DAGSⓒSTANDAPS Kas ir Pilsoniskās Sabiedrības Mūžīgais Pretinieks un kā ar to cīnīties?
1. Kas ir tā mūžīgā cīņa par tautas Suverenitātes instrumentu savas Valsts Struktūrā? Kas ir Pilsoniskās Sabiedrības Mūžīgais Pretinieks? Pret kādu pastāvīgo ienaidnieku ir jātur apziņā tautas cīņa par Suverenitāti. Ne jau kaimiņu valstu agresori it Latvijas ienaidnieki, kas viltīgi paliek neredzami. Sabiedrību tikai biedē Valsts nozadzēju apmaksāti melīgi nodevēji Melu Presē un Nodevēji Saeimas ēkā. Pa to laiku kamēr biedē ar kaimiņvalsts potenciālu iebrukumu un apdraudējumu Latvijas Suverenitātei, pa to laiku, īstais ienaidnieks, jau ir gandrīz visus Latvijas Suverenitātes Atribūtus pārņēmis. Tie ir:
A) gan cilvēku Tiesību Brīvību privilēģijas aizsargājošie likumi Konstitūcijā,
B) gan Latvijas Valsts Energoresursi, Dabas Bagātības un Infrastruktūras Objekti,
C) gan Valsts akciju Sabiedrības, Korporācijas,
D) gan Latvijas iekšējais tirgus un preču noiets 1.8 miljoniem iedzīvotāju,
E) gan cilvēku ķermeņi, un izglītota darba spēka spējas potenciāls, kuru izdevies uzaudzēt ar dabas resursu un valsts ieguldītās izglītības resursu tērēšanu,
2. Kas ir Tie, kas tad ir tie DEEP STATE?
Kamēr Latvijas Nacionālā Apvienība un Vienotība ar Satelītpartijām, nevar savu ierēdņu aparātu apmaksāt. Tikmēr Latvijas Nacionālās Partijas apmaksā katru gadu ar miljardu kredītu un mērķprogrammu Fondu grantiem, FRS akcionāri privātbaņķieri. Pretī viņi pieprasa izpildīt viņu Nacionālās pašrealizācijas programmas. Tas ir, lai Latvija kalpo kā bīdāms resurss Izraēlas tautas attīstības potenciālu realizācijai, ne tieši Izraēlai kā valstij, jo tur parastie cilvēki dzīvo tāpat kā mēs, UN GLOBĀLIE BAŅĶIERI moka, ar ierobežojumiem pārtaisot, izraēlas tautas dzīves veidu vēl nežēļīgāk, kā Latvijas tautu. To pierādīja 2020-2022 gada pilotprojekts, kā izskatās jaunā pasaules kārtība. Bet ebreju oligarhi, faktiski ir trans nacionāļi un realizē tikai savas globālās varas intereses. Tas nav ne labi, ne slikti, nelieku vērtējumu, bet tā, tas vienkārši ir. Katrs solis, ko Latvijas Valstij liek darīt, galamērķī piepilda Baņķieru stratēģisko politisko un ekonomisko projektu realizācijāu. Jā, iznāk, ka Latvijas pilsoņi strādā, kā kolonija, patiesā labuma guvēju politiskās ambīcijas realizējot. Un ja globāliem virs nacionāliem baņķieriem vajadzēs, viņi piespiedīs Latvijas NACIONĀLĀS APVIENĪBAS un VIENOTĪBAS Koalīciju atvērt otro fronti Karā, viņi piespiedīs uzorganizēt nākošo pandēmiju un citus Ārkārtas Stāvokļus, kuru laikā pastāvīgi Baņķieri pārņem pilnu kontroli pār Latvijas Valsti un cilvēkiem.
