaules centrbankā.
❤️Paldies, draugi, par Jūsu haotiskiem izrautiem no konteksta rakstiem. Kuros kritizējiet detaļas un atsevišķu Latvijas ierēdņu noziegumus. Jūsu domāšanas stils, aizpilda svarīgu pilsoņu izglītošanas un pašapzināšanās nišu. Taču Latvijā un pasaulē nav instances, kas objektīvi, cilvēces izdzīvošanas un poteņču realizācijas interesēs pacietīgi apskatītu nākotni, kaut vai desmitgadē, veicat sistēmisku analīzi. Kā to dara ğeniālăkie institūti un zinātnieki, WEF Agenda 2030 plānu ietvaros. Taču ne jau cilvēces labuma gūšanas, bet gan FRS privāt baņķieru transnacionālo korporāciju īpašnieku ğimeņu pasaules kontroles interesēs.
❤️Es arī cenšos skatīties no attālināta redzes punkta, gleznās un un emocionāli sakāpinātos pārdomu tekstos, brīdinot par cẽloņsakarībām un pie kā tendences neizbēgami novedīs. Uz pāris gadu ievēlētiem politiķiem, bez izglītības, vadot Latvijas un citu valstu saimniecības. Pašiem neapzinoties, ka apstiprinot naudas devēju programmas patiesībā kļūst par savas Tautas nodevējiem. Jo transnacionālās iestādes kā PVO, ANO, WEF, Pasaules Valūtas Fonds, FRS, Pasaules Banka utt tiek finansētas no privātpersonām. Tāpēc satrptautiskās Konvencijas un Pakti un Līgumi ir letāli toksiski priekš pilsoniskās sabiedrības. Jo Valstu Suverenitāti aizvieto ar privātas mafijas interešu uzspiešanu. Uz pāris gadu ievēlētie, domāt ilgtermiņā nespējīgie deputāti, dzēš tekošos aktuālos maksājumus. Nav neviena Latvijā, kas izsekotu Līgumu, darījumu un Paktu norisi. No itkā nevainīgas ārvalstu spiegu Fonda zaļās afēras ratificēšanas līdz galarezultātam, desmitgažu šķērsgriezumā, kaut vai. Jo katrs politiķis izrauti balso tikai par divām vienlīdz dramatiskām viltus izvēles uzspiestām, vienlīdz nodevīgām alternatīvām. Tiekot vadītam caur "fake partiju" vadītājiem, kas nokļuvuši finansistu mafijas šantāžas gūstā, vada valsti uz bojāeju, stiprinot baņķieru mafiozo visas dzīves sfēras aptverošo shēmu realizāciju. Latvijas Valsts virzās bez stratēğiskiem plāniem, izpildot tikai baņķieru kabatas organizāciju obligātos izpildes likumus. Automātiski, visu Saeimā ratificējot, vairākos piegājienos. Jo uzskata, ka netiks tautas sirdsapziņas tiesāti, ja reiz Fondi nes vispasaules nosaukumus. Taču tā ir mafija, nevēlēti bezprincipa mafijas darboņi. No tā izriet, ka tās nav tautu vēlētu amatpersonu iestādes, kas pilda cilvēces cilvēku vajadzības. Taču iesākumā bija, gan. Pasaules Veselības Organizāciju koleģiāli finansēja visas 196 dalībvalstis. Taču 2020. gadā pandēmiju izziņoja Gibreciuss, kura iestādi apmaksā farmbiznesa galvenā akcionāra fonds. Gan patogēnu izstrāde, gan patogēnu ārstēšana arī finansējas no viena avota. Kas nesaprot šo cēloņsakarīgo noziedzīgo darbību, tas vispār Neko nesaprot, jo nemāk domāt un secināt.
