DAGSⓒSTANDAPS Kas ir Pilsoniskās Sabiedrības Mūžīgais Pretinieks un kā ar to cīnīties?

2025. gada 6. jūnijsAutors: Dags Vidulejs
© DAGS. Kas ir 21. gs TOTALITĀRISMA jaunā forma? Valsts Varas Centralizācijas galamērķis ir KARŠ. https://vidulejs.blogspot.com/2025/06/kas-ir-21-gs-totalitarisma-jauna-forma.html


1. Kas ir tā mūžīgā cīņa par tautas Suverenitātes instrumentu savas Valsts Struktūrā? Kas ir Pilsoniskās Sabiedrības Mūžīgais Pretinieks? Pret kādu pastāvīgo ienaidnieku ir jātur apziņā tautas cīņa par Suverenitāti. Ne jau kaimiņu valstu agresori it Latvijas ienaidnieki, kas viltīgi paliek neredzami. Sabiedrību tikai biedē Valsts nozadzēju apmaksāti melīgi nodevēji Melu Presē un Nodevēji Saeimas ēkā. Pa to laiku kamēr biedē ar kaimiņvalsts potenciālu iebrukumu un apdraudējumu Latvijas Suverenitātei, pa to laiku, īstais ienaidnieks, jau ir gandrīz visus Latvijas Suverenitātes Atribūtus pārņēmis. Tie ir:
A) gan cilvēku Tiesību Brīvību privilēģijas aizsargājošie likumi Konstitūcijā,
B) gan Latvijas Valsts Energoresursi, Dabas Bagātības un Infrastruktūras Objekti,
C) gan Valsts akciju Sabiedrības, Korporācijas,
D) gan Latvijas iekšējais tirgus un preču noiets 1.8 miljoniem iedzīvotāju,
E) gan cilvēku ķermeņi, un izglītota darba spēka spējas potenciāls, kuru izdevies uzaudzēt ar dabas resursu un valsts ieguldītās izglītības resursu tērēšanu,
F) gan cilvēku apziņas, cilvēku Personas Dati, kā Valsts kapitāls, kas ir konvertējams naudā.

Visus šos resursus pārņemot, tiek NOZAGTA VALSTS KASES BAGĀTĪBAS KAPACITĀTE, kas arī ir tā slavenā SUVERENITĀTE.
2. Kas ir Tie, kas tad ir tie DEEP STATE?

Kamēr Latvijas Nacionālā Apvienība un Vienotība ar Satelītpartijām, nevar savu ierēdņu aparātu apmaksāt. Tikmēr Latvijas Nacionālās Partijas apmaksā katru gadu ar miljardu kredītu un mērķprogrammu Fondu grantiem, FRS akcionāri privātbaņķieri. Pretī viņi pieprasa izpildīt viņu Nacionālās pašrealizācijas programmas. Tas ir, lai Latvija kalpo kā bīdāms resurss Izraēlas tautas attīstības potenciālu realizācijai, ne tieši Izraēlai kā valstij, jo tur parastie cilvēki dzīvo tāpat kā mēs, UN GLOBĀLIE BAŅĶIERI moka, ar ierobežojumiem pārtaisot, izraēlas tautas dzīves veidu vēl nežēļīgāk, kā Latvijas tautu. To pierādīja 2020-2022 gada pilotprojekts, kā izskatās jaunā pasaules kārtība. Bet ebreju oligarhi, faktiski ir trans nacionāļi un realizē tikai savas globālās varas intereses. Tas nav ne labi, ne slikti, nelieku vērtējumu, bet tā, tas vienkārši ir. Katrs solis, ko Latvijas Valstij liek darīt, galamērķī piepilda Baņķieru stratēģisko politisko un ekonomisko projektu realizācijāu. Jā, iznāk, ka Latvijas pilsoņi strādā, kā kolonija, patiesā labuma guvēju politiskās ambīcijas realizējot. Un ja globāliem virs nacionāliem baņķieriem vajadzēs, viņi piespiedīs Latvijas NACIONĀLĀS APVIENĪBAS un VIENOTĪBAS Koalīciju atvērt otro fronti Karā, viņi piespiedīs uzorganizēt nākošo pandēmiju un citus Ārkārtas Stāvokļus, kuru laikā pastāvīgi Baņķieri pārņem pilnu kontroli pār Latvijas Valsti un cilvēkiem.



