PROGRESĪVO VIENOTĪBAS MAZDĒLU LATVIJAS un RĪGAS ATTĪSTĪBAS DOKTRĪNA:
PROGRESĪVO VIENOTĪBAS MAZDĒLU LATVIJAS un RĪGAS ATTĪSTĪBAS DOKTRĪNA:
https://vidulejs.blogspot.com/2026/06/progresivo-vienotibas-mazdelu-latvijas.html
1. Yes, mūsējie uzvarēja. Mēs Progresīvie pārņemam stafeti no Vienotības. Jā, mēs esam labākie! Mēs jau sen bijām to pelnījuši. Beidzot mēs būsim bagāti! Visi mūsu bērnu bērni būs nodrošināti. Latvija ir sapņu zeme, Leiputrija. Visiem draugiem un radiem, klases biedriem mēs izlīdzēsim.
2. Mēs tagad tikām pie Rīgas Domes un Valsts nekontrolēta budžeta kases. Jā, mēs to esam pelnījuši. Tik grūti mums tas nāca. Vajadzēja ārzemju baņķieru apmaksātos speckursos un WEF jauno pasaules līderu skolā pie Švābonkuļa apgūt Sociālo inženieriju ar Re:Check Re:Baltika Spriņģes tantes cenzūru. Bet izdevās apmācīties, kas tagad būs jāievieš. Yes, mēs to paveicām! Lūk, gaišā nākotne mums. Beidzot ieiesim Lielajā Resetā.
3. Progresīvai jaunai Aristokrātijai izbrīvēsim “zaļos rajonus”, bet zaudētājpartiju rīdziniekus ieliksim “5minūšu Getto” Maskačku pārbūvējot aiz restēm, kā jau Rumbulā vēsturē reiz izdevās.
4. Mācīsimies no mūsu progresīvā sencīša Ļeņina un pārsauksim vienkārši veco, jaunā ideoloģijā un nomainīsim izkārtnes un saimniekus: “кто был никем, тот станет всем». Jā, Dziesmu Svētku tradīciju un iestrādi pārņemsim un apvienosim ar Progresīvo Praidu. Ziemas Svētku ģimenisko tradīciju pārsauksim par viendzimuma stipro ģimeņu Svētkiem. Sieviešu Dienu par viendzimuma mīlas Valentīndienu. Un aizskarošos “Mātes Dienas” svētkus aizliegsim svinot “Vecāks nr.1 un Vecāks nr.2”. Uz visām skolām sazīmēsim transhumānistu viepļus, kā Tērbatas ielā, ar ragiem un uzrakstiem: “Tu Latvijas bērns, esi Slieka!”
5. Jā, dzīve ir nežēlīga, būs upuri, būs zaudētāji kultūrā, izglītībā un biznesā, kas visu sastrādāto zaudēs. Rīga tagad ir mūsu un visi likumi tiks pārrakstīti. Jā, tagad Rīga ir tikai mūsējo partijas uzņēmēju Rīga. Jā, Rītiņš kaut ko būvēja visu mūžu un Ķirsons, bet tagad tas viss ir mūsu, mēs atbalstīsim ”savējos imigrantus” un “svešie kļuvušie Latvijā Latvijas pilsoņi” lai iznīkst.
Normunds Bergs uzbūvējus globāla mēroga Latvijas uzņēmumu, SIA FORTECH( SAF dibinātājs), bet Mūsējo Progresīvo saimnieki Pasaules Bankā atzina ka Latvijai nav nākotnes Ekektronikā un mēs Berga super uzņēmumu noraksim ar dubultnidokļiem un Lidostas teritorijā Berga ieguldītos miljonus “Latvijas Silikona Ielejas izveidei” neatbalstīsim, jo Sorosa papus neļāva Latvijā atstāt Ražotājus un konkurētspējīgus ģēnijus uzņēmējus, kas varētu globālā tirgū kaut mazāko daļu atkost latviešiem. Uzņēmējs, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas vadītājs Bergs uzskata, ka pēdējā laikā “gaudu koris” un žēlošanās par sliktu situāciju valstī un uzņēmējdarbības vidi ir informatīva kara sastāvdaļa. Bet mēs Progresīvie sakam: “kara nav”, jo nav uzņēmējiem Kariņa totalitarizētā likumdošanā instrumentu kā pretoties mūsu globālistu baņķieru kolonizācijai. Visi valsts varas četri atzari tiesa, prese, parlaments un ministru kabinets ir konsolidēti zem subordinētas transnacionālo privātbaņķieru korporāciju varas diktāta, dalot visiem naudu caur vaksts kredīta noteikumu šantāžu ratificētos Līgumos, Paktos un Konvencijās. Punkts un Āmen. Yes! Tas nu ir nodarīts iepriekšējā Siliņas Ašerādena valdībā un nu mums rokas brīvas uznākt uz skatuves.
