Latvijas cenzūras diktatori laikam beiguši darboties, bez likvidētā diversantu USA ID finansējuma.

2025. gada 9. martsAutors: Dags Vidulejs

FaceBook sākās brīnumi. Tiek atgrieztas atpakaļ manas pastāvīgi dzēstās publikācijas. Pat gleznas ar saturu drīkst rādīt. Arī iziet Live ļauj. Acīmredzot Latvijas sabiedriskās domas konceptuālais komandcentrs RE:CHECK RE:BALTIKA kopš šā mēneša vairs netiek finansēts. Un bez USAID Sorosa spiegu diversantu miljardiem, Spriņģes kundze un Raudsepa kungs ar pārējiem baņķieru apmaksātiem aģentiem, bez karaliskiem honorāriem nekropļo Sabiedrisko domu vispirms Facebook. Cenzori vairs negrib par brīvu dzēst latviešu brīvās balsis un sēdēt cietumā, ja arī Latvija būs spiesta atgriezties pie pirms kovidfašisma konstitūcijas.

Es šos intelektuālā darba nodevējus uzskatu par personīgiemienaidniekiem, kā manas kultūras darbinieku arodbiedrības kaunu. Arī man personīgi ir tik žēl, ka tik daudz manu publikāciju pazuda un neatkarīgo Latvijas blogeru apgānītās reputācijas neviens nereabilitēs. Arī ar tiesām neļāva kovidafēras ierobežojumos vairs strādāt manam uzņēmumam, atņemot 30 gados sastrādāto.

Pēc 2020-2024 informatīvā kara Latvijā, tik daudz foršu cilvēku, kas palika nelokāmi drosmīgi reputācijas sagrautas apsaukājot katru godīgo par SAZVĒRNIEKU, KOVIDGUDRO, FOLLIJCEPURĪTI, MELI, NEPATIESAS INFORMĀCIJAS IZPLATĪTĀJU utt. KAUT VISI ŠIE EPITETI ATTIECINĀMI UZ LATVIJAS POPULĀRĀKIEM VIEDOKĻU LĪDERIEM UN ŽURNĀLISTIEM, KAS TAUTAS ATMIŅĀ TIKS IERAKSTĪTI KĀ MŪŽĪGIE KANGARI un NODEVĒJI. Tik daudz foršu cilvēku izsūtīti ar represijām no Latvijas, tik daudz pasēdējuši cietumos par sirdsapziņas brīvību. Ulme, Gobzems, Pļaviņš, Vasiļevskis izlauzās cauri cenzūrai un dabūja pa pauri visvairāk, jo mācēja atrast pareizos vārdus un pretsoļus nodevējiem. Lapsa, Brēmanis un citi opozīcijas čaļi katrs savas profesijas zināšanu līmenī tagad visskaļāk pārņēmuši stafeti cīnoties ar tirāniju. Bet MĒS ESAM SIMTOS TŪKSTOŠI. Vēljoprojām, tādi kā, arī manās publikācijās mazāk trāpīgi, bijām simtiem un tūkstošiem Latvijas tautā, kas turpināja cik spēks strādāt tikai uz kovidfašisma finansētāju apvērsuma atmaskošanu. Es vairāk saprotu par cilvēku tiesību pārkāpumiem salīdzinot Latvijas likumu sagrozījumus ar Nirnbergas Prāvā noformulētiem principiem, kā mērīt cik punktos ieviests fašistkomūnisms. Specializējos savos pētījumos tikai uz cenzūras noziedzīgo komandcentru, kurš tautu konceptuālā vadības līmenī noved šizofrēniskā stāvoklī, kad bez pieejas realitātei Sabiedriskā doma dzīvo iepotētā propagandas iedomu pasaulē, nesmeļot pieredzi reakcijā atpazīstot savu ienaidnieku. Tāpēc šos 4 gadus kā brīvmākslinieks, bez īpašumiem palicis, pilnu darba laiku pavadīju tikai lasot, studējot, konspektējot, tulkojot baņķieru Virsnacionālo fondu WEF, PVO, ANO, Hopkinsa Univera, Lancet, FRS, Black Rock, CIP, USAID, Rotšildu fonda, Gavi, Rokfelleru Fonda, Geitsu Fonda uc pirmavotus, kuros visu valstu vadītājiem tika apmācīti paņēmieni, kā karot ar savām tautām. Mēģinot aptvert, kā Latvija tiek slēpti vadīta no baņķieru apmaksātu pseido Virsnacionālo Paktu Konvenciju un saistošau likumu ratificēšanas Latvijā, kas saistoši virs Latvijas Suverenitātes. No Publiski pieejamiem komandcentra pirmavotiem, visu laiku, cik nu spēks bija pilnas darba dienas mājsēdes gados tikai tulkojot un rakstot, gleznojot Latvijas līdzcilvēkiem, alternatīvu LTV Valdībai piedāvājot. Taču mans rakstu domu izklāsta stils ir pārāk didaktisks un tiem kas paši nestudē, nepieņemams. Es nemīlu TikTok īsos video un paviršibu. Klausos un lasu, Draugi, tikai tos, kas arī mēģina cēloņsakarīgi izklāstīt kā redz nodevēju apvērsumā iesaistīto izveidoto sistēmu. Kad Facebook pastāvīgi tiešraidēm nobloķēts. http://vidulejs.blogspot.com . Tik daudzi apmānītie Mārtiņi Rītiņi zudējuši biznesus un dzīvības. Kas man atgriezīs Tēvu, kuru kaut kādi kovidmediķi iemeta lifta šahtā, atvainodamies ka grūduši steigā ratiņus bet slimnīcas lifts nestrādājis. Taču prēmiju droši vien dabūjuši. Zaudējumi Latvijas tautai 2020-2024 ir lielāki nekā 1940- 1945 II Pasaules Karā.

