Kultürvide un vizuālās reklāmas pilsētvidē, uzrāda sabiedriskās apziņas garīgās veselības vai slimuma skalā temperatūru
2025. gada 18. maijs•Autors: Dags Vidulejs
Dags Vidulejs Rūja pievienoja 2 jauni fotoattēli, kas tika uzņemti: 1. aprīlis plkst. 14:25
Iedvesmai tramvaja pieturās stendi, garām braucot šausminoši. Laikam kara propaganda, Rakstīts pie jēlas gaļas “Nenokavē”, super brīvdienas, tā teikt, pasteidzies kļūt par lielgabalu gaļu, atverot karā otro fronti ar 100x lielāku kaimiņvalsti.
Esmu iemācīts ar kritisko domāšanu, aiz katra Latvijas valdības soļa sajust baņķieru interešu spalvaino roku: "garām braucot ieraugot jēlu gaļu izšķaidītu asociācija ar izšķaidītiem karavīriem ziņās. Labāk būtu priecīgs iearaudzīt asociāciju par pliku porno seksu sarkanā miesas krāsā, bet likās ciniski, ka LTV sabiedriskā domā iepotē garīgu patoloğiju it visā, pat uz reklāmstabiem zemapziņu aicina pašiznīcināšanās karā, kā uz super piedzīvojumu, kuru var nokavēt, jo tas drīz var beigties, Trampam to atņemot karotgribētājiem"
Domāju, ka kultürvide un vizuālās reklāmas pilsētvidē, uzrāda sabiedriskās apziņas garīgās veselības vai slimuma skalā temperatūru. Tā kā valsts priekšstāvji kaut kādu apstākļu kopuma dēļ ir garīgi slimi, tad visi viņu finansējuma pakļautībā esošie iestādījumi pilda Saeimas un valdības komandas. Ja deputāti katrs personīgi iekļūstot Saeimā, kļūst pilnīgi neadekvāti dezorientēti individi, tad, ko viņi var piespiest darīt pakļautībā esošajiem pilsoņiem? Tikko deputāti pirms daži desmiti dienām nobalsoja par rezolūciju, ka ir 100 dzimumu cilvēki. Tas pierāda ka šīs personas ir dezorientētas laikā un telpā, vairs nezinot pat kas viņš pats ir. Nav bijis vannā, vai līdz sirmam vecumam nav spugulī apskatījies zem jostas vietas, dzīvojot pa kvalifikācijas paaugstināšanas provokatoru un valsts nodevēju kursiem. Neķer realitāti. Ja baņķieru Sorosu fondi par finansējumu kredītiem liks deputātiem pašizkastrēties, mainot dzimumu Latvijas valdošā koalīcija dēļ naudas kredīta izdarīs to pilnā sastāvā, rādot piemēru tautai. Ja liks līdz pēdējam latvietim aiziet bojā, vienīgiem atverot otro fronti, karu uzsākt ar 100 reiz pārspēkā lielāku kaimiņtautu, jā, deputāti izdarīs to izdzēšot tautu no kartes un atstājot tukšu zemi transnacionāliem baņķieriem. Kas, ja iegribēs, vai jau ir ieplânojuši uz tukšu Latvijas teritoriju pārvietot, piemēram, tikpat lielu palestīniešu tautu, ko viņi nezina kur bāzt. Vai tā ir 21.gs tikai fantāzija? Nē. Iztīrītā no populācijas Ukrainas austrumdaļa to pierāda. Jūs domājat iztīrīt Latviju pakaunēsies? 80 gadu atpakaļ nepakaunējās ar lopu vagoniem vest ārā latviešus kā gaļu. Svešie pārvaldnieki nepakaunējās 2020-2022 ieviest totalitāru fašistisku diktatūru, aizbildinoties ar tagad ASV pierādītu viltus pandēmijas afēru.
Latvijas deputāti neko nelemj, pat Eiropas Savienības deputāti, kam formāli pieder vara Latvijā, arī neko nelemj. Pat ja būtu lemttiesības, tiek atlasīti cilvēki ar negatīvu IQ kaoacitāti. Vienīgais deputātu darbs ir izdomāt viltus ieganstus, kā “iesmērēt” ar viltu Latvijas tautai pašiznīcinošas programmas, vienu par otru trakākas jau piekto gadu. Ko Pasaules Bankas īpašnieki ir WEF forumā likuši ieviest, tas arī tiek pa pussolītim ieviests, punkts punktā. Kas notiek Latvijā jāapskata tikai “Lielā Reseta” programmas ietvaros, Pāreja uz transhumānisma citu sabiedriski politisko formāciju “Ceturtās Industriālās Revolūcijas” ietvaros. WEF forumā apmācītie Sorosa fonda stipendiāti politiķi, “jaunie pasaules līderi” vada ne tikai Krieviju un Ukrainu, bet jau sen vada Latviju. Nekas netiek darīts Latvijas pilsoņu izdzīvošanas stratēğiju un individu dzīves potenciālu piepildīšanai. Un lielākā daļa pilsoņu, jau ir nohipnotizēti un iebiedēti pieņemt par saviem nākotnes plāniem ar veselo saprāta loğiku skaidri redzamu depopulāciju, kā visu 2020-2025 gadā ieviesto “jaunievedumu” galamērķi. Ja baņķieri nolēmuši kādā teritorijā momainīt etnisko sastāvu, tad viņi to arī izdarīs, kā Palestīnā un Ukrainas Austrumzemē. Latvijā maigāks scenārijs izstiepts laikā. Visi instrumenti ir viņu rokās, pat referendumu tautai vairs nav. Latvijā sacelšanās ir tikpat neiespējama, kā gaļas lopu sacelšanās lopu fermā, vai vistu sacelšanās un izbēgšana no Ķekavas metāla bũriem. Par vēlu.