6. Mums būs jauna Progresīvo tārpu pārtika skolās, jauna “team building” izglītība ar pārģērbšanos pretējā dzimuma drēbēs un jauna kultūra un transgenderu māksla. Mūsējais “Cilvēks Suns” ar draugu kvadrajoberi Vējoni un Daini Īvānu lēkās demonstrācijās pa Brīvības pieminekli, dzers koka kolu, apskausies un ries uz bērniem par 30K euro stundā no “Zaļo” ministra kases. “LAST LATVIAN GENERATION CHILD FREE”.
7. Mēs pārrakstīsim vēsturi, visus Raiņus izmetīsim mēslainē no bibliotēkām un lasīsim Levita “Kopotos Rakstus” par multilaterālismu, multikulturālismu un iekļaujošo imigrantu semītu valsti un Kariņa Latvijas nākotnes ekonomikas “Viedo Deindustrializāciju ar xEiropas mēslu dedzinātavām Stopiņos un vēja propelleriem Daugavas HES vietā, kuru Siliņas pēctecim steidzīgi jāpaspēj privatizēt”.
8. Mākslas Muzejā būs jauna Progresīva direktore Lāces vietā, kas izmetīs ārā visus vecos audeklu elkus, izkarināsim Venēcijas Fallus.
9. Jā, mūsu šefiem no Pasaules Bankas Sorosam, Geitsam un Epstīnam ASV un Eiropas valstīs tiesas un atmaskojumi, cietums un genocīda Nirnbergas mēroga spriedums pret cilvēci, bet mēs Progresīvie Latvijā vēl varam izspēlēt Pasaules Migrācijas Organizācijas afēru sr melno imigrantu miljonu iepludināšanu. Mēs Prigresīvie ar mūsu trumpi “Abu Mēri” vēl varam otrreiz izspēlēt” Dzīres Mēra Laikā” ar uzpurņiem dabūt atpakaļ dzelzs vīru supermeņu piecnieku Pavļutu Ģirģenu un Bordānu. Un Sorosam iedot otru Trīszvaigžņu Ordeni. Kuru 1990.g. Neatkarības dibinātājam A. Ulmem nācās pārdot, lai nomaksātu 20000Eu sodu par puķu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, “Dubultpilsoņu apvērsuma” gados no 2020.g-2022.
10. Būs privāto centrbaņķieru FED Rokfellera un Rotčaildu miljardu kredīti, priekš narkotiku legalizācijas, onlain kazino un cilvēku imigrantu tirdzniecības pārvietošanas uz Latviju. Apgūsim vēl desmitiem miljardu kredītus, iztērēsim Briškena Pālim bkakus vēl vienu iedzenot, sekosim mūsējā vektoram, sadalīsim uz partijas biedru galviņām, pa 4 valdīšanas gadi Latvijā un “Adje”.
11. Tāpat, kā Kariņš “nolika letiņus uz ausīm”, un prom ar KF miljardiera privātlidmašīnu uz globālista Karla Bilta kantori “siltā aldziņā” iekortelējies. Kā visi apkaunojušies ar nepopulāriem lēmumiem tiek uz ES amatiem pie “Kuomo Ezera”. Globālos baņķierus ASV lokālistu administrācija atmaskojusi un notiesājusi, bet mēs, Latvijas Progresīvie visus uzņemsim Latvijā un uztaisīsim te transhumānistu sātanistu Epstīna Sektas piederīgiem Paradīzīti.
12. “Pa Spundi barotiem un mucā turētiem” laviešiem, iedosim Spundi par kultūras šefu. Spundi no Rīgas Domes varas koalīcijas deputātu. Miljonus vērto Čiekurkalna vēsturisko ūdenstorni ar 3000m2 zemi un tamlīdzīgus sabiedriskos objektus, ēkas atdosim par brīvu Partaige Nosem Spundem, lai “Spundē iekšā”, lai bez nodokļu maksām veido jauno imigrantu kultūru un mošejas priviliģētiem valsts pabalstā dzemdējošiem aizvietojošiem “Melniem bruņiniekiem”. Bet privātiem uzņēmējiem gadu desmitos pašfinansētos īpašumus noreiderosim un sadalīsim partijas biedriem, ja reiz mēs Vēlēšanās uzvarējām un stulbā latviešu tauta mums atdeva kontribūcijā budžeta kasi un visus kopīpašumus. Uzvarētājus netiesā, Vilkus ieliekot par aitu ganiem.
