Minhenes baņķiera skaidrojums kā darbojas politekonomisko grupējumu škiru cīņas "Darvina barības kēde".
2024. gada 3. novembris•Autors: Dags Vidulejs
- Prasīju vienam vācu baņķierim, kā viņš redz Latvijas ierēdņu grupējuma attīstības vēsturi kopš 1990. gada? Dīters skaudri jautāja: "Vai neapvainosies, kā latvietis? Paskatīsimies no malas bez nacionālā lepnuma jūtām, ka latviešiem ir sava valsts. Bet apskatīsim kā to citi redz no citām valstīm, ka 30 gados uz 1,8 miljona iedzīvotāju uzkundzējies tikpat liels aparāts kā uz 100 miljoni iedzīvotājiem Vācijā. Izveidots jaunaristokrātu ierēdņu virsslānis. Izglītotais politekonomiskai analīzei pēc šķiru cīņas teorijas, izklāstīja savu redzējumu, latvijas sabiedrību šķērsgriezumā preparējot no patiesā labuma gūšanas interesēm, sadalot pa šķirām:
- "Visi tie, kas 1990 laupīja uz ielām, saprata, ka vajājot biznesu un uzņēmīgos cilvēkus, var labi dzīvot, kā reketieru šķira. Prasot daļu no sastrādātās peļņas par "apsargāšanu". Par apsargāšanu no viņiem pašiem, "Jumts" pakāpeniski kļuva par apsardzes firmām. Pēc tam, sapratuši, ka to var leģitimizēt likumīgi, izveidoja partijas, lai iekļūtu Latvijas Parlamentā. Un visbeidzot izveidoja nodikļu slepenpolicijas visādus dienestus, kur simttūkstošos kā tiesu izpildītāju grupējumi ar ieročiem apstaigā visus strādājošos, moca gadiem liekot verga darbu vīnu greznā eiro ierēņa dzīves veidu apkalpojot vergot. Līdz apetīte aug 90 grupējumu izveidotām "partijām" un sapratuši, ka var miljardos kredītus grābt "obšķagam" sadalei. Līdz visbeidzot izdomāja, ka visiem strādājošiem, kā Ādolfs plānoja, var uzlikt uzpurņus, sabāzt 5minūšu getto, ja reiz viņi latvie;si kā lopi fermā klausa ko ar viņiem darea, un likt strādāt bez algas par špricīti ēdiena vietā."
- Kad vēl darbojās Latvijā Likums. Pietika izgaismot afēru vai varas ierēdņa alkatīgu rīcību un tālāk darbojās likums automātiski. Tagad ir atšķirība Latvijā, ka izglītotie redz tumsā tumšos darbus, taču neesot likuma varai tautas rokās, varas ierēdņu alkatīgās afēras uzrādījušo, viņu aizstāvju likums vajā afēru izgaismotājus. Tā ir būtiska atšķirība Latvijas valsts pamat iekārtojumā. Afēru izgaismošana Latvijā noved pie izgaismotāja tiesāšanas.
- Ultraglobālisti ministri Karriņš ar Pavļiks un Ugu Dampi un piespiedu "medicīniskās policajas", kopā ar Spriņğotāju rečekistu saimniekiem Sorosa bankā un Facebook tehnoktrātu dienestos, visi nogājuši pagrīdē atkal gatavot nākamo pandēmijas superbiznesu. Kamēr kara rūpniecības īpašnieki uz skatuves kāš naudu ražošanai un vecajiem buržuāzijas peļņas un varas avotiem kara biznesā. Šie divi varas grupējumi ASV cīnās par sabiedrības atbalstu. Taču naudas sistēmas īpašnieki, "vecās karaļu ğimenes" kā gladiatorus ar naudas aizdošanu un slepeniem dienestiem konkurējošos abus grupējumus uztur un kūdot vada.