Kas ir Tie, kas tad ir tie DEEP STATE? KO MĒS NEREDZAM, BET KAS APDRAUD UN JAU IR DRAUDUS REALIZĒJUŠI PA 34 GADI UN VALSTI NOZAGUŠI, tātad Latvijas valsts ir viņu un vairs neapdraud neviens Valsts Suverenitāti? Jo Kaimiņvalsts Krievijas Federācijas Valsts arī jau ir tautai klusi nozagta, visi šie 5 Valsts Bagātības atribūti ieskaitot Prezidentu V.V.P. Pie kam KF vadība respektē, kā galveno, šo Starptautisko Banku Tiesību Aktus un Baņķieru īpašuma tiesības. Tā kā Latvijai karš ar KF nedraud, jo viss, kas te ir konvertējams naudā, tas jau pieder Virsnacionāliem Baņķieriem. Ar Ukrainu bija savādāk, jo tā vēl baņķieriem juridiski nepiederēja, tās zeme un dabas bagātības, tāpēc ar KF armiju, kas caur KF prezidenta nodevību, kalpo kā instruments globāliem baņķieriem.


3. Bet Latviju klusi atdeva nodevēji Valsts vadībā. PIRMIE vietējie oligarhi zaudēja cīņu par fiziskiem resursiem, kurus viņi bija privatizējuši. LEMBERGS VISILGĀK SPIRINĀJĀS PRETĪ, ŠĶĒLEM KAUT KO ATSTĀJA un viņš klusē, Šlesers cīnās VĒLJOPROJĀM. Kargins un Krasovickis, Bernis, Fiļs un Rietumu Bankas saimnieki ir vienas nacionalitātes cilvēki ar Pasaules Bankas FRS saimniekiem. Nezinu lietas apstākļus, bet iespējams viņi kā Pasaules Bankas fileāle bija lietas kursā par Latvijas Suverēnā Kapitāla atņemšanu un izpildīja savu misiju. Bet iespējams, viņi bija tādi paši lecīgi Latvijas Lokālisti kā Lembergs, Šķēle un Šlesers, kurus ar baņķieriem pa tiešo padotiem Slepeniem Dienestiem, Latvijā izdevās noklausīties, nošantažēt, nobiedēt ar cietumiem, nomelnot Ārzemju Baņķieru apmaksātajā LTV Panorāmā, lai tauta no viņiem novēršas.

4. Ko es par to domāju? Ja trīs Latvijas Oligarhi būtu vērsušies pie tautas, nožēlojot grēkus, ka būdami jau 1990. gadā izglītoti, kas ir Suverenitātes Faktiskais Īpašums uz kuru starptautiskā Baņķieru Mafija ir "uzlikusi aci", tad tauta aizsargātu viņus. Ja viņi nebūtu privatizējuši Valsts Kapitālu, tad to būtu grūtāk atņemt. Tad ar KF karaspēku, gan draudētu Karš.

5. Un tad OTRĀ ETAPĀ Vienotības Koalīcija nodeba baņķieru šantāžai arī cilvēku resursu ķermeņus eksperimentiem un Personas Datus arī grib atdot Centrbaņķieru Digitālai Kontrolei.

6. Kas ir tik ietekmīgs spēks? Tie ir privātie pasaules banku sistēmas īpašnieki. Kas tik daudz iespiežas katrā Suverēnas Valsts pašā jēgā, to aprijot. Cik neapzinīgi tumsonīgi neizglītoti vai noziedzīgi nodevīgi ir šīs valsts vēlētie deputāti! Kas nodevīgi vai nebūdami absolūti sagatavoti nonāk valsts vadībā. Mūžīgam pretspēkam PadodotIes, vai pat ar gavilēm, atdodot patiesās Suverēnās varas grožus.