❤️Vairākas reizes mēğinājām ar interesentu grupu izveidot Politiskās Latvijas Stratēğijas Augstskolu, kurā eventuẽliem deputātiem būtu jāpamācas, kaut vai īsos Latviešu Macionālās Ideoloģojas Kursos. Kā jebkura aroda meistariem, politikas aizkulišu finansistus sākot atpazīt. Zem šādas Augstskolas un Ideoloģijas izstrādes centra, kuras dažādās izveides grupās bija Diplomāts Valdis Krastiņš, Tautas Frontes veterāns Augusts Kűravs uc. Mēğināju veidot savās telpās pa vakariem konceptuālu Latviešu nacionālā egoisma entusiastu klubus ar stratēğiski domājošiem pašfinansējošiem Latvijas neatkarības patriotiem, kā Tautas Frontes veterāna E. Šnepsta Vēlẽtāju Biedrība, kam mērķus bija partiju sistēmu demontẽt. Sākot apzināties, ka no Tautas Frontes Latvijas Neatkarības Latviešu labā nekas nav pāri plaices. Nokļūstot latviešiem vēl lielākā atkarībā kā PSRS. Mūsu Happy Art EUROCLUB telpas izmantoja dažnedažādas partijas, biedrības un Vēstniecības. Kā arī KPV.LV pirmsākumos finansēju par brīvu telpas kā Tautas Kustībai, Lekcijām, diskusijām un konferencēm bez maksas uzturot aparatūru telpas un apkalpošanu. Reklamēšanu soctīklos, lai tikai stratēģisku plānu publiskai izstrādei būtu vieta kur pulcēties. Pašam neiesaistoties nevienas partijas satāvā, reālpolitikas tuvākajos praktiskajos mērķos. Taču KPV uzvarot vēlēšanās visi, kas gribēja atgūt Latvijas kaut daļēju Suverenitāti, tika nobīdīti malā no specdienestiem, slēpjoties aiz Valsts Noslēpumiem, dama nodega dzīvoklis knapi izdzīvojot, citam uzlika sodus, citam nedeva “pielaidi” pārējiem zem nāves bailēm, nokļūstot ārpārvaldes gūstā. Līdz varu Latvijā tāpat paturēja ASV spiegs, kurs vēlēšanās zaudēja. Man arī iet vēl joprojām tiesas, lai neļautu ziedot telpas un manu nesavtīgu darbu uzturot fizisku vietu, kurā varētu publiskas lekcijas un diskusijas plurālisma garā noturēt ārpus partiju interesēm. Kaut arī pats neesmu bijis partiju biedrs, neesmu dabūjis ne santīmu no Valsts, pašvaldību vai partiju finansējuma. Tikai iztiekot no savām gleznām, lai saglabātu daudzmaz neatkarīgu domāšanu, neesot nevienam parādā ne naudu ne pakalpojumu.
❤️DAGA GLEZNAS https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs
❤️Ja Latvijai izdotos izveidot pašfinansētu domāšanas centru, kurā tikai latviešu izdzīvošanas interesēs tiktu kalti nākotnes plāni un atmaskotas svešu valstu un finansau grupējumu nodevīgu aģentu afēras, kas svešu mēdiju telpā latviešiem propagandē letāli bīstamas pašlikvidācijas programmas. Kā viltus nacionālā partija izveidojusi "Zaļo Koridoru', lai plānveidīgi ar ekonomisko genocīdu latviešus izsūtītu svešumā, tos aizvietojiot ar Tuvo Austrumu un Āfrikas pilsoņiem, kuriem Latvijā dod privilēģijas. Savukārt, izveidojot Tautas Politiskās Izglītības Augstskolu, kurā varẽtu, pasniedzēju sastāva vadībā darboties politisko stratēğiju izstrādes patriotu klubs. Latviešiem būtu pretspēks, kas NACIONĀLĀ EGOISMA garā, aizstāvētos. Tad kaut vai būtu viens procents, latviešiem izdzīvot, paturot ilgtermiņā savu valsti. Mēs ğimenē 10 gadus apmaksājām Happy Art Museum EUROCLUB/ Galleria Riga, pašfinansējot, bez sponsoriem. Pārdodot dzīvokļus uzbūvējām Pinakotēkas Laimīgās Mākslas Muzeju nevalstiskai kultūras un sociāli aktīvu biedrību darbībai. Kā Neatkarīgu no baņķieru mfijas nopirktu Valsts struktūru Latviešu Biedrības Namu 21. Gadsimtā. Kurā drīkst izteikt domas, konstatēt reālo politekonomisko situāciju un noformulēt pašaizsardzības stratēģijas. Kurā regulāri bija tikšanās ar diplomātiem, politiķiem un cilvēku tiesību speciālistiem un stratēgiem. Klubā pabija tūkstoši Latvijas Viesu, radās jaunas partijas. Taču sākoties 2020 gadam, KNAB un VID tiesas man personīgi uzbruka ar spiedienu, aizverot, šādus centienus veikli noslāpējot, materiālo bāzi atņemot. Bet uzskatu, ka bez fiziskas lokācijas, svešos masu mēdijos un soctīklos, kas pieder ienaidnieku un konkurējošu tautu pilsoņiem, latviešiem nav cerības izdzīvot, bez drosmīgas Vārda Brīvības un bez visu Latviešu intelektuālo un garīgo spēku mobilizācijas. Latvijai vajadzīga atīstības stratēģiju brīva konkurence, plurālisma garā. Lai Sabiedriskā domā Tautvaldības, Pašvaldības, pilnas Suverenitātes atgūšanas idejas konkurētu ar globālās finansu varas konsolidācijas eskalāciju pēdējā desmitgadē, pārāk lielu patoloģisku varu iegūstot triljonāru privātpersonām.
