PANDLATVIEŠI pret LATVIEŠIEM. Kurus izvēlēsies maijā, Tu, latvieti?

2024. gada 16. aprīlisAutors: Dags Vidulejs

 



PANDLATVIEŠI pret LATVIEŠIEM. Kurus izvēlēsies maijā, Tu, latvieti? Vai šāda lietu kārtība Latvijā, Tevi, Vai šāda lietu kārtība Latvijā, Tevi, latvieti apmierina? Cik ilgi Tu vēl cietīsi? Kad beidzot izslēgsi LTV? Kad aiztaisīsi robežu? Kad paņemsi ar saviem brāļiem, savu dzīvību, veselību īpašumu un valsti atpakaļ? Kad sāksi savu valsti pārvaldīt savā labā? Ja Pan-Dem Laijenas Vienotība grib ieviest pastāvīgās Pandēmijas, kā latviskā dzīves veida ikgadējā gadu ritma pamatsastāvdaļu un tradīciju Dziesmu Svētku un Olimpiāžu vietā. Kad beidzot izmetīsi laukā pāris nodevējus spiegus, kas iedomājušies, ka lētticīgos letiņus uzpurņos, tagad dauzīs ar stekiem katru ziemu gripas laikā, iespundēs mājsēdē un atņems īpašumus? Bet paši pa to laiku uzdzīvos Latvijas valsts pilīs ar ārzemju augstdzimušiem drauģeļiem un dalīs izūtrupēto letiņu miljardus? Kas Latviju izzog un pārtaisa par PandLatviju? Kad aizsūtīsi svešos atpakaļ uz viņu Fāterlandi? Kad šo VIENOTĪBU ar PANDEMIJU, cīņā pret latviešu tautu atmaskosi? Agri vai vēlu atmaskos šo farmbaņķieru Sikspārņgripas afēru, tāpat kā atmaskoja Cūkugripas un Putnugripas noziegumu pret cilvēci? Latvijas Spēka Struktūru Spēkavīriem būs nenomazgājams kauns, ka ļāvās apmuļķoties no saujiņas kārkluvāciešu sprukstiņu, kas lauzītā latviešu valodā, piespieda ar maniakālu sadismu spīdzināt tautiešus un savas ģimenes? Kad šo saujiņu Pandēmistus, Pandistus un Latvijā iefiltrējušos Pandītus iemācīsies atpazīt? Jāsastāda precīzs saraksts, kas bija šie “Pandlatvieši”, tāpat kā viņi sastādīja sarakstu “Kovidgudrie”, lai zin, ka pienāks laiks atbildēt, un atgriezt valstij sapelnītos fantastiskos honorārus? Ne visi ticēja, bet Hitlers tika atmaskots un PSRS čekistu diktatūra krita un arī Pandīti paklups. Mazs ciniķis, gāž lielu vezumu.! Pieliec roku, Draugs!


Ja, Tu individs jūti, ka valstī , kaut kas jauns, jaunievedums, kāda mistiska PANDĒMIJU organizēšanas legalizēšanas līguma noslēgšana. Pēc manas izpratnes, vajadzēja tiesāt vainīgos par vīrusu saražošanu un nopludināšanu un cilvēces saindēšanu. Šos farmonkuļus ar visiem pakalpiņiem latvijā un visām bioloģisko ieroču ražotnēm vajadzētu kā farmfurunkuļus izspiest no Latvijas laukā? Nevis tagad ieviest pastāvīgi, ka farminkuļus ik pa pāris gadi “laist pie šprices” Latvijā rīkojot mājsēdes lokdaunu brīvdienu festivālus? Likvidējot veiksmīgākos Latvijas uzņēmumus, skolas un kultūras iestādes likvidējot, energoresursus slēpti privatizējot un tā vietā atverot ārzemju lielveikalu ķēdes un ieviešot jaunu transgenderu kultūru? Lai kur skaties, vienalga kāds nozīmīgs notikums, tiek bīdīts cauri Latvijā, viss latviešiem par sliktu. Bet Tu iekšēji jūti, ka tas nav Tev un sabiedrībai izdevīgi. Tev pavisam citas lietas aktuālas, ko vajadzētu valstī darīt un uzlabot un mainīt cilvēkiem par labu. Bet brauc prominences uz Rīgu un bīda cauri lietas, klaji svešas, neizdevīgas, kopā ar Latvijas valdības vadītājiem, kas sen jau politikā. Un ar šiem ārzemju prominencēm daudz tikušies. Tad zini, kas notiek.