9. Tas, ko sauc, par Deep State, ir šie Naudas Emitēšanas Saimnieki, kam rupji sakot, pieder naudas drukāšana. Varu izskaidrot, kā notiek viņu varas koncentrācija. Laiks spēlē jau 100 gadus uz viņiem. Lēnām FRS akcionāruem pārņemot visus pasaules infrastruktūras un dabas objektus. Kā? Pieņemsim kredītņēmējs paņem uz ķīlas miljona vẽrtības 100 K kredītu uz 10% gadā, ķīlā ieliekot adekvātu īpašumu pēc ātrās pārdošanas cenas, kura tirgus vērtība ir daudzkārt lielāka. Taču Bankai operējot ar procentu likmi, tiek radītas perturbācijas, dēļ kurām kredītņēmējs nespēj izpildīt savus pienākumus pret Banku. Gada beigās Banka ”nāk pretī” un refinansē, iedodot jau par 10% lielāku summu, ar kuru segt procentus viņiem. Un tā dažu gadu laikā kredīta ņemtā summa pieaug līdz ķīlas vērtībai. Un Kredītņēmējs jau parādā miljonu Bankai pret miljona ķīlu. Banka vairs nerefinansē un pieprasa nodzēst kredītu, atņemot ķīlu. Dažu gadu laikā pārņemot īpašumus no visiem, kas ņem kredītus. Tā notiek kapitāla pārplūšana Baņķieru rokās, no Valstīm un privātpersonām. Varas koncentrācija, caur īpašumu pārņemšanu, jo tie kam tiesības drukāt naudu, neizbēgami atrāk vai vēlāk kļūs par visa esošā īpašniekiem. Pa 100 FRS gadiem, tas tuvojas. 10. FRS ir nopircis fandrīz jau visus valstu fiziskos aktīvus, infrastruktūrobjektus un korporācijas. 2020 gada Pandēmija pierādīja, ka ir “nopirkti” visu valstu premjēri prezidenti, pirmās amatpersonas, kas roportēja kājās stāvot saviem naudas saimniekiem. Specdienesti pa vusu passuli kā interpols ir FRS akcionāru izpildorgāns, spēja struktūra, kura neatskaitas valstīm, kā “slepenais dienests”.
11. PVO kā FRS Deep State izpildorgāns diriğēja FRS parādi no 2020-2022 visiem prezidentiem ieviešot FRS pieprasīto pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli.
12. Tikai ASV prezidents Donalds Tramps ar speciālo ministru Elonu Masku, uzsāka tikai solīto cīņu ar FRS Deep State
14. Un FRS Baņķieri ļoti labi saprot Šlesera cīņu un Trampa cīņu un vēl daudzu Eiropas Valstu cīņu par RESURSU pārvaldi un gūto labumu tērēšanu pēc saviem ieskatiem. Un žēl, ka Šlesers nestāsta tautai, patieso cīņu. Tas pierāda, ka viņš netic Tautas Viedumam un domātspējai untautas RĪCĪBSPĒJAI. Un gatavo sev atkāpšanās ceļu: "Ja Jūs man nedosiet atkal Oligarha stautusu, tad kaut ko vismaz ļaujiet te investēt kādu miljardiņu nekustamajā. Un manus dēlus laižiet politikā. Man patiktu, ja Šlesers publiski, kā Tramps pateiktu, kas ir Banku ĀRZEMJU kolonizatori un ka viņš iziet divkaujā, vēršoties pie tautas, apmēram tā, kā Edgars Zveja: "SVEIKA TAUTA! Vai esat gatava ar Aizsargiem vai Zemessargiem mani un manu komandu aizsrgāt, jo man draud kā Trampam un Kenedijam ar atentātiem Baņķieru reālā Mafija. Arī Latvijas slepenie dienesti ir viņu rokās, noklausās, šantažē ģimeni draud noslepkavot tiešā tekstā. Es esmu latvietis un gribu, dabūt mūsu Valsts Suverenitāti atpakaļ. Jā, es gribu būt bagāts un pabarot ģimeni un lai mazbērni aug bez gēnu modifikācijas gēnocīda. Jā, es mīlu Latviju, gribu lai tā plaukst, lai mazais bizness atgriežas Latvijas pilsoņu rokās un Vecrīgas pirmie stāvi ir apsaimniekiti. Jo es ar savu ģimeni TE DZĪVOJU, nevis pie KUOMO EZERA, kā izkalpojušies nodevēji dabū villas un algas ES, NATO, PVO, BANKU struktūrās amatos.
15. Tauta nav "duma" un tāpat kā 1917 izveidotu pašaizsardzības Strēlniekus, Zemessargus un Aizsargus. Tad būs karš reāls, bet mums būs ko aizstāvēt un uzvarēsim vai zaudēsim, bet zināsim par ko reāli cīnamies, ja LATVIJAS KAPITĀLU SADALĪS UZ 1,8 MILJONI GALVIŅĀM. Starp citu Tramps 1,2 tūkstoši dolāru pārskaitīja absolūti visiem ASV pilsoņiem kompensācijai par kovidafēras zaudējumiem. Nevis tā kā KARIŅŠ aizņēmās ar savējiem desmitos miljardus un 900000000 deviņsimt miljonus atdeva kazino "par negūto peļņu" uz tautas rēķina, kur mazam vidējam biznesam uzlika apgrūtinājumus, lai tas bankrotējot iedod kasē asinsnaudu. Un atlaida 60000 cilvēkus, atstājot ģimenes bet iztikas līdzekļiem bojā ejai, par nepiedalīšanos farmeksperimentos. Kur viņš bija pārdevis visu cilvēku ķermeņus kā resursu, kā gaļu, jo vairāk jau nebija ko notirgot.