7. Visa nauda, šobrīd pasaulē, ir Kredītu Nauda. Kas rodas no kredītņēmēja samaksātajiem procentiem. Tāpēc naudas kopējā kapacitāte nepārtraukti aug. Un FRS vajag piedrukāt klāt jauno no zila gaisa radušos naudas daudzumu. Kuru FRS izmanto, lai kopirktu pakāpeniski absolūti visu, kas tiek izlikts akciju tirgū vai ķīlā.

8. FRS ASV sastāv no 12 Bankām. Taču FRS akcionāri ir privātās bankas. Tāpēc šī banku sistēma jāsauc par Karteli. Tā ir faktiski nenogremdējama. Jo visu laiku var piedrukāt naudu klāt, lai savus līgumos apņemtis noteikumus izpildītu. Turklāt Bankām pieprasījums pēc viņu ražotās naudas vienmēr ir lielāks par viņu apņemtajiem pienākumiem. Taču ražotājiem, Valstīm, privātpersonām un mājsaimniecībām, kas var būt kredītņēmēji, pienākumi pret Bankām, vienmēr ir lielāki par iegūstamo peļņu, jo Banku procentu likme, tiek iegūta bez darba, kā pievienotā vērtība.

9. Tas, ko sauc, par Deep State, ir šie Naudas Emitēšanas Saimnieki, kam rupji sakot, pieder naudas drukāšana. Varu izskaidrot, kā notiek viņu varas koncentrācija. Laiks spēlē jau 100 gadus uz viņiem. Lēnām FRS akcionāruem pārņemot visus pasaules infrastruktūras un dabas objektus. Kā? Pieņemsim kredītņēmējs paņem uz ķīlas miljona vẽrtības 100 K kredītu uz 10% gadā, ķīlā ieliekot adekvātu īpašumu pēc ātrās pārdošanas cenas, kura tirgus vērtība ir daudzkārt lielāka. Taču Bankai operējot ar procentu likmi, tiek radītas perturbācijas, dēļ kurām kredītņēmējs nespēj izpildīt savus pienākumus pret Banku. Gada beigās Banka ”nāk pretī” un refinansē, iedodot jau par 10% lielāku summu, ar kuru segt procentus viņiem. Un tā dažu gadu laikā kredīta ņemtā summa pieaug līdz ķīlas vērtībai. Un Kredītņēmējs jau parādā miljonu Bankai pret miljona ķīlu. Banka vairs nerefinansē un pieprasa nodzēst kredītu, atņemot ķīlu. Dažu gadu laikā pārņemot īpašumus no visiem, kas ņem kredītus. Tā notiek kapitāla pārplūšana Baņķieru rokās, no Valstīm un privātpersonām. Varas koncentrācija, caur īpašumu pārņemšanu, jo tie kam tiesības drukāt naudu, neizbēgami atrāk vai vēlāk kļūs par visa esošā īpašniekiem. Pa 100 FRS gadiem, tas tuvojas.

10. FRS ir nopircis fandrīz jau visus valstu fiziskos aktīvus, infrastruktūrobjektus un korporācijas. 2020 gada Pandēmija pierādīja, ka ir “nopirkti” visu valstu premjēri prezidenti, pirmās amatpersonas, kas roportēja kājās stāvot saviem naudas saimniekiem. Specdienesti pa vusu passuli kā interpols ir FRS akcionāru izpildorgāns, spēja struktūra, kura neatskaitas valstīm, kā “slepenais dienests”.

11. PVO kā FRS Deep State izpildorgāns diriğēja FRS parādi no 2020-2022 visiem prezidentiem ieviešot FRS pieprasīto pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli.