Nākošie pēc X tīkla un Facebook, vārda brīvību atgūs Latvijā sociālie tīkli, tad avīzes, radio. Līdz LTV televīzijā lustrāciju izvērst, atlaižot un tiesājot 2020-2024 sazvērniekus nodevējus žurnālistus un viedokļu līderus būs visgrūtāk, jo tie ir gudri, ģeniāli manipulatori. Absolūti bezsirdsapziņas cilvēki, kas apzināti dzinā bojā ejā latvijas cilvēkus, ciniski vēljoprojām kūdot un ceļot paniku. Nekaunoties, ka viņu hipnozes ēnā Latvija zaudēja visus suverenitātes atribūtus izņemot karogu, ko atguvām, noņemot no valsts iestādēm zili dzelteno. Latvijas viedokļu līderiem ir šausmīgi bail, jo Baidens paspēja Fauči induļģenci pret tiesāšānu parakstīt. Geits par naudu nopirka Āfrikā diplomātisko neaizskaramību, bet Latvijas Sabiedriskās Domas kropļotājiem nav diplomātiskās neaizskaramības. Starp citu iet process par Baidena atzīšanu par lemtnespējīgu un anulēt visus viņa parakstītos likumus. Diez vai Latvijā kovidlaika Premjēru un Prezidentu arī varēs kā padzīvojušus atzīt par lemtnespējīgiem? Bet Kovidlaika kara pret tautu dzelzsministrus spēka gados bezkompromisa beztiesiskumu sadisma ieviesējus, nevarēs attaisnot apziņas īslaicīga aptumsuma slimības. Kopš 2020 ar Ministru Prezidenta Speciāliem likumu vienpersoniskiem grozījumiem zaudējām tautas kontroli pār savu Latvenergo, aizņemtos Kariņa 20 miljardus nāksies vēl mazbērniem atdot ar verga darbu. Ja neizdosies uzgrūzt aizņēmumu no Latvijas tautas uz Vienotības koalīcijas deputātiem. Kā atgūt Latvijas suverenitāti garantējošos likumus, tradīcijas un valsts īpašumus?