16. Latvijas oligarhi atšķirībā no Vienotības Šefiem Dombrovska, Kariņa, Levita, Vīķes utt, nezinu konkrēti, kas vēl ir apzinātie Globālisti Vienotības Koalīcijā un kas ir akli instrumenti un debīli rokaspuiši, kas nesaprot lietas būtību "KAS NOTIEK LATVIJĀ".
17. Gobzems, "točno" visu saprata, un gāja pa pilno uz fizisku cīņu, kā ASV IEŅEMOT BALTO NAMU, kā Fraņči, uzsākot fizisku revolūciju un kanādiešu tālbraucēji, ar fūru tankiem, ieņemot Kanādas galvaspilsētu, kā 1990 BARIKĀŽU RĪGU. Arī mēs mākam taktisko cīņas veidu un varoņu Latvijā pietika 1990 un 2022. GLOBĀLISTI ZAUDĒJA UN ATKĀPĀS. tAČU TIKAI PUSSOLĪTI, GATAVOJOT NĀKOŠO SITIENU CAUR PANDĒMISKO VIENOŠANOS utt. Nekur jau viņus Trampam nav izdevies ielkt cietumā vai likvidēt un atņemt viņiem PASAULES NAUDAS SISTĒMU, kas nezkāpēc jau 100 gadus pieder privāti vienai mafijas 'ģimenei".
18. "KAM PIEDER VALSTS?" prasot tautai, nestāstīja tautai līdz galam lietas būtību, tāpat, caur puķu valodu biedēja Globālos Baņķierus, ka piecels tautu un Nacionalizēs, ja viņam "NEDOS PIELAIDI", bet Gobzems bija tik lielu ietekmi arī ieguvis uz masām, ar RODODENDRONU, ka pret viņu uzlaida smago artilēriju, kaut kādu smukulīti miljonāru, kurš iesita visvārīgākajā un aizvīla no viņa sievu un bērnus. Kaut kādu vecu sievieti pēkšņi "iemīlēja" kaut kāds pleijbojs, domāju, ka pret Gobzemu šī hipotēze vai cita, bet kaut kas baigs tika pielietots. Kaut kā tā...
19. Jā, LTV Panorāma ir okupācijas spēku rokās. Bet varam taču samesties vienai BRĪVAI TV studijai. Paņemt atpakaļ darbā brīvos žurnālistus, kas runās par to kas ir, izveidot latviešu apsardzes firmu aizsargu, zemessargu čaļus, kas apsargās Latvijas Patriotus. Nu pacīnamies, iespējas vēl ir. Ja ievēlēs VIENOTĪBAS Koalīciju, tad ar tautas mandātu, nākamāis sasaukums nobalsos par Baņķieru bīdīto PVO Konstitūciju, kā bioterorisma stila pasaules valdības pārvaldi caur bailēm, PASTĀVĪGĀ ĀRKĀRTAS STĀVOKLĪ. Pastāvīgā Komendantstundā kā 2020-2022 paņemot atpakaļ bezkompromisa beztiesiskuma Pavļutu, Ģirģenu, Bordānu, Kariņu un Levitu. Dzelzs Vīru Piecinieku, "sit pieci" ar elektrošokeru, duramo šprici un steku, ja "neliksi uzpurni", nemainīsi dzimumu, neiesi karā, nededzināsi savās mājās visas eiropas mēslus, neizcirtīsi mežus vēja propelleriem, nelikvidēsi govis un neēdīsi tārpus. Ar vārdu sakot, FAŠISMS, komunisms, IR TAS inkluzīvais kapitālisms un TARNSHUMĀNISMS. Tie nav joki, bet reāla VIENOTĪBAS KOALĪCIJAS apņemšanās iet pastāvīgā Ārkārtas Stāvokļa Vienpersonīskās Ministru Prezidenta pārvaldes sistēmā, ko pierādīja 2020-2022. gadā.
20. Domāju vajag kaut kādu NACIONĀLO ATBRĪVOŠANĀS PADOMI izveidot visiem saliekot galvas kopā, kas daudz maz saprot REĀLO KARU, kas Latvijā jau gandrīz pilnīgi zaudēts. Ja NACIONĀLĀ PADOME, tīri konsultatīva iestāde, sauktu lietas īstajos vārdos un apspriestos publiski, KAS NOTIEK LATVIJĀ? Un ko mēs tīri pragmatiski soli pa solim varam darīt lietas labā. Uztaisītu BRĪVO MIKROFONU, lai iesaistītu kā 1990 barikāžu laikā visu tautu.
ⓒ DAGS www.artmajeur.com/dags
ⓒ DAGS https://youtu.be/QvaC2Fx8I0g
ⓒ DAGS https://vidulejs.blogspot.com/2025/06/kas-ir-21-gs-totalitarisma-jauna-forma.html
rakstiet Whatsapp +37129595885 [email protected]