12. Tikai ASV prezidents Donalds Tramps ar speciālo ministru Elonu Masku, uzsāka tikai solīto cīņu ar FRS Deep State


13. Latvijā šobrīd ŠLESERS ir nacionālās lokālistu koalīcijas līderis, kas vismaz lecās pret Ārzemju Banku Kundzību Latvijā, tā ir DEEP STATE cīņa Latvijā. Viņš saprot kas tar reāli ir tas DEEP STATE un ir ar to ticies un publiski uzstājas pret SWEDBANK un Zviedrijā, ASV fiziski reģistrētajām, bet piederošām globālām Bankām. Saprotu, ka tautu neaicina vēl cīņā nacionalizēt Baņķieru Apvērsumā ar viltu, draudiem un šantāžu izkrāpto Latvijas Suverenitātes Kapitālu nacionalizēt atpakaļ, tāpat kā 1990 NACIONALIZĒJA. Saprotu, ka Šlesers tāpat kā Tramps koķetē ar Globālo Baņķieru ģimeni; "Ja Jūs mani neliksiet mierā un neļausiet atgūt ietekmi manā Latvijā, un atkal kļūt par Oligarhi un kaut ko te šiverēt. Tad Es piecelšu kājās, pamodināšu visu tautu un mēs NACIONALIZĒSIM visu, ko Jūs pa Vienotības Apvērsuma gadiem atņēmāt MUMS LATVIJAS OLIGARHIEM.

14. Un FRS Baņķieri ļoti labi saprot Šlesera cīņu un Trampa cīņu un vēl daudzu Eiropas Valstu cīņu par RESURSU pārvaldi un gūto labumu tērēšanu pēc saviem ieskatiem. Un žēl, ka Šlesers nestāsta tautai, patieso cīņu. Tas pierāda, ka viņš netic Tautas Viedumam un domātspējai untautas RĪCĪBSPĒJAI. Un gatavo sev atkāpšanās ceļu: "Ja Jūs man nedosiet atkal Oligarha stautusu, tad kaut ko vismaz ļaujiet te investēt kādu miljardiņu nekustamajā. Un manus dēlus laižiet politikā. Man patiktu, ja Šlesers publiski, kā Tramps pateiktu, kas ir Banku ĀRZEMJU kolonizatori un ka viņš iziet divkaujā, vēršoties pie tautas, apmēram tā, kā Edgars Zveja: "SVEIKA TAUTA! Vai esat gatava ar Aizsargiem vai Zemessargiem mani un manu komandu aizsrgāt, jo man draud kā Trampam un Kenedijam ar atentātiem Baņķieru reālā Mafija. Arī Latvijas slepenie dienesti ir viņu rokās, noklausās, šantažē ģimeni draud noslepkavot tiešā tekstā. Es esmu latvietis un gribu, dabūt mūsu Valsts Suverenitāti atpakaļ. Jā, es gribu būt bagāts un pabarot ģimeni un lai mazbērni aug bez gēnu modifikācijas gēnocīda. Jā, es mīlu Latviju, gribu lai tā plaukst, lai mazais bizness atgriežas Latvijas pilsoņu rokās un Vecrīgas pirmie stāvi ir apsaimniekiti. Jo es ar savu ģimeni TE DZĪVOJU, nevis pie KUOMO EZERA, kā izkalpojušies nodevēji dabū villas un algas ES, NATO, PVO, BANKU struktūrās amatos.


15. Tauta nav "duma" un tāpat kā 1917 izveidotu pašaizsardzības Strēlniekus, Zemessargus un Aizsargus. Tad būs karš reāls, bet mums būs ko aizstāvēt un uzvarēsim vai zaudēsim, bet zināsim par ko reāli cīnamies, ja LATVIJAS KAPITĀLU SADALĪS UZ 1,8 MILJONI GALVIŅĀM. Starp citu Tramps 1,2 tūkstoši dolāru pārskaitīja absolūti visiem ASV pilsoņiem kompensācijai par kovidafēras zaudējumiem. Nevis tā kā KARIŅŠ aizņēmās ar savējiem desmitos miljardus un 900000000 deviņsimt miljonus atdeva kazino "par negūto peļņu" uz tautas rēķina, kur mazam vidējam biznesam uzlika apgrūtinājumus, lai tas bankrotējot iedod kasē asinsnaudu. Un atlaida 60000 cilvēkus, atstājot ģimenes bet iztikas līdzekļiem bojā ejai, par nepiedalīšanos farmeksperimentos. Kur viņš bija pārdevis visu cilvēku ķermeņus kā resursu, kā gaļu, jo vairāk jau nebija ko notirgot.