❤️Vismaz mani visi raksti tiek nobloķēti un noslīkst nebűtībā. Arī Jūsu viedais redzes viedoklis, Draugi, kas cukerberga privāt feisbukā nesasniedz auditoriju. Jo Latvija paļaujoties spiegiem Valdībā, nolikvidēja visas neatkarīgās Latviešu TV studijas un avīzes. Kurās zem totālas cenzūras sloga daudzpolāru viedokļu neesamības, absolūti visa Latvijas Sabiedriskā Doma ir baņķieru mafijas varas sagrābšanas apvērsuma slavināšanas PROPAGANDA. Jo nav iespējas atspēkot masu mēdijos melus un atmaskot korupcijas viltības. Taču svešas valdības rokās sakoncentrētos Latvijas masu mēdijos, ilgo reformu rezultātā, Latvijas Doma pārvērsta par baņķieru apvērsuma Agenda 2030 propagandu. Tie cilvēki, kas nav atkarīgi no mafijas algas, ar saviem rakstiem un uzrunām, palīdzētu apvienoties visiem latviešiem. Pēc 35 gadu lejupieslīdēšanas ārpārvaldē, ir pēdējais laiks kopīgai mērķu nosparaušanai, kā ATBRĪVOJOTIES no PSRS. Tā arī tagad ir jārodas Nacionālās Neatkarības Kustībai. Savas Latvijas Valsts kopsaimniecības loğiskai apsaimniekošanai. Un man vienalga, ko tur ANO, PVO un EU un ASV, apelē pie sirdsapziņas, ka latviešiem jāziedojas, āfrikāņiem atdodot vietu, jo, lūk, viņi sadzemdējuši lieku miljardu, ko baņķieri nolēmuši izvietot AustrumEiropā, kas vēl nav, kā RietumEiropa okupēta ar apmācītu migrantu armiju. Korumpētā Latvijas ierēdņu šķira 35 gados savu algu dēļ pārdevusies un pieņēmusi transnacionālo baņķieru uzspiestos likumus, lai strādīgos latviešus izspiestu no savas seņču izkarotās zemes.
❤️Vēl mūsu ğimenes sastrādātās finanses atņemot, man personīgi nav kur sakarīgi ieguldīties konceptuālā līmeņa strukturālā vienībā, biedrībā, nav vairs pat bāzes, lai izveidotu preses izdevumu, kurā varētu apkopot un uzkrāt stratēğiskās cerīgās priekš latviešiem idejas. Katrā tautsaimniecības un kultűras nozarē vienam redaktoram apkopojot auglīgas idejas Latvijas Nacionālā Egoisma garā. Ja nav Politiskās Stratēğijas izstrādes Augstskolas, tad vismaz konsolidēties ap preses izdevumu, kā Tautas Fronte pirmsākumos nacionālie egoisti apvienojās ap “Literatūras un Mākslas” izdevuma redkolēğiju.
https://vidulejs.blogspot.com/2025/01/latvija-dzivo-bez-pilsoniskas-galvas.html
Dags



%20oil:canvas%20110%C3%97160%20cm%20%E2%92%B8Dags%20Vidulejs%20%E2%82%AC2.100%20EUR%20.jpg)