Cīņa starp ASV pamodušos tautu un Eiropā vēl valdošo, augstāko amatpersonu deputātu, prezidentu, premjēru karteli, kas no baņķieru izplānotā apvērsuma uzpirkti un sagatavoti diversijām pret savām tautām. Šoreiz izskatās, ka ASV runā to ko loģisku dara, tas nav sagatavoto krīžu teātru cēliens, bet cīņa ir īsta, ne jau starp putinu un zelenski, bet starp ASV un ES vadītājiem, kas vēl apmātībā mēģina turēties pie Klausa Švāba WEF skolā iemācītā totalitārisma ieviešanas plāna. Visi ES vadītāji paņēmuši no baņķieriem tik lielu naudu miljardiem kredītus, ka turpina pildīt zvērestus pasaules naudas sistēmas privātbaņķieriem un neatkāpjas ne no PVO, kovidafēras, ne no klimat fašistu afēras ne no karu kurināšanas, ne no plāna likvidēt skaidro naudu un piekrist FRS privātkantora spiedienam piekrist, ka digitālo valūtu visi cilvēki aizņemsies no Pasaules Centrbankas. Manā izpratnē visu šo safabricēto Ārkārtas afēru mērķis ir, novērst uzmanību no klusumā kara ēnā straujas digitālās valūtas ieviešanas procesa. Baņķieriem Karu Afēru ēnā ieviešot visā pasaulē vienotu centralizētu digitālo naudu, kuru visām valstīm aizdos FRS privāt centrbankas triljonāru ģimenes. Tas ir 2020-2025 patiesās finansu Revolūcijas mērķis. Jo pat Krievijā neskatoties uz sankcijām KF prezidents kā puišelis klausa un ievieš Pasaules Centralizēto digitālo apmaksas vienību, caur kuru jau daudzās valstīs tiek kontrolēts katrs cilvēks. Ja nevakcinēsies, vai neiesi karā, vai rakst;isi vārda brīvības jautājumus Tev atslēgs QR koda pasaules centrbankā kartiņu un Tu būsi uz ielas bez darba bez pārtikas, jo skaidrās naudas iespējas veikt darba darījumus vairs nebūs. Pie kam ar "Zaļo Koridoru" Latvijas vadība atvērusi durvis migrantu iebrucēju armijai, kam bezmaksas privilēģijas, latvijas pilsoņu apmaksātas, pašdiem latviešiem svešumā pelnot naudu, ar kuru Tēvzemē uzturēt migrantu armijas iekarojumus.

Tā kā CĪŅA VĒL NAV GALĀ. Jāseko ISLANDES paraugam. Pie manis Brauca mākslinieks Ulfurs un dzīvojot ART RIGA FAIR laikā pie manis darbnīcā stāstīja: "Mēs ISLANDĒ, sasaucām Tautas Pilnu Sapulci milzu laukumā, sabrauca visi pilsoņi. Lai caur biļeteniem nevarētu noviltot. Nobalsojām, ka VISA ZEME, DABAS BAGĀTĪBAS UN INFRASTRUKTŪRAS OBJEKTI PIEDER. TAUTAI. Un visi starptautiskie Pakti, Slepenās Konvencijas un Nodevēju gļēvi noslēgtie līgumi ar svešiem naudas maisiem, NAV SPĒKĀ, ieliekot cietumos visu vadību un centrbaņķierus, nacionalizējot ISLANDI atpakaļ Islandes tautai. Faktiski atbrīvojoties no saujiņas koloniālās pārvaldes. Un neatzīt desmitos miljardu viltus parādus, nodevēju itkā aizņemtos parādus no privātpersonām. Jo par to izlietojumu nav audita, vai vispār nav pierādījuma, ka digitālā parāda nauda ienākusi. Lai par to atbild pats premjērs personīgi, kurš parakstīja aizņēmumu. Islandes tauta izvirzīja Tautvaldības jaunas nekorumpētas struktūras. Izvēlot nevis partijas, bet uzticamus vietējos cilvēkus. Tos kas ar svešām pasēm zvērējuši uzticību centrbaņķieru diversantu fondiem, izraidot no Islandes. Visu saimniecisko un sabiedrisko dzīvi tagad kontrolējot pašai tautai". Par Islandes varonību mēdijos noslepenota iinfo, lai citas tautas neņem piemēru.