16. Latvijas oligarhi atšķirībā no Vienotības Šefiem Dombrovska, Kariņa, Levita, Vīķes utt, nezinu konkrēti, kas vēl ir apzinātie Globālisti Vienotības Koalīcijā un kas ir akli instrumenti un debīli rokaspuiši, kas nesaprot lietas būtību "KAS NOTIEK LATVIJĀ".


17. Gobzems, "točno" visu saprata, un gāja pa pilno uz fizisku cīņu, kā ASV IEŅEMOT BALTO NAMU, kā Fraņči, uzsākot fizisku revolūciju un kanādiešu tālbraucēji, ar fūru tankiem, ieņemot Kanādas galvaspilsētu, kā 1990 BARIKĀŽU RĪGU. Arī mēs mākam taktisko cīņas veidu un varoņu Latvijā pietika 1990 un 2022. GLOBĀLISTI ZAUDĒJA UN ATKĀPĀS. tAČU TIKAI PUSSOLĪTI, GATAVOJOT NĀKOŠO SITIENU CAUR PANDĒMISKO VIENOŠANOS utt. Nekur jau viņus Trampam nav izdevies ielkt cietumā vai likvidēt un atņemt viņiem PASAULES NAUDAS SISTĒMU, kas nezkāpēc jau 100 gadus pieder privāti vienai mafijas 'ģimenei".


18. "KAM PIEDER VALSTS?" prasot tautai, nestāstīja tautai līdz galam lietas būtību, tāpat, caur puķu valodu biedēja Globālos Baņķierus, ka piecels tautu un Nacionalizēs, ja viņam "NEDOS PIELAIDI", bet Gobzems bija tik lielu ietekmi arī ieguvis uz masām, ar RODODENDRONU, ka pret viņu uzlaida smago artilēriju, kaut kādu smukulīti miljonāru, kurš iesita visvārīgākajā un aizvīla no viņa sievu un bērnus. Kaut kādu vecu sievieti pēkšņi "iemīlēja" kaut kāds pleijbojs, domāju, ka pret Gobzemu šī hipotēze vai cita, bet kaut kas baigs tika pielietots. Kaut kā tā...


19. Jā, LTV Panorāma ir okupācijas spēku rokās. Bet varam taču samesties vienai BRĪVAI TV studijai. Paņemt atpakaļ darbā brīvos žurnālistus, kas runās par to kas ir, izveidot latviešu apsardzes firmu aizsargu, zemessargu čaļus, kas apsargās Latvijas Patriotus. Nu pacīnamies, iespējas vēl ir. Ja ievēlēs VIENOTĪBAS Koalīciju, tad ar tautas mandātu, nākamāis sasaukums nobalsos par Baņķieru bīdīto PVO Konstitūciju, kā bioterorisma stila pasaules valdības pārvaldi caur bailēm, PASTĀVĪGĀ ĀRKĀRTAS STĀVOKLĪ. Pastāvīgā Komendantstundā kā 2020-2022 paņemot atpakaļ bezkompromisa beztiesiskuma Pavļutu, Ģirģenu, Bordānu, Kariņu un Levitu. Dzelzs Vīru Piecinieku, "sit pieci" ar elektrošokeru, duramo šprici un steku, ja "neliksi uzpurni", nemainīsi dzimumu, neiesi karā, nededzināsi savās mājās visas eiropas mēslus, neizcirtīsi mežus vēja propelleriem, nelikvidēsi govis un neēdīsi tārpus. Ar vārdu sakot, FAŠISMS, komunisms, IR TAS inkluzīvais kapitālisms un TARNSHUMĀNISMS. Tie nav joki, bet reāla VIENOTĪBAS KOALĪCIJAS apņemšanās iet pastāvīgā Ārkārtas Stāvokļa Vienpersonīskās Ministru Prezidenta pārvaldes sistēmā, ko pierādīja 2020-2022. gadā.