- Migrācija uz Latviju ir tikai pēdējo 4 gadu UltraKariņa globālisma ierocis un karś pret latviskumu Latvijā. Rietumos tas nostrādā, jo rezonē ar impēriju pilsoņu vainas apziņu, kas iedvesta par Tuvo Austrumu un āfrikas valstu ekspluatācijas koloniālās politikas periodu. Latvijā tas neizies cauri, jo nav vainas apziņas pret miljardiem kaimiņu kontinenta saražotiem agresīviem jauniem vīriešiem. Jo paši latvieši visu laiku kolonija esam. Tikko iesēdinās vai izsūtīs no Latvijas kā svešu interešu nodevīgus aģentus antikonstitucionālos Spriņğotājus Sorosrečekistus, brīvā diskusijā uzplauks latviešiem atziņa ka mums ir cenzūras rečekistu iepotēta verga atziņa, ka jāiet labprātīgi bojā, atdodot šo zemi migrantu miljardam, kam atļauts desmit bērnu ģimenes veidot un kam apsolīta šī Latvijas Dievzemīte. Kad ASV atkal aizliegs cenzūru, to nāksies pildīt arī Latvijas grupējumiem pie varas. Un tas tāpat kā Gorbačova "atklātības un vārda brīvības" perestroikā momentā nojauks bandītu grupējumu varas iestādes. Tikko cilvēki drīkstēs publijski apspriesties, par to kas tiešām svarīgs, "kas notiek Latvijā?" Veselīgs nacionāls Egoisms un izdzīvošanas instinkts aizvērs robežas, ko baņķieru "tautu pārvietošanas genocīda mūžīgie plāni" vadot krievu un baltkrIevu specdienestus iesūta Latvijā kā okupăcijas ieroci migrantu sagatavoto armiju.
- Kā pretoties? Kā latviešiem izdzīvot? Kā individam latvietim izdzīvot? Kā izdzīvot un noturēties savā zemē kriminālo grupējumu parvaldes presinga ekonomiskās vajāšanas apstākļos? Kā globālo baņķieru apvērsumu novērst un Latvijā arestēt kovidfašistus? Būtībā godīgs sods visiem lokdaunlaika aktīvistiem, kas nopelnīja uz tautas moku rēķina, būtu sodīt ar viņu pašu citiem vēlēto dzīves veidu. Lai būsterus katru mēnesi saņem no 'brīnumzupas' un lai nēsā uzpurni pastāvīgi un bez kuku koda viņus nelaist ne tramvajā, ne veikalā. Tas ir viss sods. Lai uz viņiem izlieto par miljardiem iepirkto bananafikusa dārgo eliksīru.
- Rinkēviča pārvaldes laikā nav problēmu. Vismaz nespundē komendantstundās, neliek uzpurni un ļauj apmeklēt ģimenes un pabarot slimos kaimiņus. Cilvēknīdēju grupējums globālo baņķieru varā atbīdīts pagaidām malā, griež zobus un klusībā ar saviem emisāriem Latvijā gatavo atkal nākamo totalitārisma uznācienu. Taču šogad fiziski Cilvēku liek mierā. Jā, uzliktā finansiālā nasta lielu nodokļu, sadomātu komunālo maksu un pārtikas cenu formā liek no kaut kā atteikties. Atsacījos no auto, no maksas kultūras apmeklējumiem, no tenisa, no baseina, no jaunu drēbju pirkšanas, pietiek ar krājumiem, no sabiedriskā transporta, pārejot uz velosipēdu. Ar meitu ēdam łoti maz vienreiz dienā un mēnesī neticami maz pārdesmit eiro. Dzīvoklis ir privāts un komunālo pakalpojumu maksa, nodokłi par dzīvokli, kā arī pārtika, kopā sastāda varbūt kādi pāris simti mēnesī. Ar viena ierēdņa mēneša algu varam gadu dzīvot. Taču viņi to redz un rokās apakšā safabricējot kovidlaika nodokļu sodus uz kuru pamata atņemt vēl vieniestabas dzīvokli koka mājā maskačkā, kuru nocenojuši uz 9 tūkstoši ātrās pārdošanas kadastra vērtību. "Gards kumoss" ko ekonomiskā genocīda kolektoriem nospēlēt kazino un dabūt prēmiju no zviedru baņķieriem, par vēl vienas latviešu ģimenes izputināšanu un izsūtīšanu emigrācijā pelnīt Latvijas ierēdņu aizņemto 20 miljardu parāda procentu atmaksu.