Skaties: “KAM TAS IR IZDEVĪGI?” Ja Tev un latviešu tautai klaji par sliktu, domā kā detektīvs. Uzdod sev jautājumu: “Ja ne man Latvijas Saimniekam, tad kam izdevīgi līgumi, ko slēdz valdība?” Un atbilde radīsies momentā, paskatoties peļņu. Ja pandēmijas laikā Latvijā liela daļa pašfinansējošie, dēļ lokdauna zaudēja īpšumus 30 gados sastrādātos, valsts sektorā 100 K zaudēja darbu, Latvenergo pārgāja ārzemju rokās un maksājam daudzkārt vairāk, tātad sarẽķinot naudā, Latvija zaudēja daudz miljardu? Kur viņi palika? Paskaties, kas nopelnīja pandēmijā un atbilde būs rokā, kas to izbīdīja. Un kas Latvijā bija nodevēji, kas pārdevās, dēļ personīgas peļņas un kā Trojas Zirgi atvēra “latvijas vārtus” un ielaida ienaidnieku? Pandēmijā triljonāru ğimenes, kam pieder banku vispasaules sistēmas centrbanka, nopelnīja bezprecedenta peļņu cilvēces vēsturē, mērāmu triljonos? Kā tas nākas, ka viņi apmaksāja pētījumus bioloğisko ieroču vīrusu radīšanā, viņiem pieder vakcīnu rūpnīcas, viņi apmaksā PVO privātstruktūru, kura izziņo pandēmijas, viņi uzspieda Latvijai lokdaunam aizņemties gandrīz 10 miljardus un viņu kredīta procentu apmaksai un vakcīnu iegādei, aizgāja ieķīlātais Latvenergo un no latviešu bankrotiem pārdotie atņemtie latviešu ĩpašumi? Kopā savācot miljardus un pa visām citām kaimiņvalstīm triljonus, ko pasaules baņķieri nopelnīja pandēmijā? Tagad skola rokās un uz Rīgu brauc fon Laijena, kurai vīrs strādā farmbiznesā? Un pret kuru par interešu konfliktu tiek vākti pierādījumi iespējamai korupcijai dēļ interešu konflikta? Fon Laijena ir Latvijas valdība. Likumīga valdības galva. Latvijas prezidents un premjers ir tikai izpildītāji, jo esam atdevuši suverenitāti iestājoties Eiropas Savienībā. Kurā notiek varas konsolidācijas eskalācija? Ja atbrauc uz Rīgu fon Laijena tieši pirms Pandēmiskā Līguma balsojuma mēneša laikā, kurš klaji atkal atņem Latvijas suverenitātes atlikušos pašnoteikšanās likumus?

Vai Tev latvieti nav skaidrs, kas notiek atkal Latvijā? Kam tas ir izdevīgi??? Tikai šo vienu jautājumu skaties politekononiskajos procesos Latvijā un “ jaunievedumos” un Tev viss būs skaidrs pašam, ja izslēgsi LATVIJAS TV, kur nodevējiem tiek dots vārds hipnotizēt un par jūdasa grašiem uzspiest latviešiem atkal savilkt jostas un būt par upurjēriem, lai pasaules baņķieri un viņu uzpirktie EU un ANO, PVO un LV vadītāji kļūtu par triljoniem bagātāki? Un to afērās gūto peļņu tērētu, lai arvien vairāk censtos paverdzināt Latviju, ieviešot tehniskas pakļaušanas sistēmas pret tautu? Latvijas valdībai paliek tikai viena funkcija, būt par “policaju” parādu piedzinēju, ieročus pavērst pret savu tautu.? Pret latviešu tautu ar ieročiem un stekiem, atkal gatavot ieganstus tikai komendantstundām un pārtaisīt likumdošanu ārkārtas pastāvīgam stāvoklim, ka nu tik laidīs atkaļ vaļā nākošās pandēmijas, pūtīs virsū miglu, un ēnā pa vienam visiem visu atņems, jo pulcēties nedrīkstẽs? Kur var būt vēl velnišķīgi viltīgāka un bezkaunīgākas afēras shēma pret savu tautu? Atņemt darba augļus un īpašumus un veikt piespiedu ķĩmiskas apstrādes ekzekūcijas pārējās valdīšanas funkcijas lemt par latviešu liktenslietām, būt vai nebūt, atdots virsmacionālām personām ārpus Latvijas? Visu Latvijā darot tikai svešu baņķieru patiesā labuma gūšanai?

Kad beidzot sagrupēsies ar brãļiem vienotā tautā? Ja referendumus vairs nevar rīkot, ja vēlēšanu sistēma nedod iespēju izteikt tautas pašnoteikšanos. Tad sagrupējies kā Pilsoņu Kongress, kā Tautas Fronte, kā 1990. gadā. Un pasaki, ka esi tauta. Vadāmu lopu ganāmpulka laiks beidzies. EIROpadomju partijnieku vara Latvijā izārdījās gandrīz tikpat gadus cik PSRSpadomju partijnieki? Pasaki, ka no šodienas gribi savā labā dzīvot un valdīt tautai būs Latvijā. No šodienas dzīvot savā labā, kā mums izdevīgāk. Pietiek ciest un klausīt meliem. Latviju atpakaļ latvijas tautai. Latvijas valsts pārvaldi izvirzīt pa citiem ceļiem sagrupējoties? Pašpārvaldi un pašnoteikšanos. Latviju Latvijai. Latviju Latvijas tautai. Latvijas valsti Latvijas pilsoņu kopumam kā savu pašaizsardzības un pašnoteikšanās realizācijas instrumentu. Latvijas zeme tepat vien ir un latvijas tauta tepat vien ir. Tikai latvijas valsts ir ārzemju baņķieru ielikteņu nozagta un kalpo pret latvijas tautu kā parādu piedzinējs ar ieročiem? Latvijas valsti atgriezt Latvijas tautai!!!