20. Domāju vajag kaut kādu NACIONĀLO ATBRĪVOŠANĀS PADOMI izveidot visiem saliekot galvas kopā, kas daudz maz saprot REĀLO KARU, kas Latvijā jau gandrīz pilnīgi zaudēts. Ja NACIONĀLĀ PADOME, tīri konsultatīva iestāde, sauktu lietas īstajos vārdos un apspriestos publiski, KAS NOTIEK LATVIJĀ? Un ko mēs tīri pragmatiski soli pa solim varam darīt lietas labā. Uztaisītu BRĪVO MIKROFONU, lai iesaistītu kā 1990 barikāžu laikā visu tautu.



ⓒ DAGS www.artmajeur.com/dags (ziedojums, nopērkot zīmējumu vai gleznu, kas ir vienīgais iztikas avots, jo nekad iestādēs neesmu strādājis un savā mūžā "algu" saņēmis neesmu. PĒDĒJĀ GADĀ IZSTĀŽU MARATONA LAIKĀ KATRU MĒNESI PA LIELAI IZSTĀDEI, nevienu gleznu neesmu pārdevis, jo caur  ART MAJEUR fraņču galeriju gribētāji ir, bet nomaksājot viņu procentus, nodokļus, apdrošinājumu un ceļa naudu iznāk ka rāmju pirkšanu vēl piemaksāju un esmu mīnusos. BET STARP CITU BADOTIES IZRĀDĀS IR VESELĪGI UN UZMUNDRINA ARĪ KĀJĀM STAIGĀŠANA BEZ AUTO UN BEZ SABIEDRISKĀ TRANSPORTA DĀRGAJĀM BILETĒM Lai varu turpināt šādu neatkarīgu viedokli izteikt. Jo par laimi Latvijas Kultūras Kapitāla Fonds vakardien atkal atteica jebkādu finansējumu, jau 35 gadu no manas radošās dzīves absolūti visu finansējumu ir atteicis. Arī Dantes Dievišķās Komēdijas ilustrācijām 21.gs kā "NEaktuālām". Arī KOPPROJEKTAM PAR Nākotnes Cilvēka Dzimšanu Latvijā. Kā arī ikgadējam ART RIGA FAIR, ko 12 gadu organizējam. Acīmredzot, es Dags, esmu vissliktākais gleznotājs Latvijā, jo katrs kaut ko vismaz ir dabūjis no Valsts Fonda miljoniem. Mani kolēģi, pat simtos tūkstošu, taču tikai tie, kas jau tā saņem milzu algas esot arī ierēdņu darbā pie globàlàs àrpàrvaldes Koalícijas. Esmu tātad arī visneaktīvākais riskējot ar dzīvību atmaskojot banku mafijas nedarbus, ko vajadzētu žurnālistiem veikt pētot noziedzīgas Valsts varas nodošanas shēmas. Jeb arī Valsts Kultūras Fonds un Rīgas Domes Kultūras departaments dzīvo kādā citā realitātē, ne tajā, kas svarīga Latvijas pilsoņiem, kur izšķiras “būt vai nebūt”. Bet par laimi VKKF E. Vērpes kungs ir atteicis, jo tikko es saņemtu naudu, man nāktos apklust un māt turbo globālistu karodziņus, kā pārējiem māksliniekiem.) 



ⓒ DAGS www.artmajeur.com/dags

ⓒ DAGS https://youtu.be/QvaC2Fx8I0g

ⓒ DAGS https://vidulejs.blogspot.com/2025/06/kas-ir-21-gs-totalitarisma-jauna-forma.html

rakstiet Whatsapp +37129595885 [email protected]