13. Kaut kāds Vidulejs te sēž, Rīgas uzņēmēju sanāksmē, bet viņš “nav ierubījies “spēles noteikumos” Rīgas budžeta apguvē, “otkatos, protekcionismā un partiju melno kašu turētāju darījumos”. Bet nekas lūzeri paši vainīgi, ka nestājās mūsu partijā. Šitādi retrogradi nesaprot Jauno Pasaules Kārtību, ka partijniekiem nav nekas jāstrādā, tikai jātiek “pie šprices” un viss būs. Ko taupa taupītājs, to laupa laupītājs. Redz, tie pašfinansējošie darba rūķi, ne uz to uzlika un re, visu zaudēs! Jā, Viduleju ģimene uzbūvēja privātu Laimīgās mākslas muzeju par miljonu, pārdodot visas ģimenes dzīvokļus un dāčas un rukājot pa būvkaukumiem ar pašu darbu, gadu desmitiem ieguldīja Rīgas mākslas gadatirgū, bet tagad mēs to nezāli izravēsim un ValstsKvīri ar piešūtām krūtīm parādīs, kas ir īsta Simtsdzimumu Laimīgā māksla. Viendzimuma partijas biedrenei apmaksāsim 200000euro uz trīs dienu izstādi, ārpus konkursa Īstās performaņču Mākslas gadatirgu, lai to gadiem pašfinansēto iestrādi pašfinansējošiem kultūras darbiniekiem atspiež.
14. Jā, valsts bezmaksas bērnu dārzus aizvērsim un uzdāvāsim partijas biedriem, lai tie nopelna ar maksas bērnu dārziem un dzimstību pārtrauc. Jā, pensionārus pārcelsim uz mežu, kā pasakās viduslaikos savus padzīvojušos ragavās aizveda un atstāja ar pakaļā iedurtu labprātīgi pieņemti patogēnu eitanāzijas šprici. Ja reiz Imantas iedzīvotāji protestē pret Krematoriju dzīvojamā rajona vidū. Jā, vēl par mežiem. Rīgas mežu izstrādes līgumos tur dažs ieguldījis mūža darbu, bet mēs pārslēgsim uz “mūsējo” partijas biedriem, un nosponsorēsim, jauniem uzņēmējiem, lai tie tagad kļūst stāvus bagāti, un “mūsējie” tiesu izpildītāji uzliks ar atpakaļejošu datumu sodus un apgrūtinājumus, lai “viņējo” mazākumā palikušo partiju biedri visi bankrotē.
15. Yes, Vienotības partijas Kariņa komandas uzņēmēji uz vakcīnām uz testiem, uz uzpurņu ražošanu un uz bankrotējošo ģimenes uzņēmumu ekspropriācijas rēķina nopelnīja miljardus, vēl “raspiļījot” desmitus miljardu Valsts kredītu. Tagad “Mūsu laiks” “Progresīvo” progreresīvais laiks.
16. Yes, mūsu taisnība uzvarējusi. Tos mazākumu minoritātes, melnos neizglītotos bandās organizētos imigrantus, ko Eiropa un ASV deportē un izsūta, tos narkolegalizētājus, kazino laimētājus, ātro kredītu augļotājus, gēnu modificētās pārtikas ražotājus, farm teroristus, transgenderus, un visus Epstīna sātanistu Sektas izdzimteņus, ko gadu simtiem ģimeniskie heteroseksuāļi apspieda, tos mūsējos mēs celsim godā politikā, kultūrā un biznesā, izglītību pārrakstot. Atdodiet mums savus bērnus un mēs Latviju iekarosim bez neviena šāviena.
17. To ko neizdarīja gadsimtis ne vācu baroni, ne krievu cari un komūnisti, to paveiksim mēs baņķieru etnosa fanātiķu transhumānistu mafijas ielikteņi, līdz 2030 gadam, kā to piepras Black Rock Larry Finks.
18. Tikai mūsējiem būs finansējums un gods, amati un valsts nauda. Tradicionālos segreģēsim un ar “cancel culture” izsvītrosim no valsts un pašvaldību algām un grantiem.
19. Tagad ir “Mūsu Laiks”. “Rīgas Laiks” filozofiem žurnāls atņemts un aizklapēts un sabiedriskā doma un latviskā morāle debilizēta ar cenzūru un trans propagandu. Tagad “Rīgas Laiks” ir mūsu trans Progresīvo “Rīgas Laiks”. Paldies, Rītupam un Tīronim par nosaukumu.
20. Jā, atkal simtiem Rīgas pirmo stāvu mazie uzņēmēji aizvērsies, un latviešu mirlas aiztīsies uz Īriju un UK. Bet “mūsējie” kebabisti ievāksies, paldies, lai slavēts Kungs un Tētīts Soross, Geits un Epstīns, Āmen!
21. Bet tāda ir dzīve, “savējie” visu iegūs, bet “ne mūsējo” partiju pārstāvniecībām nāksies tuvākos 4 gados visu zaudēt. Kā teica mūsu Kariņ Levita papus: “Naudas būs vairāk kā jebkad”, sāksim arī uz rīdzinieku rēķina Rīgas Domi ievilkt 600 miljoni parādos, savējiem Pasauls Bankas onkuļiem par prieku, ķīlā atdodot, visu, kas vēlēšanās zaudējušiem rīdziniekiem piederējis. Yes, bet mūsējie rullē! @актуальное
😊