- Kovidfašisti atkal mēģina iebiedēt tautu ar gripas sezonas ikgadējo šķaudīšanu, jo cilvēkiem īsa atmiņa, ka tā mūžīgi aukstā sezonā notiek ķermeņa pašattīrīšanās. Uga Dampis ar perevošķiku naudu iztērējuši, atkal vajag pandēmiju ministram Pavļikam, villas būvēšanai ar kovidgultu miljoniem naudas nepietiek, visiem liberāļiem vajag atkal atņemt cilvēkiem biznesus un dzīvokļus. Tiesu izpildītāji kazino iepriekšējos miljonus nospēlējuši. Gaida tikai komandu no baņķieru Harisas, lai Latvijā atkal ieviestu komendantstundas ar uzpurņiem un atkal apstaigātu ar elektrošokeriem strādājošos pašfinansējošos ģimeniskos latviešus un atņemtu dzīvokļus. Tā bija ārkārtas stāvoklī ieviestā vienpersoniskā MP legalizētā lokdauna likuma grozījumu iespēja izšķirot, kas ir lojāli baņķieru apvērsumam tiem sadalīt 20 miljardu kredītu naudu. Bet tiem, kas pretojas jaunajam Švāba kovidfašismam, tiem atņemt visu īpašumu par nodokļu nemaksāšanu lokdaunā, jo strādāt neļauj, bet nodokļus pieprasa dubultā.
- Vai Latvijā izdosies iesēdināt kovidfašistus, kad alkatīgās afēras beneficiārus izdosies pilnībā atmaskot vispirms ASV? Vai izdosies atņemt kovidfašistu tiesas izpildītāju laupījumu, ko kovidfašisti izrēķinoties ar saviem politiskiem oponentiem atņēma, izputinot ekonomiski katru, kurš neļāva ieviest Jauno Pasaules Kārtību, kas pēc būtības ir tā pati vecā Hitlera un Staļina komendantstundu programma dabūt kā ebrejus visus parastos cilvēkus getto un piespiedu medicīniskiem eksperimentiem ar cilvēku ķermeņiem un apziņu?"
- Tā Minhenē viens vācu baņķieris izskaidroja situāciju Latvijā redzot no malas, pēc būtības sadalot sabiedrību pa interešu grupām, kas gūst patieso labumu no jebkura "politiska lēmuma" ieviešanas dzīvē. Aiz kurIem stāv alkatīgu bandītu legalizētu partiju formas afēras. Aiz kurām stāv starptautiskās baņķieru mafijas "krusttēvi". Kā šajā gala etapā līdz 2030 gadam, iebiedējot cenzūras apstākļos, ar spēka dienestu ieročiem draudot, plāno galēji izputinot, ekspropriēt visu sastrādāto no "pašfinansējošām strādājošām pilsoniski paklausīgām" ģimenēm, pēcāk tām vēl uzkraujot "septiņkārt palielinātu nekustamo nodokļu" parādu nastu, ko arī pēc īpašumu zaudēšanas latvijas bandītu vergam, izsūtījumā jāatstrādā sūtot naudu uz Latviju, jaunaristokrātu bandu supergreznā dzīves veida uzturēšanai. Lai braukātu ar tādiem limuzīniem uz savām supervillām, kādu Vācijas bagātās lielvalsts ierēdņiem ne sapņos nav. Pēc Darvina "barības kēdes" teorijas, apskatot politekonomiskās šķiras Latvijā, kuras uz kuru rēķina eksistē.

